NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
csipkelli 4 000
Verstappen jampizik....beszarás
ThundersNFL a Jobbágy
Rendes srác, Kevin kap 2 kört az élen.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Verstappen jampizik....beszarás
Mondjuk neki édesmindegy

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor a pole èr annyit mint a VB cím 🤪🤪🥳🥳🥳😁

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Ferrari megint alkot 😊))

röhögnék, ha Magnussen megnyerné 😊
NB2
Szerintem még a könnyed kicsordult 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mit csinált a Ferrari?
steelwolf
Kiküldték Leclerc-t interen.
csipkelli
Kész agyfasz ez a csapat!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Perez is nagy hülye volt, hogy nem vette el, inkább szórakozott ott LEC mögött!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ferrarit de imádom hogy mindig húznak valamit 😀😀😀
Heisman nádor
Ferrari is the gift that keeps on giving

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
csipkelli 4 000
Mit csinált a Ferrari?
steelwolf
Kiküldték Leclerc-t interen.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
senki nem jön, szerintem ez Magnussen
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mit csinált a Ferrari?
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Russell mit csinált te jó ég. Megnyerte K Mag-nek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Ferrari megint alkot 😊))

röhögnék, ha Magnussen megnyerné 😊
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Magnussen pole lesz ha jön az eső. 😀
több mint 1 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Hajrá Magnussen!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 1 éve
csipkelli 4 000
A Ferrari ma is megfejtette.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ferrarit de imádom hogy mindig húznak valamit 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mercik majdnem kiestek az eső miatz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Legalább a Motogp hétvége nézhetőre sikeredett.
🤘gaben🤘
Ezzel vitatkoznék😊
Moto3: rohadt unalmas volt, szerintem 2022 legrosszabb versenye volt (ehhez hozzájárult, hogy nem azt mutatták akit kellett volna)
Moto2: kb 5 körig volt izgalom, aztán az is laposabb lett
Motogp: a VB harc várható volt, hogy sima lesz, maga a futam is csak picit volt izgisebb
Bár szerintem ez a pálya úgy rossz ahogy van, nagyon rövid, a kicsiknek még elmegy, de a fölött...
NB2
Valszeg azért érezted azt hogy nem izgalmas, mert most mindent a vb címre hegyeztek ki, az meg tényleg nem hozott ilyen utolsó pillanatos drámákat,hogy az utolsó kör utolsó előtti kanyarjában még nem lehet tudni mi lesz a vége...

De ha csak mint egy "sima" versenyt nézzük, akkor egész jó volt, pl a Suzukik milyet mentek utoljára! Nekem tetszett. 😊
Jan
Nem volt ez rossz. Oké, kb a verseny utolsó 10 körében már lehetett látni, hogy Quartararo csak akkor ér fel az első háromra, hogyha azoknak nagyon durván beesik a tempójuk. Vagy esetleg ha elkezdik egymást pofozgatni.

De láttunk már ennél nagyobb fordulatokat az utolsó 5 körön belül is, nem lehetett tudni.

Sok előzgetés nem volt és ahogy NB2 is írta ez a pálya nem is nagyon engedi de a feszültség az majdnem teljesen a végéig megvolt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Kiérdemelte Logano. Bár unalmas verseny volt.
🤘gaben🤘
Magamat sem értem, de őszintén örülök annak hogy Joey nyert. Nem tudom mi van velem.
Mikey
ha ilyen komplexebb statisztikákat hozunk, mint W, T5, T10, LL, akkor a négy versenyző közül azért talán Elliott és Logano ha hangyafasznyival is, de kiemelkedett. na most miután Elliottot kipattintotta Chastain, a second best opció jött.

de valszeg az örömödben szerepet játszik az is, hogy Logano kommentátorként mit tett le idén. azt kell mondjam, a Matt Kenseth-affér óta azért Logano talán megérett (és nem utolsósorban az azóta megszerzett bajnoki cím is levett egy nem kis terhet a válláról, így talán könnyebb versenyezni)
slowmotion
A Kenseth-affér óta nagyon másként versenyez Joey, megjegyzem, szerintem ott sem volt kiemelkedően durva, amit csinált. Szép sem, de nagyon extra sem. Főleg nem az idei történések fényében.

Amúgy nekem úgy tűnt, hogy 50-50 volt az Elliott vs Chastain buli. Chase is elbaszta, mert nagyon bevágott balra, de Ross is, hogy nem igazán próbálta elkerülni a hozzáérést.
Mikey
nem volt durva, de pont hazavágta Kenseth idényét. meg hát azért tegyük hozzá, nem Kenseth volt az egyetlen, akivel Logano összerúgta a port akkoriban. az idei történések irrelevánsak, az akkor volt, és az akkori közmegítélés vonatkozott rá.
mert pl amikor 2014-ben Ryan Newman az utolsó előtti futam utolsó kanyarában kidodzsemezte Larsont, mert az így nyert pozícióval tudott éppen jegyet váltani Homestead-re, akkor ez érthető volt, de Logano '15-ben már bent volt a következő körben, a kansasi verseny nem volt neki must win.
slowmotion
Csak azt akartam ezzel mondani, hogy mennyivel durvább dolgok történtek akárcsak idén, és hogy ezek miatt mennyire kis dolognak tűnik az a 2015-ös eset.
Nyilván nagyon nem volt szép az sem, a megtorlás sem.
De nagyon nem jó irányba mennek a dolgok, és sajnos a büntetések sem következetesek egy kicsit sem.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Kiérdemelte Logano. Bár unalmas verseny volt.
🤘gaben🤘
Magamat sem értem, de őszintén örülök annak hogy Joey nyert. Nem tudom mi van velem.
Mikey
ha ilyen komplexebb statisztikákat hozunk, mint W, T5, T10, LL, akkor a négy versenyző közül azért talán Elliott és Logano ha hangyafasznyival is, de kiemelkedett. na most miután Elliottot kipattintotta Chastain, a second best opció jött.

de valszeg az örömödben szerepet játszik az is, hogy Logano kommentátorként mit tett le idén. azt kell mondjam, a Matt Kenseth-affér óta azért Logano talán megérett (és nem utolsósorban az azóta megszerzett bajnoki cím is levett egy nem kis terhet a válláról, így talán könnyebb versenyezni)
slowmotion
A Kenseth-affér óta nagyon másként versenyez Joey, megjegyzem, szerintem ott sem volt kiemelkedően durva, amit csinált. Szép sem, de nagyon extra sem. Főleg nem az idei történések fényében.

Amúgy nekem úgy tűnt, hogy 50-50 volt az Elliott vs Chastain buli. Chase is elbaszta, mert nagyon bevágott balra, de Ross is, hogy nem igazán próbálta elkerülni a hozzáérést.
Mikey
nem volt durva, de pont hazavágta Kenseth idényét. meg hát azért tegyük hozzá, nem Kenseth volt az egyetlen, akivel Logano összerúgta a port akkoriban. az idei történések irrelevánsak, az akkor volt, és az akkori közmegítélés vonatkozott rá.
mert pl amikor 2014-ben Ryan Newman az utolsó előtti futam utolsó kanyarában kidodzsemezte Larsont, mert az így nyert pozícióval tudott éppen jegyet váltani Homestead-re, akkor ez érthető volt, de Logano '15-ben már bent volt a következő körben, a kansasi verseny nem volt neki must win.
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Ezt biztos a crew chief "lopás" miatt kapta Bowman 😀 😀 😀

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Kiérdemelte Logano. Bár unalmas verseny volt.
🤘gaben🤘
Magamat sem értem, de őszintén örülök annak hogy Joey nyert. Nem tudom mi van velem.
Mikey
ha ilyen komplexebb statisztikákat hozunk, mint W, T5, T10, LL, akkor a négy versenyző közül azért talán Elliott és Logano ha hangyafasznyival is, de kiemelkedett. na most miután Elliottot kipattintotta Chastain, a second best opció jött.

de valszeg az örömödben szerepet játszik az is, hogy Logano kommentátorként mit tett le idén. azt kell mondjam, a Matt Kenseth-affér óta azért Logano talán megérett (és nem utolsósorban az azóta megszerzett bajnoki cím is levett egy nem kis terhet a válláról, így talán könnyebb versenyezni)
slowmotion
A Kenseth-affér óta nagyon másként versenyez Joey, megjegyzem, szerintem ott sem volt kiemelkedően durva, amit csinált. Szép sem, de nagyon extra sem. Főleg nem az idei történések fényében.

Amúgy nekem úgy tűnt, hogy 50-50 volt az Elliott vs Chastain buli. Chase is elbaszta, mert nagyon bevágott balra, de Ross is, hogy nem igazán próbálta elkerülni a hozzáérést.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Kiérdemelte Logano. Bár unalmas verseny volt.
🤘gaben🤘
Magamat sem értem, de őszintén örülök annak hogy Joey nyert. Nem tudom mi van velem.
Mikey
ha ilyen komplexebb statisztikákat hozunk, mint W, T5, T10, LL, akkor a négy versenyző közül azért talán Elliott és Logano ha hangyafasznyival is, de kiemelkedett. na most miután Elliottot kipattintotta Chastain, a second best opció jött.

de valszeg az örömödben szerepet játszik az is, hogy Logano kommentátorként mit tett le idén. azt kell mondjam, a Matt Kenseth-affér óta azért Logano talán megérett (és nem utolsósorban az azóta megszerzett bajnoki cím is levett egy nem kis terhet a válláról, így talán könnyebb versenyezni)
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Kiérdemelte Logano. Bár unalmas verseny volt.
🤘gaben🤘
Magamat sem értem, de őszintén örülök annak hogy Joey nyert. Nem tudom mi van velem.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Legalább a Motogp hétvége nézhetőre sikeredett.
🤘gaben🤘
Ezzel vitatkoznék😊
Moto3: rohadt unalmas volt, szerintem 2022 legrosszabb versenye volt (ehhez hozzájárult, hogy nem azt mutatták akit kellett volna)
Moto2: kb 5 körig volt izgalom, aztán az is laposabb lett
Motogp: a VB harc várható volt, hogy sima lesz, maga a futam is csak picit volt izgisebb
Bár szerintem ez a pálya úgy rossz ahogy van, nagyon rövid, a kicsiknek még elmegy, de a fölött...
NB2
Valszeg azért érezted azt hogy nem izgalmas, mert most mindent a vb címre hegyeztek ki, az meg tényleg nem hozott ilyen utolsó pillanatos drámákat,hogy az utolsó kör utolsó előtti kanyarjában még nem lehet tudni mi lesz a vége...

De ha csak mint egy "sima" versenyt nézzük, akkor egész jó volt, pl a Suzukik milyet mentek utoljára! Nekem tetszett. 😊