Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 579 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem tudom, mit gondoljak erről a szituról.
Bár Alonso a befuccsolt McLaren-Honda projekt után se tudott volna "szépen" visszavonulni. Nem is értettem miért jön, vissza, de rám cáfolt.
Ő már addig fogja ezt húzni, míg valaki ad alá kocsit.
több mint 2 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77

Beki
és akkor Alpinehoz mehet Gasly? (tudom van jövőre szerződése, de az Alpine csak jobb lenne)
Nemzetes és vitézlő csebi
Piastri fog.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott

Beki
és akkor Alpinehoz mehet Gasly? (tudom van jövőre szerződése, de az Alpine csak jobb lenne)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Btw…elején a közepesekről minek kellett a lágyról cserélőkkel egyszerre jönni? Ott ment el minden taktikai előny…

Alpine-t elnézve végül bejött amennyire lehetett ez a kemény…Vettelék nem tudták bedarálni őket.
Eazzy
A Ferkánál túlságosan nagy szerepet tulajdonítottak a pályapozíciónak, és emiatt túlságosan Maxékra figyeltek, nem akartak mögé kerülni, ez elég nagy hiba volt, saját magukra kellett volna koncentrálni ahogy azt Ausztriában tették.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
Szerintem idén a ferka jobb mint a RBR. Elég megnézni hány időmérőt nyert az egyik, hányat a másik.
Versenyen már jön a drs, meg a ferka személyzet balfaszkodása, de mint autó simán jobb a ferka.
NB2
Egy körös tempóra nem osztanak VB címet.
Ferrari jobbnak tűnik ideális körülmények között.
De amint attól kicsit is valami felre megy már oda a fölény sőt. Ráadásul nagyon nem ideális a gumikezelésük sokszor bizonyos gumikon.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Szerintem idén a ferka jobb mint a RBR. Elég megnézni hány időmérőt nyert az egyik, hányat a másik.
Versenyen már jön a drs, meg a ferka személyzet balfaszkodása, de mint autó simán jobb a ferka.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Megint vállalhatatlan és szerencsétlen futam, bár ez már boritékolható volt a kvali után.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
TYLER REDDICK!!!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Nem merem direkten beírni, amíg nem jelenik meg a hír hivatalosan máshol, de annyit megjegyeznék, hogy a ferrarinak a repülőtéren se volt jó éjszakája...
r.baggio
Na csak 1-2 apró részletet 😁
steelwolf
Ennyi legyen elég publikusan 😊

AZ9003 from Budapest to Bologna  fr24.com/ITY9003/2cdff64e


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem merem direkten beírni, amíg nem jelenik meg a hír hivatalosan máshol, de annyit megjegyeznék, hogy a ferrarinak a repülőtéren se volt jó éjszakája...
r.baggio
Na csak 1-2 apró részletet 😁
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
Nem merem direkten beírni, amíg nem jelenik meg a hír hivatalosan máshol, de annyit megjegyeznék, hogy a ferrarinak a repülőtéren se volt jó éjszakája...
r.baggio
Remelem Binottot vittek el tesuregmotozasra.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Azta, Larson hogy beleszállt Ty Dillonba. 😮
Nem Kyle rontott, a fékei szálltak el.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Nem merem direkten beírni, amíg nem jelenik meg a hír hivatalosan máshol, de annyit megjegyeznék, hogy a ferrarinak a repülőtéren se volt jó éjszakája...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem a Ferrari idén jobb, de mindenképpen forma-forma a két autó. Ha megnézzük idén a Ferrari és Leclerc saját hibából bukott 75 pontot, amin Verstappen nyert további 17 pontot, ami egy 92 pontos swing (Verstappen nem bukott ponton önhibából) és akkor a technikai hibákat kivesszük, de a lényeg, hogy simán mehetne most Leclerc.

Az a vicc, hogy azt hittem tavaly Hamilton és a Merci sokat bénázott, mikor bukott kb. 70 pontot önerőből Verstappennel szemben, de a Ferrari simán veri őket ebben.

Nem értem hogy tavaly leszámoltuk hogy 13-8, 12-9 állásnál egyértelműen a Mercedes volt a jobb autó, de amikor idén ugyanez a szám fog kijönni mivel idén az RB a gyorsabb alapvetően és a Ferrarinak jobb a leszorítóereje (ami ma nem is jött ki), tehát ugyanaz a fajta 2 csomag versenyez mint tavaly, akkor nincs jobb autó.
Heisman nádor
Egyetértek, de eddig ez úgy néz ki, hogy Bahrein, Melbourne, Monaco és Ausztria Ferrari, míg Jeddah, Imola és Silverstone Red Bull, ami 4-3.

Barcelona, Baku, Kanada, Franciaország meg Hungaroring kérdéses, a Ferrari és Leclerc hibái vagy a technikai problémák miatt.
Jughead
Baku szerintem annyira nem kérdéses, Perez is egész jól ment ott, és ott a Leclerc elévágás után szerintem jobb gumikon simán elment volna Verstappen a hosszú egyenesben. Ezt már nem tudjuk meg ami viszont igaz. Mai napon viszont csak egy keverék, a közepes működött a Ferrarin, a kemény és a lágy is kuka volt, és a futam alatt végig hozott rajtuk Verstappen (igaz több időt volt légüres térben). Ma talán a Mercedes volt a 2.legjobb autó, de persze az olaszok hozták a szokásos comedy gold jeleneteket ismét.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Szerintem a Ferrari idén jobb, de mindenképpen forma-forma a két autó. Ha megnézzük idén a Ferrari és Leclerc saját hibából bukott 75 pontot, amin Verstappen nyert további 17 pontot, ami egy 92 pontos swing (Verstappen nem bukott ponton önhibából) és akkor a technikai hibákat kivesszük, de a lényeg, hogy simán mehetne most Leclerc.

Az a vicc, hogy azt hittem tavaly Hamilton és a Merci sokat bénázott, mikor bukott kb. 70 pontot önerőből Verstappennel szemben, de a Ferrari simán veri őket ebben.

Nem értem hogy tavaly leszámoltuk hogy 13-8, 12-9 állásnál egyértelműen a Mercedes volt a jobb autó, de amikor idén ugyanez a szám fog kijönni mivel idén az RB a gyorsabb alapvetően és a Ferrarinak jobb a leszorítóereje (ami ma nem is jött ki), tehát ugyanaz a fajta 2 csomag versenyez mint tavaly, akkor nincs jobb autó.
Heisman nádor
Egyetértek, de eddig ez úgy néz ki, hogy Bahrein, Melbourne, Monaco és Ausztria Ferrari, míg Jeddah, Imola és Silverstone Red Bull, ami 4-3.

Barcelona, Baku, Kanada, Franciaország meg Hungaroring kérdéses, a Ferrari és Leclerc hibái vagy a technikai problémák miatt.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem értem hogy tavaly leszámoltuk hogy 13-8, 12-9 állásnál egyértelműen a Mercedes volt a jobb autó, de amikor idén ugyanez a szám fog kijönni mivel idén az RB a gyorsabb alapvetően és a Ferrarinak jobb a leszorítóereje (ami ma nem is jött ki), tehát ugyanaz a fajta 2 csomag versenyez mint tavaly, akkor nincs jobb autó.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Jól kezdte Hamlin a 600. versenyét.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
Úgy néz ki, hogy Ferrarié a legjobb kocsi a szezonban, erre lassan örülhetnek, ha a második hely meglesz a VB-n. Gyalázatos, amit művelnek, pedig Perez még nem is jó.
Jughead
Btw, övék a legjobb? Lágyon Hamilton tempoja odaverte Sainzot nem kicsit. Biztos a hideg idő is betett…de akkoris. Közepesen is ippeg gyorsabbak voltak.
Eazzy
Magasan a RB a legjobb autó idén is.
braxa88
Szerintem az autó nem, de a legjobb csomag az övék (autó, pilóta, csapat)
Tarsi
Drs-sel nem tudta a Ferrari megelőzni több pályán a RB-t idén. Melyik a legjobb autó akkor?
vpi
Nincs legjobb autó idén. Szerintem mindkét packageben megvan, hogy VB nyertes legyen. RB - Merci fallal Löki 25 ponton belül lenne Maxhoz képes kb.
Egyenesben jobb az RB, kanyarban a Ferrari. Melegben általában jobb a Ferrari, huvosben az RB. Gumi kezelésben általában jobb a Ferrari, de láttuk már ellenkezőjét is.

