Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans

1 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenki ránk tett. Ilyen vajon mikor volt utoljára?
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 460
Örülök, hogy az NFL Networknek volt annyi esze, hogy nem a 16. hétre rakta ezt a meccset, mint tavaly.
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Sziasztok! 8)

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LeBeau elég jól blitzeket hívott legutóbb a Panthers ellen. emiatt volt egy ideig szoros.
deyell
Bliztek ellen idén nagyon sokat fejlődött Bortles, igaz volt honnan.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 545
Köszi a segítséget, egyébként most megint fogadtam a Jags-re. 😀 Legutóbb bejött Londonban. Ha az O-Line ad elég időt BB-nek, akkor szét fogja passzolni a Titans-t főleg a két Allen-el. Tehát GO JAGS!
Toto21
A Titans pass rushtól cidrizek eléggé. És múlt vasárnap a nem túl veretes(konkrétan kurvagyenge) Ravens secondary szépen megfogta a passzjátékunkat. Igaz Bortles remélem még egyszer nem játszik olyan rosszul, mint múlt vasárnap. Zsinórban egymás után általában nem játszik rosszul 2 meccsen idén. Plusz idén először MINDEN elkapója rendelkezésre áll ma. #fingerscrossed.
Szerintem nagyon szenvedős meccsen húzzuk be a Wt. Remélhetőleg. Ez nagyon rizikós fogadás volt a részedről.
iktriad
LeBeau elég jól blitzeket hívott legutóbb a Panthers ellen. emiatt volt egy ideig szoros.

choose life
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 278
Remélem nem Marshall Faulk tippje fog bejönni a meccsre... Mert akkor be fogok aludni.

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a segítséget, egyébként most megint fogadtam a Jags-re. 😀 Legutóbb bejött Londonban. Ha az O-Line ad elég időt BB-nek, akkor szét fogja passzolni a Titans-t főleg a két Allen-el. Tehát GO JAGS!
Toto21
A Titans pass rushtól cidrizek eléggé. És múlt vasárnap a nem túl veretes(konkrétan kurvagyenge) Ravens secondary szépen megfogta a passzjátékunkat. Igaz Bortles remélem még egyszer nem játszik olyan rosszul, mint múlt vasárnap. Zsinórban egymás után általában nem játszik rosszul 2 meccsen idén. Plusz idén először MINDEN elkapója rendelkezésre áll ma. #fingerscrossed.
Szerintem nagyon szenvedős meccsen húzzuk be a Wt. Remélhetőleg. Ez nagyon rizikós fogadás volt a részedről.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 278
Köszi a segítséget, egyébként most megint fogadtam a Jags-re. 😀 Legutóbb bejött Londonban. Ha az O-Line ad elég időt BB-nek, akkor szét fogja passzolni a Titans-t főleg a két Allen-el. Tehát GO JAGS!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 pbs.twimg.com/media/CUN2tL1WEAAeuLb.jpg
deyell
Élőben (remélhetőleg) sokkal jobban fog kinézni, mint a photoshopos képen. Mondjuk az arany gatyákért már nem teszem tűz be én se a praclimat.

 pbs.twimg.com/media/CUNrddoUYAEVVPj.jpg
 www.magyarfutball.hu/data/clubs/teamphotos/0/teamphoto_024.jpg
Höri
Hát igen, a gatyák csúnyán elbasszák az összképet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor


több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 545

choose life
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom nem ide tartozik de gondoltam rákérdezek. Érdemes betenni DGB-t a fantasy csapatba erre a hétvégre? Úgy érzem a Jags fog többet előnyben játszani, így Mariota-nak sokat kell majd passzolnia.
Toto21
attól függ kik vannak még nálad
Höri
Diggs vs GB, H. Washington VS NYJ, Hankerson VS IND és Boldin vs SEA WR corps! Diggs no brainer, Washington és Hankerson lenne még a választásom, de úgy érzem DGB-t lehet be kéne tenni Washington helyett.
Toto21
Rakd csak be nyugodtan DGBt!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudom nem ide tartozik de gondoltam rákérdezek. Érdemes betenni DGB-t a fantasy csapatba erre a hétvégre? Úgy érzem a Jags fog többet előnyben játszani, így Mariota-nak sokat kell majd passzolnia.
Toto21
attól függ kik vannak még nálad
Höri
Diggs vs GB, H. Washington VS NYJ, Hankerson VS IND és Boldin vs SEA WR corps! Diggs no brainer, Washington és Hankerson lenne még a választásom, de úgy érzem DGB-t lehet be kéne tenni Washington helyett.
Toto21
akkor hadd menjen

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 278
Tudom nem ide tartozik de gondoltam rákérdezek. Érdemes betenni DGB-t a fantasy csapatba erre a hétvégre? Úgy érzem a Jags fog többet előnyben játszani, így Mariota-nak sokat kell majd passzolnia.
Toto21
attól függ kik vannak még nálad
Höri
Diggs vs GB, H. Washington VS NYJ, Hankerson VS IND és Boldin vs SEA WR corps! Diggs no brainer, Washington és Hankerson lenne még a választásom, de úgy érzem DGB-t lehet be kéne tenni Washington helyett.

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudom nem ide tartozik de gondoltam rákérdezek. Érdemes betenni DGB-t a fantasy csapatba erre a hétvégre? Úgy érzem a Jags fog többet előnyben játszani, így Mariota-nak sokat kell majd passzolnia.
Toto21
attól függ kik vannak még nálad

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 278
Tudom nem ide tartozik de gondoltam rákérdezek. Érdemes betenni DGB-t a fantasy csapatba erre a hétvégre? Úgy érzem a Jags fog többet előnyben játszani, így Mariota-nak sokat kell majd passzolnia.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha esetleg unjátok az eredménykövetőt, gyertek a Gong Cafe 2-be az Erzsébet körút és a Wesselényi sarkán! Főleg @iktriad!
mustaine
Most bontottam fel a nachos zacsit és a sajt szószt! Sorry.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha esetleg unjátok az eredménykövetőt, gyertek a Gong Cafe 2-be az Erzsébet körút és a Wesselényi sarkán! Főleg @iktriad!
mustaine
hanyan vagytok? kik?
Höri
Jaguars fanok (phylos, Húsrágó, N-Drew, etc), egy Titans fan (Titans) meg én.
mustaine
írjatok majd mailt!

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ha esetleg unjátok az eredménykövetőt, gyertek a Gong Cafe 2-be az Erzsébet körút és a Wesselényi sarkán! Főleg @iktriad!
mustaine
hanyan vagytok? kik?
Höri
Jaguars fanok (phylos, Húsrágó, N-Drew, etc), egy Titans fan (Titans) meg én.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha esetleg unjátok az eredménykövetőt, gyertek a Gong Cafe 2-be az Erzsébet körút és a Wesselényi sarkán! Főleg @iktriad!
mustaine
hanyan vagytok? kik?

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ha esetleg unjátok az eredménykövetőt, gyertek a Gong Cafe 2-be az Erzsébet körút és a Wesselényi sarkán! Főleg @iktriad!

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval nem csak Yeldon és Hurns, de még Walters is aktív! Sőt Skuta is!
Nick Marshallnak viszont ma nem lesz lehetősége egy muffed puntra.

A túloldalon Cobb előszór aktív NFL pályafutása során.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
02:25,
https://bowl.hu/images/cache/uploads/e5533688edf38b7c1569d80b77edc2c9.jpg
TNF beharangozó - 11/19 | Bowl.hu
A liga leggyengébb divíziójában minden csoportrangadó befolyásolhatja a rájátszásért folyó versenyt, ráadásul két fantasztikus fiatal irányító csap össze ezen a csütörtöki meccsen.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal