New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Mivel sorsdöntő mérkőzés következik, úgy gondoltam, felvetek egy régóta tervezett dolgot:
Vasárnap este közös meccsnézés Budapesten?

Este 7 órás meccs, könnyen haza lehet érni utána.
Én már beszéltem egy haverral, a Legends Sport Bar-ba mennénk: Budapest V. ker., Petőfi tér 3.
Elképesztő méretű kivetítőjük van, a redskins elleni meccset néztem ott.
Nos, kit érdekelne?

Ja, és helyszínre más javaslat is szóba jöhet természetesen.G-men
Nekem tetszik, benne vagyok, ha az asszony elenged!vadibandi
Jó ötlet csak hát most vizsgákra, aztán meg majd záróvizsgára készülve a felutazás nekem nemigazán fér bele. Januárban viszont elvben ráérek 😉Asbee
Én is már régebb óta tervezem h egy közös meccsnézésre beneveznék, de a mostani időpont sajna nem OK. Ha mentek jó mulatást, meg Giants sikert! (Utóbbit akkor is ha mindenki otthonról figyel!)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A csoport elsőséghez meg kell verni a phillyt mert rajtunk kivül még a vikingssal és a skinssel találkoznak amiket valószínűleg hozni fognak. Jó lenne megynerni a csoportot.rattlesnk
az a skins a cowboys, ami azért nem lesz sima.deny79
Az emberek néha tévednek. 😱O Főleg 0 alvással. De azért köszi a okosítást, még ha nem is a megfelelő stílusban tetted. 😊rattlesnk
nem akart bántó lenni a stílus, csak túl tényszerű lett, meg lemaradt nagybetű 😀
De lehet tudatalattim volt a stílus és már vasárnapra készül 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Mivel sorsdöntő mérkőzés következik, úgy gondoltam, felvetek egy régóta tervezett dolgot:
Vasárnap este közös meccsnézés Budapesten?

Este 7 órás meccs, könnyen haza lehet érni utána.
Én már beszéltem egy haverral, a Legends Sport Bar-ba mennénk: Budapest V. ker., Petőfi tér 3.
Elképesztő méretű kivetítőjük van, a redskins elleni meccset néztem ott.
Nos, kit érdekelne?

Ja, és helyszínre más javaslat is szóba jöhet természetesen.G-men
elméletileg nekem is jó lenne a dolog ( legalább élőben láthatnék Giants szurkolókat.. 😊 😊 )

de előtte szombaton Tankcsapda koncertre megyünk ami tavaly KO-val ért véget...
szóval ha képes leszek vasárnap felkelni akkor mindenképp csatlakoznék!!

ami nagyon bosszant a tegnapi meccsel hogy tisztán látszott a két visszatérő elkapónkon hogy még nem
teljesen ok.-k !Erre lehet hogy ráfaragunk mert aPhilly ellen jobban kellenének majd..
ha pedig rásérültek meg ilyesmi akkor bassz---juk
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mivel sorsdöntő mérkőzés következik, úgy gondoltam, felvetek egy régóta tervezett dolgot:
Vasárnap este közös meccsnézés Budapesten?

Este 7 órás meccs, könnyen haza lehet érni utána.
Én már beszéltem egy haverral, a Legends Sport Bar-ba mennénk: Budapest V. ker., Petőfi tér 3.
Elképesztő méretű kivetítőjük van, a redskins elleni meccset néztem ott.
Nos, kit érdekelne?

Ja, és helyszínre más javaslat is szóba jöhet természetesen.G-men
Nekem tetszik, benne vagyok, ha az asszony elenged!vadibandi
Jó ötlet csak hát most vizsgákra, aztán meg majd záróvizsgára készülve a felutazás nekem nemigazán fér bele. Januárban viszont elvben ráérek 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csoport elsőséghez meg kell verni a phillyt mert rajtunk kivül még a vikingssal és a skinssel találkoznak amiket valószínűleg hozni fognak. Jó lenne megynerni a csoportot.rattlesnk
az a skins a cowboys, ami azért nem lesz sima.deny79
Az emberek néha tévednek. 😱O Főleg 0 alvással. De azért köszi a okosítást, még ha nem is a megfelelő stílusban tetted. 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
A következő TV-közvetítésre fogok e-mailezni Ricsiéknek, mert felidegesített:
A Thomas Jones - Jamaal Charles kettősre kijelentette, hogy az NFL legjobb RB-párosa. Futott yardok tekintetében lehet, de a Jacobs-Bradshaw páros 8+8 TD-je szerintem többet nyom a latba, mint az előzőek 5+3-a, és a yardok tekintetében is kicsi a lemaradás, sőt szerintem szezon végére be is hozzák őket.

Szerintem miénk a liag legjobb RB-párosa. Mások meg sem közelítik ezt a 8+8 TD-s teljesítrményt. A Raiders-es McFadden-Bush kettősnek van 7+5.G-men
Hmm, ezt így nehéz eldönteni. Charlesnak iszonyatosan jó éve van 6,1es futott átlaga van ami kibaszott jó, igaz h Jacobsnak is, de ő sokkal kevesebbet játszott. Jones mondjuk sztem semmi extra, de azért nem mondott akkora hülyeséget a Ricsi (kivételesen 😊 ). Bradshaw rengeteg fumblija sokat ront az összteljesítményén sajna.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mivel sorsdöntő mérkőzés következik, úgy gondoltam, felvetek egy régóta tervezett dolgot:
Vasárnap este közös meccsnézés Budapesten?

Este 7 órás meccs, könnyen haza lehet érni utána.
Én már beszéltem egy haverral, a Legends Sport Bar-ba mennénk: Budapest V. ker., Petőfi tér 3.
Elképesztő méretű kivetítőjük van, a redskins elleni meccset néztem ott.
Nos, kit érdekelne?

Ja, és helyszínre más javaslat is szóba jöhet természetesen.G-men
Nekem tetszik, benne vagyok, ha az asszony elenged!




több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A következő TV-közvetítésre fogok e-mailezni Ricsiéknek, mert felidegesített:
A Thomas Jones - Jamaal Charles kettősre kijelentette, hogy az NFL legjobb RB-párosa. Futott yardok tekintetében lehet, de a Jacobs-Bradshaw páros 8+8 TD-je szerintem többet nyom a latba, mint az előzőek 5+3-a, és a yardok tekintetében is kicsi a lemaradás, sőt szerintem szezon végére be is hozzák őket.

Szerintem miénk a liag legjobb RB-párosa. Mások meg sem közelítik ezt a 8+8 TD-s teljesítrményt. A Raiders-es McFadden-Bush kettősnek van 7+5.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mivel sorsdöntő mérkőzés következik, úgy gondoltam, felvetek egy régóta tervezett dolgot:
Vasárnap este közös meccsnézés Budapesten?

Este 7 órás meccs, könnyen haza lehet érni utána.
Én már beszéltem egy haverral, a Legends Sport Bar-ba mennénk: Budapest V. ker., Petőfi tér 3.
Elképesztő méretű kivetítőjük van, a redskins elleni meccset néztem ott.
Nos, kit érdekelne?

Ja, és helyszínre más javaslat is szóba jöhet természetesen.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én sem lepődnék meg ha akár Tuck, akár Osi pro-bowlos lenne idén (meg hogy őszinte legyek még egy-két másik játékosunkon sem 😊 ). Persze a 2 Giant de-t egyszerre nem fogják beszavazni minden bizonnyal.Szsziszka
Az a lényeg, hogy egyikük se lehessen ott az eseményen!vadibandi
career ending injury?Bébé
ez most akkorát nem szólt azért 😉
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Én sem lepődnék meg ha akár Tuck, akár Osi pro-bowlos lenne idén (meg hogy őszinte legyek még egy-két másik játékosunkon sem 😊 ). Persze a 2 Giant de-t egyszerre nem fogják beszavazni minden bizonnyal.Szsziszka
Az a lényeg, hogy egyikük se lehessen ott az eseményen!vadibandi
career ending injury?
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azért az milyen pech már, hogy a sacknél pont Diehlt verte meg J. Allen. Be lehetett még kicsit rozsdásodva, akárcsak Eli az elején.

Amúgy annál a sack-nél is a lassítást elemezve kitűnt az óriási különbség, hogy Osi-nak miért sikerül szinte minden sack-jéből fumble-t kierőszakolni. Allen az irányító testére megy, hogy biztos legyen a sack. Osi pedig mindig a kezekre csap le hogy kiüsse a labdát, és csak utána vigye földre a QB-t. Klasszis játékos, meglepne, ha nem lenne idén pro-bowler.G-men
Én sem lepődnék meg ha akár Tuck, akár Osi pro-bowlos lenne idén (meg hogy őszinte legyek még egy-két másik játékosunkon sem 😊 ). Persze a 2 Giant de-t egyszerre nem fogják beszavazni minden bizonnyal.Szsziszka
Az a lényeg, hogy egyikük se lehessen ott az eseményen!vadibandi
Egyértelmű! (de attól még jár a pro-bowler cím, vagy nem??)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Azért az milyen pech már, hogy a sacknél pont Diehlt verte meg J. Allen. Be lehetett még kicsit rozsdásodva, akárcsak Eli az elején.

