Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MotoGp-ben befagyasztják a motorfejlesztéseket(Honda, Yamaha kivételével).
Most akkor jövőre pl. minden Ducati motoros gép ugyanazzal a fejlesztésű blokkal fog menni? Azért ezt a szabályt idénre is meghozhatták volna már.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Széria hanyatlásának egyértelmű jele egy ilyen döntés. Ugyan engem valahol '17 körül vesztettek el. Mindenesetre rossz látni az autosport húzószériáinak mesterséges izgalom fokozását.
RIP
dawyd728
Nagy kár érte, a kedvenc szériám volt hossz évekig. Leginkább amúgy az 'uniformizálás' öli meg, pont mint a Nascar-t. Van két gyártó, szinte tök egyforma kocsival és ennyi...
Mondjuk az ausztrál autógyártás még az angolnál is jobban beleállt a földbe úgyhogy nem csoda.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
 www.indycar.com/News/2024/10/10-09-Foster-RLL?s=09
zacknorb
Na ez érdekesnek hangzik. Mondjuk az RLL minden, csak nem top csapat az elmúlt években.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.indycar.com/News/2024/10/10-09-Foster-RLL?s=09

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
dawyd728 4 265
Széria hanyatlásának egyértelmű jele egy ilyen döntés. Ugyan engem valahol '17 körül vesztettek el. Mindenesetre rossz látni az autosport húzószériáinak mesterséges izgalom fokozását.
RIP
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.usaracing.hu/2024/10/09/nascar-utan-szabadon-a-supercars-is-bevezeti-a-playoff-formatumot/?fbclid=IwY2xjawFzAw9leHRuA2FlbQIxMQABHW-56lx32YhgsqAUk3-33-xotJHuI21mM1ogWtSehE_V0HTLGrTbzS8IMQ_aem_KOYTAxWyLNCgnqirgbjyvQ#google_vignette

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
 www.indycar.com/news/2024/10/10-07-arlingtongp
zacknorb
Ki gondolta volna, hogy a vén krvapecér is benne van... 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.indycar.com/news/2024/10/10-07-arlingtongp

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Javítson ki bárki a DucatiGP23 többmint1,5évestechnikát mantrázók csoportjából, ha tévedek. Jól értem, most a Ducati egy olyan lépésre szánta el magát, amivel a GP23 idei fejlesztései közül (!) egyet most leszed, h óvja a blokkokat az olyan meghibásodásoktól, mint 8 napja Marquez szenvedett el?

Maga a hír sajnálatos, ezzel csak nő a távolság a két motor között.
dawyd728
Thats right.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
dawyd728 4 265
Javítson ki bárki a DucatiGP23 többmint1,5évestechnikát mantrázók csoportjából, ha tévedek. Jól értem, most a Ducati egy olyan lépésre szánta el magát, amivel a GP23 idei fejlesztései közül (!) egyet most leszed, h óvja a blokkokat az olyan meghibásodásoktól, mint 8 napja Marquez szenvedett el?

Maga a hír sajnálatos, ezzel csak nő a távolság a két motor között.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
 p1race.hu/2024/10/07/marc-marqueznek-oriasi-szerencseje-volt-de-a-szezonhajrara-nehez-helyzetbe-kerulhet-marco-bezzecchi-fabio-di-giannantonio-ducati/
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
4 Hendrickses kemény lenne a 8-ban.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
De legalább Blaney nem esett a vonal alá.
Ez volt mindenidők legtöbb autóját érintő ütközése.
Cindricet sajnálom, nem rajta múlt.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
5 kőrt kellett volna 😕
vazze tegnap is egy órát tartott az utolsó 20 kőr 😕
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
 www.crash.net/motogp/news/1057425/1/revealed-marc-marquez-was-0036s-losing-his-japan-motogp-podium
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Moto3: Alonso zseniális volt... megint. Arra leszek kíváncsi, hogy mit fog művelni m2-ben!
Moto2: vazze nem úgy volt, hogy már az is flag to flag verseny lehet???? Tök megnéztem volna, hogy jöhettek volna motort cserélni! Ogura itt a második félévben úgy lesz bajnok, hogy nem dobja el, még a többiek sokat hibáznak
Motogp: unalmas verseny volt 😕 jó lett volna egy kis eső. Acostának meg kell tanulnia végigmenni, mert azért 2 pole-bol dupla 0 picit kevés. Miller hogy a rákba esett ennyire hátra? 😊 Érthetetlen, hogy ő még mit keres bent a GP mezőnyében...

