Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Az nfl.com szerint 4-6 hetet kell kihagynia Flukernek, amit nem tudom , hogy honnan vettek, mert MM nagyon titkolózott a sérülés komolyságával kapcsolatban.
több mint 10 éve
Nah már feltették ncore-ra a meccset ha még nem sikerült megnézni.
több mint 10 éve
www.chargers.com/video/2015/09/14/postgame-victory-speech-detroitMcCoy beszéde a játékosokhoz, meccs utánról az öltözőből.
több mint 10 éve
Gratula a csapatnak, az első félidő után nem gondoltam volna, lényeg a win. 😊forum.rojadirecta.es/showthread.php?259592-NFL-2015-16-Season-Week-1-Detroit-Lions-San-Diego-Chargers-(2015-09-13)
Off: Szívesen leszedném a meccset, illetve néznék pl. Nfl Network-os Highlights-show-t. Reggeltem még korábban a TenYardTracker-re, de egyszerűen nem akar visszatölteni. És így pár letöltés után a rossz aránynak köszönhetően nem lehet többet letölteni. Van erre vmi megoldásotok, vagy NFL Game Pass-t használtok?
Előre is köszi a választ.
Sparxx
tessék itt egy csomó link a meccshez torrent is van köztük, olyan is amit nem kell visszatölteni.

több mint 10 éve
Gratula a csapatnak, az első félidő után nem gondoltam volna, lényeg a win. 😊Hát esetleg ncore-ra nézz vissza később hátha felrakják oda TYT-ről. Én TYT szoktam mindent letölteni amit nem tudok megnézni. Mindig ügyelek rá , hogy sokáig töltsem vissza amit letöltöttem ,1 hónapig nem törlök ki semmit onnan.
Off: Szívesen leszedném a meccset, illetve néznék pl. Nfl Network-os Highlights-show-t. Reggeltem még korábban a TenYardTracker-re, de egyszerűen nem akar visszatölteni. És így pár letöltés után a rossz aránynak köszönhetően nem lehet többet letölteni. Van erre vmi megoldásotok, vagy NFL Game Pass-t használtok?
Előre is köszi a választ.
Sparxx
több mint 10 éve
Sparxx
9
Gratula a csapatnak, az első félidő után nem gondoltam volna, lényeg a win. 😊Off: Szívesen leszedném a meccset, illetve néznék pl. Nfl Network-os Highlights-show-t. Reggeltem még korábban a TenYardTracker-re, de egyszerűen nem akar visszatölteni. És így pár letöltés után a rossz aránynak köszönhetően nem lehet többet letölteni. Van erre vmi megoldásotok, vagy NFL Game Pass-t használtok?
Előre is köszi a választ.
több mint 10 éve
A secondarynk tavaly is TOP3 volt, amíg meg nem sérült Verrett, persze ettől még nagyon jó volt látni, amit műveltek coverage-ben (a run supportot meg hagyjuk xD).

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
www.sandiegouniontribune.com/news/2015/sep/13/lions-chargers-shut-down-megatron/Egy érdekes cikk arról, hogy hogyan is sikerült Megatron-t kikapcsolni, egy-két meglátással magától az elkapótól is.
több mint 10 éve
A coaching staff dolgozott a félidőben. Emanuel rox.Riverst is összességében dicséret illeti, még akkor is ha mind2 INT fejfogós volt.
Ha a szezon során állandósítani tudjuk az ilyen szintű labdabirtoklási fölényt akk nem sok vereségünk lesz, mondom ezt most úgy is, h a mi javulásunk mellett kellett néhány Lions hülyeség is ahhoz, hogy forduljon a kocka.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Egy kis statisztika: 74 play-t toltunk a Lions 47-ével szembe. 38 perc volt nálunk a labda. 2. 400+ yardos meccse volt Riversnek nem rövid karrierje során.
több mint 10 éve
Fuh hát amit a meccs közepén toltunk az brucca volt , mind O mind D tekintetében, de én valahogy nem vagyok elégedett a csapattal. Fluker sérülése reméljük nem komoly így , hogy Troutman sincs. Barksdale szerencsére meccs közben visszatért. Allen brutális klub rekordot állított be a 15 elkapásával, Stevie is nagyon bekezdett. Lada megmutatta , hogy simán tudja azt amit Gates és jövőre semmi esetre sem szabad elengedni. Futás annyira nem ment, 30 kísérletből 3.2 átlaggal futottunk. Gordon egy-két megvillanást leszámítva a preseason formát mutatta. Woodhead szerencséje a sérülése előtti formában tért vissza. Az OL nekem nagyon nem tetszett , bár szaba védi őket, de nyomás főleg a meccs elején és később redzone helyzetekben elég sok érkezett Fülöpre és a futás átlag is magáért beszél. OLB-k nagyon kitettek magukért, Emanuel frenetikus volt, Ingram hozta a szokásos magas szintet amikor egészséges. A DB-k 6 elkapást engedtek Megatron + Tate párosának egész meccsen, ez is magáért beszél úgy gondolom. Te'o-nak volt pár szép megmozdulása, de Abdullah akkor csinált hülyét a védelemből amikor akart, kivéve persze amikor power back-ként próbálták játszatni sok és rövid szituációban. Nagy győzelem volt, de inkább az az érzésem , hogy a Detroit D és Stafford bénázása ajándékozta nekünk a meccset.
több mint 10 éve
Chargers OLB Jerry Attaochu (hamstring) inactive vs. DET. Also WR Inman, CB Mager, RB Brown, NT Carrethers OLB Williams, G Troutman.A teljes inaktív lista. Én Inman-t furcsálom, jövőre elvileg kezdő lesz Floyd helyén, tavaly jó volt amikor pályára engedték, lehet sérült(?).
több mint 10 éve
Emanuel set to start at outside linebacker for Chargers .Hivatalos, hogy ő kezd. Valszeg Ingram erős oldalon lesz akkor.
több mint 10 éve
Carrethers is inaktív amit viszont kurvára nem értek.Reméljük Emanuel legalább fele olyan jó, mint amilyennek ik mondja.Chargers TE Ladarius Green (concussion) has been cleared for contact, is active today vs. Lions.Viszont Attaochu inaktív
Sixo
empty
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Reméljük Emanuel legalább fele olyan jó, mint amilyennek ik mondja.Chargers TE Ladarius Green (concussion) has been cleared for contact, is active today vs. Lions.Viszont Attaochu inaktív
Sixo
empty
több mint 10 éve
Chargers TE Ladarius Green (concussion) has been cleared for contact, is active today vs. Lions.Viszont Attaochu inaktív
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Chargers TE Ladarius Green (concussion) has been cleared for contact, is active today vs. Lions.
több mint 10 éve
Gyanítom akk a PS-ből is kiteszünk vkit és odarakjuk Burwellt.Bár még nem tudni ki helyére de a PS-be raktuk.
empty
több mint 10 éve
Hát ha Attaochu sem épül fel, akkor ez a Ingram, Law, Emanuel OLB rotáció elég karcsúnak hangzik.
több mint 10 éve
Green állítólag ma teljes edzésmunkát fog végezni, ami meglepő az utóbbi napok hírei és Phillips visszahozása után.