Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 086 — #officialBoliever
A McLaren tárgyal Ricciardóval a szerződésbontásról, hogy Piastrinak helyet csináljon.

Elképesztő mennyire undorító amit művelnek IndyCar és F1 fronton is.
Mikey
Hat Ric szurkolóként is azt mondom, hogy a teljesítménye alapján sajnos megérdemli, hogy lapátra kerül. De nekem akkor se áll össze, hogy 2020-ban a Renaultban kb élete szezonját futotta, a McLarenben meg hirtelen elfelejtett vezetni.

Mindenestre szerintem jót fog tenni a váltás neki, meg ha egy Haasba kerül is. Mert ennek a szenvedésnek semmi értelme.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Plusz egy adalék ami már konkrétan hihetetlen kategória, Felix Rosenqvistnek a korábban hivatalosan is bejelentettel ellentétben mégsincs szerződése a McLarennel 2023-ra.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A McLaren tárgyal Ricciardóval a szerződésbontásról, hogy Piastrinak helyet csináljon.

Elképesztő mennyire undorító amit művelnek IndyCar és F1 fronton is.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Kis NASCAR silly season így Michigan előtt:

- Kyle Busch és a JGR továbbra sem talált szponzort az új szerződéshez, ami figyelembe véve hogy korunk egyik legjobb versenyzőjéről van szó, nagyon durva. Persze az is érthető, hogy senki nem akar 15-25 millió dollárt költeni erre egy évben. Kyle fizetéscsökkentésbe is belemenne, elképzelhető egy egyéves szerződés is, amit aztán szponzorációval valahogy megoldanak, elképzelhető az is hogy másik csapathoz megy (SHR-t emlegetik).

- Aric Almirola lehet mégsem vonul vissza, sem a teljes szezonos versenyzéstől, sem sehogyan. A hírek alapján szerintem a szponzora, a Smithfield nagyon győzködi hogy folytassa, legalább részidősként. Ebben az esetben Ryan Preece lehetne a váltótársa, aki tavaly szerződött le az SHR-ral és azóta mindenhova benyomják hogy versenyezhessen (Rick Ware Racing, BJ McLeod Motorsports, Team DGR, etc.).

- Noah Gragson nagyon közel van a szerződéshez a Petty GMS Motorsportsszal, a már bejelentett távozó Ty Dillont váltaná/váltja a #42-es Chevyben, közeli források szerint "hamarosan" megtörténhet a hivatalos bejelentés. A szponzorok adottak, a Bass Pro Shops és a Black Rifle Coffee is szponzora mind Dillonnak, mind Gragsonnek, szóval nem kérdéses a dolog.

- ezen a héten is kijelentette Richard Childress is és a TRD-t vezető David Wilson is hogy Tyler Reddick biztosan marad jövőre az RCR-nál, nem fogják előre hozni a 23XI-hez az átköltözését. Persze a pletykák erősödnek, főleg most hogy Kurt Busch agyrázkódásának a gyógyulása elhúzódik, hogy mégis előbbre hozhatják. Ami érdekes, hogy Denny Hamlin elmondta, hogy John Hunter Nemechek lett volna az elsőszámú beugrójuk Busch helyére, de aztán tudjuk hogy mégis Ty Gibbs lett belőle.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Dovozioso bejelentette a visszavonulását a Misanoi futam után, Crutchlow veszi át a szezon hátralévő részére.

Örülök is, de inkább nem is. 😕
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ez még érdekes is lehet. Német csapat a Cup Seriesben?

 twitter.com/3fRacing/status/1548882630002835457?t=QWhtWkC121plie9wzV2dsw&s=19
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albon, te troll! 😊
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Kurt Busch továbbra sem versenyezhet, Michiganben is Ty Gibbs vezeti a #45-öst.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 579 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Megirigyelték a Palou-Ganassi-McLaren történetet. 😀😀😀

Mikey
hatalmas lenne ha ő is a McLarenbe menne Ric helyett
Heisman nádor
Az a pletyka járja hogy Zak Brown van a dolog mögött... 😀
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=ZbgxGoYP1NY


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nézőszám növelő tényező lehet lassan, hogy sokan azért ülnek le megnézni a futamokat, hogy "ma hogyan bassza el a Ferka" 😊

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Nem tudom, mit gondoljak erről a szituról.
Bár Alonso a befuccsolt McLaren-Honda projekt után se tudott volna "szépen" visszavonulni. Nem is értettem miért jön, vissza, de rám cáfolt.
Ő már addig fogja ezt húzni, míg valaki ad alá kocsit.
zacknorb
Gondolom a pénzt sem bánja, amit kap még plusz néhány év bohóckodásért.
Mikey
Mondjuk amit o csinal jelenleg az eleg messze all a bohockodastol.
JéBé
Nagyon megnézném még egy top csapatban. Nem néz ki rosszul az a 2 VB cím, de ha mondjuk azzal összehasonlítom, hogy Vettelnek 4 van...
dugo93
Hát milyen VBket bukott el Alonso miután 2 címe lett. Első évében kikapott a rookie Hamiltontól (végülis ugyanannyi pontjuk lett a pontosság kedvéért de az akkori legjobb pilóta a mezőnyben csak verjen meg egy újoncot simán), vele volt elfoglalva miközben Kimi behozta a VB-címet Lajos kínai parkolása után.
2008-09 szar Renaultval ment, esélye sem volt.
2010 : beragad Petrov mögé, az ő hibája.
2012 : a mocsokszar Ferrarival végig versenyben volt a Prime Vettel-RB duó mellett. Ezt az évet megérdemelte volna, és egyből 3-3 az Alonso-Vettel VB-címek száma.
Heisman nádor
2010-ben szerintem a Ferrari is hibázott. Valószínűleg felesleges volt Webberre figyelni, és korai kerékcserét csinálni, mert ha mennek sokáig, akkor a dobogó simán meg lett volna neki. Ha jól emlékszem, egy harmadik hellyel már vb-t nyert volna. (Ha nem, akkor bocsi. 😊 )
Nandito
Most néztem meg és 4 pont lett a különbség Vettel és Alonso között. Nem tudom kinek volt több győzelme vagy akkor mi volt pontosan a tiebreaker, de ha átugorja a 2 Renault-t (Petrov, Kubica), akkor X amennyiben ötödik lett volna. Ha Rosberget is elkapja 4.hellyel biztos világbajnok, szóval a 2 McLarennel nem is kellett volna csatáznia.
Heisman nádor
Tegyük hozzá, hogy '10-ben még nem volt DRS, és azon a pályán anélkül sok sikert az előzéshez 😀 Ráadásul ha jól emlékszem a Renaultnak volt akkor azon a hétvégén a legnagyobb a top speedje az egyenesekben..

Alonsonak voltak hibái a szezon folyamán(Monaco, Spa pl) de Abi Dhabit inkább a csapat nézte be, ahogy írták is előttem, azzal hogy Webbert próbálták levédeni a taktikával.

Mindenesetre én örültem mert az Alonso-Massa-Domenicali féle Ferrari brigád számomra hihetetlenül ellenszenves volt akkoriban.
esanders10
Ferrarinak ha értelmes taktikai csapata lenne Schumi óta szerintem legalább 2 VB címmel többje lenne, lehet az idei ever is ide kell majd számolni…
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
#naptweetje 😀
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Nem tudom, mit gondoljak erről a szituról.
Bár Alonso a befuccsolt McLaren-Honda projekt után se tudott volna "szépen" visszavonulni. Nem is értettem miért jön, vissza, de rám cáfolt.
Ő már addig fogja ezt húzni, míg valaki ad alá kocsit.
zacknorb
Gondolom a pénzt sem bánja, amit kap még plusz néhány év bohóckodásért.
Mikey
Mondjuk amit o csinal jelenleg az eleg messze all a bohockodastol.
JéBé
Nagyon megnézném még egy top csapatban. Nem néz ki rosszul az a 2 VB cím, de ha mondjuk azzal összehasonlítom, hogy Vettelnek 4 van...
dugo93
Hát milyen VBket bukott el Alonso miután 2 címe lett. Első évében kikapott a rookie Hamiltontól (végülis ugyanannyi pontjuk lett a pontosság kedvéért de az akkori legjobb pilóta a mezőnyben csak verjen meg egy újoncot simán), vele volt elfoglalva miközben Kimi behozta a VB-címet Lajos kínai parkolása után.
2008-09 szar Renaultval ment, esélye sem volt.
2010 : beragad Petrov mögé, az ő hibája.
2012 : a mocsokszar Ferrarival végig versenyben volt a Prime Vettel-RB duó mellett. Ezt az évet megérdemelte volna, és egyből 3-3 az Alonso-Vettel VB-címek száma.
Heisman nádor
2010-ben szerintem a Ferrari is hibázott. Valószínűleg felesleges volt Webberre figyelni, és korai kerékcserét csinálni, mert ha mennek sokáig, akkor a dobogó simán meg lett volna neki. Ha jól emlékszem, egy harmadik hellyel már vb-t nyert volna. (Ha nem, akkor bocsi. 😊 )
Nandito
Most néztem meg és 4 pont lett a különbség Vettel és Alonso között. Nem tudom kinek volt több győzelme vagy akkor mi volt pontosan a tiebreaker, de ha átugorja a 2 Renault-t (Petrov, Kubica), akkor X amennyiben ötödik lett volna. Ha Rosberget is elkapja 4.hellyel biztos világbajnok, szóval a 2 McLarennel nem is kellett volna csatáznia.
Heisman nádor
Tegyük hozzá, hogy '10-ben még nem volt DRS, és azon a pályán anélkül sok sikert az előzéshez 😀 Ráadásul ha jól emlékszem a Renaultnak volt akkor azon a hétvégén a legnagyobb a top speedje az egyenesekben..