Amúgy annál a sack-nél is a lassítást elemezve kitűnt az óriási különbség, hogy Osi-nak miért sikerül szinte minden sack-jéből fumble-t kierőszakolni. Allen az irányító testére megy, hogy biztos legyen a sack. Osi pedig mindig a kezekre csap le hogy kiüsse a labdát, és csak utána vigye földre a QB-t. Klasszis játékos, meglepne, ha nem lenne idén pro-bowler.G-men
Én sem lepődnék meg ha akár Tuck, akár Osi pro-bowlos lenne idén (meg hogy őszinte legyek még egy-két másik játékosunkon sem 😊 ). Persze a 2 Giant de-t egyszerre nem fogják beszavazni minden bizonnyal.Szsziszka
Az a lényeg, hogy egyikük se lehessen ott az eseményen!




több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Azért az milyen pech már, hogy a sacknél pont Diehlt verte meg J. Allen. Be lehetett még kicsit rozsdásodva, akárcsak Eli az elején.

Amúgy annál a sack-nél is a lassítást elemezve kitűnt az óriási különbség, hogy Osi-nak miért sikerül szinte minden sack-jéből fumble-t kierőszakolni. Allen az irányító testére megy, hogy biztos legyen a sack. Osi pedig mindig a kezekre csap le hogy kiüsse a labdát, és csak utána vigye földre a QB-t. Klasszis játékos, meglepne, ha nem lenne idén pro-bowler.G-men
Én sem lepődnék meg ha akár Tuck, akár Osi pro-bowlos lenne idén (meg hogy őszinte legyek még egy-két másik játékosunkon sem 😊 ). Persze a 2 Giant de-t egyszerre nem fogják beszavazni minden bizonnyal.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért az milyen pech már, hogy a sacknél pont Diehlt verte meg J. Allen. Be lehetett még kicsit rozsdásodva, akárcsak Eli az elején.

Amúgy annál a sack-nél is a lassítást elemezve kitűnt az óriási különbség, hogy Osi-nak miért sikerül szinte minden sack-jéből fumble-t kierőszakolni. Allen az irányító testére megy, hogy biztos legyen a sack. Osi pedig mindig a kezekre csap le hogy kiüsse a labdát, és csak utána vigye földre a QB-t. Klasszis játékos, meglepne, ha nem lenne idén pro-bowler.G-men
Azért ettől függetlenül J.Allen >> Osi 😊 Ez az egy sack bőven belefér a liga legjobb pass-rushere ellen, ezen kívül gyakorlatilag Diehl leszedte a pályáról ami nagyon jó teljesítmény. Amíg az OL és a D ilyen kurva jó addig nem lehet gáz, ha megy Eli-nak, az elkapóknak és a spec team-nek, ha nem.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 352 — Giants fan
Nekem is megy.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A meccset ingyen és bérmentve újralehet nézni klafa minőségben az nfl.com-on.

Még nekünk magyaroknak is megy 😊Winters
Ez komoly, én meg sem próbáltam, merthogy "Game is only available to users located within the United States" Ténlyeg tudjátok nézni?

Tegnap éjszaka idegbajt kaptam: kábé éjfélkor T-kábel azt mondta, hogy "ilyenkor már csak pár hülye internetezik, azok le vannak szarva, elmegyek kicsit offline" :mad: :mad:
Mobilon keresztül követtem az eseményeket nfl.com-ról, de Eli 2. INT-jénél 0-3-nál lefeküdtem..Aztán mivel háttérben ment a tévé a MNF-fel, arra riadtam fel 3-kor, hogy Ricsi bemondja 14-3-ra vezet a Giants a félidőben. nagyon szép ébredéés volt! És csodák csodája T-kábel is visszatért, úgyhogy a második félidőt már láttam. Azért a második negyedet megnézném teljes egészében.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azért az milyen pech már, hogy a sacknél pont Diehlt verte meg J. Allen. Be lehetett még kicsit rozsdásodva, akárcsak Eli az elején.

Amúgy annál a sack-nél is a lassítást elemezve kitűnt az óriási különbség, hogy Osi-nak miért sikerül szinte minden sack-jéből fumble-t kierőszakolni. Allen az irányító testére megy, hogy biztos legyen a sack. Osi pedig mindig a kezekre csap le hogy kiüsse a labdát, és csak utána vigye földre a QB-t. Klasszis játékos, meglepne, ha nem lenne idén pro-bowler.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ez vérbeli giants-es győzelem volt! Futójátékra és védelemre alapoztunk!

