Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
nem is a L vagy a mutatott szar játék basz fel leginkább, hanem az, hogy alapból JÓ játékosaink vannak csak képtelenek konstansan a saját szintjükön játszani. így nem érdemlünk PO-t.kristof
mutass a defben 4 jó játékost...csebi
ez komoly? hát legyen
DE: JPP, Tuck, Osi korszakos zsenik és Tollefson is tökéletes kiegészítő ember
DT: Canty és Joseph szerényen teszik a dolgukat, IR-en ott van az óriási potenciállal rendelkező Austin (csak nézd meg miket művelt egyetemen) ráadásul egy Rocky Bernardtól tanulhatnak
LB: Herzlich, Jones, Williams tehetséges rookiek, Blackburn, Boley és Goff mind mutattak már biztató jeleket (sőt) és Kiwi aki DE lenne, csak kényszerből játszik itt. véleményem szerint itt sem az alapanyaggal van gond, hanem, hogy nincs egy állandóság, 14 meccsen sztem 14 féle lb sorral kezdtünk, senkinek nincs állandó helye, nem egy dologra kell koncentrálniuk
CB: Webster, Ross, Amu, TT. ez négy(!) olyan játékos akikből a legtöbb csapatnak 2 sincs, ha normálisan működne előttük a front-seven még azt a kevéske feléjük szálló passzt is sokkal jobb százalékkal semlegesíthetnék, így viszont nehéz.
S: Grant, Phillips, Rolle. hát itt vannak gondok, a szájuk nagy bár ha akarnának tudnának focizni is, azt nem felejtettek el szvsz. Jonest kíváncsian várom, sokat pezsdítene a poszton

tehát az alapanyag megfelelő egy ütős védelemhez, egy erőskezű DC kell aki megtalálja mindenkinek a helyét (és hagyná is ott legalább egy szezonig) és a csapathoz leginkább illő rendszert játszatná akkor nem lenne okunk a panaszra. (bár MLB és/vagy S sztem jönni fog drafton, de jönnie is kell) na és ezért basz fel leginkább a játékunk 😊kristof
DE: JPP igaz, Osi nem játszik már X meccse, Tuck meg kb annyit tesz hozzá a csapathoz eddig idén mint TT, Tollefsen egy lelkes szurkoló, aki néha kap snapet, aztán néha eljut a qb közelébe
DT: Josephnek és Cantynak is vannak momentumai, de ha 1 csapat ellen 2 meccset leszámítva mindig futnak 100 yardot benne vannak a DT-k eléggé, többivel nem foglalkoznék komolyabban, mert sérült, Rocky meg készül a Rocky 8 forgatására
LB: Herzlich és Williams rookie mistaket csinálnak, Jones csak azért volt kezdő, mert egyedül ő játszott 2 meccsnél többet MLB poszton, Boley a második jó játékosunk, Goff sérült, de ő is max középszerű lenne
CB: TT sérült, Webster a harmadik jó játékosunk, általában szépen leveszi a top wreket, Rossnak volt 2 jó meccse kb, de nála általában a wr számolhat 4-5 elkapással és 80-100 yarddal meg 1 td-vel, Amu még nem játszott sok meccsen (asszem 5) azokon is keveset, idei szezonban eddig ő sem számítható jó játékosnak talán jövőre
S: Grant kb a budapest wolvesba nem férne be, Rolle-nak felvillanásai vannak, Phillips meg hiába futkos az előtte lévő kettő helyett nem elég, itt max Phillipsről mondanám h jó játékos, de idén azért ő is benne volt 1-2 td-be...
ez jó szándékkal 4 jó játékos, az h mi az alapanyag azt idén leszarom... PO kell, és kész...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nem is a L vagy a mutatott szar játék basz fel leginkább, hanem az, hogy alapból JÓ játékosaink vannak csak képtelenek konstansan a saját szintjükön játszani. így nem érdemlünk PO-t.kristof
mutass a defben 4 jó játékost...csebi
ez komoly? hát legyen
DE: JPP, Tuck, Osi korszakos zsenik és Tollefson is tökéletes kiegészítő ember
DT: Canty és Joseph szerényen teszik a dolgukat, IR-en ott van az óriási potenciállal rendelkező Austin (csak nézd meg miket művelt egyetemen) ráadásul egy Rocky Bernardtól tanulhatnak
LB: Herzlich, Jones, Williams tehetséges rookiek, Blackburn, Boley és Goff mind mutattak már biztató jeleket (sőt) és Kiwi aki DE lenne, csak kényszerből játszik itt. véleményem szerint itt sem az alapanyaggal van gond, hanem, hogy nincs egy állandóság, 14 meccsen sztem 14 féle lb sorral kezdtünk, senkinek nincs állandó helye, nem egy dologra kell koncentrálniuk
CB: Webster, Ross, Amu, TT. ez négy(!) olyan játékos akikből a legtöbb csapatnak 2 sincs, ha normálisan működne előttük a front-seven még azt a kevéske feléjük szálló passzt is sokkal jobb százalékkal semlegesíthetnék, így viszont nehéz.
S: Grant, Phillips, Rolle. hát itt vannak gondok, a szájuk nagy bár ha akarnának tudnának focizni is, azt nem felejtettek el szvsz. Jonest kíváncsian várom, sokat pezsdítene a poszton

tehát az alapanyag megfelelő egy ütős védelemhez, egy erőskezű DC kell aki megtalálja mindenkinek a helyét (és hagyná is ott legalább egy szezonig) és a csapathoz leginkább illő rendszert játszatná akkor nem lenne okunk a panaszra. (bár MLB és/vagy S sztem jönni fog drafton, de jönnie is kell) na és ezért basz fel leginkább a játékunk 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Hát igen. Ami bejött az O esetén az offseasonben, az totál mellé ment a D esetében. Nem lehetett házon belül megoldani a problémákat, plusz a sérülések. Az tény hogy Fewell rendszeréhez ez egy gyenge sec állomány. Amu döbbenetesen szar volt. Grant, Rolle, Ross katasztrófa, KP se az igazi. A LB sor meg hát tudjuk... A D-lineban látom azt, hogy van talent, de kevés a produkció.gyurczi
azért abban bízzunk hogy a rendszer nem működik , mert ha ez az összes játékos egyénileg alapból kuka

(amit azért nem hinnnék ) , akkor

tényleg nagy a baj..
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem is a L vagy a mutatott szar játék basz fel leginkább, hanem az, hogy alapból JÓ játékosaink vannak csak képtelenek konstansan a saját szintjükön játszani. így nem érdemlünk PO-t.kristof
mutass a defben 4 jó játékost...csebi
JPP, Tuck, Osi, TT...Csak úgy példaként. Ebből másfél egészséges. De amíg ilyen a hozzáállás addig tökmind1 milyen képességű csapattal állunk ki.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Hát igen. Ami bejött az O esetén az offseasonben, az totál mellé ment a D esetében. Nem lehetett házon belül megoldani a problémákat, plusz a sérülések. Az tény hogy Fewell rendszeréhez ez egy gyenge sec állomány. Amu döbbenetesen szar volt. Grant, Rolle, Ross katasztrófa, KP se az igazi. A LB sor meg hát tudjuk... A D-lineban látom azt, hogy van talent, de kevés a produkció.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Antrel Rolle said "We're 10 times better than what we showed out there today."
ahahahah a szöveg megint meg van
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
nem is a L vagy a mutatott szar játék basz fel leginkább, hanem az, hogy alapból JÓ játékosaink vannak csak képtelenek konstansan a saját szintjükön játszani. így nem érdemlünk PO-t.kristof
mutass a defben 4 jó játékost...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nem is a L vagy a mutatott szar játék basz fel leginkább, hanem az, hogy alapból JÓ játékosaink vannak csak képtelenek konstansan a saját szintjükön játszani. így nem érdemlünk PO-t.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Forti New York Giants 133
első negyedig bírtam, utána találtam jobb dolgot is vasárnap estére.
Ha jövő héten verjük a Jets-et, a Philly meg a Cowboys-t, akkor még mindig van esélyünk.
Csak minimálisWinters
nem kell a philly győzelem, elég ha következő 2 meccset hozzuk, és akkor bki játszhat bmit...csebi
jogos, de ettől még az esély minimális maradtWinters
Csak nehogy fekete karácsonyunk legyen.....a ma látottak alapján annak sajnos nagyobb az esélye 😕
több mint 14 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
első negyedig bírtam, utána találtam jobb dolgot is vasárnap estére.
Ha jövő héten verjük a Jets-et, a Philly meg a Cowboys-t, akkor még mindig van esélyünk.
Csak minimálisWinters
nem kell a philly győzelem, elég ha következő 2 meccset hozzuk, és akkor bki játszhat bmit...csebi
jogos, de ettől még az esély minimális maradt
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
első negyedig bírtam, utána találtam jobb dolgot is vasárnap estére.
Ha jövő héten verjük a Jets-et, a Philly meg a Cowboys-t, akkor még mindig van esélyünk.
Csak minimálisWinters
nem kell a philly győzelem, elég ha következő 2 meccset hozzuk, és akkor bki játszhat bmit...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
első negyedig bírtam, utána találtam jobb dolgot is vasárnap estére.
Ha jövő héten verjük a Jets-et, a Philly meg a Cowboys-t, akkor még mindig van esélyünk.
Csak minimális
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szégyen, kibaszott nagy szégyen, egész csapat bassza meg magát! Így nem lehet kimenni meccsre...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
For the 1st time in his career, Eli Manning had 0 TD passes and at least 3 interceptions in the same game

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Közben Kansas-ben kiírhatják, hogy
perfect season DENIED!

(azért kíváncsi vagyok, Ricsike most hogy fog érezni...)
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nekem már rég nincsenek illúzióim ezzel a deffense-el kapcsolatban (éppen ezért a POval is így vagyok), de azért azt hittem, h ez ellen a Skins offense ellen legalább egy közepes teljesítmény elvárható még tőlük is. Hát nem. Ezért mondom, h Fewellnek mennie kell de sűrgősen, mert teljesen megbukott akárcsak ez elődje 😕Szesze
Fewell duplán, mert fényévekkel több talent van a csapatban, mint Sherridennél.
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
az egész NFL bírói kar és velük együtt Fewell is mondjon le...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
csalódott vagyok nagyon de reálisan lehetett azért sejteni hogy ez a D egyszerűen nem képes átlépni
a saját árnyékán! ezt tudják :rolleyes: és kész...

az O tényleg nem tehet csodát minden meccsen...
és tényleg röhej hogy még van esélyünk...
még jó hogy a leggyengébb csoportban vagyunk... :rolleyes:yooker
Nekem már rég nincsenek illúzióim ezzel a deffense-el kapcsolatban (éppen ezért a POval is így vagyok), de azért azt hittem, h ez ellen a Skins offense ellen legalább egy közepes teljesítmény elvárható még tőlük is. Hát nem. Ezért mondom, h Fewellnek mennie kell de sűrgősen, mert teljesen megbukott akárcsak ez elődje 😕
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
csalódott vagyok nagyon de reálisan lehetett azért sejteni hogy ez a D egyszerűen nem képes átlépni
a saját árnyékán! ezt tudják :rolleyes: és kész...

az O tényleg nem tehet csodát minden meccsen...
és tényleg röhej hogy még van esélyünk...
még jó hogy a leggyengébb csoportban vagyunk... :rolleyes:
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Egy újabb szégyenteljes teljesítmény. A védelem ismét teljes katasztrófa volt ahogy azt már megszokhattuk idén. Ha az offense is balfaszkodik akkor annak ez a vége ellenféltől függetlenül.
Fewell teljesen megbukott, remélem kibasszuk a francba a holtszezonban mert ezt rossz nézni.Szesze
Így hogy a defense teljesen ellenállás képtelen, az egyetlen esélyünk ha Eli (és Nicks / Cruz) zseniálisan játszik.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Egy újabb szégyenteljes teljesítmény. A védelem ismét teljes katasztrófa volt ahogy azt már megszokhattuk idén. Ha az offense is balfaszkodik akkor annak ez a vége ellenféltől függetlenül.
Fewell teljesen megbukott, remélem kibasszuk a francba a holtszezonban mert ezt rossz nézni.
több mint 14 éve
Hypofx 310
Hát eddig elég szarul kezdjuk ennel mar csak a redskin rosszabb😊 de hogy nem tudunk eddig offensive felmutatni valamit hihetetlen na nezzuk tovabb

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
a 7es kérdés biztos nem 😊kristof
előbb tippeltem és utána mentem követőbe , de
egyből röhögtem hogy ebből még gond lehet... 😉
mentségemre legyen mondva még hogy van aki képes volt Elira tenni ma??? 😊
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
a 7es kérdés biztos nem 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
ugye még időben?? 😉

1. A
2.B
3.B
4. A
5.B
6. B
7. B
8.B
9.D
10. B
11.C
12.D