Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
A Ford csak benyomta a Truck Series legjobb csapatához Hailie Deegant, elképesztő.
Anno 2018-ban kezdtem el követni a karrierjét közelebbről, amikor még a K&N Pro Series Westben ment, szóval eléggé meg is kedveltem azóta, de ez így elég erős move a Fordtól.
Persze népszerű, és pénzes is, de az elmúlt két éves eredményeivel egyáltalán nem szolgált rá erre a szerződésre. Mégha sokan, köztük én is, úgy gondolják, hogy a DGR elég gyenge autót tudott csak biztosítani számára, így minimum csalóka az eredménysora.

De jövőre kiderül mit tud, igazi make-or-break év lesz Hailie számára a 2023-as. Ha Crafton, Rhodes és Majeski csapattársaként sem fog rohamosan fejlődni, akkor sehogy.

Merthogy a ThorSport Racing visszamegy a Fordhoz, akikkel nagyon jók voltak. A Toyotára váltás, Rhodes tavalyi bajnoki címe ide vagy oda, nem igazán jött be csapatszinten.
Mikey
A technikai sportban versenyzők fele a pénze, neve, szine miatt versenyezhet. Mindig is így volt és így lesz.

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
A Ford csak benyomta a Truck Series legjobb csapatához Hailie Deegant, elképesztő.
Anno 2018-ban kezdtem el követni a karrierjét közelebbről, amikor még a K&N Pro Series Westben ment, szóval eléggé meg is kedveltem azóta, de ez így elég erős move a Fordtól.
Persze népszerű, és pénzes is, de az elmúlt két éves eredményeivel egyáltalán nem szolgált rá erre a szerződésre. Mégha sokan, köztük én is, úgy gondolják, hogy a DGR elég gyenge autót tudott csak biztosítani számára, így minimum csalóka az eredménysora.

De jövőre kiderül mit tud, igazi make-or-break év lesz Hailie számára a 2023-as. Ha Crafton, Rhodes és Majeski csapattársaként sem fog rohamosan fejlődni, akkor sehogy.

Merthogy a ThorSport Racing visszamegy a Fordhoz, akikkel nagyon jók voltak. A Toyotára váltás, Rhodes tavalyi bajnoki címe ide vagy oda, nem igazán jött be csapatszinten.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
 www.usaracing.hu/2022/12/15/olyan-sok-csapat-nevezett-a-daytona-24-re-hogy-egy-tucatot-el-is-kellett-utasitani/?fbclid=IwAR01n3arcfV-kwtu_dTSxczAX5MkUgTSdaYJ7thc8lqqs0N39KuQQbaqy5c

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ha már itt nem került szóba. Micki a Merci tartalékpilótája lett. Nekem ez tetszik, jó döntés.

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 956
Seidl pedig a pusmorgáspápa szerint Alfa Romeo (jövőbeli Audi).
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Örömhír nekem: Brett Moffitt jövőre teljes Xfinity szezont versenyez az AM Racing #25-ös Fordjával, a Stewart-Haas Racing technikai támogatásával. Ezt nem láttam jönni, de az SHR támogatása miatt nagyon jól hangzik.

Is it February yet?
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/12/12/varatlan-bejelentes-tavozik-a-williams-csapatfonoke-es-technikai-igazgatoja/
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
Most vasárnap Snowball Derby a fél mérföldes pensacolai Five Flags Speedwayről, ami a legnagyobb presztízsű super late model verseny, amelyet nem szankcionál sem a NASCAR, sem másik amerikai szövetség.

Josh Berry nyerte a kvalit, mellőle az a Derek Thorn indul az első sorból, aki az elmúlt három évben mindig az első helyről indult, és az egyik legjobb SLM versenyző.

A számunkra ismertebb nevek rajthelyei:

5. - Noah Gragson
12. - Erik Jones
13. - William Byron
15. - Ty Majeski
19. - Corey Heim
28. - Sammy Smith
36. - Derek Kraus

Brad Keselowski csak a 43. helyen kvalizott az 51-ből, így neki még részt kell előbb vennie a last chance qualifieren.

Érdemes még figyelni a 3. helyről induló Conner Jonest, a 6. helyről induló Carson Kvapilt, vagy például a 22. helyről induló Daniel Dye-t, mindhárman nagyon jó nevek ezen a szinten, utóbbi kettő pedig komoly potenciállal bír a NASCAR kapcsán is (Kvapil a JR Motorsports, míg Dye a GMS Racing prospectje).

