Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annyira jók vagyunk, hogy nem is értem minek tökölünk a drafttal. Csak gyengítjük a keretet mindenféle óvodásokkal.

A 14-2 egyébként reális. A Texanst itthon meg kell csapni és ezért lepihenjük az előző meg a következő meccset.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Idei menetrend 1 azaz egy prime time meccsel - viszont azon meg lehet bosszúlni JMD februári árulását!

iktriad
jóindulatú vagyok a Super Bowl-résztvevőkkel, így reálisan 14-2.
Höri
Max Brissett-tel, ha lesz Luck, akkor az Eaglest is siman csapjuk.

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idei menetrend 1 azaz egy prime time meccsel - viszont azon meg lehet bosszúlni JMD februári árulását!

iktriad
jóindulatú vagyok a Super Bowl-résztvevőkkel, így reálisan 14-2.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De szet lesz t*szva a P*tr*ots pics*ja!

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 1 azaz egy prime time meccsel - viszont azon meg lehet bosszúlni JMD februári árulását!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remeny. Indianapolisban mar csak ennyi maradt xd
Kar h meg abban is remenykednunk kell, hogy az iranyitonk tudjon meg valaha normalis szinten dobalni, es ne kelljen jovore iranyitot keresnunk.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az edzőket sajnos nem tudjuk szidni, még kb. fél évre szükségünk van. 😀

Reménykedem benne, hogy nálunk azért lesz 1-2 játékos aki már több éve van itt és kiugró éve lesz. Geathers és Anderson kiugrása nagyon kéne. (Ridgeway is megmutathatná, hogy nem csak rotációban jó.) No, meg Haeg, Good ,,, igazából a fél fal...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem barmok az edzoink, miota JMD a HC, teljesen rendben van itten a szakemberek listaja. Es remelem, megbaszodunk, birnam, ha kihuznank Roquant. 8-)

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Nem vallalhato. Semmi alapjan sem tudod ezt mondani, amig egy eleteben meg sosem vegig kezdo Autry a kezdod. Es Hankins tavozasa utan a fal kozepe sem olyan biztos, mint ahogy azt mobdod.

Simonrol nem tudni, hol fog jatszani es ott milyen lesz. Ugyhogy nem, ez egyelore ures talalgatas, hogy vallalhato. En viszont amobdo vagyok, egy Chubb-fele, papiron dominans end rohogve elfer Sheard masik oldalan.

Ha pedig az 1/6on ott van Chubb, akkor a gyengebb LB-sor ellenere sem kerdes nalam, hogy nem Edmunds, nem Smith, hanem Chubb lenne a jobb valasztas. Ismezlem, nalam.
Stez
Jó pár éve követem az offseason-ket, reménykedéseket, hype-okat, "nem baj, hogy padozik, majd fejlődik", "idén szar éve volt, de van benne potenciál, a kövi jobb lesz" hogy impact playereket kell, meg plug n play playát kell draftolni (gyakorlatilag erről szól a raidersnek szurkolni az elmúlt 10 évben...) de igazából kurva kevés olyan játékos van aki évről évre tud is fejlődni (kiismerik, szar az edző, szar a séma, lusta, túlértékelték, buta, stb.)

De a Raiders-nél volt egy üdítő kivétel és az Autry.
Én az első 3 évében semmit nem láttam benne, sőt szidtam, mint a bokrot. 2016-ban már nem szidtam, 2017-ben pedig már öröm volt nézni. Ő az a ritka csávó, aki valóban képes fejlődni, és nem csak 1-2 éven keresztül, és aztán megragad, hanem immár 5 éve folyamatosan. Szerintem ha megkapja a lehetőséget és kezdő lesz nagyot nyertetek vele. Fejben nagyon rendben van, ha fit és az edzők sem barmok nálatok, akkor nem a köv. szezon végén, de még az azt következő szezon végén is elismerően fogtok csettinteni.

