Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Norris elkapja Maxot....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kulapinto hogy lett 8? Alonso meg 14 bazki, ez a lz Aston kuka, ezek mar 2026-ra gyúrnak mi?
Eazzy
Még vár rá egy box, de akkor is előtte lesz.
NB2
Sauber/Audi helyében nem gondolkodnék másban mint Kulipintyó.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Kulapinto hogy lett 8? Alonso meg 14 bazki, ez a lz Aston kuka, ezek mar 2026-ra gyúrnak mi?
Eazzy
Még vár rá egy box, de akkor is előtte lesz.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Kulapinto hogy lett 8? Alonso meg 14 bazki, ez a lz Aston kuka, ezek mar 2026-ra gyúrnak mi?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
McLaren már csak a VSC/SC-ban bízhatnak.
steelwolf
Norris simán előzi a hollandot
NB2
RB-n nem nagyon működik a kemény gumik.
De sztem nem megy el simán, ha elmegy..
Ugyanitt Perez nagyon ócska ma is!!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
McLaren már csak a VSC/SC-ban bízhatnak.
steelwolf
Norris simán előzi a hollandot
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
McLaren már csak a VSC/SC-ban bízhatnak.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
És Elliot és Reddick off mára

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Wéber a cseh2-öt nézi megint? Ha a közepesekkel el tudnak féltávig menni, a keményekkel röhögve teljesítik a maradék távot. 😀
Mr.Breaker
Volt benne 3 SC-s kör, de amúgy igen én se értem Wébert és amúgy a Red Bull-t se. Sainz se jön többet.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 948
Wéber a cseh2-öt nézi megint? Ha a közepesekkel el tudnak féltávig menni, a keményekkel röhögve teljesítik a maradék távot. 😀
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Elnézve Maxot csak Norris érdekli....senki más....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Eddig álomfutam.🙂

Ez a Leclerc tempó eléggé megmagyarázhatatlan.
Jughead
Olyan szezon eleji Verstappennes....de ez a tempó tegnap hol volt?
ThundersNFL a Paraszt
Sanizban.
steelwolf
Ez sima Lec ha nem balfaszkodják el a taktikával

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Eddig álomfutam.🙂

Ez a Leclerc tempó eléggé megmagyarázhatatlan.
Jughead
Olyan szezon eleji Verstappennes....de ez a tempó tegnap hol volt?
ThundersNFL a Paraszt
Sanizban.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
És akkor Rust megbüntetették 😊
NB2
De konkrétan ez sokkal kevésbé volt leszorítás volt, mint tegnap Sainz előzései vagy Max mai rajtja.

Vicc ez így.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
És akkor Rust megbüntetették 😊

Szerkesztette: NB2
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Norris meg gumikopásra játszik,hogy így lemarad?
Faszom sem érti már ezt az F1-et
ThundersNFL a Paraszt
Tegnap is 3. erőnek tűnt a McLaren.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Norris meg gumikopásra játszik,hogy így lemarad?
Faszom sem érti már ezt az F1-et

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ez a Leclerc tempó eléggé megmagyarázhatatlan.
Jughead
Olyan szezon eleji Verstappennes....de ez a tempó tegnap hol volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
most az miért szabályos, hogy max olyan féktávot vesz, hogy be sem tud fordulni de legalább norrist is kitereli a pályáról?
peach
Az egész hétvégén érthetetlen, amit a versenybírók csinálnak. Tegnap Sainzot kétszer kellett volna büntetni.
Jughead
többek között ezt is rühellem a modern f1-ben. van egy vonalvezetés+ áfa. se a hibákat se az ilyen manővereket nem bünteti a pálya. gyakorlatilag büntetlenül lehet hibázni...
bezzeg annó a jó kis sóderágyak. azok elkérték az árát az ilyesminek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Ez a Leclerc tempó eléggé megmagyarázhatatlan.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Most ez a vonatozás lesz végig?
ThundersNFL a Paraszt
Hát ilyen ez az autóverseny, kocsik mennek egymás után.
Jughead
O hogy kapnád be a rézfán fütyülő rézfaszú bagoly rézfaszát 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Most ez a vonatozás lesz végig?
ThundersNFL a Paraszt
Hát ilyen ez az autóverseny, kocsik mennek egymás után.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Biztos Nascar bírók vannak 😊
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Most ez a vonatozás lesz végig?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
most az miért szabályos, hogy max olyan féktávot vesz, hogy be sem tud fordulni de legalább norrist is kitereli a pályáról?
peach
be tudott fordulni, bőven a vonalon belül fordult el. Rajtnál mindenhol elnézik az ilyeneket, de ezen a hétvégén eleve elnézőbbek az ilyen manőverekkel.
Tarsi
Mind a 4 kerék kívül volt a kék vonalon.