NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csodálom hogy ilyen mérlegünk van ilyen balszerencsés szezon után.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
kristof: szerintem nincs választási lehetőségük
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát ez szopás, bár lehet h a 2 mnfből inkább ezt adja majd a sport tv ha van eszük 😛

Szesze, ha ráérsz majd csinálj tippjátékot h mindenkinek legyen ideje tippelni 😉
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Az egyetlen stresszoldó holnap reggelre, ha az SNF meccset nyeri a Cowboys!




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
fasza... ez tényleg szopás, a hétfő hajnali meccsnézés ráadásul nekem is minimum necces
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
a Büdös francba! hát erre kell felkelnem??? :mad: tök jó hogy este simán megtudtam volna nézni az espn-n a meccset...áhhh :mad: nem is beszélve arról, mínusz egy nap felkészülési idő az Íggülsz ellen :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Állítólag most került áthelyezésre a meccs időpontja, a Giants nem fog odaérni, így hétfőn játszáttok. (twitteről)deny79
Ahogy én olvastam még odaéertünk volna de a stadion tetejének megtisztítása miatt kértek haladékot. (bla-bla) Ami nekünk biztos nem jó mert ők edzenek még 1-et, ill. a sérültek +1 napot gyógyulhatnak, mi meg szállodában pörgünk meg reptereken ráadásul, a Philly elleni felkészülés is rövidül!! 😕😕
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát igen, én is azért írtam, hogy remélem. Az egy nap mínusz rosszul is elsülhet ellenetek.

Nem tudom, hogy ez bosszant-e jobban, vagy az, hogy nem fogom látni élőben a meccsünket. 😕

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát ez remek. 😕

A kényelmes vasárnap esti 7 helyett kedd hajnal 2.

Remélem jól jövünk ki ebből a halasztásból.gyurczi
Külföldi média már pedzegeti, hogy ez a kellemetlenségen túl még hátrányosabb lehet az Óriásoknak. Ugyanis utána velünk fogtok játszani, várhatólag egy NFC East title meccset, mel szempontjából az 1 nap sokat számíthat, illetve az a tény, hogy Minneapolisból vissza is kell verekedniük magukat NY-ba, ami a jelenlegi körülmények között...
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát ez remek. 😕

A kényelmes vasárnap esti 7 helyett kedd hajnal 2.

Remélem jól jövünk ki ebből a halasztásból.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag most került áthelyezésre a meccs időpontja, a Giants nem fog odaérni, így hétfőn játszáttok. (twitteről)
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hát asszem ez kezd a Barcelona tortúrájához hasonlítani. Ha a végeredményt nézzük az nekünk nem jó mert ugye a Barca simán nyert (annak mondjuk nagyon tudtam örvendeni 😊 ) de azért kívánom mindenki érjen oda egészségben (meg haza) s legyen egy jó meccs kivételesen lila győzelemmel 😛 (pedig amúgy a kék a kedvenc színem a zöld mellett)dande
Off Jó lenne ha nem mindakét meccs lila veréssel érne vége /Off
Mondjuk Hutch,Cook nem játszik Harvin eléggé kérdéses inkább nem. Hát ha nem lesz AP csoda aligha nyerünk.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát asszem ez kezd a Barcelona tortúrájához hasonlítani. Ha a végeredményt nézzük az nekünk nem jó mert ugye a Barca simán nyert (annak mondjuk nagyon tudtam örvendeni 😊 ) de azért kívánom mindenki érjen oda egészségben (meg haza) s legyen egy jó meccs kivételesen lila győzelemmel 😛 (pedig amúgy a kék a kedvenc színem a zöld mellett)
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nem sikerült még eljutni Minnesotában, és az NFL nem halasztja a meccset, még úgy se, ha holnap reggel fogtok repülni.

Itt a pontos riport: Giants team plane diverted to Kansas City, @giantspathanlon reports. Minneapolis airport closed due to driving snow and 25-mph winds.tenorx
Ilyenkor mi van amúgy? Lehet most kéne még elkezdeni stoppolni. 😂 Kérdés reggelig megoldódik e ez a gond.(amúgy halasztottak már időjárás miatt)

szerk:menni kell e legközelebbire ami fogad..és onnan egyéni.Greengo
Vikings fanok meg csinálnak egy dugót és a fontosabb játékosok pont nem érnek oda. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
https://twitter.com/#!/giantspathanlon
Itt tudjátok követni a csapat szenvedéseit 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem sikerült még eljutni Minnesotában, és az NFL nem halasztja a meccset, még úgy se, ha holnap reggel fogtok repülni.

Itt a pontos riport: Giants team plane diverted to Kansas City, @giantspathanlon reports. Minneapolis airport closed due to driving snow and 25-mph winds.tenorx
Ilyenkor mi van amúgy? Lehet most kéne még elkezdeni stoppolni. 😂 Kérdés reggelig megoldódik e ez a gond.(amúgy halasztottak már időjárás miatt)

szerk:menni kell e legközelebbire ami fogad..és onnan egyéni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nem sikerült még eljutni Minnesotában, és az NFL nem halasztja a meccset, még úgy se, ha holnap reggel fogtok repülni.