Alonsonak voltak hibái a szezon folyamán(Monaco, Spa pl) de Abi Dhabit inkább a csapat nézte be, ahogy írták is előttem, azzal hogy Webbert próbálták levédeni a taktikával.

Mindenesetre én örültem mert az Alonso-Massa-Domenicali féle Ferrari brigád számomra hihetetlenül ellenszenves volt akkoriban.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megirigyelték a Palou-Ganassi-McLaren történetet. 😀😀😀

Mikey
hatalmas lenne ha ő is a McLarenbe menne Ric helyett

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Megirigyelték a Palou-Ganassi-McLaren történetet. 😀😀😀

Mikey
Beszarok 😀 Hozzá teszem nagyon örülök ha beszívja az Alpine, ritka ambíciótlan csapat.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Piastri közben hivatalos az Alpinenál
Heisman nádor
Vagy mégsem. 😀

Innentől fog borulni az átigazolási dominó, mindenesetre nagy taps az Alpine menedzsmentnek, hogy 2 nap alatt elvesztik Alonso-t és az egyik legígéretesebb fiatal pilótájukat, akit ráadásul még ők is neveltek ki.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Megirigyelték a Palou-Ganassi-McLaren történetet. 😀😀😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Piastri közben hivatalos az Alpinenál

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Azta, Larson hogy beleszállt Ty Dillonba. 😮
Nem Kyle rontott, a fékei szálltak el.
Mikey
Azóta kiderült, hogy az HMS szerelői nem találtak műszaki hibára utaló jelet, szóval valószínűleg valamit Larson nézett el de nagyon. Szokatlan hiba ez tőle.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
A tegnapi Alonso átigazolás margójára egy kis adalék, elvileg az Alpine is csak tegnap tudta meg, hogy Alonso nem náluk fog versenyezni jövőre ezzel pedig rendesen belesz*rt abba a bizonyos ventilátorba, mert az Alpine időközben előszerződést kötött a Mclarennel, hogy '23-ra Piastri-t kölcsönadják nekik és a Mclarennél fog versenyezni, de ezzel hogy az Alpine-nál idő előtt felszabadult egy hely már visszakoznának az üzlettől. Pár nap alatt Alonso csinált egy izgalmas nyári szünetet, főleg az Alpine jogász gárdájának. 😀
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Viszont vicces év volt 2007, Räikkönennel végre sikerült egy VB-t megnyeretnie a McLarennek, és a Ferrari is abban a szezonban rakta a legjobb autót Alonso alá.
Heisman nádor
Alonso akkor McLarenes volt, Massa volt Kimi csapattársa a Ferkánál.
empty taxi
Ebbe beleszaladtál öreg 😛
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Viszont vicces év volt 2007, Räikkönennel végre sikerült egy VB-t megnyeretnie a McLarennek, és a Ferrari is abban a szezonban rakta a legjobb autót Alonso alá.
Heisman nádor
Alonso akkor McLarenes volt, Massa volt Kimi csapattársa a Ferkánál.
empty taxi
Nem akartam elmagyarázni a poént, de ugye a McLarennél akkor volt a Spygate 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz