New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Így van térjen vissza a teljes WR sorotok ellenünk öröm lesz nézni ahogy ezek ketten szétkapják a felemelő CB sorunkat.Toca
Kérdés a DL-etek mire lesz képes.. ha őket sikerül megtartani akkor kedvező a helyzet számunkra, mert ti a miénket sztem nem fogjátok tudni már csak a sérülések miatt sem.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Így van térjen vissza a teljes WR sorotok ellenünk öröm lesz nézni ahogy ezek ketten szétkapják a felemelő CB sorunkat.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A régóta várt jó hírek:

Diehl practiced fully at left tackle today and left no doubt he expects to be in uniform on Sunday. "I'm playing on Sunday" Diehl said.
Steve Smith was limited in practice, but hopes to return vs. the Vikings. Afterward, Smith said he was good "with two exclamation points. No pain in catching, no pain running. I was able to do everything."
Hakeem Nicks said he did about "60 percent" of the team and individual drills. So go hard out there in practice and then hopefully they'll let me play. I'm pretty sure I will.
Shaun O'Hara returned to practice on a limited basis

Mondjuk Bradshaw nem edzett vmi csukló gond miatt, de egylőre semmi nem utal arra, hogy komoly lenne a baja.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Aztán a kóvbojok a végén még egyszer elvernek titeket, és visszaelőzünk 😊G-men
Addigra már nektek úgy elmegy a kedvetek h az is belefér😀 Amúgy nem is értem h hagyhattátok h majd fél napig egy Eagles fan hozzászólása legyen az utolsó a topicban😊dande
több ilyen nem lesz :cool:
nézegettem mock draftokat csak kíváncsiságból és két helyen is DT-t huzatnak velünk első körben... érdekes... arra hivatkoznak, hogy Cofield FA lesz, bár rohadtul bízom benne, hogy az idei év után megpróbáljuk megtartani mert elég jól nyomja!ironroy
Mi biztos meg akarnánk tartani, de elég esélytelen sztem.. Egyáltalán nem kizárt a DT draft, bár Joseph jövőre bekerül a rotációba, de még így esélyes sztem is. Egetverően nagy need-ünk az MLB poszton kívül nincs, azt pedig előreláthatóan úgyis FA-ről fogjuk megoldani.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kösz de szerintem nem hiszem h vágytunk ilyen mázlira... s lesz elég gondunk Wittennel meg Austinnal úgyhogy annyira nem egyszerű sztem nyugodj meg könnyen lehet átveszitek a csoportot. Aztán jövő 7n visszavesszük😀dande
Aztán a kóvbojok a végén még egyszer elvernek titeket, és visszaelőzünk 😊G-men
Addigra már nektek úgy elmegy a kedvetek h az is belefér😀 Amúgy nem is értem h hagyhattátok h majd fél napig egy Eagles fan hozzászólása legyen az utolsó a topicban😊dande
több ilyen nem lesz :cool:
nézegettem mock draftokat csak kíváncsiságból és két helyen is DT-t huzatnak velünk első körben... érdekes... arra hivatkoznak, hogy Cofield FA lesz, bár rohadtul bízom benne, hogy az idei év után megpróbáljuk megtartani mert elég jól nyomja!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Kösz de szerintem nem hiszem h vágytunk ilyen mázlira... s lesz elég gondunk Wittennel meg Austinnal úgyhogy annyira nem egyszerű sztem nyugodj meg könnyen lehet átveszitek a csoportot. Aztán jövő 7n visszavesszük😀dande
Aztán a kóvbojok a végén még egyszer elvernek titeket, és visszaelőzünk 😊G-men
Addigra már nektek úgy elmegy a kedvetek h az is belefér😀 Amúgy nem is értem h hagyhattátok h majd fél napig egy Eagles fan hozzászólása legyen az utolsó a topicban😊dande
Most ezt csak azért írom nehogy mégegyszer előforduljon ilyesmi 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogy lehet egy csapat ekkora mázlista mint az eagles???

Persze hogy Dallas elleni meccsük előtt töri el Bryant a bokáját. :mad: :mad:rattlesnk
Kösz de szerintem nem hiszem h vágytunk ilyen mázlira... s lesz elég gondunk Wittennel meg Austinnal úgyhogy annyira nem egyszerű sztem nyugodj meg könnyen lehet átveszitek a csoportot. Aztán jövő 7n visszavesszük😀dande
Aztán a kóvbojok a végén még egyszer elvernek titeket, és visszaelőzünk 😊G-men
Addigra már nektek úgy elmegy a kedvetek h az is belefér😀 Amúgy nem is értem h hagyhattátok h majd fél napig egy Eagles fan hozzászólása legyen az utolsó a topicban😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hogy lehet egy csapat ekkora mázlista mint az eagles???

Persze hogy Dallas elleni meccsük előtt töri el Bryant a bokáját. :mad: :mad:rattlesnk
Kösz de szerintem nem hiszem h vágytunk ilyen mázlira... s lesz elég gondunk Wittennel meg Austinnal úgyhogy annyira nem egyszerű sztem nyugodj meg könnyen lehet átveszitek a csoportot. Aztán jövő 7n visszavesszük😀dande
Aztán a kóvbojok a végén még egyszer elvernek titeket, és visszaelőzünk 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogy lehet egy csapat ekkora mázlista mint az eagles???

Persze hogy Dallas elleni meccsük előtt töri el Bryant a bokáját. :mad: :mad:rattlesnk
Kösz de szerintem nem hiszem h vágytunk ilyen mázlira... s lesz elég gondunk Wittennel meg Austinnal úgyhogy annyira nem egyszerű sztem nyugodj meg könnyen lehet átveszitek a csoportot. Aztán jövő 7n visszavesszük😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
érhetetlen számomra hogy JPP a hét újonca szavazáson még csak nem is jelölt a 2 sack-el...igaz nem ezen múlt a meccs, de már múlt héten is 2x bezsákolta az ellenfél qb-tironroy
Akartam is írni...Asbee
ezek szerint nem csak nekem tűnt fel... :mad:
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
érhetetlen számomra hogy JPP a hét újonca szavazáson még csak nem is jelölt a 2 sack-el...igaz nem ezen múlt a meccs, de már múlt héten is 2x bezsákolta az ellenfél qb-tironroy
Akartam is írni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
érhetetlen számomra hogy JPP a hét újonca szavazáson még csak nem is jelölt a 2 sack-el...igaz nem ezen múlt a meccs, de már múlt héten is 2x bezsákolta az ellenfél qb-t
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogy lehet egy csapat ekkora mázlista mint az eagles???

Persze hogy Dallas elleni meccsük előtt töri el Bryant a bokáját. :mad: :mad:
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eli-nak hétvégén lesz a 100. meccse kezdőként (ha jól értelmeztem) remélem szép győzelemmel jubilál 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
1. Chevy 51 pont (4+4+5+4+4+2+7+5+0+7+5+4)
2. kristof 50 pont (3+3+6+3+4+4+5+7+3+3+5+4)
3. Szesze 48 pont (4+5+7+2+1+5+5+5+3+4+3+4)
4. Szsziszika 46 pont (5+2+3+3+5+3+7+6+1+3+6+2)
5. G-men 43 pont (6+0+6+3+4+2+4+6+3+3+3+3)
vadibandi 43 pont (3+3+5+4+4+4+3+6+0+4+4+3)
7. Asbee 41 pont (6+2+6+5+4+2+3+3+3+1+4+2)
8. Forti 40 pont (-+1+6+1+5+7+5+5+4+1+3+2)
yooker 40 pont (-+3+3+4+5+6+4+6+2+2+3+2)
balu10 40 pont (5+2+4+3+7+1+3+6+1+1+2+5)
11. ironroy 39 pont (5+2+3+2+4+2+3+9+0+2+3+4)
12. Badman 37 pont (7+2+3+2+1+3+6+4+0+2+5+3)
13. Lance 35 pont (5+-+-+-+-+3+5+8+0+3+6+5)
14. csebi 33 pont (6+4+4+3+3+4+3+-+2+2+2+-)
15. Buchek8 32 pont (-+2+2+-+4+4+3+6+2+5+4+0)
Winters 32 pont (-+2+8+1+6+4+3+-+3+-+5+-)
17. salander 22 pont (-+-+-+-+-+5+4+5+3+2+3+-)
18. rattlesnk 15 pont (-+-+-+-+-+-+-+3+4+2+2+4)
19. vittore 12 pont (-+-+-+-+6+2+4+0+-+-+-+-)
20. deny79 5 pont (-+-+-+-+-+4+-+-+-+1+-+-)
21. Nightboy 0 pont (-+-+-+-+-+-+0+-+-+-+-+-)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
12. forduló - helyezések:

1. balu10 5 pont
Lance 5 pont
3. rattlesnk 4 pont
kristof 4 pont
Chevy 4 pont
ironroy 4 pont
Szesze 4 pont
8. Badman 3 pont
G-men 3 pont
vadibandi 3 pont
11. Forti 2 pont
yooker 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
15. Buchek8 0 pont
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Tippjáték, 12. forduló - helyes válaszok

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 15 ponttal nyerünk (4 találat)
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D) 351-400 (8 találat)
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? D) 281-350 (6 találat)
4. Hány passzolt TD-t szerzünk a meccsen? A) 0 (senki)
5. Hány futott TD-t szerzünk a meccsen? E) 4 vagy több (senki)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Tuck (7 találat)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B) Thomas (6 találat)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C) Hagan (csak Szesze :cool: )
9. Hány sacket szerzünk? D) 4 (3 találat)
10. Hány sacket szedünk be? A) 0 (5 találat)
11. Melyik futónknak lesz a legjobb átlaga a meccsen? A) Jacobs (2 találat)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B) 1 (5 találat)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Giants

24. Giants' 87-yard pass play fall short
Dátum: 1958. december 28.
Ellenfél: Baltimore Colts
Főszereplők: Kyle Rote, Alex Webster




http://www.youtube.com/watch?v=iCYwY1mQK8U 0:52-től!

A végül elvesztett bajnoki döntőn a Giants 14-3-as hátrányban volt, amikor a Kékek egy emlékezetes play-jel elkezdték a felzárkózást. Charlie Conerly saját 12-eséről passzolt a keresztbefutó Kyle Rote-nak, aki Colts 35-öséig cipelte a játékszert, ott fumblizott, de szerencséjére csapattársa, Alex Webster kapta fel a labdát és az ellenfél 1-eséig rohant vele. A következő play-ben Mel Triplett TD-t szerzett és azzal a Giants 14-10-re alakította az állást.

23. Danowski to Soar for winning score
Dátum: 1938. december 11.
Ellenfél: Green Bay Packers
Főszereplők: Ed Danowski, Hank Soar


"Giants beat Packers for title 23-17."



22. Triumphant Tittle tosses seven touchdowns
Dátum: 1962. október 28.
Ellenfél: Washington Redskins
Főszereplő: Y. A. Tittle


"Giants bombard Redskins 49-34."



Tittle 505 yardot passzolt, 7 touchdownjával pedig beállította Sid Luckman és Adrian Burk NFL-rekordját, de ne feledkezzünk meg fő célpontjáról Del Shofnerről sem, aki 269 yardot kapkodott össze.

http://www.youtube.com/watch?v=diXmCeCXods 1:47-nél Giffordnak adott TD-passza!

21. A Strong run for the title
Dátum: 1934. december 9.
Ellenfél: Chicago Bears
Főszereplő: Ken Strong


"Giants perform soft-shoe on Bears in 4th quarter."



A legendás Sneakers Game! http://www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d804988e8/Top-Ten-Weather-Games-The-Sneakers-Game

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Most néztem meg a csapat honlapján a game rewind-ot. Ez el is kerülte a figyelmemet meccsnézés közben, hogy a blokkolt puntot A. Ross majdnem visszahordta TD-re, csak szerencsétlenül belerúgott a feléje pattanó labdába, nem tudta felszedni, ami így aztán kiment oldalra. Az milyen szép lett volna még!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hajrá Cowboys!vadibandi
Így van hétvégén a SNF idejére az összes Giants drukker együtt szorít a Boys sikeréért! :cool:
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Hát igen, valószínűleg sokáig tartana kihozni azt, hogy 11-5-tel ne jussunk be. 😊

Megnéztem, gyorsan kiderült, hogy biztos a Po. Nem eshetünk ki. Két lehetőségünk is lesz, a két könnyebb meccs mellett. Egyiket nyerni kell és bent leszünk.gyurczi
a négyből elvileg a Skins és Vikes a könnyebb kategóriába sorolandó ,

de a Vikngek még biztos szeretnének bizonyítani tehát nehéz dolgunk lesz...

hátha Favre visszatér valahogy, mert az sokat segítene... 😊 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hajrá Cowboys!




több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát igen, valószínűleg sokáig tartana kihozni azt, hogy 11-5-tel ne jussunk be. 😊

Megnéztem, gyorsan kiderült, hogy biztos a Po. Nem eshetünk ki. Két lehetőségünk is lesz, a két könnyebb meccs mellett. Egyiket nyerni kell és bent leszünk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Ha a Bears tényleg csak egy meccset nyer meg a továbbiakban, akkor elég lesz a 10-6 is a 6. helyre. Persze, ha a Tampát már elszálltnak számítjuk. Bár nekik lesz még zakó, úgyhogy nekik sem lesz jobb 10-6-nál. Mint mondtam sokszor fog még fordulni a világ. Lehet, hogy vasárnap már egyedül vezetjük a csoportot, de lehet, hogy nagyobb bajban leszünk. A lényeg, hogy nagy az esélyünk. Szerintem egy zakóval 11-5-el majdnem biztos a Po.gyurczi
ne ijesztgess hogy 11: 5-el csak majdnem biztos a rájátszás.... 😕
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem a Bears jó lehet itt 1-nél több győzelemre is! Számolni kell velük, frankó a D-jük, az O meg kis túlzással azon múlik, h Cutler milyen napot fog ki. Eddig se voltak rosszak.
Az egyik wc-os minden bizonnyal a South-ból kerül ki, a másik helyért vszínű hogy megküzd az East és a North 2. helyezettje. Ergo a Bearsnél, v a Packersnél jobbnak kell lennünk ha nem nyerjük a csoportot. (tudom...egy hét alatt változhat minden, de most ez a vszínű)
Nekünk kell hoznunk a meccseinket, és akkor nem kell számolgatni. Mindenki ellen jó esélyünk van, pláne ha visszatérnek a sérültek. A GB és a Philly meccs "közvetlen" rivális ellen megy a wc ill a csoportelsőség miatt, itt a győzelmekkel sokat javíthatunk a helyzetünkön. Persze a többi is kelleni fog, ha be akarunk jutni.