2009 óta olyan nevek nyerték meg a Snowball Derbyt, mint Kyle Busch (2x), Erik Jones (2x), John Hunter Nemechek, Chase Elliott (2x), Christian Eckes, Noah Gragson, Ty Majeski és tavaly Chandler Smith.

Akinek nagyon hiányzik az autóversenyzés, mindenképpen érdemes néznie, nagyszerű verseny szokott lenni.
Mikey
 www.usaracing.hu/2022/12/03/gragsont-szexualis-ragadozonak-belyegeztek-majd-meg-a-trofeajat-is-eltuntette-a-fedex-4-evvel-kesobb-orvosoltak-a-problemat/?fbclid=IwAR21lSSbOM9HYMGqtB-IyFQB6V2LXgCPTXxlRQVlN1OuPERMkzoDy_PvOLU

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bottas 🤣🤣 csapó2😂

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Most vasárnap Snowball Derby a fél mérföldes pensacolai Five Flags Speedwayről, ami a legnagyobb presztízsű super late model verseny, amelyet nem szankcionál sem a NASCAR, sem másik amerikai szövetség.

Josh Berry nyerte a kvalit, mellőle az a Derek Thorn indul az első sorból, aki az elmúlt három évben mindig az első helyről indult, és az egyik legjobb SLM versenyző.

A számunkra ismertebb nevek rajthelyei:

5. - Noah Gragson
12. - Erik Jones
13. - William Byron
15. - Ty Majeski
19. - Corey Heim
28. - Sammy Smith
36. - Derek Kraus

Brad Keselowski csak a 43. helyen kvalizott az 51-ből, így neki még részt kell előbb vennie a last chance qualifieren.

Érdemes még figyelni a 3. helyről induló Conner Jonest, a 6. helyről induló Carson Kvapilt, vagy például a 22. helyről induló Daniel Dye-t, mindhárman nagyon jó nevek ezen a szinten, utóbbi kettő pedig komoly potenciállal bír a NASCAR kapcsán is (Kvapil a JR Motorsports, míg Dye a GMS Racing prospectje).

2009 óta olyan nevek nyerték meg a Snowball Derbyt, mint Kyle Busch (2x), Erik Jones (2x), John Hunter Nemechek, Chase Elliott (2x), Christian Eckes, Noah Gragson, Ty Majeski és tavaly Chandler Smith.

Akinek nagyon hiányzik az autóversenyzés, mindenképpen érdemes néznie, nagyszerű verseny szokott lenni.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
"that it has accepted the resignation of Mattia Binotto who will leave his role as Scuderia Ferrari Team Principal on December 31."
Beki
Örülnék neki, ha nem az lenne, ha nem arról mennének a hírek, hogy akit akarnak nem akar jönni, aki jön az kb 5-8 volt a sorban, nem tudják kit mit akarnak és kb megint egy rossz döntésbe fognak beleesni. Ne legyen így.

Amúgy én bírtam Binottot, de sajnos túl sokat hibázott, de azért Domenicali vagy Arrivabene után felüdülés volt.

Funfact most jöttem rá, hogy Vettel Ferrarival nyerte az első és az utolsó futamát is. 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
"that it has accepted the resignation of Mattia Binotto who will leave his role as Scuderia Ferrari Team Principal on December 31."
Beki

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
"that it has accepted the resignation of Mattia Binotto who will leave his role as Scuderia Ferrari Team Principal on December 31."
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Hélio Castroneves nagyon közel van ahhoz, hogy megegyezzen egy csapattal és induljon a 2023-as Daytona 500-on.

Váóváóváóó!

