Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Na itt a Merci nagy esélye a futam győzelemre, "csak" a két másodpilótát kell legyűrniük hozzá. Így viszont nem lesz izgalom mentes a futam, a leggyorsabbak indulnak a végéről, plusz így hogy ennyi mindenkinek lesz motorcseréje az időmérőn is nyomni fogják, büntivel is akár megcsíphető lesz a 14. rajtpozíció. 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Leclerc, Verstappen, Norris, Ocon, Bottas, Mick Schumacher a büntetéses lista

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Löki motorcsere
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 telex.hu/sport/2022/08/26/audi-forma-1-2026-motorfejlesztes-adam-baker-neuburg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mennyivel korrektebb...
 24.hu/sport/forma-1/2022/08/26/daniel-ricciardo-mclaren-sebastian-vettel/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Naszóval, mivel nem jégkorong (😀):

 www.espn.com/f1/story/_/id/34458574/lando-norris-no-sympathy-daniel-ricciardo-struggles

Szimpatikus...
Mikey
Nekem is nagyon tetszenek a nyilatkozatai, ezekért ő a kedvencem, mert nem a szokásos mantrákat mondja. Miért kéne neki sajnálnia vagy akár együttéreznie Ricciardo-val?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Naszóval, mivel nem jégkorong (😀):

https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F0825%2Fr1052892_1296x729_16-9.jpg
Norris has no sympathy for Ricciardo struggles
Lando Norris said he has no sympathy for the struggles which led to teammate Daniel Ricciardo's early departure from McLaren.


Szimpatikus...

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Zane Smith marad az FRM #38-as Fordjában a Truck Seriesben jövőre is, és több Cup Series versenyen is indul majd egy harmadik FRM autóval, kezdésnek egyből a Daytona 500-on is. Emellett ha minden jól alakul, több Xfinity versenyen is indulni fog, de ott szinte biztosan nem a csapat saját színeiben.

B O L D O G S Á G
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Kurt Busch "visszalépett" a playofftól, mivel nem lehet majd ott a az első playoff verseny(ek)en sem. Hát szerintem jobban tenné, ha a teljes hátralévő szezont kihagyná és akkor rendesen kipihenné azt az agyrázkódást, ami lassan két hónapja nem múlik el.

Így Ty Gibbs is tapasztaltabban ülhetne jövőre a #18-asba.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan


empty taxi
Remélem ez a fejlesztés megindokolja, miért lesz Leclerc 7. amikor 10 körrel a vége előtt még vezetett.
"OK Charles, now push-push"
vpi
Charles Box Box.
Ja bocs Carlost akartam mondani, mindegy keresünk hátul neked is új gumit.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot


empty taxi
Remélem ez a fejlesztés megindokolja, miért lesz Leclerc 7. amikor 10 körrel a vége előtt még vezetett.
"OK Charles, now push-push"
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 579 — Kinek mit intézett a kormánya
Kiváncsi vagyok kicsi Schumi elmegy-e az Alpinehoz.
Fire Binotto!
Mondjuk Stroll és Latifi mellett sztem ő az akinek az elmúlt 2 év alapján semmi keresnivalója az F1-ben.
Duff
Stroll nem annyira vészes, az időmérős tempója nagyon gyenge, de cserében az egyik legstabilabb versenyen. Engem ő egy picit Buttonra emlékeztet egy szinttel gyengébb kiadásban.
Tarsi
Strollt én nagyon sokáig védtem, mert versenyeken rendre odapakolta, de mostanában egyre kevésbé tudom őt védeni. Előzni meg csak úgy lehet sokat, ha hátulról kell indulni.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kiváncsi vagyok kicsi Schumi elmegy-e az Alpinehoz.
Fire Binotto!
Mondjuk Stroll és Latifi mellett sztem ő az akinek az elmúlt 2 év alapján semmi keresnivalója az F1-ben.
Duff
Stroll nem annyira vészes, az időmérős tempója nagyon gyenge, de cserében az egyik legstabilabb versenyen. Engem ő egy picit Buttonra emlékeztet egy szinttel gyengébb kiadásban.
Tarsi
A legtöbbszőr idén ő előzőt!
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Kiváncsi vagyok kicsi Schumi elmegy-e az Alpinehoz.
Fire Binotto!
Mondjuk Stroll és Latifi mellett sztem ő az akinek az elmúlt 2 év alapján semmi keresnivalója az F1-ben.
Duff
Stroll nem annyira vészes, az időmérős tempója nagyon gyenge, de cserében az egyik legstabilabb versenyen. Engem ő egy picit Buttonra emlékeztet egy szinttel gyengébb kiadásban.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Kiváncsi vagyok kicsi Schumi elmegy-e az Alpinehoz.
Fire Binotto!
Mondjuk Stroll és Latifi mellett sztem ő az akinek az elmúlt 2 év alapján semmi keresnivalója az F1-ben.
Duff
Attól még átmehet az Alpinehoz. 😀
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Kiváncsi vagyok kicsi Schumi elmegy-e az Alpinehoz.
Fire Binotto!
Mondjuk Stroll és Latifi mellett sztem ő az akinek az elmúlt 2 év alapján semmi keresnivalója az F1-ben.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Riccardot offolta a McLaren jövőre. Kár, hogy Gasly már aláírt az AT-hoz, őt megnéztem vna Norris mellett. Így gondolom Piastri lesz?
Duff
Ez már az Alpinos visszamondas óta tudni.
Kiváncsi vagyok kicsi Schumi elmegy-e az Alpinehoz.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Blaney után Logano is hosszabbított a Penskevel, nice.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Riccardot offolta a McLaren jövőre. Kár, hogy Gasly már aláírt az AT-hoz, őt megnéztem vna Norris mellett. Így gondolom Piastri lesz?
Duff
Ő lesz, nem véletlenül volt a McLaren-féle kabaré egyik felvonása miatta.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Riccardot offolta a McLaren jövőre. Kár, hogy Gasly már aláírt az AT-hoz, őt megnéztem vna Norris mellett. Így gondolom Piastri lesz?
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Bajban lehet a Red Bull névadó szponzora.
Az Oracle nevű informatikai cég, amely évente 100 millió eurót fizet az Red Bullnak, hatalmas perrel nézhet szembe.
A vádak szerint a cég közel 5 milliárd emberről halmozott fel adatokat jogalap nélkül, amelyből éves 42 milliárd dollár bevételre tett szert. Emellett nagyon úgy tűnik, hogy több 100 millió felhasználó személyes adatait továbbították harmadik fél részére, jogalap nélkül.
Az informatikai óriás most egy pertársasággal nézhet szemben az észak-karolinai bíróságon.
Amennyiben az állítások igaznak bizonyulnak, könnyen lehet, hogy a Red Bullnak hamarosan új névadó szponzort kell keresnie.Ground Effect
5 milliárd baszki? 😀
dugo93
off!
kizártnak tartom, hogy ez mind különböző személy, ennyien nem internetezhetnek
on!
NB2
Nem kell, hogy internetezz, elég ha van egy bankszámlád, bankkártyád, egy személy igazolványod, útleveled, telefon-előfizetésed stb stb.
Pl egy kormányablak számítógépén rögtön találsz csomó adatot.
nem kell külön profillal bíró account.
vpi
Így van.
Mondjuk kurvára mindegy az RBnek biztos, nagyon nehéz lesz új szponzort találniuk VB autó és pilótával. 😀
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Bajban lehet a Red Bull névadó szponzora.
Az Oracle nevű informatikai cég, amely évente 100 millió eurót fizet az Red Bullnak, hatalmas perrel nézhet szembe.
A vádak szerint a cég közel 5 milliárd emberről halmozott fel adatokat jogalap nélkül, amelyből éves 42 milliárd dollár bevételre tett szert. Emellett nagyon úgy tűnik, hogy több 100 millió felhasználó személyes adatait továbbították harmadik fél részére, jogalap nélkül.
Az informatikai óriás most egy pertársasággal nézhet szemben az észak-karolinai bíróságon.
Amennyiben az állítások igaznak bizonyulnak, könnyen lehet, hogy a Red Bullnak hamarosan új névadó szponzort kell keresnie.Ground Effect
5 milliárd baszki? 😀
dugo93
off!
kizártnak tartom, hogy ez mind különböző személy, ennyien nem internetezhetnek
on!
NB2
Nem kell, hogy internetezz, elég ha van egy bankszámlád, bankkártyád, egy személy igazolványod, útleveled, telefon-előfizetésed stb stb.
Pl egy kormányablak számítógépén rögtön találsz csomó adatot.
nem kell külön profillal bíró account.

Szerkesztette: vpi
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bajban lehet a Red Bull névadó szponzora.
Az Oracle nevű informatikai cég, amely évente 100 millió eurót fizet az Red Bullnak, hatalmas perrel nézhet szembe.
A vádak szerint a cég közel 5 milliárd emberről halmozott fel adatokat jogalap nélkül, amelyből éves 42 milliárd dollár bevételre tett szert. Emellett nagyon úgy tűnik, hogy több 100 millió felhasználó személyes adatait továbbították harmadik fél részére, jogalap nélkül.
Az informatikai óriás most egy pertársasággal nézhet szemben az észak-karolinai bíróságon.
Amennyiben az állítások igaznak bizonyulnak, könnyen lehet, hogy a Red Bullnak hamarosan új névadó szponzort kell keresnie.Ground Effect
5 milliárd baszki? 😀
dugo93
off!
kizártnak tartom, hogy ez mind különböző személy, ennyien nem internetezhetnek
on!
NB2
5 milliárd account ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz