NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Egy bejövős Mock: http://www.buccaneers101.com/2012/04/14/tampa-bay-buccaneers-2012-7-round-mock-draft/
D11
1,2,7. kört elfogadnám 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy bejövős Mock: http://www.buccaneers101.com/2012/04/14/tampa-bay-buccaneers-2012-7-round-mock-draft/

Dekoda Watson training camp alatt nyújtott lenyűgőzte Schianot, főleg robbanékonysága és hogy milyen jól használható pass rusher. Black ki lett próbálva WLB poszton is és jelen állás szerint Foster marad Mike! Kicsit úgy tűnik hogy Q. Black helyét keresik őt mind3 LB poszton kipróbálták!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
The Bucs announced today that they signed S Ron Girault and RB Robert Hughes.D11
mit lehet roluk tudni? 😀csupi4
Egyikőjüket se draftolták, Girault Rutgers játékos volt 4 évig Schiano edzősködése alatt. Mindkettőjük a mini-campen nyújtott teljesítményük után írtak alá.
Girault 45 games and recording 271 tackles and 10 interceptions.
Hughes (Notre Dame) 1,392 yards and 15 touchdowns in 47 games.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
The Bucs announced today that they signed S Ron Girault and RB Robert Hughes.D11
mit lehet roluk tudni? 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
The Bucs announced today that they signed S Ron Girault and RB Robert Hughes. Girault Rutgers játékos volt..
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
http://vimeo.com/31924045 Jó lenne, ha 2dik körbe őt húznánk :rolleyes:
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Geno Hayes meg Bearsbe tart..csupi4
Érte nem hullajtanék könnyeket! 😊
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Geno Hayes meg Bearsbe tart..
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Állítólag tradelnénk Talibot, ilyen pletykák keltek szárnyra tegnapelőtt.. Ez lehet így van, de a skinsen kívűl nem hiszem hogy van rá reális esély, hogy valaki elvigye "reális" áron.
D11
majd postázzuk Gaffneyt 😛, neki nincs semmi eltiltása, 2.-3. WR-nek tökéletessapka
Raheem Morris' "wild child" 😀😀😀 Nem tudom már hol olvastam, de megtetszett
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 290 — Wrath of Khan
Ki adna érte bármit is?
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Tegnap még arról lehetett olvasni, hogy a csapat el akarja tradelni a problémás cornerbacket Aqib Talib-ot. De ezt a hírt a csapat gyorsan cáfolta is. Így most az a hivatalos álláspont, hogy marad.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Állítólag tradelnénk Talibot, ilyen pletykák keltek szárnyra tegnapelőtt.. Ez lehet így van, de a skinsen kívűl nem hiszem hogy van rá reális esély, hogy valaki elvigye "reális" áron.
D11
majd postázzuk Gaffneyt 😛, neki nincs semmi eltiltása, 2.-3. WR-nek tökéletes

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Állítólag tradelnénk Talibot, ilyen pletykák keltek szárnyra tegnapelőtt.. Ez lehet így van, de a skinsen kívűl nem hiszem hogy van rá reális esély, hogy valaki elvigye "reális" áron.
Schiano:
"I had a great meeting with him and we just kind of talked about life for a little bit,'' Schiano said. "I know there's been some things in the past. But at the end of the day, the legal stuff that's going on right now, hopefully that will get resolved. He tells me it will.
Ebből nekem nem az jön le, hogy mindenáron szabadulni akarnánk tőle. Szóval sztem marad.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Week 4 Redskins vs. Bucs 😀 Én ezért izgulok! Bár így is úgy is megnézem! Egy 7-9 re van reális esély, de sztem 6 W felett már ajándék lesz minden győzelem. Ez az elvárásom a szezonra 😉 Otthon Panthers, KC, Saints(egyszer mindig elkapjuk őket 😊 ) Vikes, Raiders, Chargers, Rams. Sztem
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
elsö héten 10:15 kor játszunk csak nehogy adja a sport tv 😀 😀csupi4
esélytelen, a 49ers @ Packers szerintem egyértelmű 😀

De legalább a Vikings elleni "Rebuilding Bowl"-t látjuk majd péntek hajnalban 😊Dexxter Tailor
kizárt, hogy ne azt adják 😊

bár az amcsik megviccelhetik őket, és mást adnak ki nemzetközi sugárzásba 😀

több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
elsö héten 10:15 kor játszunk csak nehogy adja a sport tv 😀 😀csupi4
esélytelen, a 49ers @ Packers szerintem egyértelmű 😀

De legalább a Vikings elleni "Rebuilding Bowl"-t látjuk majd péntek hajnalban 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
elsö héten 10:15 kor játszunk csak nehogy adja a sport tv 😀 😀
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért nem kell már bevésni safety posztra Barbert. Ismerkedik a stáb a játékosokkal, hogy kiből mit lehetne kihozni, milyen mozgástérrel rendelkeznek.

MLB poszton például Quincy Black lett kipróbálva Adam Hayward és Mason Foster között. A tambabay.com rövid összeállításából kitűnt, hogy a támadófalban egyelőre nincs meglepetés: balról, jobbra: Penn, Nicks, Zuttah, Joseph, Trueblood volt a kezdő.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
olyat olvastam hogy Barberből safetyt akarnak csinálni 😀😀
mi a véleményektek erröl?csupi4
Én örülnék neki, viszonylag könnyű lenne, hogy hova kell dobálni 😛 Nyilván nagy ötlet, hogy ennyi év után átneveljék.Gyurma Pappa
Ezt abban az esetben lehetséges, ha Mo Claiborne jön a drafton. De sztem Ronde kicsi lenne safetynek. Szal nem tudom. Nickelbe venném inkább számításba, meg padra 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
olyat olvastam hogy Barberből safetyt akarnak csinálni 😀😀
mi a véleményektek erröl?csupi4
Én örülnék neki, viszonylag könnyű lenne, hogy hova kell dobálni 😛 Nyilván nagy ötlet, hogy ennyi év után átneveljék.

több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
olyat olvastam hogy Barberből safetyt akarnak csinálni 😀😀
mi a véleményektek erröl?
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Itt a menetrend a szezonra:http://www.buccaneers.com/schedule-and-events/schedule.html
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Chris Lum járt nálunk workouton http://twitter.com/#!/ChrisLum12/status/191159153388027905
Valamint érdeklődünk Taylor Thompson iránt is. Lorig helyett? 😀 Hasonló a pályafutás DE ként kezdte TE/HB ként folytatta 😊 Winslow mögé jönne am. dephtnek.
David Gonzales, OT is jön hozzánk workoutra
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Tanard Jackson-t a Buccaneers azután küldte el, hogy a játékos nem ment át a fizikai felmérőn!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 453 — Így remélem megfelelek nektek.....
közelebb áll a valósághoz, a jövő évi 2. kb annyit ér mint egy idei 3.empty taxi
Jójó, de itt most nem ez a lényeg, a bucs majd kér rendes ellenértéket, mert nem hülyék mint én 😊 De ha már itt tartunk ha például egy játékost is bevesznek a tradebe. Akkor annak az értékét, hogy határozzák meg?D11
Nah ez ami kurvára nem egzakt tudomány 😀
Vannak posztonkénti felárak pl. Kolb nem jobb játékos mint Ryans mégis többe került, mert a QB a legfontosabb poszt.empty taxi
Hát mondjuk éppen pl minket tekintve az elmúlt idényre nem állítanám 😛 😉 de amúgy ja