Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Ez a szezon kezd elúszni. Nem érzek erőt a csapatban.
több mint 10 éve
Verrett - alsó hangon - top 5 cover corner (lesz), mióta Brown stabilan All-Pro szintet hoz, azóta szerintem senki sem játszott ellene ennyire jól.
több mint 10 éve
Flowers takaroggy.Unom már h minden playben egy OL lesérül/szabálytalan.
Nézzük a pozitívumokat:
Gates
Verrett
2. félidőben Rivers nagyobb szabadságot kapott a LoS-en, láttuk ez mit ér.
A védelemből Attaochu, Liuget és Te'o is a legjobb meccsét hozta ebben a szezonban.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Ami aggasztó, hogy Flowers az elmúlt 2 meccsen nagyon kuka, olyan emberek alázták ,akik azért nem a legnagyobb nevek a szakmában, pl Travis Benjamin, illetve tegnap főleg Wheaton. Hairston tegnap is begyűjtött 2 szabálytalanságot, valaki vágja már pofán hátha leszokik róla. Watt-nak még csak a 2. évének az eleje, és tudom, hogy C esetén az , hogy karrierje eleje nem sikeres nem feltétlenül jelenti, hogy később nem lehetne jó, de én már lemondtam róla, Robinson jobb nála, nem erőltetném Watt kezdő szerepét.
több mint 10 éve
Nem volt nagy öröm J Jones aktivalasa.Ritka izgalmas volt a meccs, meglepően jo volt a dline igaz a vasas oline kisse szedett vedett volt.
több mint 10 éve
Úgy néz ki a Hairston , Wiggins , Watt , Fluker , Barksdale OL-el kezdünk . Kicsit fura, hogy nem Robinson kezd C-ben és Wigging helyére megy Watt.
több mint 10 éve
"We've added DE Darius Philon (hip) to the injury report as questionable."Ne már.
Sixo
több mint 10 éve
"We've added DE Darius Philon (hip) to the injury report as questionable."
több mint 10 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Jones jo lenne, steelers killer.
több mint 10 éve
Visszatért edzeni Floyd, Johnson és Jones nem WR-ek közül. Jacoby 1 hónapja edzett utoljára. A korábbi sérültek közül Verrett, Fluker és Watt is edzett, bár csak limitáltan.Browns állítólag vitatja az elhibázott FG-nál az offside büntetés valósságát:
több mint 10 éve
Majd kiderül, ha kiad magáról egy naptársorozatot, ahol mindenhol kólával a kezében pózol.Iktriad kedvenc játékosa, Donatella Luckett megérkezett a csapat PS-ére.ő nem iktriad és kiszle tünci lánya?
empty taxi
Sixo
több mint 10 éve
33.media.tumblr.com/98e941055a72a64c8e258b5e3ce9c192/tumblr_nj0d5cuWq01smcbm7o1_250.gifIktriad kedvenc játékosa, Donatella Luckett megérkezett a csapat PS-ére.ő nem iktriad és kiszle tünci lánya?
empty taxi
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Iktriad kedvenc játékosa, Donatella Luckett megérkezett a csapat PS-ére.ő nem iktriad és kiszle tünci lánya?
empty taxi
több mint 10 éve
Iktriad kedvenc játékosa, Donatella Luckett megérkezett a csapat PS-ére.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
És egy kis Patrick Robinson éltetés, talán a legjobb offseason igazolásunk:www.sandiegouniontribune.com/news/2015/oct/06/chargers-patrick-robinson-cornerback/
több mint 10 éve
boltbeat.com/2015/10/06/chargers-lb-denzel-perryman-should-start-over-butler/Egy számomra tetszetős cikk a Butler takarodj témakörben. Perrymant követeli a pályára Butler helyett. És miért pont Butler és miért nem Te'o helyére:
"Te'o is missing tackles and struggling with coverage , but Butler is non-existing."
több mint 10 éve
"We've re-signed G Michael Ola to the practice squad & released G Michael Huey."
több mint 10 éve
Ola a 10. OL lenne az 53-ban ha nem megy senki IRre felesleges.És Brownra mi szükség van? OLben legalább tudjuk , hogy sérülékeny az összes és bármikor kellhet, addig is eddzen szokja a csapatot.
empty taxi
több mint 10 éve
Szabálytalanságok tekintetében, tavaly 15.ek voltunk úgy hogy ezt a szezon végére tornásztuk fel, voltunk hátrébb is jócskán. Idén eddig 24.ek vagyunk úgy , hogy a bye week-esek eggyel kevesebbet , meccsenkénti pentaly-ben 26.ak vagyunk.
több mint 10 éve
Egyébként meg Chargers OL mindenütt, ma ezt dobta nekem az automata:

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
McCoy sztem jól csinálja a dolgát, ami visszaesés az Reich Whizhez képest.Na ebben én is meginogtam már. Első évben azt mondtam, hogy jól edzett csapat lettünk, de azóta egyre gyengébb a felkészítettség. Egyszerűen nem vagyunk képesek már elkezdeni egy meccset sem úgy, hogy pontot teszünk fel az 1. drive-val. Aztán hátrányból meg borul az egész terv, mehet a félidei szecskázás. Ezen kívül amilyen jó koncepciókkal is lehetne dolgozni - mert rengetegszer láttunk villanásokat - annyira konzervatív tud lenni az egész elképzelés, hogy fáj nézni. Pedig én szeretek focit nézni. Arról nem beszélve, hogy 4&rövidre ellenfél 45-37 között rendszeresen PUNToltat! Aminek nincs értelme. Nem képes kihasználni a csapat az eddigi négy meccs alapján, hogy Gordon egy állat. Futtatjuk a fal közepébe, ahol látványosan szar a blokkolás. Ami először jellemző volt McCoyra, azt szépen elbaltázták Reich-hal kézen fogva. De én is úgy érzem, hogy Whiz távozása nagy érvágás, viszont azt egy McCoy szintű off. elmének képesnek kéne lennie áthidalni.
empty taxi
Vannak ezen kívül még olyan hibák, amik jól edzett csapatnál elő sem fordulhatnak, nálunk rendszeresek. Pl. hülye időkérések. Vicc amit a timeoutokkal művelünk. Esküszöm, 14 évesen két hét Maddenezés után jobban menedzseltem a game clockot, mint ezek a tökfejek a pálya szélén. Rengetegszer előfordul, hogy az ellenfél tudja, mikor jön a snap. Miért? Mert 0.1 mp-el a lejárás előtt indítjuk el a játékot. Emiatt is hibáztatom McCoyt, mert volt 2,5 éve erről leszoktatni Riverst, de semmit nem tett. És most nem a hard countokról beszélek. Aztán ott van még rengeteg fegyelmezetlenség miatti probléma is. Nem néztem meg, de biztos vagyok benne hogy penaltykban évek óta top 10 vagyunk. Szégyen. Nem érzem sajnos a pályán a fegyelmet, ami nagyon is az edző sara. Összességében úgy gondolom, hogy McCoy nem rossz edző, de nagyon sokat kell produkálnia most ahhoz, hogy a szememben jó edzőként legyen elkönyvelve, és a legnagyobb baj, hogy nem látok benne sok hajlandóságot, hogy a hülyeségein változtasson.
több mint 10 éve
Ola a 10. OL lenne az 53-ban ha nem megy senki IRre felesleges.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