Egyébként csak én érzem azt, hogy Bastia MM-mel dupla olyan kemény lenne? 😊
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Acosta és Alonso szerintem azok, akikre ugye azt szokták mondani, hogy tíz évente egyszer van ilyen tehetség. Na a Dorna meg a GP nagyon belenyúlt a szarba, hogy most gyakorlatilag egymás után kijön két ekkora tehetség.

A dolgok jelenlegi állása szerint Alonso is a királykategóriába lesz, legkésőbb 2027-re. Acosta addigra már stabil VB kontender lesz, a GP egyik - ha nem A - fő arca. És akkor mellé jön majd egy olyan rookie mint DA. Szerintem az kb. olyan lesz mint amikor Márquez megérkezett a GPbe 2013ba… Főleg ha egy Ducatin debütál(fingers crossed 😀😜😜🤞🤞).

Amúgy biztos is, hogy már most mind az öt gyártó kedvencezi befele a kontaktlistába, Alonso ügynökének a számát…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
dawyd728 4 265
Ott a Gresini győzelem.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Tényleg kellett volna még egy kőr 😊
Főfutamon Martin abban bízhat, hogy az olasz bukik, mert a tempója ma nem volt meg.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Szerintem pont ez mutatja, hogy nem fejlődött a KTM semmiben. Legalábbis biztos hogy nem jelentősen, olyan dologban ami majd konstans ki tud jönni a legtöbb pályán.

Amit látunk az szerintem java részt Acosta zsenije.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Kar, h Bestia megint beragadt az első körökben, anélkül lett vna esély a győzelemre. Holnap javitani.

Acosta pedig zseniális volt, nagy kar a hibáért. De ujonc, benne van, holnap lehet javitani. Bár fofutamon meglepne, ha lenne esélye a győzelemre, de dobogó kinezhet neki.

Amúgy a ktm is érdekes. Az utóbbi hetekben megint mintha erőre kapott volna, de megint csak Acosta hozza az eredményeket, ugyh nagyon nehéz belőni hol vannak éppen. Ezért is örülök, h Bestia és Vinales is jövőre ott megy, legalább jobb képet kapunk arról, h hol tartanak az osztrákok. Bár Binder duplán felkotheti a gatyát így, mert idén nagyon beleszurkult a mezőnybe.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Acosta első pole-ja!!
Jó lenne egy sprint ami flag to flag 😁
Pep71
hát ez csak rajta múlott, remélem holnap nem lesz ilyen bakija.
törölt kristof
Nagyon sajnálom, meg volt a tempó, óriási h első évében így tud harcolni a Ducatik ellen, reméljük holnap meg lesz a win, bár nagyon erősek a Ducatik..
Holnapra is szarban van Martin , mert Bagi, Bestia, MM és Acosta is jobb tempóval rendelkezik hosszú távon is.
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Acosta első pole-ja!!
Jó lenne egy sprint ami flag to flag 😁
Pep71
hát ez csak rajta múlott, remélem holnap nem lesz ilyen bakija.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Ha Bestia nem tartja fel MM-t végén megelőzhették volna Peccot mind a ketten.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Acosta első pole-ja!! Igaz kellett hozzá MM pár centis pályaelhagyása is, de nagyon komoly kaliber a srác!
Martin kíváncsi vagyok tultolja-e a 11.helyről indulva.
Jó lenne egy sprint ami flag to flag 😁