Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 948
Piastri tényleg csak arra volt jó, hogy azon a pár futamon amikor Verstappen dobogóesélyes sem volt kisegítse őt és Norris-t szivassa le. 😀
Amikor toronymagas esélyes a McLaren szinte mindig betlizik.
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Perez sztem vissza fog vonulni év végén, ez már a nekem kellemetlen kategória kb.
Duff
nem hosszabbítottak vele 2025-re?
NB2
De igen, de ez már tényleg a vállalhatatlan kategória. Verstappen simán megnyeri az egyénit, csapatban pedig a 3. helyet szerzik meg. Nem számoltam utána, de sokadig Q1-es kiesése már idén egy top autóval.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Verstappen és Norris alaposan ki van segítve a csapattársakkal. 😀
Jughead
Ki ám....
Norris arra tud bazírozni,hogy ha nyerne a 2 Ferrari Max előtt legyen
ThundersNFL a Paraszt
10 pont kène neki futamonként…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Perez sztem vissza fog vonulni év végén, ez már a nekem kellemetlen kategória kb.
Duff
nem hosszabbítottak vele 2025-re?
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Most akkor nem az van hogy Piastri bearazza Norrist?
JéBé
Beárazta....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Perez sztem vissza fog vonulni év végén, ez már a nekem kellemetlen kategória kb.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Most akkor nem az van hogy Piastri bearazza Norrist?
JéBé
De, csak felfelé.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Most akkor nem az van hogy Piastri bearazza Norrist?
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Verstappen és Norris alaposan ki van segítve a csapattársakkal. 😀
Jughead
Ki ám....
Norris arra tud bazírozni,hogy ha nyerne a 2 Ferrari Max előtt legyen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Perez otthon ezt hogy?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Verstappen és Norris alaposan ki van segítve a csapattársakkal. 😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
szokásos Perez
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Szoki Perez
Most Piastri is megy vele

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Nem igazából értem az itteni beszélgetést. Köztudomású és ezt minden versenyző megerősíti, hogy britnek lenni óriási előny a Forma-1-ben.

Alonso is rengeteget beszélt már erről.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a manőver csak két kört ért Conner Jonesnak? Simán parkoltatni kellett volna...
Mikey
 www.usaracing.hu/2024/10/26/bosszu-nascar-homestead/?fbclid=IwY2xjawGKHo9leHRuA2FlbQIxMQABHQtk3fKGJJjgi3PQF4DE-l5CRApnCUm8zgOhW5dd_b0BGhp6KAaCdd5cBg_aem_0jb9D2FW6dBwfqnsI4Z0lA#google_vignette

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Es Max lenyilatkozza hogy o nem brit ezert nem er semmit a szava az elozes ugyben.. Fuh.
JéBé
Ebben mondjuk teljesen igaza van, a briteknek azért jóval egyszerűbb a Forma-1-ben.
Jughead
Mint Maxikának? Háát…
Toca
Nem tudom melyik adót nézi, de mindenki egyetértett azzal hogy Norrisnak a szabályok szerint jár a büntetés, csak azt mondják (a pilótákkal együtt) hogy ez “csalás” hogy ő se veszi be a kanyart. Tipikusan az a fajta rinyálás ami direkt eltereli a témát, pedig beszélhetett erről hosszan több helyen is. Ja és mindig mantrázza hogy mindenki azt gondolhat amit akar, őt nem érdekli. Ez akkor eddig tartott. De amikor Hamilton megcsinálta ezt ellene, akkor 21-ben ki is lökte Monzában.
Áldozatszerep hiányzott neki
Heisman nádor
Én nem konkrétan erre gondoltam most. Hanem úgy általanosságban.
Azért Hamiltonon kívül aki a legtöbbet megengedhette/megengedheti magának az Max. Persze az adott fejőstehén mindig is megkapta ezt, szóval csodálkozni nem kell rajta, de hogy ő puffogjon, az már nagyon vicc kategória.
Toca
Igen ebben ez a felbaszo hogy van egy szabaly amivel o evek ota visszael, es a kozvelemeny sincs vele de azert elo kell ezt huzni. 5 eve hollandokkal dolgozom egyutt, ez tokketesen bele illik a roluk kialakitott kepembe.
JéBé
Hat amúgy ez a média ellenem van azért kicsit trükkös, mert ugye az angol Sky közvetítésnek worldwide hatása van a nyelv miatt. Ezért annyira nem lehet szurkolni. A holland közvetítéssel gondolom nincs gondja… Csak ezzel az a gond, hogy hivatalosan a Sky-t angolok nézhetik. A másik, meg hogy Davidson 5 percig magyarázta el mi történt teljesen objektíven, és Button versenyzőként rávilágított mint Albon, Sainz, hogy ez direkt van. Ezért mondom hogy vissza kellett kerülni az áldozati szerepbe, vagy ennyire delusional.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ó bazmeg Riggs két körrel a vége előtt a második helyről áll ki mert elfogyott az üzemanyaga... 😞

Enfinger goes back-to-back!
Mikey
Mindez 2024-ben

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Es Max lenyilatkozza hogy o nem brit ezert nem er semmit a szava az elozes ugyben.. Fuh.
JéBé
Ebben mondjuk teljesen igaza van, a briteknek azért jóval egyszerűbb a Forma-1-ben.
Jughead
Mint Maxikának? Háát…
Toca
Nem tudom melyik adót nézi, de mindenki egyetértett azzal hogy Norrisnak a szabályok szerint jár a büntetés, csak azt mondják (a pilótákkal együtt) hogy ez “csalás” hogy ő se veszi be a kanyart. Tipikusan az a fajta rinyálás ami direkt eltereli a témát, pedig beszélhetett erről hosszan több helyen is. Ja és mindig mantrázza hogy mindenki azt gondolhat amit akar, őt nem érdekli. Ez akkor eddig tartott. De amikor Hamilton megcsinálta ezt ellene, akkor 21-ben ki is lökte Monzában.
Áldozatszerep hiányzott neki
Heisman nádor
Én nem konkrétan erre gondoltam most. Hanem úgy általanosságban.
Azért Hamiltonon kívül aki a legtöbbet megengedhette/megengedheti magának az Max. Persze az adott fejőstehén mindig is megkapta ezt, szóval csodálkozni nem kell rajta, de hogy ő puffogjon, az már nagyon vicc kategória.
Toca
Igen ebben ez a felbaszo hogy van egy szabaly amivel o evek ota visszael, es a kozvelemeny sincs vele de azert elo kell ezt huzni. 5 eve hollandokkal dolgozom egyutt, ez tokketesen bele illik a roluk kialakitott kepembe.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Ó bazmeg Riggs két körrel a vége előtt a második helyről áll ki mert elfogyott az üzemanyaga... 😞

Enfinger goes back-to-back!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Ez a manőver csak két kört ért Conner Jonesnak? Simán parkoltatni kellett volna...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Es Max lenyilatkozza hogy o nem brit ezert nem er semmit a szava az elozes ugyben.. Fuh.
JéBé
Ebben mondjuk teljesen igaza van, a briteknek azért jóval egyszerűbb a Forma-1-ben.
Jughead
Mint Maxikának? Háát…
Toca
Nem tudom melyik adót nézi, de mindenki egyetértett azzal hogy Norrisnak a szabályok szerint jár a büntetés, csak azt mondják (a pilótákkal együtt) hogy ez “csalás” hogy ő se veszi be a kanyart. Tipikusan az a fajta rinyálás ami direkt eltereli a témát, pedig beszélhetett erről hosszan több helyen is. Ja és mindig mantrázza hogy mindenki azt gondolhat amit akar, őt nem érdekli. Ez akkor eddig tartott. De amikor Hamilton megcsinálta ezt ellene, akkor 21-ben ki is lökte Monzában.
Áldozatszerep hiányzott neki
Heisman nádor
Én nem konkrétan erre gondoltam most. Hanem úgy általanosságban.
Azért Hamiltonon kívül aki a legtöbbet megengedhette/megengedheti magának az Max. Persze az adott fejőstehén mindig is megkapta ezt, szóval csodálkozni nem kell rajta, de hogy ő puffogjon, az már nagyon vicc kategória.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
De amikor Hamilton megcsinálta ezt ellene, akkor 21-ben ki is lökte Monzában.
Heisman nádor
De ezt is kell ilyenkor tenni, nem?
És akkor majd leszoknak róla.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát attól függ milyen a pálya. Mert Monzában az 1-2-es sikán és még volt az a nagy buckarázókő is akkor, COTA-n meg hajtű. Szóval aki már egyszer végigment azon a pályán videojátékban is, az tudhatta mi vár rá.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
De amikor Hamilton megcsinálta ezt ellene, akkor 21-ben ki is lökte Monzában.
Heisman nádor
De ezt is kell ilyenkor tenni, nem?
És akkor majd leszoknak róla.

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
.
Amúgy Martin szépen gyűjtögeti a pontokat Pecco előtt. Kicsit olyan, mintha az elmúlt hétvégeken kicsit elvesztette volna a fonalat Bagnaia.
rob3r7o
Sajnos egyet kell értsek.

Holnap Pecco lépés kényszerben van és akármennyire is kifele - mi mást is tehetne? - játssza a cool guy-t, biztos vagyok benne, hogy ezt Ő is tudja. Holnap Martin előtt KELL végeznie. Mert ha Buriramot úgy hagyják el, hogy Martin előnye még mindig ekörül a 20 pont körül mozog, Bagnaianak igazából csak matematikai esélye marad.
Cowboykarcsi90
Csak hogy alátámasszam méginkább. Már a jelenlegi helyzetben is, ha Pecco win out-olja is a szezon hátra levő részét, ha csak bejön mögötte Martin minden futamon, a spanyol a bajnok.
Cowboykarcsi90
Pecco azt nyilatkozta, hogy arra számít, az utolsó futamra fogja utolérni Martint pontszámban.
Jan
Nekem az az érzésem, hogy egyszerűen karakterileg nem fekszik Pecconak úgy az üldöző mint az üldözött szerepe. Más mentális beállítottságot követel az egyik és a másik és jelenleg, hogy neki kellene agresszívnek és kockázat vállalóbbnak lenni, nekem egy kicsit olyan out of place-nek tűnik az olasz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
.
Amúgy Martin szépen gyűjtögeti a pontokat Pecco előtt. Kicsit olyan, mintha az elmúlt hétvégeken kicsit elvesztette volna a fonalat Bagnaia.
rob3r7o
Sajnos egyet kell értsek.

Holnap Pecco lépés kényszerben van és akármennyire is kifele - mi mást is tehetne? - játssza a cool guy-t, biztos vagyok benne, hogy ezt Ő is tudja. Holnap Martin előtt KELL végeznie. Mert ha Buriramot úgy hagyják el, hogy Martin előnye még mindig ekörül a 20 pont körül mozog, Bagnaianak igazából csak matematikai esélye marad.
Cowboykarcsi90
Csak hogy alátámasszam méginkább. Már a jelenlegi helyzetben is, ha Pecco win out-olja is a szezon hátra levő részét, ha csak bejön mögötte Martin minden futamon, a spanyol a bajnok.
Cowboykarcsi90
Pecco azt nyilatkozta, hogy arra számít, az utolsó futamra fogja utolérni Martint pontszámban.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.