Itt a pontos riport: Giants team plane diverted to Kansas City, @giantspathanlon reports. Minneapolis airport closed due to driving snow and 25-mph winds.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Messze van meg az offseason, legalabbis remelem, bar ketsegtelen, hogy razos idoszak lesz, ha mindenkit meg akarunk tartani. Fontosabb a hetvegi meccs...ami nem tudok megnezni, mert dolgozom 2-tol 10-ig, az otthon 3-11. Sajnalom, mert szerettem volna latni, de remelem behuzzuk a W-t.

Kicsit mas:

Felejtsuk mar el azt az idiotat!! 😀
http://i204.photobucket.com/albums/bb155/keri86_bucket/tags.jpglotus86
Kill Sheridan? 😂
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Messze van meg az offseason, legalabbis remelem, bar ketsegtelen, hogy razos idoszak lesz, ha mindenkit meg akarunk tartani. Fontosabb a hetvegi meccs...ami nem tudok megnezni, mert dolgozom 2-tol 10-ig, az otthon 3-11. Sajnalom, mert szerettem volna latni, de remelem behuzzuk a W-t.

Kicsit mas:

Felejtsuk mar el azt az idiotat!! 😀
http://i204.photobucket.com/albums/bb155/keri86_bucket/tags.jpg


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Cofield témára visszatérve: lehet h nem lesz olcsó, de sztem meg kéne tartani. Fiatal, és rohadt jól játszik. Joseph még mindig kérdőjel h mit tud, ha pedig draftolunk az még nagyobb kérdőjel. Sztem most jól állunk dt-vel, van idő Josephet beépíteni és a Cofield-Canty-Joseph trióra hosszú távon lehetne alapozni.
Persze van egy anyagi oldala a dolognak, ahogy említettem is, de a lejáró szerződésű játékosok közül én 2-t emelnék ki, aki mindenképp kéne hogy maradjon: Cofield és Boss. Amúgy lehet h vmi rfa-tenderrel tartjuk itt őket, nem? (Persze cba-től függően.)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ma csak Andrews nem edzett.
Többi sérültünk, úgy tűnik, visszatér!

Azért a Nicks-Smith WR-kettőssel sokkal több tere lesz a futójátékunknak is, ami mostanában amúgy is jól megy.G-men
főleg, ha a kezdő OL is összeáll végre ezek szerint
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ma csak Andrews nem edzett.
Többi sérültünk, úgy tűnik, visszatér!

Azért a Nicks-Smith WR-kettőssel sokkal több tere lesz a futójátékunknak is, ami mostanában amúgy is jól megy.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ez a 2006-os Philly meccs Top3-ban van nálam azok közül amit láttam. Ritka comebackjeink egyike 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Giants

20. Rambo rumbles through San Francisco
Dátum: 1986. december 3.
Ellenfél: San Francisco 49ers
Főszereplő: Mark Bavaro


"Bavaro's 31-yard reception keys comeback win over 49ers."



http://www.youtube.com/watch?v=5L1fT8LHTCU 1:18-tól!

19. Owen opens umbrella on Browns
Dátum: 1950. október 1.
Ellenfél: Cleveland Browns
Főszereplő: Steve Owen főedző


"Giants shut out Cleveland 6-0."



Owen Tom Landry-vel

"A major surprise of the NFL season was the first Brown- Giant game, won 6-0 by the Giants, the first time the Browns were ever shut out. The Giants had been the greatest beneficiary of the collapse of the AAFC when they obtained center John Rapacz from the old Chicago Hornets, plus six former Yankees, including five defensive players who were to help form one of the best known and most innovative defenses the NFL has ever seen.

Defensive tackle Arnie Weinmeister was the keystone of the line while Tom Landry, Harmon Rowe, and Otto Schellenbacher combined with Emlen Tunnell to form the famous Umbrella Defense backfield. This was the first time a pure defensive unit ever obtained a special name and notoriety.

Veteran coach Steve Owen used a six man line -- left end Jim Duncan, left tackle Weinmeister, left guard Jon Baker, right guard Mastrangelo (from the Yanks), right tackle Al DeRogatis, and right end Ray Poole. John Cannady was the single line backer. Tom Landry and Harmon Rowe were the left and right defensive halfbacks; while Tunnell played left safety and Schellenbacher the right.

During the first half against Cleveland, Duncan and Poole dropped back, slid, and floated acting basically as outside linebackers. Graham did not complete a pass. In the second half they charged with Landry and Rowe moving to the linebacker slots. All the Giants needed was a single touchdown by rookie fullback Eddie Price."

18. Eli's coming back
Dátum: 2006. szeptember 17.
Ellenfél: Philadelphia Eagles
Főszereplő: Eli Manning


"Manning hits Burress in overtime to ground Eagles."



http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d8012eabc/Giants-30-Eagles-24

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Így van térjen vissza a teljes WR sorotok ellenünk öröm lesz nézni ahogy ezek ketten szétkapják a felemelő CB sorunkat.Toca
Kérdés a DL-etek mire lesz képes.. ha őket sikerül megtartani akkor kedvező a helyzet számunkra, mert ti a miénket sztem nem fogjátok tudni már csak a sérülések miatt sem.