Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Most elmondom, ha Luck ott lesz akezdoben az elso heten es a serulese a multe, a tole megszokott top szintet tudja hozni, akkor a felszopott rivalisok mellett is versenyben leszunk a csoport elso helyeert, es nehany ellenfelunk elegge meglepodik majd.

Ha meg nem lesz, akkor ne is nyerjunk, legyen meg az 1/1 valami 2-14es merleggel, mert kotelezo hozni az iranyitot a top pickkel.
Stez
Az irányítóért szopkodásban úgyis verhetetlenek vagytok
Wyatt
Nincs az már olyan messze nektek sem 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most elmondom, ha Luck ott lesz akezdoben az elso heten es a serulese a multe, a tole megszokott top szintet tudja hozni, akkor a felszopott rivalisok mellett is versenyben leszunk a csoport elso helyeert, es nehany ellenfelunk elegge meglepodik majd.

Ha meg nem lesz, akkor ne is nyerjunk, legyen meg az 1/1 valami 2-14es merleggel, mert kotelezo hozni az iranyitot a top pickkel.
Stez
Az irányítóért szopkodásban úgyis verhetetlenek vagytok

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Most elmondom, ha Luck ott lesz akezdoben az elso heten es a serulese a multe, a tole megszokott top szintet tudja hozni, akkor a felszopott rivalisok mellett is versenyben leszunk a csoport elso helyeert, es nehany ellenfelunk elegge meglepodik majd.

Ha meg nem lesz, akkor ne is nyerjunk, legyen meg az 1/1 valami 2-14es merleggel, mert kotelezo hozni az iranyitot a top pickkel.
Stez
Esélyt látok rá, igazából nálam két dolog "zavar be a képbe", amiért nem merem ezt biztosan állítani.

Watson tavaly nagyot futott, és ha idén is tudja ezt a formát hozni, akkor azért a Texas D-vel spékelve, meg akár egy egészséges JJW-vel elég komoly tényezők lehetnek. Utóbbitól mondjuk én annyira nem tartok, szerintem JJW hasonlóan mint Gronk már annyira sokszor volt sérült, hogy nem tudom elképzelni, hogy végig tud tolni egy teljes szezont. Watson meg faktor, hogy mennyire ismerték ki tavaly a játékát, mennyire lehet már készülni ellene, plusz ő mennyire fogja a szokásos másodéves visszaesést hozni. Ha nem hozza azt amit tavaly, akkor szerintem is előzzük a Texanst, ha hozza, akkor én őket előrébb voksolom még JJW nélkül is.

Jaguars meg igazából még mindig Bortles kezében van. Tavaly is azért tudott a Pats továbbmenni és nem ők, mert Bortlesben nincs meg az a plusz, ami kell egy ilyen csapathoz, pedig a D annál elmebetegebb üzemmódban nem hiszem hogy tud játszani - Brady többet pörgött a hátán az első félidőben, mint előtte egész szezonban. Ha a D tud hasonló elmebeteg üzemmódban játszani idén, akkor szerintem meglesz a csoport elsőség, de ezt viszont nehezen tudom elképzelni, gyakorlatilag tavaly tökéletes szezont futottak, nem is emlékszem bármilyen nagyobb sérülésre a védelemben, ami szerintem a mázli faktor nonplus ultrája. Innentől viszont Bortles kezében a dolog, és a kérdés, hogy tudja-e hozni azt, amit tavaly, mert akkor még meglehet a csoport elsőség, viszont ha megint összeesik a teher alatt, akkor oda fogunk piszkálni nekik is.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Röhejes ez a 0-16, de azért a realitást nézve, még egy brutál drafttal is ez a keret a liga legszrabbjai között van, és jövőre is Top 3 körül húzunk.
Persze klappolhat majd minden, húzunk 5 kezdőt a draftról, szerzünk a tradekkel-cutoknál még 2-3 embert, összejöhet 7-8 W, de erre jelenleg én is kevesebb esélyt látok.
Tony Adams
Én amondó vagyok, hogy már jelenleg sincs a keret a liga legszarabbjai között. A legjobb keretekkel természetesen nem tud versengeni, de tudnék mondani legalább 5-6 csapatot akiknek az overall kerete szerintem gyengébb. Egyébként is, a legjobb és az átlag alatti keretek között nincs olyan ordasan nagy különbség. Néhány játékoson múlik az egész. Adott esetben egy HOF QB-n, ezt mi tudjuk a legjobban.

Ez a csapat borzasztóan fiatal, tapasztalatlan. De tehetségben, potenciálban pl. a Colts secondaryban benne van, hogy - ha sérülés nem jön közbe - 1-2 éven belül a liga elején legyen. És nem is kell már hozzá több, mint "mindössze" egy jó #2 CB és az, hogy Wilson és Hooker kihozza magából azt ami bennük van. Szvsz mindkettőben ordas nagy potenciál van. Az LB sor pillanatnyilag borzasztóan néz ki, de az LB sor az, amelyik manapság már gyakrabban áll 2 emberből, mint 3-ból. Egyetlen komoly playmaker feje tetejére tudja állítani a teljes sort (ahogy pl. Hightower megléte vagy hiánya meghatározza a Pats LB sort). Ha meg lenne az a playmaker, akkor mellé a többiek elég, ha csak "korrekt kezdők". Ez Simonban és a fiatalokban (Walker, J. George) benne van. A defensive frontból meg egy impact pass rusher hiányzik, a többi rendben lenne. Namost, egy Chubb, Evans, Jackson/Hughes/Oliver első három pick és meg is van az a három szükséges ember edge rusher, ilb, cb poszton. Mindháromban benne van a playmaker potenciál, nem is kicsit. És ez csak az idei, első három pickünk.