Ettől függetlenül, ha kihúzzátok előttünk Roquan-t, akkor baszodjatok meg😊
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/FieldYates/status/986342268721344513
Tony Adams
Ha egèszsèges tudna maradni nagyon nagy upgrade lehetne, csíptem amit a Chiefs-nèl alkotott.
szampi#33
ez másik Chris Jones  en.wikipedia.org/wiki/Chris_Jones_(defensive_tackle,_born_1990)
empty taxi
Fasza, köszi. Valahol furcsa is volt, de mindig tanul az ember.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/FieldYates/status/986342268721344513
Tony Adams
Ha egèszsèges tudna maradni nagyon nagy upgrade lehetne, csíptem amit a Chiefs-nèl alkotott.
szampi#33
ez másik Chris Jones  en.wikipedia.org/wiki/Chris_Jones_(defensive_tackle,_born_1990)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/FieldYates/status/986342268721344513
Tony Adams
Ha egèszsèges tudna maradni nagyon nagy upgrade lehetne, csíptem amit a Chiefs-nèl alkotott.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/FieldYates/status/986342268721344513
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Szerintem Ballardnak már comp picket érintő igazolása nem lesz, úgyhogy majd draft után lesz érdemes megnézni a piacot. Akkor már látjuk azt is, hogy kik jöttek draftról. (Pontosan nem emlékszem de a draft után 1-2 héttel van az az időpont ami után már úgy lehet igazolni hogy az nem érinti a comp pickeket.)
peterk2005
Május 8.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Ballardnak már comp picket érintő igazolása nem lesz, úgyhogy majd draft után lesz érdemes megnézni a piacot. Akkor már látjuk azt is, hogy kik jöttek draftról. (Pontosan nem emlékszem de a draft után 1-2 héttel van az az időpont ami után már úgy lehet igazolni hogy az nem érinti a comp pickeket.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
C.J. Andersont elküldte a Broncos, amikor egeszseges volt brutal munkásember kèpèt mutatta. Szerintem van mèg bőven neki a tankban ès mèg csak 27 èves.

Vèlemèny?

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A ligában a Jets után a Coltsnak van jelenleg a legtöbb leigazolt játékosa (79). Emellé messze a második legmagasabb cap space-e. Ez a két adat minden elárul arról, hogy milyen fázisnál tartunk.

Hogy mennyire durván rebuildben nyomjuk, ahhoz érdemes megnézni picit a konkrét számokat is: Cleveland 67 milla, Colts 61 milla, Niners / Titans 37-38 milla, Bears / Texans 32 milla, Jets 26 milla. A többi csapat már 20 alatt van. A legtöbb cap space-el rendelkező csapatok közül a Browns, Niners és Colts-nak van "veterán szerződésű" QB-ja is már a cap-ben, a többi 7-nek nincs. (McCown és Bradford 10 milláját már nem számítva veterán QB contractnak.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bryant utóbbi évén sajnos sok Andre Johnsoni jelet láttam, a routok végén már messze nem az aki volt. Kicsit mint Reggie a sérülése után. Kíváncsi vagyok hol köt ki és mennyire tudják majd használni. Megérdemelne még 1-2 jó évet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert hangosan felrohogtem, amikor valamelyik szaki ravagta a Coltsot, mint Dez lehetseges kovetkezo allomasa. Az biztos, hogy Ballard allaspontjaval es epitkezesi szokasaival sem talalkozott meg.

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Úgy látom senki nem nézegeti az OL prospecteket, mert nem ömlenek a kérésemre az ajánlott jelöltek. 😊
Ezek szerint nem csak én vagyok béna az OL prospectezésben? 😀
peterk2005
"Isaiah Wynn (Georgia LT-G) will meet with Colts today. Wynn has been going mid-late first round in many mocks. Colts possibly could trade the 6th pick for couple mid-late first rounds "

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát biztos, hogy jobban fog mozogni Anderson, mivel le is nyilatkozta, hogy macera volt tartani a 290 fontos súlyt, és közelebb áll hozzá a 260-265, amire ugye most belőtték. Szóval az biztos, hogy lassabb nem lesz, a kérdés inkább az, hogy erőből mennyire fog hiányozni neki ez a mínusz.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszatérve Anderson fogyásához, érdemes megjegyezni, hogy 290 fontosan jobb 3 cone és short shuttle eredményei voltak 3 éve a combine-on, mint a 260-270 fontos Chubb vagy Davenport idei eredményei! Emlékszem annak idején a pff úgy jellemezte, hogy a leggyorsabb első lépéssel rendelkező DL akit valaha scoutoltak. Ki tudja, lehet, hogy az elég peches induló évek után ebben a 4-3-ban fogja igazán megtalálni a helyét és fogjuk meglátni az igazi értékét. Legyen csak így.

Mindazonáltal - bár lassan feleslegesnek érzem a tippjátékot, mert ahányszor elkezdek agyalni valami verzión, megszólal valamelyik edző és olyant mond ami rögtön cáfolja 😊 -, de mindazonáltal szerintem azért a fő szerepköre belül lehet. El tudom képzelni, hogy amolyan Michael Bennett-ként első downoknál DE-be áll fel, aztán második, harmadik downban beljebb húzódik 3tech-be és egy kasszik edge játékos jön föl mellé.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy látom senki nem nézegeti az OL prospecteket, mert nem ömlenek a kérésemre az ajánlott jelöltek. 😊
Ezek szerint nem csak én vagyok béna az OL prospectezésben? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kenneth Acker a fedélzeten.
szampi#33

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Kenneth Acker a fedélzeten.