Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A Petty GMS hivatalosan is bejelentette Gragsont.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő héten lesz Räikkönen debütálása is, egyre érdekesebbé válik így a jövő hét.
Mikey
Iceman közben megérkezett Charlotteba, a Trackhouse főhadiszállására.


több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A kétszeres 24 Hours of Le Mans győztes Mike Rockenfeller indul a Spire Motorsports #77-es Chevyjével a jövő heti versenyen Watkins Glenben, ill. az októberi charlotte-i Roval versenyen.

Jövő héten lesz Räikkönen debütálása is, egyre érdekesebbé válik így a jövő hét.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
 hu.motorsport.com/f1/news/teljes-kaosz-az-fia-jovahagyta-piastri-szerzodeset-az-alpine-hoz-es-a-mclarenhez-is-egyarant/10350801
NB2
azert a FIA nagyon komolyan hajt arra, hogy meg dilettansabb bandanak tunjon akar a FIFA, UEFA mellett is ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
 hu.motorsport.com/f1/news/teljes-kaosz-az-fia-jovahagyta-piastri-szerzodeset-az-alpine-hoz-es-a-mclarenhez-is-egyarant/10350801
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nem láttam még a tegnapi versenyt, de most olvasom hogy Gragson az 5. helyről esett ki egy re-start után, és elvileg nem véletlenül keveredett oda, hanem stabilan elől haladt. Ordítani tudnék. 😤😠

Remélem, tanul ebből, és mostantól hogy a hátralevő majdnem összes versenyen indulni fog, össze fog tudni rakni néhány jó befutót is.


Harvick győzelmének amúgy örülök, kijárt már neki.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 579 — Kinek mit intézett a kormánya
Eső miatt csúszik az Indycar és a NASCAR is.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Régen volt utoljára ilyen jó verseny, ráadásul számomra kedves végeredménnyel. Azért még mindig sok az a 49 pont.


Quarta azért nagy máker
NB2
Ha valaki máker itt, az a Yamaha amiért Fabio náluk motorozik.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Quarta azért nagy máker
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bazmeg Zarco...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
same old Zarco
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 086 — #officialBoliever
A McLaren tárgyal Ricciardóval a szerződésbontásról, hogy Piastrinak helyet csináljon.

Elképesztő mennyire undorító amit művelnek IndyCar és F1 fronton is.
Mikey
Hat Ric szurkolóként is azt mondom, hogy a teljesítménye alapján sajnos megérdemli, hogy lapátra kerül. De nekem akkor se áll össze, hogy 2020-ban a Renaultban kb élete szezonját futotta, a McLarenben meg hirtelen elfelejtett vezetni.

Mindenestre szerintem jót fog tenni a váltás neki, meg ha egy Haasba kerül is. Mert ennek a szenvedésnek semmi értelme.
roberto23
Haas ki tudja fizetni a bérét? Plusz miért jó nekik két olyan sofőr akik már kifelé mennek a forma 1bol?
Nemzetes és vitézlő csebi
Hat ha Ric az F1-ben akar maradni kénytelen lesz lemondani a nagy fizurol.

Haas csak egy random tipp volt, de én látnék ráciot az amcsik részéről is.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
A McLaren tárgyal Ricciardóval a szerződésbontásról, hogy Piastrinak helyet csináljon.

Elképesztő mennyire undorító amit művelnek IndyCar és F1 fronton is.
Mikey
Hat Ric szurkolóként is azt mondom, hogy a teljesítménye alapján sajnos megérdemli, hogy lapátra kerül. De nekem akkor se áll össze, hogy 2020-ban a Renaultban kb élete szezonját futotta, a McLarenben meg hirtelen elfelejtett vezetni.

Mindenestre szerintem jót fog tenni a váltás neki, meg ha egy Haasba kerül is. Mert ennek a szenvedésnek semmi értelme.
roberto23
Haas ki tudja fizetni a bérét? Plusz miért jó nekik két olyan sofőr akik már kifelé mennek a forma 1bol?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Kicsi Gibbs újabb win, remélem Cup Seriesbe is jól fog menni ✌️😁
adamfaragoo
Szerintem erre most hétvégén lesz a legjobb esélye.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Kicsi Gibbs újabb win, remélem Cup Seriesbe is jól fog menni ✌️😁
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ritka az, amikor Xfinityben nem a leggyorsabb nyer, de a mai nap az ilyen. 🤬

Ilyenkor bezzeg nincs senki, aki nekivágja a falnak az autót 5 körrel a vége előtt.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Azta Noah honnan nyerte meg a Stage 2-t. 😀

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Allmendingernek a múltheti után ma is elromlott a hűtőruhája, vagy minek nevezik. Csóri. A Kaulignál valaki nagyon le lesz b*szva holnap.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Let's go racing boyz!

Kyle Weatherman a 8. helyről indul a Jesse Iwuji Motorsports Chevyjével, WHAT. THE. FUCK.
Mármint Kyle tehetséges versenyző, de az az autó garbage.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Bubba pole cup seriesben.


Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Gragson pole Michiganben, yay! Első volt az edzésen is, szóval egyértelműen az elsőszámú esélyes a mai versenyre.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Parázs kis Q2 volt ez.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
A McLaren tárgyal Ricciardóval a szerződésbontásról, hogy Piastrinak helyet csináljon.

Elképesztő mennyire undorító amit művelnek IndyCar és F1 fronton is.
Mikey
Hat Ric szurkolóként is azt mondom, hogy a teljesítménye alapján sajnos megérdemli, hogy lapátra kerül. De nekem akkor se áll össze, hogy 2020-ban a Renaultban kb élete szezonját futotta, a McLarenben meg hirtelen elfelejtett vezetni.

Mindenestre szerintem jót fog tenni a váltás neki, meg ha egy Haasba kerül is. Mert ennek a szenvedésnek semmi értelme.
roberto23
Valszeg nagyon Norrisra tervezett az idei McLaren és Ric vezetési stílusa eléggé eltér Landoétól. Jelen esetben én is úgy gondolom hogy mind2 fél jobban jár a különválással.
empty taxi
Az a nagyon furcsa hogy a tavalyi autók után az idei autók szinte a nulláról indultak, hosszú idő után a legnagyobb szabályváltozás, és így is homály Landohoz képest. Tényleg nagyon furcsa. Az egyik legnagyobb erőssége ugye az erős féktávjai voltak, az elmúlt 2 évben meg az látszik hogy konkrétan nem meri ott fékezni az autót ahol kellene. Nem bízik a kocsiban, ennek pedig ez az eredménye. Kár érte.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A McLaren tárgyal Ricciardóval a szerződésbontásról, hogy Piastrinak helyet csináljon.

Elképesztő mennyire undorító amit művelnek IndyCar és F1 fronton is.
Mikey
Hat Ric szurkolóként is azt mondom, hogy a teljesítménye alapján sajnos megérdemli, hogy lapátra kerül. De nekem akkor se áll össze, hogy 2020-ban a Renaultban kb élete szezonját futotta, a McLarenben meg hirtelen elfelejtett vezetni.

Mindenestre szerintem jót fog tenni a váltás neki, meg ha egy Haasba kerül is. Mert ennek a szenvedésnek semmi értelme.
roberto23
Valszeg nagyon Norrisra tervezett az idei McLaren és Ric vezetési stílusa eléggé eltér Landoétól. Jelen esetben én is úgy gondolom hogy mind2 fél jobban jár a különválással.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...