Miami Dolphins - Tennessee Titans

több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Drop hegyek egyebkent
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na belenéztem ebbe a szerencsétlenkedésbem az utolsó 3 passzhoz kilencszer értek hozzá az elkapók, csak behúzni nem sikerült. Előtte Julius nem tudott picsára esni elkapás közben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Nem a 2 loss a baj, hanem a 3 meccs offense kilátástalansága konretan Philbint idezte
Adirotor
És ez Cutler miatt van? Csakis egyedül miatta?
Csabee13
Nagyjából egyetértek veled, de szerinted mentálisan nem rázná fel a csapatot egy qb-csere?
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Csak a vedelem akar ma barmit is csinalni, a tamadok szrt sem ernek...

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
19/7 passz mutató 33 yardért. ez mi a rákos gici. és ez nem egy meccse általános megjelenése

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
hát azért a Wr-ek nem segítik..
több mint 6 éve
buburubu Chicago Bears 25
Mert oda rakják a labdát, ahol az első kontakt volt, hiába nyomják hátrébb az irányítót endzoneba.

"The Bears are who we thought they were!"
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Na most akkor ez miert nem safety volt?

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
ez miért nem safety? nem az kontaktolta kint aki végül sackelte

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
ez nevetséges, futni se tud, passzolni se tud.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Innen kezd erdekes lenni...
Paradoxon_MIA
vagy megnyeri a D vagy kikaptunk megint. TD passzt ma itt csak Cassel fog adni, futni pedig csak Miami védő.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Innen kezd erdekes lenni...

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
kis holding nem holding

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
a védelem se játszhat 60 percet hiba nélkül..

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem a 2 loss a baj, hanem a 3 meccs offense kilátástalansága konretan Philbint idezte
Adirotor
És ez Cutler miatt van? Csakis egyedül miatta?
Csabee13
Nem mondtam hogy csak miatta, de azert most is volt rengeteg lehetoseg amiket egyaltalan nem vett eszre
Adirotor
Én Gase-t rúgnám p.csán. Nyilván nem láthatjuk mind egyformán. Az az egy tuti, hogy nincs offense-ünk.
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem a 2 loss a baj, hanem a 3 meccs offense kilátástalansága konretan Philbint idezte
Adirotor
És ez Cutler miatt van? Csakis egyedül miatta?
Csabee13
Nem mondtam hogy csak miatta, de azert most is volt rengeteg lehetoseg amiket egyaltalan nem vett eszre
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem a 2 loss a baj, hanem a 3 meccs offense kilátástalansága konretan Philbint idezte
Adirotor
És ez Cutler miatt van? Csakis egyedül miatta?
Csabee13
Miatta is, mert nem tob 20 yardnál messzebbre. De ezek az elbaszott blokkok mindenhol szintén nem segítenek.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem a 2 loss a baj, hanem a 3 meccs offense kilátástalansága konretan Philbint idezte
Adirotor
És ez Cutler miatt van? Csakis egyedül miatta?
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Devante megint szétbaszta a bokáját, rosszat sejtek.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem a 2 loss a baj, hanem a 3 meccs offense kilátástalansága konretan Philbint idezte
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Én inkább az O-line-t cserélném le.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Szerintem tré ahogy a szurkolók viselkednek. Az egész offense borzalom nem Cutler itt a hunyó egyedül. Gase a legsárosabb itt.
Csabee13
Szerintem meg jon Moore es vele menni fog.
Cutler 5/11 21 yard INT
Adirotor
Én sem látom, hogy Moore beállításával hogy lenne hatékonyabb az offense... Bár ha a csapatot ez feltüzelné, akkor legyen. Megkérdezném a csapattársakat, ők hogy látják a dolgot.
Kerozin
2loss és világ vége van.. we want moore stb.. Tannehill tavaly vagy 7 hétig konkrétan sz.r volt. türelem. Gase van annyira következetes, hogy lecseréli ha Cutler fogja visszatartani a csapatot. Lehet most lesz, lehet nem is lesz. Még vezetünk, nyugalom.
Csabee13
A we want Moore szerintem is gáz, de az nem kevésbé hogy Gase azért van itt hogy menjen a támadás, erre nagyon nem megy. Óriási szerencséje eddig, hogy Burke első évében úgy tűnik képes felkészülni az ellenfélből, és ma nagyon jó taktikát dolgozott ki. Igaz nem egy nagy képességű elkapókat felsorakoztató támadosor a Titansé. Ennek ellenére a TE játékra figyelni kell, majdnem megégtünk.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerintem tré ahogy a szurkolók viselkednek. Az egész offense borzalom nem Cutler itt a hunyó egyedül. Gase a legsárosabb itt.
Csabee13
Szerintem meg jon Moore es vele menni fog.
Cutler 5/11 21 yard INT
Adirotor
Én sem látom, hogy Moore beállításával hogy lenne hatékonyabb az offense... Bár ha a csapatot ez feltüzelné, akkor legyen. Megkérdezném a csapattársakat, ők hogy látják a dolgot.
Kerozin
2loss és világ vége van.. we want moore stb.. Tannehill tavaly vagy 7 hétig konkrétan sz.r volt. türelem. Gase van annyira következetes, hogy lecseréli ha Cutler fogja visszatartani a csapatot. Lehet most lesz, lehet nem is lesz. Még vezetünk, nyugalom.
több mint 6 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Én sem látom, hogy Moore beállításával hogy lenne hatékonyabb az offense... Bár ha a csapatot ez feltüzelné, akkor legyen. Megkérdezném a csapattársakat, ők hogy látják a dolgot.
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Szerintem tré ahogy a szurkolók viselkednek. Az egész offense borzalom nem Cutler itt a hunyó egyedül. Gase a legsárosabb itt.
Csabee13
Szerintem meg jon Moore es vele menni fog.
Cutler 5/11 21 yard INT