Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan az első konkrét érdeklődünk - az Oakland DTje, Desmond Bryant az.

"Market for DL Desmond Bryant looking pretty strong. NE, Oak, SF, Philly, Sea and Jax interested."(Jason Cole - Yahoo)
Na az ő megszerzése pl. nem lenne túl olcsó mulatság.
Rotoworld:
15. Defensive tackle Desmond Bryant -- Bryant is long and athletic at 6-foot-6, 300 with a relentless motor and versatile tools. He's been an effective starter both at three-technique tackle and right end. Pass rusher and run stuffer alike, Bryant might be this year's most underrated free agent. He's the defender the Seahawks wanted when they signed Jason Jones last March.

Free Agent Forecast: Seahawks on a five-year, $20 million contract.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yarno ma a Central Michigan Pro Dayen Workoutolta Eric Fishert. Remélem csak smokescreen. Nem kell OT 1/2n.

Cox ügynöke és a Jags beszélt egymással Halloran szerint. Sullivan megvan győzödve, hogy COx nem sokáig lesz holnap csapat nélkül (és igaza van). Szerintem lemondhatunk róla.

David Sullivan, Cox’s agent, said, “I was thinking to myself, ‘If they don’t call Monday, they’re really cool to the idea of re-signing him.’ But they called.”

“I still think so, yes,” he said. “Whether it’s 4 p.m. or late at night, I’m not sure but I do get the impression that it should be pretty quick when it opens. That could change if a couple of players slow the process down.”
És a Rotoworlds 100as FA listája alapján Evan Silva szerint ezek az urkak köthetnek ki itt:
Michael Bennet, DE
Gosder Cherlius, RT
Cary Williams, CB
Vance Walker, DE
D.J. Moore, CB
Michael Turner, RB

Cherlius és Walker árban, posztban és korban is illene, tehát az ő nevüket érdemes feljegyezni.
Turner túl öreg ide.
Williams és Bennet túl sokba kerülne nekünk.
Moore posztján ott van már Harris.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a fontosabb mock draftok jelenlegi tippjei nekünk 1/2re:
 www.bigcatcountry.com/2013/3/11/4089416/nfl-draft-2013-mock-database

Érdekes, hogy Geno még vesztett is múlt héthez képest néhány százalékot, tehát szinte mindenki meg van róla győződve, hogy nem idejön. Pedig simán lehet.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk Caldwell azt mondta a múlt héten, hogy nagyon, nagyon fiatal lesz az idei roster. (Itt jön be a képbe Halloran 20-23 rookie lesz az 53as keretben jóslata, ami lassan nem tűnik olyan hihetetlennek).

Én elviselem, ha idén (megint...) szarok leszünk csak 1; most már tényleg mozduljunk el felfelé a holtpontról), 2; vajon a kinti fanbase (amely most még mindennek ellenére lelkes az új rezsim miatt) kitart-e a csapat mellett addig amíg elkezdenek jönni az eredmények?...iktriad
4 DB-ből 3 rookie lesz, akkor boritékolható, hogy az eredményesség tekintetében nagy felfelé mozdulásra nem kell számítani. Korábbi években alig vártam az FA bevásárlást, idén ugye inkább az "akciós" polcon porosodó, vagy lejárat közeli "termékek" jönnek majd, de komolyan kiváncsi vagyok, hogy mit sikerül összeboltolni. Igazán érdekes lesz a következő 3-4 nap (is).Húsrágó
Nem biztos hogy mind a 3 rookie lesz. 2 inkább 1 safety, 1 CB és egy veterán CB)
Az első pár napban nem hiszem, hogy nagyon aktívak leszünk.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Mondjuk Caldwell azt mondta a múlt héten, hogy nagyon, nagyon fiatal lesz az idei roster. (Itt jön be a képbe Halloran 20-23 rookie lesz az 53as keretben jóslata, ami lassan nem tűnik olyan hihetetlennek).

Én elviselem, ha idén (megint...) szarok leszünk csak 1; most már tényleg mozduljunk el felfelé a holtpontról), 2; vajon a kinti fanbase (amely most még mindennek ellenére lelkes az új rezsim miatt) kitart-e a csapat mellett addig amíg elkezdenek jönni az eredmények?...iktriad
4 DB-ből 3 rookie lesz, akkor boritékolható, hogy az eredményesség tekintetében nagy felfelé mozdulásra nem kell számítani. Korábbi években alig vártam az FA bevásárlást, idén ugye inkább az "akciós" polcon porosodó, vagy lejárat közeli "termékek" jönnek majd, de komolyan kiváncsi vagyok, hogy mit sikerül összeboltolni. Igazán érdekes lesz a következő 3-4 nap (is).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk Caldwell azt mondta a múlt héten, hogy nagyon, nagyon fiatal lesz az idei roster. (Itt jön be a képbe Halloran 20-23 rookie lesz az 53as keretben jóslata, ami lassan nem tűnik olyan hihetetlennek).

Én elviselem, ha idén (megint...) szarok leszünk csak 1; most már tényleg mozduljunk el felfelé a holtpontról), 2; vajon a kinti fanbase (amely most még mindennek ellenére lelkes az új rezsim miatt) kitart-e a csapat mellett addig amíg elkezdenek jönni az eredmények?...
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
A legfrissebb hírek szerint holnap akár alá is írhat a Tampba Bayhez

Bucs are continuing their pursuit of FA CB Derek Cox. H's someone Bucs could sign out of the chute on Tuesday - Roy Cummings Tampa Beatwriter
iktriad
A visszaszámláló mutatja Cox Jaguars mezes ténykedésének végét is egyben 😕

Az biztos, hogy tiszta lappal indul az új stáb - csak a lap fejléce "Jaguars Roster" ! (és persze az elmaradhatatlan új logó)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legfrissebb hírek szerint holnap akár alá is írhat a Tampba Bayhez

Bucs are continuing their pursuit of FA CB Derek Cox. H's someone Bucs could sign out of the chute on Tuesday - Roy Cummings Tampa Beatwriter
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Őszinte legyek, Cox a Patsbe még kevesebb pénzért is áttenné a székhelyét. Brady a garancia, hogy még 3 szezont stabilan a PO-ban tölt a csapat.

A vicces az, hogy ilyen leépítési hullám mellett Gabbertnek még van állása 😀Húsrágó
Állítólag Cox 7-8 milliós fizetést akar évente. Szóval, ha odamegy,.nem lesz olcsó...
Ezt azt is jelenti, hogy elbúcsuzhatunk tőle, viszont ebből akár egy szép kompenzációs pick is kinézhet jövőre.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
(max ha egy nagyobb szerződést kap, jövőre kaphatunk érte kompenzációs picket. iktriad
... championship! ...Höri
Ha Caldwell ennyire draft orientált akar lenni, akkor az...

Közben Cox iránt a Pats is érdeklődik már...iktriad
Őszinte legyek, Cox a Patsbe még kevesebb pénzért is áttenné a székhelyét. Brady a garancia, hogy még 3 szezont stabilan a PO-ban tölt a csapat.

A vicces az, hogy ilyen leépítési hullám mellett Gabbertnek még van állása 😀
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ki fog CB-t játszani?armando83
Majd összekukátzunki pár embert. Legrosszabb esetben UDFFA, és akkor folytatódnak a Gene Smith-i hagyományok.
Draft orientáltság okés dolog,de ha mellette nem csinálsz jó FA-t akkor felkenheted a hajadra...

