Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
De így sem volt pályán kacsa, akkor minek jön vissza, ráadásul hiába jöhetnek vissza sérülésből az OL tagok , ha már egyszer megsérültek könnyen visszasérülhetnek, így is alig használjuk Olivert is. Nem értem minek ide.No suprise , Ola elengedésével ki lesz a csere OL? Vagy sérültek visszatérnek?Valszeg igen, plusz lehet spóroltunk így Donald kacsán.
Sixo
empty taxi
több mint 10 éve
No suprise , Ola elengedésével ki lesz a csere OL? Vagy sérültek visszatérnek?Valszeg igen, plusz lehet spóroltunk így Donald kacsán.
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
No suprise , Ola elengedésével ki lesz a csere OL? Vagy sérültek visszatérnek?
több mint 10 éve
McCoy sztem jól csinálja a dolgát, ami visszaesés az Reich Whizhez képest.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Ami még eszembe jutott a meccs kapcsán. Vajon ez a sok sérülés véletlen lenne, vagy kijön az , hogy a FO leszarja draftnál és az FA igazolásoknál a játékosok sérülés történetét, esetleg az orvosi stábba keresendő a hiba? Az edzői stáb csak nem hajszolja túl a játékosokat. Nálam McCoy-nak a megítélése nagyon fura. Ott vannak a hatalmas fél ideig elemzések, lásd Detroit meccs, vagy ahogy most hétvégén is kezelte a 7 emberes Browns pass-rush-t, lett is belőle 2x 60+ yardos play, máskor meg nagyon tud töketlenkedni meg bénázni. Nem tudom eldönteni, hogy egy jó HC vagy csak egy átlagos akinek néha mákja van.
több mint 10 éve
Teo kb 7 szerelest rontott. A 3. negyed elejen mentem aludni, addig tette mindezt.
több mint 10 éve
Hát ezt sem gondoltam volna, hogy megnyerjük. A 2. félidőre 2 játékra kész WRünk ( Allen és Inman) , 2 db CB (Johnson és Robinson) és 0.5 csere OL maradt . Nem tudom , hogy az istenbe nyertük meg a meccset, de a Cleveland rengeteg 3. kísérletet adott nekünk büntetéssel, meg amúgy is rengeteget szabálytalankodtak, mondjuk nekünk sem volt kevés. Ennyire szar nevekből nem tudom ,hogy tudok egy ilyen OL-t összerakni Joe D, de lehet centerbe inkább Robinsont kéne erőltetni még ha felépül Watt akkor is. Inman szerintem simán jó lesz jövőre Floyd helyén , nem kell oda draftolni. Reyes korrekt volt ma. Te'o meg trágyalé.
több mint 10 éve
Ennyi sérülés nem létezik. Most már biztosra veszem, hogy McCoy az NFL Tom Thibodeau-ja.
több mint 10 éve
Inactive for Chargers: LT Dunlap, LG Franklin, C Watt, WR J. Jones, S Addae, CB Mager, OLB Williams. RG D.J. Fluker (ankle) active.Lada aktív.
több mint 10 éve
Állítólag esni fog a Q-ban.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Ha nem nyerünk a Browns ellen, akkor idénre én befejeztem.
több mint 10 éve
Elengedtük a kacsát. Michael Ola érkezett helyére az OL-be.
több mint 10 éve
"Chargers O-line Sunday may be LT Hairston, LG Wiggins, C Robinson, RG Fluker and RT Barksdale."Akkor sem Dunlap sem Franklin sérülése nem áll jól.
több mint 10 éve
Good sight for Chargers secondary. CB Jason Verrett (foot), CB Brandon Flowers (knee) and safety Jahleel Addae (ankle) are practicing.
több mint 10 éve
Walton üvegből van, egyébként nem vészesen szar játékos.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
With center J.D. Walton signed and tackle Tyreek Burwell promoted, Chargers back to 53-man roster.
több mint 10 éve
Troutman IR, ezt a preseasonben nem lehetett volna meglépni?Kyle Millert is waiveltük azaz 2 üres hely van az 53-ban. Csak nem cserélni akar Teleszkóp?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Acee polemizál: www.sandiegouniontribune.com/news/2015/sep/28/chargers-mccoy-future-browns-big-week-acee/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
"Keenan Allen's 29 catches through three games are the most in Chargers history. Previous high through three games was Tony Martin with 24."
több mint 10 éve
Egy kis jó hír:"Ankle X-rays for Chargers LG Orlando Franklin are negative, source says. He avoided a fracture."
több mint 10 éve
"The good news is G/T D.J. Fluker and CB Jason Verrett are ACTIVE and will play!"
több mint 10 éve
Az, hogy Karate nem játszott, szerintem óriási edzői baromság. Mint ahogy az is, hogy nem Donald kacsát vágjuk ki. Telesco meg McCoy ragaszkodik a legdrágább, de inaktív futóhoz. Gratulálok.