Offense oldalon WR, OL és RB. Ebből bármelyik kettő még az első két napon megoldható úgy, hogy a fenti hármat behúztuk. Itt is igazából 1, max 2 igazi playmaker hiányzik, és máris top offense lehetne (Luckkal).

Persze az idei draft nem fog impact playmekereket adni a csapatnak első héttől. De a talent hátrányt - mert a Colts rosternek ez volt és még most is elsősorban ez a baja - jelentősen lehetne redukálni. Sőt. Szóval én nem írnám le ezt a keretet már annyira, amennyire tavaly. A tehetség már több egységben ott van, és az idei draft capital elég nagy ahhoz, hogy talentben a lemaradásunk már szinte eltűnhessen. Az egész roster borzasztóan fiatal, tapasztalatlan, és új séma is jön, ezért várhatóan eleinte ez nem fog látszani, de ha jól sikerül az idei draft, akkor nem hiszem, hogy évekre lennénk a céltól. Luck állapota mindent meg fog határozni. Ha egészséges lesz és relative hamar visszarázódik, szerintem ott lehetünk akár a playoff helyért folyó harcban is. Jövőre meg már most van egy extra 2. pickünk és olyan ordas cap space, hogy lefölözhetjük az FA piac krémjét, akár 4-5 posztot is átlag fölötti (netalántán elit) játékossal erősítve.

Ha viszont Luck nem tud visszajönni, az nagy kaki, mert tankolhatunk ahogy akarunk, a jövő évi QB class most nagyon szegényesnek tűnik.... Szóval ezt az opciót inkább ne is mérlegeljük...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Röhejes ez a 0-16, de azért a realitást nézve, még egy brutál drafttal is ez a keret a liga legszrabbjai között van, és jövőre is Top 3 körül húzunk.
Persze klappolhat majd minden, húzunk 5 kezdőt a draftról, szerzünk a tradekkel-cutoknál még 2-3 embert, összejöhet 7-8 W, de erre jelenleg én is kevesebb esélyt látok.
Tony Adams
Miért is? Tavaly hoztunk 4 győzelmet úgy, hogy nem volt Luck, Brisett gyakorlatilag a második héten érkezett, tehát semmit nem tudott a playbookból, se TC, se OTA, se semmi. Volt egy olyan edzői stáb, aki totál inkompetens volt, kb 2 hónapja rakta be peterk a stat elemzést, hogy negyedik negyedekben mit művelt a csapat előny birtokában : pl ha nem 3 WR volt fent, akkor 100% futás, ergo még egy közepes Maddenes is hamar rájött volna, milyen play jön. Keret gyengébb nem lett, legalábbis egy Hankins meg Melvin veszteség számomra nem az a pótolhatatlan kaliber, vagy hogy ne tudnánk közelébe hasonló minőséget draftolni, ráadásul Hankins pont arról a posztról ment el, ahol azért akkora über nagy lyukunk nélküle sincs.

Ehhez képest idén lesz Luck (ha csak a maffia el nem töri a kezét szilánkosra 😀), Reich révén egy Lucknak sokkal jobban fekvő uptempo offense, nem a folyamatos 5 meg 7 step drop-ok, ahol 90% eséllyel összetörik, vagy futhat az életéért, és megkockáztatom, hogy a 4. negyedes playhívások is kreatívabbak lesznek, mint amit Chud művelt. Van egy halom draft pickünk, amiből 2-3-at legalább rögtön kezdőbe várok, de ha nincs bust, akkor az lehet simán akár 4 is.

Csoportot tény hogy nem fogunk idén nyerni, ha csak nem lesz megint valami + faktor, mint volt mondjuk 2012-ben, hogy a csapat - akkor ugye Pagano leukémiája miatt - idő előtt úgy összeállt, ahogy azt senki nem várta, plusz a többiek betliparádéja is kéne ahhoz, szóval very unlikely. De azért ha így is Top3 körül húzunk jövőre, akkor azért az elég komoly probléma lenne, és elég sok kérdést felvetne a FO/edzői stábbal kapcsolatban.
coltman

Legyen igazad, de nekem túl sok a kérdőjel.
Tetszik a vízió az O-ról, de nem tudom, hogy milyen lesz Luck és nem tudom milyen lesz Reich ( örülök neki, nagyon szimpatikus csávó, de sok szimpatikus csávó lett már HC, és elhasalt) .
Tetszik a vízió a D-ről, de de a DE sorban nincs minőség-> a draftról várjuk, a LB sorban nincs minőség- >a draftról várjuk, a CB sorba kell minimum egy kezdő-> a draftról várjuk.
Úgyhogy megértem, ha szrba sem néznek minket. 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most elmondom, ha Luck ott lesz akezdoben az elso heten es a serulese a multe, a tole megszokott top szintet tudja hozni, akkor a felszopott rivalisok mellett is versenyben leszunk a csoport elso helyeert, es nehany ellenfelunk elegge meglepodik majd.

Ha meg nem lesz, akkor ne is nyerjunk, legyen meg az 1/1 valami 2-14es merleggel, mert kotelezo hozni az iranyitot a top pickkel.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Röhejes ez a 0-16, de azért a realitást nézve, még egy brutál drafttal is ez a keret a liga legszrabbjai között van, és jövőre is Top 3 körül húzunk.
Persze klappolhat majd minden, húzunk 5 kezdőt a draftról, szerzünk a tradekkel-cutoknál még 2-3 embert, összejöhet 7-8 W, de erre jelenleg én is kevesebb esélyt látok.
Tony Adams
Miért is? Tavaly hoztunk 4 győzelmet úgy, hogy nem volt Luck, Brisett gyakorlatilag a második héten érkezett, tehát semmit nem tudott a playbookból, se TC, se OTA, se semmi. Volt egy olyan edzői stáb, aki totál inkompetens volt, kb 2 hónapja rakta be peterk a stat elemzést, hogy negyedik negyedekben mit művelt a csapat előny birtokában : pl ha nem 3 WR volt fent, akkor 100% futás, ergo még egy közepes Maddenes is hamar rájött volna, milyen play jön. Keret gyengébb nem lett, legalábbis egy Hankins meg Melvin veszteség számomra nem az a pótolhatatlan kaliber, vagy hogy ne tudnánk közelébe hasonló minőséget draftolni, ráadásul Hankins pont arról a posztról ment el, ahol azért akkora über nagy lyukunk nélküle sincs.

Ehhez képest idén lesz Luck (ha csak a maffia el nem töri a kezét szilánkosra 😀), Reich révén egy Lucknak sokkal jobban fekvő uptempo offense, nem a folyamatos 5 meg 7 step drop-ok, ahol 90% eséllyel összetörik, vagy futhat az életéért, és megkockáztatom, hogy a 4. negyedes playhívások is kreatívabbak lesznek, mint amit Chud művelt. Van egy halom draft pickünk, amiből 2-3-at legalább rögtön kezdőbe várok, de ha nincs bust, akkor az lehet simán akár 4 is.

Csoportot tény hogy nem fogunk idén nyerni, ha csak nem lesz megint valami + faktor, mint volt mondjuk 2012-ben, hogy a csapat - akkor ugye Pagano leukémiája miatt - idő előtt úgy összeállt, ahogy azt senki nem várta, plusz a többiek betliparádéja is kéne ahhoz, szóval very unlikely. De azért ha így is Top3 körül húzunk jövőre, akkor azért az elég komoly probléma lenne, és elég sok kérdést felvetne a FO/edzői stábbal kapcsolatban.

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Röhejes ez a 0-16, de azért a realitást nézve, még egy brutál drafttal is ez a keret a liga legszrabbjai között van, és jövőre is Top 3 körül húzunk.
Persze klappolhat majd minden, húzunk 5 kezdőt a draftról, szerzünk a tradekkel-cutoknál még 2-3 embert, összejöhet 7-8 W, de erre jelenleg én is kevesebb esélyt látok.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Azért az ESPN is csak lejáratja magát az ilyenekkel :

ESPN beat writers for each NFL team put together their early season predictions shortly after the 2018 NFL schedules were officially released on Thursday. Reddit users thought it would be entertaining to break down each team’s record if each opponent’s beat writer got to predict the head-to-head outcomes for the coming season. In this exercise, if the Texans beat writer said Houston would sweep Indianapolis in 2018, it is presumed that the Colts will go 0-2 in those match-ups. Think of this as a gauge of how feared or respected the team is around the league.

The Rams and Jaguars led the league with an opponent predicted outcome of 14-2 and 13-3, respectively. Behind them were the Patriots, Steelers and Vikings with 12-4 records. The Eagles, Falcons, Packers and Saints were all predicted to finished 11-5. The Titans and Texans were both predicted to finish 8-8, as the second and third ranked teams in the division.

The Colts?

0-16

Every opponent in the league picked their game(s) against Indianapolis as wins. While it is admittedly far too early for anyone to confidently make predictions, it lends weight to the importance of the 2018 NFL Draft. Ballard will need immediate contributions from multiple picks in this draft. He will also need Andrew Luck to return to the field completely healthy and competing back at the top of his game.

It is hard to imagine an Andrew Luck led team failing to win a single game. His health had to play a huge role in this lopsided prediction. Still, Indianapolis will enter the 2018 season as one of the least respected or feared teams in the NFL. Nothing like a little bulletin board material to take with you into OTAs.


A Jags 13-3-on komolyan szakadtam a röhögéstől, mintha Borszesz itt az éj leple alatt elit QB-vá nőtte volna ki magát. Bocs iktriad, nem ellenetek szól, szerintem idén is nyeritek a csoportot, csak egy ilyen predictiont kb pénzfeldobással is össze lehet hozni, minek ehhez beatwriter.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
@Borbinho
Letradet még mindig nem látom, mert akik utánunk jönnek, Bucs, 49ers, Raiders, Bears négyes abszolút nem QB veszélyes, szóval szerintem nekik jóval nagyobb az esélyük egy letrade-re, hogy valahova oda jön fel a Bills, mint hozzánk. Ha meg tényleg igaz, hogy Elway hirdeti az 1/5-öt, akkor gyakorlatilag vége is a mesének, mert 4. QB-ért tuti nem jön fel senki 1/6-ra, akkora értéke nem lehet senkinek a maradék QB-k közül, beleszerelmesedés ide vagy oda.
coltman
Letrade-nél ne azt nézd, hogy kik vannak közvetlenül mögöttünk. Ha trade lesz, akkor azért fognak feljönni, mert attól félnek, hogy ha nem ők jönnek fel a mi pickünkért, akkor feljön majd más. Ott lesz, hogy 1/6, Colts on the clock, és akkor dönteni kell a Bills war roomban, hogy lépnek-e, vagy ülnek a fenekükön. Ha lépnek, akkor övék a kiszemelt játékos. Ha nem, akkor azt kockáztatják, hogy a Cardinals, Dolphins (Patriots?) esetleg feljön. Ha tényleg ott van az a játékos akit ők akarnak, akkor nem fogják ezt megkockáztatni. Ha mondjuk Rosen tényleg csúszik, elérhető lesz 1/6-on, az érdekes lesz. 😊

Chubb-al kapcsolatban: Miller teljesen más alkat volt. Ő egy 6"3 magas, 245 fontos játékos volt amikor draftolták, Chubb meg 6"4, 270 font. Más fizikum. Mint Freeney vs Mathis. Freeney volt a jobb játékos, de a méretbeli adottságok miatt Freeney 3-4-ben küszködött, Mathis meg jól transzformálható volt. Miller nem lenne jó 4-3 DE-ként, soha nem is játszott ilyen szerepkörben. A denver azért csinált hibrid 4-3-at, hogy őt kvázi OLB-ként használhassák. Ami Miller egyéni játéka szempontjából működött is, csak az egész denveri front sehol se volt ahhoz képest, mint amikor 3-4-re váltottak. Akkor lettek félelmetesek.

Kb. ugyanaz a helyzet, mint a Chargersnél. Bosa is túl nagy OLB-nek. Egyedül jó volt 3-4-ben is, de keresni kellett a helyét. Csapat szinten igazán akkor lett jó az egység, miután 4-3 frontra váltottak.

Namost nem azért draftolsz egy játékost, hogy 15 sacket csináljon, de közben keresgélni kelljen a helyét, és emiatt a komplett egység teljesítménye csak so-so lesz jobb. Azért draftolod, hogy 100%-ot kinyerjél csapat teljesítményben belőle.
peterk2005
Az on the clock az ok, de még mindig nem hiszem, hogy egy Cardinals 1/15-ről feljönne 1/6-ra, mert ahhoz kb 2. meg 3. kört is oda kéne adniuk, ami azt jelenti, hogy lenne egy 1/6, meg a következő választás valahol 100 körül. Ennyire nem fasza a Cardinals kerete jelenleg, hogy ezt meg lehessen kockáztatni, hogy idén gyakorlatilag csak egy QB-t draftoljanak üzembiztosan. Ha nem ideiből adnak, akkor meg Jövő évi pickekből még többet kéne adniuk, mert Ballard látszik, hogy inkább idénre gyűjti a pickeket a build a locker room duma mentén, plusz ugye ki tudja, hogy a jövő évi az mit ér majd.

Szóval lehet fosni fog a Bills, de még mindig azt látom valószínűbbnek, hogy a 8-9. hellyel fognak üzletelni, és nem velünk, így a Cardinals szinte biztos, hogy nem előzi be, és nekik se kell odaadniuk a két első körüket 1 első körért. Azért itt már nagyon kemény póker arcos emberek ülnek a war roomban, és nem a fosós galamb félék 😀 De ha esetleg még így is para van, akkor legfeljebb meghívják Kevin Costnert is 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
@Borbinho
Letradet még mindig nem látom, mert akik utánunk jönnek, Bucs, 49ers, Raiders, Bears négyes abszolút nem QB veszélyes, szóval szerintem nekik jóval nagyobb az esélyük egy letrade-re, hogy valahova oda jön fel a Bills, mint hozzánk. Ha meg tényleg igaz, hogy Elway hirdeti az 1/5-öt, akkor gyakorlatilag vége is a mesének, mert 4. QB-ért tuti nem jön fel senki 1/6-ra, akkora értéke nem lehet senkinek a maradék QB-k közül, beleszerelmesedés ide vagy oda.
coltman
Letrade-nél ne azt nézd, hogy kik vannak közvetlenül mögöttünk. Ha trade lesz, akkor azért fognak feljönni, mert attól félnek, hogy ha nem ők jönnek fel a mi pickünkért, akkor feljön majd más. Ott lesz, hogy 1/6, Colts on the clock, és akkor dönteni kell a Bills war roomban, hogy lépnek-e, vagy ülnek a fenekükön. Ha lépnek, akkor övék a kiszemelt játékos. Ha nem, akkor azt kockáztatják, hogy a Cardinals, Dolphins (Patriots?) esetleg feljön. Ha tényleg ott van az a játékos akit ők akarnak, akkor nem fogják ezt megkockáztatni. Ha mondjuk Rosen tényleg csúszik, elérhető lesz 1/6-on, az érdekes lesz. 😊

Chubb-al kapcsolatban: Miller teljesen más alkat volt. Ő egy 6"3 magas, 245 fontos játékos volt amikor draftolták, Chubb meg 6"4, 270 font. Más fizikum. Mint Freeney vs Mathis. Freeney volt a jobb játékos, de a méretbeli adottságok miatt Freeney 3-4-ben küszködött, Mathis meg jól transzformálható volt. Miller nem lenne jó 4-3 DE-ként, soha nem is játszott ilyen szerepkörben. A denver azért csinált hibrid 4-3-at, hogy őt kvázi OLB-ként használhassák. Ami Miller egyéni játéka szempontjából működött is, csak az egész denveri front sehol se volt ahhoz képest, mint amikor 3-4-re váltottak. Akkor lettek félelmetesek.

Kb. ugyanaz a helyzet, mint a Chargersnél. Bosa is túl nagy OLB-nek. Egyedül jó volt 3-4-ben is, de keresni kellett a helyét. Csapat szinten igazán akkor lett jó az egység, miután 4-3 frontra váltottak.

Namost nem azért draftolsz egy játékost, hogy 15 sacket csináljon, de közben keresgélni kelljen a helyét, és emiatt a komplett egység teljesítménye csak so-so lesz jobb. Azért draftolod, hogy 100%-ot kinyerjél csapat teljesítményben belőle.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát ha nem rájeni mód húz picket, akkor nagy eséllyel nem fogunk sírni, hogy mi jött 1/6-on, akár Chubb, Nelson, Smith, Edmunds, en bloc szerintem mindegyik picknek tud majd örülni minden Colts fan. Bár mondjuk arra lehet, hogy most kéne így utolsó pillanatban rekesz sörös fogadásokat elkezdenem kötni, hogy 1/2 után meg lesz-e még Chubb (nem hinném), mert akkor 1-2 hónapra lehet nem kéne foglalkoznom ama kérdéskörrel 😀
coltman
Érdekes, hogy Chubbot gyak. mindenkihez odamockolják, pedig szerintem csak a Browns-ba és hozzánk passzol igazán. A Giants most vált 3-4-re, a Broncos hosszú évek óta 3-4-et játszik és van 3 jó pass rusherük. BPA alapon persze lehet, hogy Chubb a legértékesebb, de ha nem teljesen fit a rendszerbe, akkor hiába best, nem lesz annyira best, mint a next best aki viszont fit. És szerintem Chubb nem lenne se a Giantbe, se a Broncosba teljesen fit. Jó lenne, de nem lehetne kimaxolni. Mi és a Browns ki tudnánk maxolni.

Szóval én az 1/4-et fogom nézni. Az a legveszélyesebb. Ha a Browns Barkley-t húzza, vagy tradel, akkor szerintem Chubb elérhető lesz számunkra.
peterk2005
Halkan jegyzem meg, Von Millerrel kapcsolatban ugyanugy ment a hiszti anno, hogy XY szerint csak 4-3-ban, Z szerint meg csak 3-4-ben hasznalhato, es ez mekkora para, es nincs meg a posztja, es bla bla.

Sot, Millert egy rakat elemzo szetfikazta, mondvan, hogy az egyetemen felelmetesen okosan jatszattak, es a sackjei meg a nagy jatekainak a felet ugy csinalta meg, hogy elvaltottak magukat a tamadok, vagy Miller szabadon szaladhatott a kubera. Allandoan azt lehetett olvasni, hogy egy baromi jol felepitett rendszer sztart csinalt belole es hasonlok.

Szerinted Chubb nem fit 3-4-be, szerintem o 3-4-ben es 4-3-ban is jo nagyon jo lesz. De ugyebar nekunk fingunk sincs arrol, hogy a privat workoutokon az edzot mit es hanyszor kernek a prospectektol, ilyen teren elkepesztoen siman lehet, hogy a Giants peldaul azert passzolta el JPP-t, mert megtalalta a gyemantot Chubb-ban, es minden smokescreen ellenere mar reg tudjak, hogy ot huzzak az 1/2-re.

Az meg, hogy mockoljak... Te is tudod, hogy a nagy szakertoknek ez a dolguk, allandoan meg kell kavarni picit az allo vizet. Ugyhogy en nem erzem osszessegeben azt, hogy peldaul a Giantsnek nem erne meg Chubb az 1/2-n, mert „ne tudna kimaxolni”.

Ha Chubb eseteben tenyleg igaz, amit sok insider a „scoutoktol valo hallomasokbol” visszamond, hogy rengeteg GM szerint jobb, mint Garrett peldaul, akkor szerintem eselytelen, hogy hozzank eljusson, meg igy is, hogy a QB-run miatt igazabol a draft legjobbjai kozul valogathatunk majd. Az 1/4-en boven kimehet, de en az 1/2-re varom egyebkent, szerintem az sokkal nagyobb „veszely”.
Stez
Baszki, valamiben (Chubb) egyetértünk?!?!?!?! 😀 Amúgy szerintem a következő várható :

1. Browns - QB
2. Giants - Chubb
3. Jets - QB
4. Browns - Barkley
5. Broncos - Talán QB, de náluk érzem a nagy fehér foltot, hogy mire mennek...
6. Colts - Edmunds/Smith

@Borbinho
Letradet még mindig nem látom, mert akik utánunk jönnek, Bucs, 49ers, Raiders, Bears négyes abszolút nem QB veszélyes, szóval szerintem nekik jóval nagyobb az esélyük egy letrade-re, hogy valahova oda jön fel a Bills, mint hozzánk. Ha meg tényleg igaz, hogy Elway hirdeti az 1/5-öt, akkor gyakorlatilag vége is a mesének, mert 4. QB-ért tuti nem jön fel senki 1/6-ra, akkora értéke nem lehet senkinek a maradék QB-k közül, beleszerelmesedés ide vagy oda.

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Melyik GM mondta h jobb mint Garrett? Én csak különböző analystoktól olvastam, miután nem a legjobb 3conet futotta, írták h igen lehet nem egy olyan szörnyeteg atletikusságban mint MG, de tape alapján collegeben jobb volt. Én egy Sheard típusú DE-t látok benne, futás ellen jó lehet ha tesznek rá plusz 15 font izmot, és passz ellen is veszélyes lehet. Talán jobb is mint Sheard, de nem hiszem h kiemelkedő lesz. Nincs meg sztem az a plusz hogy top DE legyen.
De annyira adja magát a letrade, és vmeik LB húzása (DE poszton Sheardtől sokat várnak, Basham meg tavaly jött 3.körben, ő tuti kap majd lehetőséget), hogy be is fog jönni. A Jets trade (maga a letrade) se volt meglepő.
9-12. körülre fogunk lemenni. A Bills sztem a Broncossal cserél, vagy a Brownssal. 1/6 túl necc nekik, főleg h Elway hirdeti a picket. De ez már csak a drafton derül ki, ha Barkley/Chubb/Nelson/Minkah (ne adj isten vmeik QB csúszik) miatt feljönne valaki.
In Ballard we trust, az idei meg a jövő évi drafttal (+már a tavalyiak + TY,AC,Kelly,Luck,Geathers,Doyle..) megalapozhatjuk azt a 10-12 fős erős alapot a rosternek ami a hosszú távú sikerhez kell.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ha nem rájeni mód húz picket, akkor nagy eséllyel nem fogunk sírni, hogy mi jött 1/6-on, akár Chubb, Nelson, Smith, Edmunds, en bloc szerintem mindegyik picknek tud majd örülni minden Colts fan. Bár mondjuk arra lehet, hogy most kéne így utolsó pillanatban rekesz sörös fogadásokat elkezdenem kötni, hogy 1/2 után meg lesz-e még Chubb (nem hinném), mert akkor 1-2 hónapra lehet nem kéne foglalkoznom ama kérdéskörrel 😀
coltman
Érdekes, hogy Chubbot gyak. mindenkihez odamockolják, pedig szerintem csak a Browns-ba és hozzánk passzol igazán. A Giants most vált 3-4-re, a Broncos hosszú évek óta 3-4-et játszik és van 3 jó pass rusherük. BPA alapon persze lehet, hogy Chubb a legértékesebb, de ha nem teljesen fit a rendszerbe, akkor hiába best, nem lesz annyira best, mint a next best aki viszont fit. És szerintem Chubb nem lenne se a Giantbe, se a Broncosba teljesen fit. Jó lenne, de nem lehetne kimaxolni. Mi és a Browns ki tudnánk maxolni.

Szóval én az 1/4-et fogom nézni. Az a legveszélyesebb. Ha a Browns Barkley-t húzza, vagy tradel, akkor szerintem Chubb elérhető lesz számunkra.
peterk2005
Halkan jegyzem meg, Von Millerrel kapcsolatban ugyanugy ment a hiszti anno, hogy XY szerint csak 4-3-ban, Z szerint meg csak 3-4-ben hasznalhato, es ez mekkora para, es nincs meg a posztja, es bla bla.

Sot, Millert egy rakat elemzo szetfikazta, mondvan, hogy az egyetemen felelmetesen okosan jatszattak, es a sackjei meg a nagy jatekainak a felet ugy csinalta meg, hogy elvaltottak magukat a tamadok, vagy Miller szabadon szaladhatott a kubera. Allandoan azt lehetett olvasni, hogy egy baromi jol felepitett rendszer sztart csinalt belole es hasonlok.

Szerinted Chubb nem fit 3-4-be, szerintem o 3-4-ben es 4-3-ban is jo nagyon jo lesz. De ugyebar nekunk fingunk sincs arrol, hogy a privat workoutokon az edzot mit es hanyszor kernek a prospectektol, ilyen teren elkepesztoen siman lehet, hogy a Giants peldaul azert passzolta el JPP-t, mert megtalalta a gyemantot Chubb-ban, es minden smokescreen ellenere mar reg tudjak, hogy ot huzzak az 1/2-re.

Az meg, hogy mockoljak... Te is tudod, hogy a nagy szakertoknek ez a dolguk, allandoan meg kell kavarni picit az allo vizet. Ugyhogy en nem erzem osszessegeben azt, hogy peldaul a Giantsnek nem erne meg Chubb az 1/2-n, mert „ne tudna kimaxolni”.

Ha Chubb eseteben tenyleg igaz, amit sok insider a „scoutoktol valo hallomasokbol” visszamond, hogy rengeteg GM szerint jobb, mint Garrett peldaul, akkor szerintem eselytelen, hogy hozzank eljusson, meg igy is, hogy a QB-run miatt igazabol a draft legjobbjai kozul valogathatunk majd. Az 1/4-en boven kimehet, de en az 1/2-re varom egyebkent, szerintem az sokkal nagyobb „veszely”.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ha nem rájeni mód húz picket, akkor nagy eséllyel nem fogunk sírni, hogy mi jött 1/6-on, akár Chubb, Nelson, Smith, Edmunds, en bloc szerintem mindegyik picknek tud majd örülni minden Colts fan. Bár mondjuk arra lehet, hogy most kéne így utolsó pillanatban rekesz sörös fogadásokat elkezdenem kötni, hogy 1/2 után meg lesz-e még Chubb (nem hinném), mert akkor 1-2 hónapra lehet nem kéne foglalkoznom ama kérdéskörrel 😀
coltman
Érdekes, hogy Chubbot gyak. mindenkihez odamockolják, pedig szerintem csak a Browns-ba és hozzánk passzol igazán. A Giants most vált 3-4-re, a Broncos hosszú évek óta 3-4-et játszik és van 3 jó pass rusherük. BPA alapon persze lehet, hogy Chubb a legértékesebb, de ha nem teljesen fit a rendszerbe, akkor hiába best, nem lesz annyira best, mint a next best aki viszont fit. És szerintem Chubb nem lenne se a Giantbe, se a Broncosba teljesen fit. Jó lenne, de nem lehetne kimaxolni. Mi és a Browns ki tudnánk maxolni.

Szóval én az 1/4-et fogom nézni. Az a legveszélyesebb. Ha a Browns Barkley-t húzza, vagy tradel, akkor szerintem Chubb elérhető lesz számunkra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogyne, ot darab Hooker-Wilson. Mindjart tiz. Meg hat Brady, nyolc Miller, ket Bosa, UDFA-n egy Vinatieri, egy McAfee es egy uj mascot.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Freeney nem csak a mi látókörünkből esett ki, de az NFL-éből is. Éppen néztem, a kb. 130 karrier sackjéből majdnem 110-et Colts mezben ért el, pedig már vagy 6 éve nincs itt. Szép hosszúra sikerült a levezetési szakasz. 😊

Annak persze örülök, hogy tőlünk akar és fog is visszavonulni. Egy újabb lehetséges Colts HOF.
peterk2005
Hát igen, ők Mathis-szel együtt voltak állatok, ott azért komoly sakkozás volt ellen OL-eknél, hogy kit tegyenek double-teamre.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rohadt kíváncsi leszek, hogy mit csinálunk azzal az 1/6-al. Ha Ballard szerint tényleg van 8 non QB prémium játékos, akkor adja magát, hogy vissza kell tradelni a Bills-el, ha tudunk. Ők lennének az ideális trade partnerek, az 1/12-vel akkor még éppen elcsípnénk az egyik prémium játékost, és mellé lenne egy "szokásos" 20 körüli első körös pickünk is. Plusz a 3 második körös, amiből az első kettő a várhatóan 5 kimenő QB miatt szinte első kör végi, de az utolsó is még top50-es. És minden körben legelöl húzunk.

Ezt ki kellene maxolni. Ha összejönne a letrade, akkor idén öt darab Hooker - Wilson kaliberű játékos jöhetne a draftról. Az nagyon komoly lenne...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hahó Freeney visszavonult....de egy pocsék játkos volt hogy semmi reakció itt 😛 😉
dande
Hat nezd. Itt uj rezsim van, aztan az ilyen fekakra itt mar nemigen emlekeznek. Aki meg emlekezne (Irsay), az epp kokozva fetreng az asztal alatt.

Egyebkent hogy tudjatok, szeretett Mesteretek (sajat magamrol beszelek, pocsok) tegnap draftolt egy jot, es az 1/5-on Nelsont vitte. Na persze, ennek az IRL Coltshoz nincsen hoze, de mostmar tudjatok, hogy kuldtem az SMS-t Chrisnek, alaposan attanulmanyoztam Nelsont, mindent rendben talaltam, es mivel az IRL Coltsnak is need a posztja, igy az 1/6-on Chris Quentont fogja elvinni.
Stez
When asked point blank how many non-quarterbacks he deemed to be “premium” players, he said he put that number at 8.

I don’t think you just have to take a first-round guy to get a pass rusher.

However, when speaking about Edge rushers today, he specified that he believes this class has talents available all the way back into the 3rd, 4th, and even 5th rounds.

The same kind of sentiment was echoed about the linebacker group. Though he spoke very highly of Roquan Smith and Tremaine Edmunds calling them “unique talents,” he said there were guys back into the middle rounds who could be excellent ball players.


Úgy néz ki nagyon erre a kettőre fog lejönni az 1/6. Annyira triviális, hogy már szinte tuti nem ez fog történni 😀
coltman
Hat, en mondtam, hogy Smitht imadnam, Edmundst nem, de azt a picket is megertenem, viszont en azt erzem, hogy Ballard ra fog menni a biztonsagra, es itt a Luck korul huzodozo mizeriat rendkivul komolyan fogja venni, ezert van egy olyan tippem, hogy az 1/6-ra elhozzuk Nelsont, aminek meg kb. a legjobban orulnek szemely szerint.

De azert jo ez az 1/6, mert tobb oriasi needunkre is vannak nagy tehetsegek, igy azert papiron rosszul nem valaszthatunk. Persze pech, hogy ezek a tehetsegek nem premierposzton jatszanak, hanem off ball LB-k es OG, de igazabol ezzel nem torodom, amondo vagyok, hogyha ezek kozul a sracok kozul barmelyik hozza azt, amit varnak tole, akkor 2-3 ev mulva mar siman ravagja mindenki, hogy megertek a picket.
Stez
Hát ha nem rájeni mód húz picket, akkor nagy eséllyel nem fogunk sírni, hogy mi jött 1/6-on, akár Chubb, Nelson, Smith, Edmunds, en bloc szerintem mindegyik picknek tud majd örülni minden Colts fan. Bár mondjuk arra lehet, hogy most kéne így utolsó pillanatban rekesz sörös fogadásokat elkezdenem kötni, hogy 1/2 után meg lesz-e még Chubb (nem hinném), mert akkor 1-2 hónapra lehet nem kéne foglalkoznom ama kérdéskörrel 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Freeney nem csak a mi látókörünkből esett ki, de az NFL-éből is. Éppen néztem, a kb. 130 karrier sackjéből majdnem 110-et Colts mezben ért el, pedig már vagy 6 éve nincs itt. Szép hosszúra sikerült a levezetési szakasz. 😊

Annak persze örülök, hogy tőlünk akar és fog is visszavonulni. Egy újabb lehetséges Colts HOF.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hahó Freeney visszavonult....de egy pocsék játkos volt hogy semmi reakció itt 😛 😉
dande
Hat nezd. Itt uj rezsim van, aztan az ilyen fekakra itt mar nemigen emlekeznek. Aki meg emlekezne (Irsay), az epp kokozva fetreng az asztal alatt.

Egyebkent hogy tudjatok, szeretett Mesteretek (sajat magamrol beszelek, pocsok) tegnap draftolt egy jot, es az 1/5-on Nelsont vitte. Na persze, ennek az IRL Coltshoz nincsen hoze, de mostmar tudjatok, hogy kuldtem az SMS-t Chrisnek, alaposan attanulmanyoztam Nelsont, mindent rendben talaltam, es mivel az IRL Coltsnak is need a posztja, igy az 1/6-on Chris Quentont fogja elvinni.
Stez
When asked point blank how many non-quarterbacks he deemed to be “premium” players, he said he put that number at 8.

I don’t think you just have to take a first-round guy to get a pass rusher.

However, when speaking about Edge rushers today, he specified that he believes this class has talents available all the way back into the 3rd, 4th, and even 5th rounds.

The same kind of sentiment was echoed about the linebacker group. Though he spoke very highly of Roquan Smith and Tremaine Edmunds calling them “unique talents,” he said there were guys back into the middle rounds who could be excellent ball players.


Úgy néz ki nagyon erre a kettőre fog lejönni az 1/6. Annyira triviális, hogy már szinte tuti nem ez fog történni 😀
coltman
Hat, en mondtam, hogy Smitht imadnam, Edmundst nem, de azt a picket is megertenem, viszont en azt erzem, hogy Ballard ra fog menni a biztonsagra, es itt a Luck korul huzodozo mizeriat rendkivul komolyan fogja venni, ezert van egy olyan tippem, hogy az 1/6-ra elhozzuk Nelsont, aminek meg kb. a legjobban orulnek szemely szerint.

De azert jo ez az 1/6, mert tobb oriasi needunkre is vannak nagy tehetsegek, igy azert papiron rosszul nem valaszthatunk. Persze pech, hogy ezek a tehetsegek nem premierposzton jatszanak, hanem off ball LB-k es OG, de igazabol ezzel nem torodom, amondo vagyok, hogyha ezek kozul a sracok kozul barmelyik hozza azt, amit varnak tole, akkor 2-3 ev mulva mar siman ravagja mindenki, hogy megertek a picket.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hahó Freeney visszavonult....de egy pocsék játkos volt hogy semmi reakció itt 😛 😉
dande
Hat nezd. Itt uj rezsim van, aztan az ilyen fekakra itt mar nemigen emlekeznek. Aki meg emlekezne (Irsay), az epp kokozva fetreng az asztal alatt.

Egyebkent hogy tudjatok, szeretett Mesteretek (sajat magamrol beszelek, pocsok) tegnap draftolt egy jot, es az 1/5-on Nelsont vitte. Na persze, ennek az IRL Coltshoz nincsen hoze, de mostmar tudjatok, hogy kuldtem az SMS-t Chrisnek, alaposan attanulmanyoztam Nelsont, mindent rendben talaltam, es mivel az IRL Coltsnak is need a posztja, igy az 1/6-on Chris Quentont fogja elvinni.
Stez
When asked point blank how many non-quarterbacks he deemed to be “premium” players, he said he put that number at 8.

I don’t think you just have to take a first-round guy to get a pass rusher.

However, when speaking about Edge rushers today, he specified that he believes this class has talents available all the way back into the 3rd, 4th, and even 5th rounds.

The same kind of sentiment was echoed about the linebacker group. Though he spoke very highly of Roquan Smith and Tremaine Edmunds calling them “unique talents,” he said there were guys back into the middle rounds who could be excellent ball players.


Úgy néz ki nagyon erre a kettőre fog lejönni az 1/6. Annyira triviális, hogy már szinte tuti nem ez fog történni 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hahó Freeney visszavonult....de egy pocsék játkos volt hogy semmi reakció itt 😛 😉
dande
Hat nezd. Itt uj rezsim van, aztan az ilyen fekakra itt mar nemigen emlekeznek. Aki meg emlekezne (Irsay), az epp kokozva fetreng az asztal alatt.

Egyebkent hogy tudjatok, szeretett Mesteretek (sajat magamrol beszelek, pocsok) tegnap draftolt egy jot, es az 1/5-on Nelsont vitte. Na persze, ennek az IRL Coltshoz nincsen hoze, de mostmar tudjatok, hogy kuldtem az SMS-t Chrisnek, alaposan attanulmanyoztam Nelsont, mindent rendben talaltam, es mivel az IRL Coltsnak is need a posztja, igy az 1/6-on Chris Quentont fogja elvinni.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hahó Freeney visszavonult....de egy pocsék játkos volt hogy semmi reakció itt 😛 😉
dande
Dwight Freeney Will Retire In Colts Blue.

Csak hogy kötözködjek 😀 De ő eléggé kiesett látókörből 2012 óta, azért nincs itt ekkora stream belőle. Jobban aggódunk amiatt, hogy mi lesz idén...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó Freeney visszavonult....de egy pocsék játkos volt hogy semmi reakció itt 😛 😉