Am nem értem ezt a filozófiát,hogy a rendszerbe nem illő játékosokat elküldik,ennyire nagy lenne Gus rendszere?-mire arra felépít egy csapatot ahhoz évek kellenek,miközben erre az NFL-ben szerintem nincs idő,hát érdekes lesz ez így..armando83
Azért küldték el Rosst és Landryt mer a teljesítményük nem volt megfelelő.Gondolom lesz azért pár ember hozva FAben is, csak nem nem nagy nevekere megyünk, plusz olyanokra aki illik a rensserbe (Alan Branch és/vagy Jason Jones pl.) iktriad
Landry elengedését nem tartom jó lépésnek,annak ellenére hogy nem volt látványos a munkája mint pl. Lowery-é.De attól még kiforrott és jó játékos,aki statisztikailag biztos jó volt az évben (SS feladata a futás elleni védekezés,és a TE levédekezése,azért ezekre a statokra kíváncsi lennék).

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki fog CB-t játszani?armando83
Majd összekukátzunki pár embert. Legrosszabb esetben UDFFA, és akkor folytatódnak a Gene Smith-i hagyományok.
Draft orientáltság okés dolog,de ha mellette nem csinálsz jó FA-t akkor felkenheted a hajadra...

Am nem értem ezt a filozófiát,hogy a rendszerbe nem illő játékosokat elküldik,ennyire nagy lenne Gus rendszere?-mire arra felépít egy csapatot ahhoz évek kellenek,miközben erre az NFL-ben szerintem nincs idő,hát érdekes lesz ez így..armando83
Azért küldték el Rosst és Landryt mer a teljesítményük nem volt megfelelő.Gondolom lesz azért pár ember hozva FAben is, csak nem nem nagy nevekere megyünk, plusz olyanokra aki illik a rensserbe (Alan Branch és/vagy Jason Jones pl.)
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ki fog CB-t játszani?

Draft orientáltság okés dolog,de ha mellette nem csinálsz jó FA-t akkor felkenheted a hajadra...

Am nem értem ezt a filozófiát,hogy a rendszerbe nem illő játékosokat elküldik,ennyire nagy lenne Gus rendszere?-mire arra felépít egy csapatot ahhoz évek kellenek,miközben erre az NFL-ben szerintem nincs idő,hát érdekes lesz ez így..

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(max ha egy nagyobb szerződést kap, jövőre kaphatunk érte kompenzációs picket. iktriad
... championship! ...Höri
Ha Caldwell ennyire draft orientált akar lenni, akkor az...

Közben Cox iránt a Pats is érdeklődik már...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(max ha egy nagyobb szerződést kap, jövőre kaphatunk érte kompenzációs picket. iktriad
... championship! ...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Derek Cox iránt állítólag érdeklődik a Washington és a Tampa is... Előbbi mindig túlfizet mindenkit, utóbbinak rohadt sok cap space-e van. Egyik se jó jel nekünk (max ha egy nagyobb szerződést kap, jövőre kaphatunk érte kompenzációs picket.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Amúgy a Landry/Ross cut kapcsán döbbenet, hogy a többség mennyire ki akarja vágni Poz-t is, mondván az összes (a csapat szempontjából) szar szerződéssel nálunk lévő embert ki kell vágni... mondjuk a 2014-ben 9,5 milliós fizuja (Köszi Genie...) valószínűsíti, hogy jövőre elküldik, hacsak nem fog 2013-ban God Mode-ban játszani, vagy nem megy bele egy szerződésmódosításba.N-Drew
Poz a rettentően kevés elit játékos között van a csapatban. El lehet zavarni a pénze miatt, de tudnak (akár csak) hasonlót tenni a helyére? Ez már a felesleges csapkodás kategóriája. Bár félek, hogyha nem tud az új védelmi sémában hasonlóan domináns lenni, akkor tényleg sok lesz a 9,5 millió.
De jelen körülmények között a hiányposztok generálása helyett, azok betömés legyen a prioritás 😉
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Érdekes

How many quarterbacks do you think will go in the first round this year?
This is the interesting thing about this year. There's probably a handful of teams who need quarterbacks, most years there are many, but most team's quarterback situations this year are solidified right now so there's about four or five teams that need them. Of those four or five teams that need them, I'd say that two or three teams really need them desperately. So I wouldn't be surprised if you see maybe one go early and then maybe one go mid-later first round.

