Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Gyanítom akk a PS-ből is kiteszünk vkit és odarakjuk Burwellt.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
John Phillipset visszahoztunk, újonc OL Tyreek Burwell helyére, felkészülve Green hiányára.
több mint 10 éve
Nem fix, de a beatwritterek reakciója alapján alsó hangon az idén elején nem nagyon lesz . Hivatalos közleményt nem láttam a sérülése komolyságával kapcsolatban.UT-sek arról beszélnek, hogy vissza kell hoznunk Phillipset vagy tradelni kell egy TE-ért, mert alapból 3 TE volt az első 4 hétre Gates büntetése miatt. Abból most Green valszeg kiesett , Johnson inkább FB, Miller meg UDFA volt. Szóval az évekig borzasztó erős TE sorunk könnyen lehet, hogy szenvedni volt amíg nincs Gates.Green kiesése mennyire fix már? Ő van benne a fantasy csapatomban witten mögött.
Sixo
TheBerzerker
több mint 10 éve
UT-sek arról beszélnek, hogy vissza kell hoznunk Phillipset vagy tradelni kell egy TE-ért, mert alapból 3 TE volt az első 4 hétre Gates büntetése miatt. Abból most Green valszeg kiesett , Johnson inkább FB, Miller meg UDFA volt. Szóval az évekig borzasztó erős TE sorunk könnyen lehet, hogy szenvedni volt amíg nincs Gates.Green kiesése mennyire fix már? Ő van benne a fantasy csapatomban witten mögött.
Sixo
Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
UT-sek arról beszélnek, hogy vissza kell hoznunk Phillipset vagy tradelni kell egy TE-ért, mert alapból 3 TE volt az első 4 hétre Gates büntetése miatt. Abból most Green valszeg kiesett , Johnson inkább FB, Miller meg UDFA volt. Szóval az évekig borzasztó erős TE sorunk könnyen lehet, hogy szenvedni volt amíg nincs Gates.
több mint 10 éve
Tourek Williams és Troutman nem edzettek ma.Edzés közben agyrázkódást szenvedett Lada Green. Komolynak nézett ki a helyzet, könnyen lehet , hogy vasárnap nem játszik, sőt akár több hét kihagyás is kinézhet neki.
több mint 10 éve
A 10. ember a PS-ben úgy néz ki Michael Ola lesz. Tavaly 12 meccsen kezdett Chicagoban, a fal majd minden pontját bevetető.
több mint 10 éve
Eddig 7 játékost tettünk a PS-ba:CB Ducre, WR Herndon, G Huey, OLB Mueller, S Phillips, RB Smith, NT Square.
Illetve Sorensent is pletykálják ,hogy oda fog kerülni a napokban, bár ez nem 100%.
Sorensen és Alex Bayer TE jött, így 9 fő van a PS-ünkben perpill.
Szerkesztette: Sixo
több mint 10 éve
Kyle Miller nyerte a TE-ek csatáját, John Phillips cut. Dreamius Smith sem fért be az 53as keretbe, mint ahogy Sorensen sem. 4 db idei UDFA maradt bent az 53as keretben, K Josh Lambo, ILB Nick Dzubnar, OT Tyreek Burwell, WR Tyrell Williams.Egy kis összegzés:
Waived
LB Chi Chi Ariguzo (injured)
CB Richard Crawford
CB Greg Ducre
WR Javontee Herndon
G Michael Huey
S Johnny Lowdermilk
CB Jordan Mabin
LB Ryan Mueller
TE Brian Parker
S Adrian Phillips
CB Lowell Rose
RB Dreamius Smith
QB Brad Sorensen
DT Damion Square
LB Colton Underwood (injured)
G Kenny Wiggins
Released:
K Nick Novak
WR Austin Pettis
TE John Phillips
Traded:
G Jeremiah Sirles (to Minnesota for sixth-round selection in 2016 draft)
Reserve/Suspended:
TE Antonio Gates
G Craig Watts
több mint 10 éve
Közben kiderült, hogy egy 2016os 6. kört kaptunk Sirlesért. Adrian Phillips safetyt is kidobtuk.
több mint 10 éve
Josh Lambo lesz a kezdő kickerünk, Novak-ot kivágtuk. TE Brian Parker is repült.
