NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
csipkelli 4 000
Na szakértsetek, simán Ver volt a fasz.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
hülye ez a FIA!!!
ennyire azért nem kéne belenyúlni
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Norris te fasz.
Fasz kivan ezzel az évvel!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 957
Hamilton Spa után másodjára érzi az esélyt, aztán megint rá is húzza az ellenfelére a kocsit. 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem eddig ez tetszik.
iktriad
Te nem a KC - JAX meccsről akartál írni ? 😀
bobi0092
Az nem tetszik.
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Nekem eddig ez tetszik.
iktriad
Te nem a KC - JAX meccsről akartál írni ? 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Perez baszod valahogy kapd el Russelt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szegény Verstappen azt kapta amit tavaly egész szezonban csinált Lajos ellen, főleg Brazíliában. Nem tudom sajnálni 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
verstappen szokásosan gyökér
peach
Hamilton volt a gyökér nem hagyott helyett....sosem tudott helyett hagyni a függönyös

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Leclercet is kibaszták. Gyökér Verstappen is itt van.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem eddig ez tetszik.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
verstappen szokásosan gyökér



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Hamilton te fasz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
muhaha

ennyi faszt

több mint 1 éve
csipkelli 4 000
Ezt megnyerték Russellnek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Magnussennek volt 10 jó perce 😊
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
baszki már annyira sajnálom szegény Magnussent. mindig kibasznak vele ha jó versenye lenne....

több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ricciardonak is jobb hogy visszavonul

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Rikkiárdó te fasz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hamiltont közepesre raktam volna.
csipkelli
Ferrari közepesen, hát...remélem csak a RB-nál nem működött!
több mint 1 éve
csipkelli 4 000
Hamiltont közepesre raktam volna.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Nem lesz eső?
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Ez az Ocon veretes nagy suttyó Stroll-al együtt, de most szerintem Alonso nézte be…mondjuk persze az elején azért csak leterelte. De hát francia…
Eazzy
Mindkettő hatalmas suttyó.

Ocon már Perezzel is össze akadt többször még a Force Indiában, ami azért nagy szó, mert Perez elég korrekt játékos alapból. A 18-as brazil nagydíjas alakítását pedig azóta sem tudom hova tenni hogy mire gondolt a költő, amikor Max ellen vissza akarta venni a körét lekörözöttként. Az a jelenet nálam top3 wtf. Sokan basztatták Maxot, hogy majdnem megverte utána, én abszolút megértettem volna 😀

Strollról elsősorban mondjuk nem a suttyó szó jut eszembe, ő rajta ezt azóta érzem főleg amióta apuci a tulaj is egyben, és van mellette egy már "zen" hozzáállású Vettel, aki akkor sem fog cirkuszolni, ha jogos oka lenne rá. Ezzel szépen vissza él a kicsi Stroll érzésem szerint.

Vele elsősorban nekem az a bajom hogy a 6. éve ez az idei, és eddig nem igazán látni a fejlődést rajta, folyamatosan bottom 3-4 pilóta közé tartozik amióta a mezőnyben van, és abszolút csak a fater ittléte tartja benn. Az ilyen dolgok a 90-es években, 00- szezonokban nem voltak annyira feltűnőek, mert nagyobb szakadékok voltak a mezőnyben, egy ilyen mostani kompetitív sorban viszont igen. Nézzük is.

2017: Kikapott simán egy kiöregedő, levezető Massától, de oké, fiatalon került be, szokta még az F1-et. Ugyanakkor az átlagos 1 seces lemaradás qualin, így is rengeteg. Versenyen tempóban vmivel jobb a helyzet, de továbbra is sima bukó, pozitívum hogy élt a kiugró lehetőséggel Bakuban.
2018: Qualin kikapott a nagyon "veretes" Sirotkintól, igaz itt legalább szoros volt végig a diffi. Versenyen legalább valamivel jobb volt nála.
2019 és 2020: Ordas nagy bukó az amúgy nem edzés király Perezzel szemben qualin, második évére legalább versenytempóban felzárkózott, ezt meg kell adni, ugyanakkor, pontban, eggyel több futammal, is csak a mexikói által termelt felét gyűjtötte.
2021: A totál levezető Seb mellett szorosan de ezúttal is vereség Qualikon, a versenyeken mindent összevetve döntetlen.
2022: Qualikon idén is bukó, akármi történik Abu Dhabiban, míg versenyen az átlag tempó ugyan azonos, a pontokban Vettel 3x annyit gyűjtött, tehát a kínálkozó lehetőségekkel ő élt jobban.

Szerintem ez azért elgondolkodtató. Az a gáz hogy a csapat ezzel elég értékes pénzeket bukik a konstruktőri helyezésekben évről évre, de hát úgy látszik egyelőre ez még fenntartható apucinak, mert még kijön a matek.

Fentieket és Alonso idei szezonját látva, sima libát várok jövőre. És szeretném ha az esetleges f.sz méregetésekbe beleállna igazi énjéhez hűen a spanyol.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ez az Ocon veretes nagy suttyó Stroll-al együtt, de most szerintem Alonso nézte be…mondjuk persze az elején azért csak leterelte. De hát francia…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 880
Nando kapott egy 5 mp-s büntetést az Ocon eset miatt, így holnap ismét egymás mellől rajtolnak 😀
Heisman nádor
Nem tudom, öregségükre elfelejtik ezek a pilóták érezni az autó elejét? 😅 Kimi is csinált ilyeneket 40 felett, Schumiról nem is beszélve. 😀