Tipp: Project91, alias Trackhouse Racing.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ma volt egy kis időm (nem akartam melózni), megnéztem. Az idei 66 dobogóból a merci, ferrari, rbr 3-as elvitt....66-ot. Senkinek másnak esélye sem volt. A pont verseny is megmutatja ennek a 3 csapatnak a dominanciáját, de az, hogy még véletlenül se jött össze másnak egy 3. hely, azért az így durva. 5 különböző győztesünk volt.
NB2
Nézd meg Imolát még egyszer. 😊
Jughead
geccc 😊 csak a mercedest láttam 😊
de a lényegen nem változtat, bár tudom pont tegnap írtad futam alatt, hogy a többiek miért nem csinálnak jobb autót, persze igazad van, de eddig azért megvolt az átmenet, ennyire nem volt nagy a szakadék
NB2
Eddig alatt mit értesz ?
Mikor volt önerőből dobogón bármelyik másik csapat utoljára?
Toca
Tavaly a McLaren Norris-szal, többször is.
Jughead
Hát önerőnek mondjuk én nem mondanám, de igaz tavaly a Ferka gyengébb volt így 1-1 Bottas / Perez hibát McLaren dobogóra ( vagy győzelemre váltott )
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 956
Ma volt egy kis időm (nem akartam melózni), megnéztem. Az idei 66 dobogóból a merci, ferrari, rbr 3-as elvitt....66-ot. Senkinek másnak esélye sem volt. A pont verseny is megmutatja ennek a 3 csapatnak a dominanciáját, de az, hogy még véletlenül se jött össze másnak egy 3. hely, azért az így durva. 5 különböző győztesünk volt.
NB2
Nézd meg Imolát még egyszer. 😊
Jughead
geccc 😊 csak a mercedest láttam 😊
de a lényegen nem változtat, bár tudom pont tegnap írtad futam alatt, hogy a többiek miért nem csinálnak jobb autót, persze igazad van, de eddig azért megvolt az átmenet, ennyire nem volt nagy a szakadék
NB2
Eddig alatt mit értesz ?
Mikor volt önerőből dobogón bármelyik másik csapat utoljára?
Toca
Tavaly a McLaren Norris-szal, többször is.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ma volt egy kis időm (nem akartam melózni), megnéztem. Az idei 66 dobogóból a merci, ferrari, rbr 3-as elvitt....66-ot. Senkinek másnak esélye sem volt. A pont verseny is megmutatja ennek a 3 csapatnak a dominanciáját, de az, hogy még véletlenül se jött össze másnak egy 3. hely, azért az így durva. 5 különböző győztesünk volt.
NB2
Nézd meg Imolát még egyszer. 😊
Jughead
geccc 😊 csak a mercedest láttam 😊
de a lényegen nem változtat, bár tudom pont tegnap írtad futam alatt, hogy a többiek miért nem csinálnak jobb autót, persze igazad van, de eddig azért megvolt az átmenet, ennyire nem volt nagy a szakadék
NB2
Eddig alatt mit értesz ?
Mikor volt önerőből dobogón bármelyik másik csapat utoljára?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Ma volt egy kis időm (nem akartam melózni), megnéztem. Az idei 66 dobogóból a merci, ferrari, rbr 3-as elvitt....66-ot. Senkinek másnak esélye sem volt. A pont verseny is megmutatja ennek a 3 csapatnak a dominanciáját, de az, hogy még véletlenül se jött össze másnak egy 3. hely, azért az így durva. 5 különböző győztesünk volt.
NB2
Nézd meg Imolát még egyszer. 😊
Jughead
geccc 😊 csak a mercedest láttam 😊
de a lényegen nem változtat, bár tudom pont tegnap írtad futam alatt, hogy a többiek miért nem csinálnak jobb autót, persze igazad van, de eddig azért megvolt az átmenet, ennyire nem volt nagy a szakadék
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 956
Ma volt egy kis időm (nem akartam melózni), megnéztem. Az idei 66 dobogóból a merci, ferrari, rbr 3-as elvitt....66-ot. Senkinek másnak esélye sem volt. A pont verseny is megmutatja ennek a 3 csapatnak a dominanciáját, de az, hogy még véletlenül se jött össze másnak egy 3. hely, azért az így durva. 5 különböző győztesünk volt.
NB2
Nézd meg Imolát még egyszer. 😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Ma volt egy kis időm (nem akartam melózni), megnéztem. Az idei 66 dobogóból a merci, ferrari, rbr 3-as elvitt....66-ot. Senkinek másnak esélye sem volt. A pont verseny is megmutatja ennek a 3 csapatnak a dominanciáját, de az, hogy még véletlenül se jött össze másnak egy 3. hely, azért az így durva. 5 különböző győztesünk volt.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Meh, szegény Vettel egyedül…a két fánk cimbi sajba kiesett…(szia 2018)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szép munka #16
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Pereznek minden adott volt...2 hiba plusz a végén Gasly és Albon duója....
Ha nincs a 2 hiba akkor megfogja Leclercet

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 956
Perez 2 hibája döntött, magyarán saját magának köszönheti, pedig az RBR jobb autó volt.
Szerintem jobb lett volna Pereznek, ha még kint marad 5-6 kört és jön a sárga gumi.
NB2
Jött volna az elévágás Leclerc-től.