Ha a védelem ezt megközelítőleg tudja hozni a PHI ellen, akkor szerintem meglesz, főleg ha Eli éppen a "nem dobok interception" napját fogja ki. Nicks visszatérése óriási segítség, igaz a PHI secondary ellen nehezebb dolga lesz, de akkor jöhet Boss, hiszen ők hagyományosan szarok a TE-elleni védekezésben. Ettől függetlenül 1 TD-n belüli izgalmas meccset várok vasárnapra!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Passzjáték akadozott, spec team továbbra se a legjobb, futás és védelem pedig fasza volt. Összességében megérdemelt győzelem! Passzjátékon én azt láttam, hogy az elkapók nemigen voltak 100%-os állapotban, ezért is akadozhatott. Plusz ugye Eli-nak nem a legkedvencebb ellenfele a Vikings. Van ilyen...OL továbbra is fasza, 6 meccsenként egy sack "belefér" 😉 😀 Remélem sérültekkel nem lesz akkora gáz, bár Sintimé nekem elég súlyosnak tűnt. :/ Szerintem őt idén már nem látjuk, de remélem jövőre be tudja verekedni magát a csapatba, kellene egy jó OLB. Goff-nak volt még az elején egy szép szerelése, kommentátorok mondták is, hogy összességében a tackle-k számát tekintve 9-dik a csapaton belül, de a tackle for loss-ban Tuck mögött a második.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ez a zakó már kijárt a Vikingsnak.. Szokásos szar kezdés után nagyon sima győzelem, védelem teljes dominanciájával. (bővebben később)
Köv 2 meccsből, ha egyet nyerünk akkor meglesz a PO.
Jövő héten csoportdöntő, jó előjelekkel!Szesze
Hát grat, ekkora élettelen játékot rég láttam. Még jó hogy nem fogadtunk mert Bradshaw és Jacobs 8.7es átlaggal futottak. 😀
Booker TDje mennyire volt reálisan visszafújva ? Már aludtam akkor és még nem találtam meg neten.
Egyébként a spec teametek borzasztó volt. Aminél csak a mi offensünk volt szarabb 😀 Ilyen 30-40-50 yardos drivokat nem tudtunk levezetni szánalom.Toca
Köszi, ennyire jó és eredményes futójátékra azért én sem számítottam, de látható volt már a meccs elején, h most ezzel lehet majd megverni titeket. Szerencsére bejött ez a tippem, mert a passzjáték nagyon akadozott, Eli szokás szerint szarul játszott ellenetek, ráadásul mind3 elkapónk sérülésekkel bajlódott, végén már csak Nicks tudott visszajönni.
Booker visszahordásánál a középpályán volt egy kisebb visszahúzás amire a sporik bedobták a zászlót, ezáltal a félpályáról jöhettetek. Háát mit mondjak, láttam már olyat, h ilyet tovább engedtek.. ettől függetlenül minden bántás nélkül sztem ezt a meccset akkor sem tudtátok volna megnyerni, ha megadják, mert ahogy írtad tényleg nagyon élettelen volt a játékotok az egész meccsen.
A spec teamünk sajnos egész évben gyenge, bár az utóbbi meccseken volt fejlődés azért, ennél a meccsnél is voltak már nekik sokkal rosszabbak idén.. Ami nagy pozitívum, h Dodge egyre jobb, most is kifezetten jó puntokat mutatott be az egész meccsen. Sajnos a rteurner teljesítmény az nulla nálunk és most a visszahordásokkal szemben is volt gond 2x is.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 714 — Vikings fan
Ez a zakó már kijárt a Vikingsnak.. Szokásos szar kezdés után nagyon sima győzelem, védelem teljes dominanciájával. (bővebben később)
Köv 2 meccsből, ha egyet nyerünk akkor meglesz a PO.
Jövő héten csoportdöntő, jó előjelekkel!Szesze
Hát grat, ekkora élettelen játékot rég láttam. Még jó hogy nem fogadtunk mert Bradshaw és Jacobs 8.7es átlaggal futottak. 😀
Booker TDje mennyire volt reálisan visszafújva ? Már aludtam akkor és még nem találtam meg neten.
Egyébként a spec teametek borzasztó volt. Aminél csak a mi offensünk volt szarabb 😀 Ilyen 30-40-50 yardos drivokat nem tudtunk levezetni szánalom.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A csoport elsőséghez meg kell verni a phillyt mert rajtunk kivül még a vikingssal és a skinssel találkoznak amiket valószínűleg hozni fognak. Jó lenne megynerni a csoportot.rattlesnk
az a skins a cowboys, ami azért nem lesz sima.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Örülök a W-nek, meg a futójátéknak és a védelemnek :cool: ! Nem örülök a 2 intnek, meg a sérülteknek :mad: !
Smith: a változatosság kedvéért hamstring (Annyi hamstring sérülés van a ligában, de pontosan még nem sikerült kitalálnom h mi is az - combhajlítóra tippelek. Vki tudja esetleg?)
Manningham: hip flexor (?)
Sintim: lehet acl-szakadása van, de ezt még nem erősítették meg.
A wrekre azért nagy szükség lenne...remélem nem komoly a baj. Sintimet is sajnálnám ha kiesne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csoport elsőséghez meg kell verni a phillyt mert rajtunk kivül még a vikingssal és a skinssel találkoznak amiket valószínűleg hozni fognak. Jó lenne megynerni a csoportot.