több mint 10 éve
A tegnapi napon 4 játékost cutoltunk : CB Richard Crawford, OL Kenny Wiggins , OLB Ryan Mueller , WR Austin Pettis
több mint 10 éve
Carrethers azért állóképesség szempontjából még nem volt tesztelve, az a szűk keresztmetszet. Másrészt ha jönne Taylor akk Lissemore játszhatna Reyes helyén early downokon, ami sztem sokkal stabilabbá tehetné futás ellen a DL-t.A Browns kitette Phil Taylort. Lécci, lécci Teleszkóp! Mondjuk persze nem biztos h átmegy a térdével az orvosin...Én nem örülnék neki, nem véletlen, hogy még a 75öt sem élte meg, lehet 1 évet még bírna a térde úgy ahogy, de csak elvenné a helyet Carrethers elől, aki idén eddig nagyot fejlődött.
empty
Sixo
Egyébként sztem azért küldték el még a 75 előtt, hogy könnyebben találjon magának új csapatot, NT poszton nagyon mély volt Browns kerete egyébként is.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
A Browns kitette Phil Taylort. Lécci, lécci Teleszkóp! Mondjuk persze nem biztos h átmegy a térdével az orvosin...Én nem örülnék neki, nem véletlen, hogy még a 75öt sem élte meg, lehet 1 évet még bírna a térde úgy ahogy, de csak elvenné a helyet Carrethers elől, aki idén eddig nagyot fejlődött.
empty
több mint 10 éve
A Browns kitette Phil Taylort. Lécci, lécci Teleszkóp! Mondjuk persze nem biztos h átmegy a térdével az orvosin...
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
WR Torrence AllenS Gordon Hill
G Melvin Meggs
A maradék 3 cut, így már megvan a 75ös keret.
több mint 10 éve
Chris Davis-t IR-re tettük, aug 13.a óta sérült agyrázkódással. Még 3 játékos kell kirakni a keretből.
több mint 10 éve
Nolan óriási igazolás volt.
több mint 10 éve
A mai napon Inman visszatért edzeni a cards ellen elszenvedett agyrázkódása után. Te'o is visszatért a gyakorló pályára. Attaochu viszont nem. McCoy nem jelezte , hogy sérült lenne, helyén Emanuel kezd. Watt sem tréninggel ma, helyét Trevor Robinson vette át a kezdőben. Amúgy több dicsérő cikket is olvastam az elmúlt 2 napban az LB sorunkkal kapcsolatban. Páran Nolan-nek tulajdonítják a fejlődést.
több mint 10 éve
Nekem a safety játék is meggyőző volt Weddle nélkül. Addae nem baromkodik annyit, Wilson is elég jól odaér. Szerintem nagy erősség lehet a hátsó alakzat. Pagano amúgy is jól variál a DB-kkel. Az 1300 yardot azért nem tartom reálisnak, mert Rivers jobban szétosztja a labdát. Max. ha 5000 yard alját karcolná, de azt nem kívánjuk, legyen meg az egyensúly. Inkább Gordon hozzon 1300 yardot, mint bármelyik elkapó. De tény és való, hogy Rivers és Johnson stílusa nagyon összepasszol.
több mint 10 éve
Szabánál a pont, ha ezzel az ötössel kezdenénk, mint amivel legutóbb akk szvsz a Dunlap-Fluker-Watt-Barksdale-Hairston ötös racionálisabb lenne. Való igaz hiányzik a chemistry, de nem egy példát láttunk már h későbbi PO-csapatoknál is ez csak az idény közben rázódott össze. Egyébként Reich helyében ilyen kevéssé összeszokott fallal lehet nem erőltetném ennyire a no huddle-t.Hogy pozitívakat is mondjak:
- ez a Rivers - Stevie J kombó alsó hangon 1300 yard lesz, ha egészségesek maradnak.
- Ingram nagyon biztató, robbanékony és intelligens egyszerre
- Carrethersen látni a fejlődést, ahhoz képest h mekkora mamlasz egész gyorsan lokalizálja a lasztit és tömi a gapet
- tetszenek Pagano blitzcsomagjai és nyilván nem láttuk az összeset a preseasonben

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