Would you fall in the desperately category or are you talking about other teams?
[Caldwell laughs], I was talking about the other teams.

 www.bigcatcountry.com/2013/3/9/4078784/david-caldwell-1010xl-interview-transcript
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
M-Bryo: Nem semmi miket kiszúrsz/kombinálsz! 7 pick 1/2. Az 5-9 az nagyon nem stimmel 😉 Ahogy jelen állás szerint jövőre is nehezen... bár várjuk ki a végét, előre sosem kell leírni a csapatot!N-Drew
Mit is?m-bryo
Azt hittem azért tetted fel a képet, mert a sapkán a "fejméret" 7 és 1/2-es, nekünk meg jelen állás szerint 7 pickünk lesz idén és mienk az 1/2... ezek szerint nem Te kombináltál, hanem én 😀 N-Drew
Hát téged még Dan Brown is irigyelhet! 😀m-bryo
Ohh, hát köszönöm az elismerést! 😉 😀

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nekem a nagytakarítás alapján az jutott eszemben, hogy a Seahawks hibrid védelemben a secondary nagyon erős. Hogy jól működjön ez a védelmi séma, ahhoz szükséges, hogy DB-k is illeszkedjenek a sémába. Bár nem értek hozzá eléggé, de valószínűsítem, hogy ők (nem kizárólag a fizetéshez mérten) de nem illeszkednek eléggé az új rendszerbe.

Már most van annyi lyuk a rosteren, hogy 3 draftra elég hiányposzt legyen. Ha FA-ban a nagy neveket kerülni is fogja a Jags, akkor is kénytelen lesz néhány más ismeretlenebb játékosba "beruházni". UDFA-ból nem lehet hatékonyan feltölteni keretet.

Megnézem mégegyszer a Moneyball című filmet, hátha Caldwellnek is megvan a maga szisztémája, amit nem értenek még a többiek. 😀

Dee Miliner 1/2? Húsrágó
Nem Te vagy az egyetlen, aki feldobta Milliner nevét. Amellett, hogy CB-ért botrány sok egy 1/2, a BCC-n egy Bama fan azt írta, miszerint annak ellenére, hogy odáig van érte, még nála is messze van az 1/2-től. Pl. Revis-t említette, akivel szerinte (sem) egy kategória, megközelítőleg se, pedig ő nem volt 1/2. Ha már BCC: ott is egyöntetű vélemény, hogy a FA időszak elején a sztárokra nem megy rá a FO, de fog érkezni épkézláb játékos. Mindenki az RT/CB posztokat emlegeti. Kíváncsi leszek mi lesz belőle. Utána a draft szempontjából is könnyebb lesz spekulálni.
Amúgy a Landry/Ross cut kapcsán döbbenet, hogy a többség mennyire ki akarja vágni Poz-t is, mondván az összes (a csapat szempontjából) szar szerződéssel nálunk lévő embert ki kell vágni... mondjuk a 2014-ben 9,5 milliós fizuja (Köszi Genie...) valószínűsíti, hogy jövőre elküldik, hacsak nem fog 2013-ban God Mode-ban játszani, vagy nem megy bele egy szerződésmódosításba.

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
M-Bryo: Nem semmi miket kiszúrsz/kombinálsz! 7 pick 1/2. Az 5-9 az nagyon nem stimmel 😉 Ahogy jelen állás szerint jövőre is nehezen... bár várjuk ki a végét, előre sosem kell leírni a csapatot!N-Drew
Mit is?m-bryo
Azt hittem azért tetted fel a képet, mert a sapkán a "fejméret" 7 és 1/2-es, nekünk meg jelen állás szerint 7 pickünk lesz idén és mienk az 1/2... ezek szerint nem Te kombináltál, hanem én 😀 N-Drew
Hát téged még Dan Brown is irigyelhet! 😀
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
M-Bryo: Nem semmi miket kiszúrsz/kombinálsz! 7 pick 1/2. Az 5-9 az nagyon nem stimmel 😉 Ahogy jelen állás szerint jövőre is nehezen... bár várjuk ki a végét, előre sosem kell leírni a csapatot!N-Drew
Mit is?m-bryo
Azt hittem azért tetted fel a képet, mert a sapkán a "fejméret" 7 és 1/2-es, nekünk meg jelen állás szerint 7 pickünk lesz idén és mienk az 1/2... ezek szerint nem Te kombináltál, hanem én 😀

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Nekem a nagytakarítás alapján az jutott eszemben, hogy a Seahawks hibrid védelemben a secondary nagyon erős. Hogy jól működjön ez a védelmi séma, ahhoz szükséges, hogy DB-k is illeszkedjenek a sémába. Bár nem értek hozzá eléggé, de valószínűsítem, hogy ők (nem kizárólag a fizetéshez mérten) de nem illeszkednek eléggé az új rendszerbe.

Már most van annyi lyuk a rosteren, hogy 3 draftra elég hiányposzt legyen. Ha FA-ban a nagy neveket kerülni is fogja a Jags, akkor is kénytelen lesz néhány más ismeretlenebb játékosba "beruházni". UDFA-ból nem lehet hatékonyan feltölteni keretet.

Megnézem mégegyszer a Moneyball című filmet, hátha Caldwellnek is megvan a maga szisztémája, amit nem értenek még a többiek. 😀

Dee Miliner 1/2?
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
M-Bryo: Nem semmi miket kiszúrsz/kombinálsz! 7 pick 1/2. Az 5-9 az nagyon nem stimmel 😉 Ahogy jelen állás szerint jövőre is nehezen... bár várjuk ki a végét, előre sosem kell leírni a csapatot!N-Drew
Mit is?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdés, hogy mennyire lehet megítélni a kivágása jogosságát, amikor az egész D becsődölt idén (az impotens O miatt is). Előtte Lowery-vel jó párost alkottak és a szezon közepére látszott, hogy a csapat kutyaütő és a D meg rendszeresen elfáradt a 3. végére -4. negyed elejére, egyre kevesebb volt a motiváció is, profik ide, vagy oda. Nyilván én nem értek hozzá, de nekem a fentebb általad is leírtak tükrében fura, hogy ilyen cap space-el kivágnak egy veteránt, aki legalább egy jó szezont lehozott a kettőből. Tény, hogy nem világmegváltó, de szolid és nem sérülékeny. Ráadásul a párja Lowery idén sokat sérült volt, a helyettese Prosinski meg azért más kávéház, bár mutatott némi fejlődést, ezt ne vitassuk el tőle. Akárhogy nézem, de a D, ha elmegy Cox, Daryl Smith, plusz már biztosan nem lesz Landry, de még Ross/Mathis sem... hát konkrétan harmatgyenge. Poz mellett senki, még Allen elfogadható, de inkább egy jó csere ő is. Mike Harris egészen jó volt, és ugye egy egészséges Lowery az oké. A többit hagyjuk. És akkor a DT/DE párosok bizonytalanságáról még nem beszéltünk. Mondjuk marad e Pot Roast? De még tényleg nagyon az elején vagyunk a dolgoknak, csak így első blikkre kissé ijesztően fest a kép.
N-Drew
Én csak remélem, hogy Caldwellnek van terve és most aszerint cselekszik. Mondjuk Landry cutját teljesítmény miatt indokolta a csapat (gondolom ez áll Rossra is), nem (csak) a salary számított.
De tény, hogy most egy olyan ementálira hasonlít most a roster, amiben több a lyuk, mint a sajt. Főleg a védelemben.

Az hogy az RFAkból se tendereltünk senkit, érdekes - bár Caldwell azt mondta onnan jöhetnek vissza.
De ha Estes és Meester sem jön vissza, akkor gyakorlatilag Brewster lesz a kezdő C: Bár ez volt a posztja az Ohio State-en, azért nem tudom, az is körömrágós megoldás lenne at tavalyi szezon tükrében....