Végig gondolva a Ferrari ott baszta el, hogy az első cserénél nem gumifüggetlenítette magát. ( jo a Löki kemény az böhöm faszsag volt azért meg igyis 😀 ).
Tudták, hogy 2 csere lesz, tudni lehetett, 5 körrel később jött LeClerc simán kaphatott volna pirosat és akkor a végére kitalalhatják mi lesz, ráadásul nincs para az elévágásnál mert amúgy se sok körre van tervezve az etap.
Mintha tényleg fogalmatlanok ülnének ott és nincs kidolgozva az, hogy mikor mit kell lepni, plane külön csak Maxra figyelve.
Nem figyelnek arra, hogy miből lehet baj később, nem képesek elébe menni annak, hogy mások más taktikával jöhetnek. Nem képesek egyik versenyzővel védeni a másikat. Mindig csak reagálnak ami ezen a szinten kurvakeves. Ez a legnagyobb gond.
Na és ezért kell eltakarítani Binottot…
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Úgy néz ki, hogy Ferrarié a legjobb kocsi a szezonban, erre lassan örülhetnek, ha a második hely meglesz a VB-n. Gyalázatos, amit művelnek, pedig Perez még nem is jó.
Jughead
Btw, övék a legjobb? Lágyon Hamilton tempoja odaverte Sainzot nem kicsit. Biztos a hideg idő is betett…de akkoris. Közepesen is ippeg gyorsabbak voltak.
Eazzy
Magasan a RB a legjobb autó idén is.
braxa88
Szerintem az autó nem, de a legjobb csomag az övék (autó, pilóta, csapat)
Tarsi
Drs-sel nem tudta a Ferrari megelőzni több pályán a RB-t idén. Melyik a legjobb autó akkor?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Úgy néz ki, hogy Ferrarié a legjobb kocsi a szezonban, erre lassan örülhetnek, ha a második hely meglesz a VB-n. Gyalázatos, amit művelnek, pedig Perez még nem is jó.
Jughead
Btw, övék a legjobb? Lágyon Hamilton tempoja odaverte Sainzot nem kicsit. Biztos a hideg idő is betett…de akkoris. Közepesen is ippeg gyorsabbak voltak.
Eazzy
Magasan a RB a legjobb autó idén is.
braxa88
Szerintem az autó nem, de a legjobb csomag az övék (autó, pilóta, csapat)
Tarsi
és ez Ferrari pálya volt, ígyis el voltak maradva. egy körön lehet gyorsabb a Ferrari, de a futamokon egyértelmű az RB a legjobb autó a legtöbb pályán az egyenesbeli fölényüknek köszönhetően pedig könnyen tudnak Ferrarikat is előzni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Úgy néz ki, hogy Ferrarié a legjobb kocsi a szezonban, erre lassan örülhetnek, ha a második hely meglesz a VB-n. Gyalázatos, amit művelnek, pedig Perez még nem is jó.
Jughead
Btw, övék a legjobb? Lágyon Hamilton tempoja odaverte Sainzot nem kicsit. Biztos a hideg idő is betett…de akkoris. Közepesen is ippeg gyorsabbak voltak.
Eazzy
Magasan a RB a legjobb autó idén is.
braxa88
Szerintem az autó nem, de a legjobb csomag az övék (autó, pilóta, csapat)
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Úgy néz ki, hogy Ferrarié a legjobb kocsi a szezonban, erre lassan örülhetnek, ha a második hely meglesz a VB-n. Gyalázatos, amit művelnek, pedig Perez még nem is jó.
Jughead
Btw, övék a legjobb? Lágyon Hamilton tempoja odaverte Sainzot nem kicsit. Biztos a hideg idő is betett…de akkoris. Közepesen is ippeg gyorsabbak voltak.
Eazzy
Magasan a RB a legjobb autó idén is.
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Úgy néz ki, hogy Ferrarié a legjobb kocsi a szezonban, erre lassan örülhetnek, ha a második hely meglesz a VB-n. Gyalázatos, amit művelnek, pedig Perez még nem is jó.
Jughead
Btw, övék a legjobb? Lágyon Hamilton tempoja odaverte Sainzot nem kicsit. Biztos a hideg idő is betett…de akkoris. Közepesen is ippeg gyorsabbak voltak.
Eazzy
Sainz 23 körre kapta a lágyat, mert azt is sikeresen elcseszte a Ferrari.
Jughead
Az elején se volt olyan tempoja, aztán Leclerc-re akkor? Leggyorsabb kör is Hamilton, nem Leclerc…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Úgy néz ki, hogy Ferrarié a legjobb kocsi a szezonban, erre lassan örülhetnek, ha a második hely meglesz a VB-n. Gyalázatos, amit művelnek, pedig Perez még nem is jó.
Jughead
Btw, övék a legjobb? Lágyon Hamilton tempoja odaverte Sainzot nem kicsit. Biztos a hideg idő is betett…de akkoris. Közepesen is ippeg gyorsabbak voltak.
Eazzy
Sainz 23 körre kapta a lágyat, mert azt is sikeresen elcseszte a Ferrari.