NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Pecco szerintem azt se tudja hol van 😂😂

Biztos hogy lesznek mindig is fanyalgóak ezzel a VB címével kapcsolatban, de szerintem történelmi tett volt. Főleg a szezon utolsó 3 versenyén óriási nyomás volt rajta.

Remélem lesz az idei szezonból is MotoGP Unlimited mert ebből az évből aztán lehetett drámát forgatni 😮🙂
Cowboykarcsi90
Hát akárhogy nézem senki sem jött még vissza ekkora hátrányból hogy vb-t nyerjen korábban, úgyhogy nem feltétlen értem.

Mir címét is leszólták, mondjuk azóta őt meg mintha mindenki elfelejtett volna hogy amúgy világbajnok a gp-ben legalábbis nekem sokszor van ilyen érzésem 😀

Elmúlt 4 évben 4 különböző csapat 4 emberrel lett vb ez azért jól néz ki. Ja és a Suzuki bekaphatja.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Pecco szerintem azt se tudja hol van 😂😂

Biztos hogy lesznek mindig is fanyalgóak ezzel a VB címével kapcsolatban, de szerintem történelmi tett volt. Főleg a szezon utolsó 3 versenyén óriási nyomás volt rajta.

Remélem lesz az idei szezonból is MotoGP Unlimited mert ebből az évből aztán lehetett drámát forgatni 😮🙂

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Na, Pecco megcsinálta, nulla kockázatot vállalt, okosan végigment.
Jan
Nagy olasz öröm! ✌️



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Na, Pecco megcsinálta, nulla kockázatot vállalt, okosan végigment.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
MLS döntő után MotoGP szezonzáró élő közvetítés Valenciából az Arena4-en, NASCAR utolsó futam a Match4-en a szokásos NFL mellett, tényleg csak egy Bama-LSU közvetítés hiányzott ezen a hétvégén a programból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Én örülök neki, remélem fog változtatni a viselkedésén, és akkor minden jó lesz.
adamfaragoo
Hát tegnap tisztán versenyzett, nagyon vigyázott arra, hogy véletlenül se érjen hozzá senkihez egy picit sem.

Kérdés, hogy az egyből megszerzett bajnoki cím mennyit tesz hozzá az amúgy sem kicsi egójához.
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Én örülök neki, remélem fog változtatni a viselkedésén, és akkor minden jó lesz.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Fújj bazdmeg.
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Gibbs utolérhetetlen.
Mikey
És tényleg.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Gibbs utolérhetetlen.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Egész nap alig tudtam mit kezdeni magammal, annyira vártam a versenyt.

DRIVERS, START YOUR ENGINES!!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
ZANE SMITH IS A NASCAR NATIONAL SERIES CHAMPION!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Hoppá, Jimmie Johnson résztulajdonos lett a Petty GMS Motorsportsnál, és néhány versenyen el is fog indulni náluk jövőre.

😮😮😮
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Tony Kanaan vezeti a McLaren negyedik autóját a jövőévi Indy 500on

adamfaragoo
A McLaren tulaja fejébe vette hogy teljesen lehúzza a Ganassit? Először a huzavona Palouval, aztán most Kanaan, ráadásként a #10-es CGR autó fő szponzora, az NTT Data is megy a McLarenhez és Rosenqvist fő szponzora lesz.

Ganassi helyében kicsit haragudnék Brownra.
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Tony Kanaan vezeti a McLaren negyedik autóját a jövőévi Indy 500on


Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
...
Mikey
Ha mind a négy döntőst kilökik vagy csak simán kiesnek akkor ki a bajnok?
Aki legtovább van versenyben?
Vagy aki a legtöbb ponttal jutott a négyes döntőbe? Vagy?
Őszentsége Sobri Jóska
Last man standing. Aki később esik ki, az a bajnok. Ha mind a négyen kiesnek, akkor is rangsorolva vannak, szóval igazából ennyi a protokoll erre.

Mindazonáltal nehéz elképzelni, hogy erre sor kerüljön.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
...
Mikey
Ha mind a négy döntőst kilökik vagy csak simán kiesnek akkor ki a bajnok?
Aki legtovább van versenyben?
Vagy aki a legtöbb ponttal jutott a négyes döntőbe? Vagy?

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Tartom, Chastain idén nem lehet bajnok, valaki fix kiüti Phoenixben
zacknorb
Hamlin intézi, főleg, hogy neki már nem lesz tétje 😀 😀
adamfaragoo
Miért, visszavonul?
A bajnoki címért hajtó négyes érinthetetlen, bárki löki ki akármelyiküket is szántszándékkal, annak szerintem a következő szezon minimum öt héttel később kezdődik
slowmotion
Hát bárcsak ilyen szigorú lenne a Nascar 😀
De amúgy nyilván nem azért irtam mert szeretném ha valaki kilökné.
adamfaragoo
Bárcsak. Pár éve szerintem volt már ilyen, ott előre szóltak, hogy kifejezetten rossz néven veszik a contenderekkel való kibaszást az utolsó futamon, úgyhogy fejvesztés terhe mellett lehet csak próbálkozni.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Logano reakciója egy-az-egyben én. 😄

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.36329-15/313850362_207330471717402_2312501354768137050_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=x6HH6mYgcLMQ7kNvgHf-Cpr&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=AIRyLX9k_3cA7Jb_E1cXL0v&oh=00_AYA7d117HHD1xCjBO639zvoJXSoaQdXHH4aK2NjURkkR6w&oe=67097682
NASCAR on Instagram: "“I can’t believe what I just saw” #NASCARPlayoffs"
173K likes, 1,324 comments - nascar on October 31, 2022: "“I can’t believe what I just saw” #NASCARPlayoffs".
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Tartom, Chastain idén nem lehet bajnok, valaki fix kiüti Phoenixben
zacknorb
Hamlin intézi, főleg, hogy neki már nem lesz tétje 😀 😀
adamfaragoo
Miért, visszavonul?
A bajnoki címért hajtó négyes érinthetetlen, bárki löki ki akármelyiküket is szántszándékkal, annak szerintem a következő szezon minimum öt héttel később kezdődik
slowmotion
Hát bárcsak ilyen szigorú lenne a Nascar 😀
De amúgy nyilván nem azért irtam mert szeretném ha valaki kilökné.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Tartom, Chastain idén nem lehet bajnok, valaki fix kiüti Phoenixben
zacknorb
Hamlin intézi, főleg, hogy neki már nem lesz tétje 😀 😀
adamfaragoo
Miért, visszavonul?
A bajnoki címért hajtó négyes érinthetetlen, bárki löki ki akármelyiküket is szántszándékkal, annak szerintem a következő szezon minimum öt héttel később kezdődik
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Egy kis f1-es érdeklődés. Mikor dönt a csapat és mikor dönt a pilóta? Vagy mindig a csapat/versenymérnök dönt? Gondolok a tegnapi Russell esetre. Csórikám jól döntött, az lett volna a nyerő taktika, de a csapat felülbírálta? Én azért csórikám helyében picit dühös lennék 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 549 — Kinek mit intézett a kormánya
Fernando Alonso is kommentálta a Ross Chastain magic-et Instagram sztoriban: "This is the best thing of 2022 in motor racing! We all did this on video gameswith damage disable. Never thought this could become reality" és 3 taps smiley
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
😀😀😀
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Keselowski autója túl alacsony volt a verseny utáni ellenőrzésen, így kizárták a 4. helyről.

Valamit mindig ügyeskedik Brad.
Mikey
Akkor Chastain 4.

Ha nem lett volna eddig is a kedvencem, most azzá válna. És akármi lesz Phoenixben, letette a névjegyét, nem csak a NASCAR-ban ezzel a manőverrel.
iktriad
Hatalmas meglátás volt! Mint tudjuk gyáva népnek nincs hazája | magyaroknak se sokáig lesz | !

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "