Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Rozoga világbajnok.

Összeségében nem volt ez kérdés kb. a szezon negyedétől. Gratula a töröknek!
Cowboykarcsi90
Ha van ember aki megérdemelte, akkor Toprak az.

Csapat és márkaváltás után, első szezonja egy olyan technikán ami eddig nem volt versenyképes, és szétdominálta a mezőnyt. Ráadásul nagyon szórakoztató nézni, ahogy motorozik.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Imádom, mikor az off topicokba is van okom ncaa-t becsempészni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Rozoga világbajnok.

Összeségében nem volt ez kérdés kb. a szezon negyedétől. Gratula a töröknek!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Nem sok esély volt sajna. Amikor Marquez jött felfele Pecco mögött, nekem rögtön megfordult a fejemben - nyilván Bagnaianak nem - hogy el kellene engedje a spanyolt. Az már akkor látszott hogy neki nincs esélye megfogni Martint, Marquez viszont akkor nagyon jó lendületben volt. Aztán persze lement két kör mire MM megelőzte, de addigra már valami 3 másodperc volt a hátrány 5 körrel hátra… Nyilván innen kintről könyebb ezt megítélni de talán ez ma egy stratégia hiba volt, egy taktikai cél elérésének az erőltetése miatt.

Bezzecchi hogy mit csinált nem tudom. Nálam ez bünti. Visszanézve a lassításokat, megkövetem Bezz-t. Ez megint egy az aero csomag miatti ráfutásos balesetnek tűnik inkább. Nagyon nem az első az utóbbi két évben. Egyre inkább én is azon vagyok, hogy nem visszább szorítani kéne az aero csomagot - ahogy ugye tervben van ‘27től - hanem egy az egyben betíltani.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Azért a Max féle sprint dominancia jól rámutat arra, hogy milyen kurva gyorsan érez rá az autóra egy szabadedzés után.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Tsunoda megint kiüti Perezt. Bár a japán cigánykerekezhetne vezetés közben és akkor se vinnék fel.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Azért nagy mák, hogy Norris-nak és Maxnek megint ott lesz a csapattárs, ha segíteni kell. 😀
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

zacknorb
Most láttam én is. Jó kis verseny lesz remélem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 1 006
Ebből egyszer rohadt nagy baj lesz...

 x.com/MotoGP/status/1847154707040440601
 x.com/MotoGP/status/1847114251929821480
 x.com/MotoGP/status/1847115234789527890
 x.com/MotoGP/status/1847130032390414613
NB2
Az nice😀 Végülis Iannone is vett már le itt fejidommal verseny elején a sűrű mezőnyben egy sirályt..
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Ebből egyszer rohadt nagy baj lesz...

 x.com/MotoGP/status/1847154707040440601
 x.com/MotoGP/status/1847114251929821480
 x.com/MotoGP/status/1847115234789527890
 x.com/MotoGP/status/1847130032390414613
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
2025-től nem jár extra pont a leggyorsabb körért újra az F1-ben. Szerintem kár érte, bár ha egyik csapat 4 autóval nyomja kettő helyett az rohadtul nem fair.
Heisman nádor
Egyébként is előny szerintem. Amennyit baszogatják a Ducatit a gpben, hogy 8 motorral könnyű, annyira nem lehet ezt hallani az f1ben. Pedig itt azért szorosabb a kötelék, mint ha csak motort szállítana az rb.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
2025-től nem jár extra pont a leggyorsabb körért újra az F1-ben. Szerintem kár érte, bár ha egyik csapat 4 autóval nyomja kettő helyett az rohadtul nem fair.
Heisman nádor
Egy buta szabály volt, ami sokszor a szerencsén múlt.

Hiányozni nem fog, de egyébként lehetett volna ezt okosabban is, pl. hogy a leggyorsabb pontszerző és nem lehet a futam utolsó X%-ában futni, így egyrészt a másodszámú pilótát nem lehetett volna ezért beáldozni, másrészt nem az lett volna, hogy aki épp kiautózott a verseny végére egy ingyen kiállást az jön ki friss gumikért, így összehasonlíthatatlanul jobb körülmények között próbálkozva, mint a többiek.

Mondjuk én helyette inkább a pole-ért adnék 1 pontot, az közelebb is állna az eredeti célhoz, hiszen valójában az a leggyorsabb kör azon a hétvégén (nyilván esős hétvégén nem feltétlen).
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
2025-től nem jár extra pont a leggyorsabb körért újra az F1-ben. Szerintem kár érte, bár ha egyik csapat 4 autóval nyomja kettő helyett az rohadtul nem fair.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Kis érdekesseg: a Brembo megvásárolta az Öhlinst.
Érdekes fejlesztések lesznek a motorsportokban is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 24.hu/belfold/2024/10/15/motogp-balaton-park-circuit-koltsegek/

4,4 milliárd forintot fizet a magyar állam a 2025-ös balatoni MotoGP- és Superbike-futamokért
ozibozi
| bíztató jel, hogy talán akkor tényleg meg is lesz tartva |
Cowboykarcsi90
Jó sok lóvét le lehet nyúlni, úgyhogy valószínű.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
 24.hu/belfold/2024/10/15/motogp-balaton-park-circuit-koltsegek/

4,4 milliárd forintot fizet a magyar állam a 2025-ös balatoni MotoGP- és Superbike-futamokért
ozibozi
| bíztató jel, hogy talán akkor tényleg meg is lesz tartva |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 720
 24.hu/belfold/2024/10/15/motogp-balaton-park-circuit-koltsegek/

4,4 milliárd forintot fizet a magyar állam a 2025-ös balatoni MotoGP- és Superbike-futamokért

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Még én se követem de BSB fináléja eléggé odabaszós lett, a bajnoki cím egy utolsó körös manőveren dőlt el. Kyle Ryde - ilyen névvel nem lehet más az ember mint motorversenyző 😀 - javára.

Ha más nem, a futam highlightját érdemes megtekinteni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Egyébként viccen kívül az igazán szakmai nascar berkekben a futamgyőzelmek száma, ami igazán számít, nem?
Ahogy alpesi síben sem a vb és olimpiai cím az etalon, hanem a összetett vk és a vk versenyek győzelmeinek száma. Én kívülállóként egy bemákolt bajnoki címmel valakit sosem tartanék annyira, mint egy soha bajnokságot nem nyerő, de 20-30%-al több futamgyőzelmmel álló pilótát.
dawyd728
Nem véletlen, hogy a playoff rendszer, de különösen a jelenlegi formátum bevezetése óta többen tartják fontosabbnak a győzelmeket, és esetleg a Championship 4-ba kerülést, mint a bajnoki címeket. Az már sokaknak csak extra.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Egyébként viccen kívül az igazán szakmai nascar berkekben a futamgyőzelmek száma, ami igazán számít, nem?
Ahogy alpesi síben sem a vb és olimpiai cím az etalon, hanem a összetett vk és a vk versenyek győzelmeinek száma. Én kívülállóként egy bemákolt bajnoki címmel valakit sosem tartanék annyira, mint egy soha bajnokságot nem nyerő, de 20-30%-al több futamgyőzelmmel álló pilótát.
dawyd728
De nyilván kell a lelküknek a serleg
több mint 1 éve
dawyd728 4 265
Egyébként viccen kívül az igazán szakmai nascar berkekben a futamgyőzelmek száma, ami igazán számít, nem?
Ahogy alpesi síben sem a vb és olimpiai cím az etalon, hanem a összetett vk és a vk versenyek győzelmeinek száma. Én kívülállóként egy bemákolt bajnoki címmel valakit sosem tartanék annyira, mint egy soha bajnokságot nem nyerő, de 20-30%-al több futamgyőzelmmel álló pilótát.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Érdekességként a vezetett körök száma.

1 613Larson
918Hamlin
844Bell
498Truex Jr.
491Reddick
472Blaney
394Gibbs
311Chastain
301Logano

Csak egy kicsit emelkedik ki Larson. 😀
Mikey
Jaja. Mint amikor megnyerte pár éve. Meg amikor MTJ nyert. Annyira dominálták azt az évet, hogy óriási igazságtalansag lett volna, ha más nyer.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Érdekességként a vezetett körök száma.

1 613Larson
918Hamlin
844Bell
498Truex Jr.
491Reddick
472Blaney
394Gibbs
311Chastain
301Logano

Csak egy kicsit emelkedik ki Larson. 😀
Mikey
Azért ez csalóka statisztika, mert egy oválon sokszor lemegy úgy egy első etap, hogy az élen nem változik a helyzet a jó autó, a jó beállítások miatt, és az előzgetések, a kockázatvállalás az utolsó szakaszon van, mivel ott lehet megnyerni a futamot. És az tagadhatatlan, hogy Larsonnak jó az autója, a csapata.
Ettől függetlenül idén én is őt várom bajnoknak, ő érdemelné meg leginkább, de ennek a fura rendszernek köszönhetően ha az utolsó verseny utolsó körében ütközik vagy kilökik vagy elpukkan valami az autójában, akkor simán lehet, hogy dobogón se lesz.

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Érdekességként a vezetett körök száma.

1 613Larson
918Hamlin
844Bell
498Truex Jr.
491Reddick
472Blaney
394Gibbs
311Chastain
301Logano

Csak egy kicsit emelkedik ki Larson. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May