Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com

steelwolf
Az igen, szép osszeszedett monológ. Ki nem állhattam a Red Bullos korszakban de végül úgy tűnik sokkal több volt benne emberileg és gógyiban is

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki miatt fiam (3 évesen 😛! mert ez a nevet tudta kimondani) megszerette a Forma 1-t....jó "pihit"!
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Vettel visszavonul év végén.
Duff
Szomorú, de talán jobb is.
steelwolf
Anno a RedBull-ban kifejezetten rühelltem. 😀

Fura lesz hamarosan (gondolom pár éven belül) látni a mezőnyt nélküle, illetve Alonso és Hamilton nélkül.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vettel visszavonul év végén.
Duff
Szomorú, de talán jobb is.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Vettel visszavonul év végén.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 hvg.hu/cegauto/20220728_hova_tunt_damon_hill_25_eves_a_hungaroring_nagy_kerdese


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Buscht nem engedik az orvosok indulni a hétvégi indianapolisi versenyen sem, szóval Gibbs kap egy második versenyt is. Előbbinek természetesen nem örülök, utóbbit viszont kíváncsian várom, Ty zseniális road course-okon...

BTW nekem csak most esett le, hogy tripleheader lesz, Cup + Xfinity + IndyCar az Indy road course-on.
A Truck Series pedig a nagyon közeli Indianapolis Raceway Park oválján megy majd.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
IndyCar színes: Alex Palout beperelte a Chip Ganassi Racing, szeretnék tisztázni hogy mi a helyzet a szerződésekkel. Ami viszont biztos, hogy ha a bíróság úgy döntene, hogy a CGR-hoz köti szerződés jövőre, akkor sem tartanak majd igényt a szolgálataira.

Nem tudom mi lelte a kedvenceimet, hogy mindegyik faszságokat csinál. Gragson, Palou, Chastain, Hamlin... Reddick új szerződése is elég véleményes...
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként tény, hogy nem F1-el kelek, fekszem, nem nézek meg minden utolsó utáni videót a versenyzőkről, de azt meg tudnátok nekem mondani, hogy miért alakult ki Maxról ez az "ő egy méretes arrogáns pöcs" közhiedelem? Csak mert amit én látok instán meg a felvezetőműsoros majomkodásokban, pont nem az jön le, hogy egy gyökér lenne.
Hanni a parasztfelkelő
Szerintem kifejezetten ha azzal kelnél-feküdnél még jobban úgy gondolnád, hogy nem pöcsfej. A legtöbb megnyilvánulása kifejezetten szimpatikus, csak elővesznek itt-ott egy-két sajtó baromságot amire könnyű felültetni egy rosszgyerek képet.
Eazzy
Amikor az értelmes határt átlépve, konkrétan közveszélyes szinten tolja, és még neki áll feljebb, és közben folyamatosan fikázza az ellenfelét még csapatrádiózás közben, az azért minden, csak nem szimpatikus. Ettől mgé a pályán kívül lehet egy cukipofa, én pont ezt mondtam, hogy ami látszik belőle, a megnyilvánulásaiból, azok alapján bőven el tudom képzelni, hogy egy arrogáns fasz.
Wyatt
Idén könnyű nyilatkozgatni hogy jól van e Leclerc, stb Hornerrel együtt, mert nem igazán veszélyes a VB-címre. De amikor tavaly Monzában majdnem eldöntötte lefejezéssel a bajnokság sorsát akkor nem volt ilyen.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Egyébként tény, hogy nem F1-el kelek, fekszem, nem nézek meg minden utolsó utáni videót a versenyzőkről, de azt meg tudnátok nekem mondani, hogy miért alakult ki Maxról ez az "ő egy méretes arrogáns pöcs" közhiedelem? Csak mert amit én látok instán meg a felvezetőműsoros majomkodásokban, pont nem az jön le, hogy egy gyökér lenne.
Hanni a parasztfelkelő
Szerintem kifejezetten ha azzal kelnél-feküdnél még jobban úgy gondolnád, hogy nem pöcsfej. A legtöbb megnyilvánulása kifejezetten szimpatikus, csak elővesznek itt-ott egy-két sajtó baromságot amire könnyű felültetni egy rosszgyerek képet.
Eazzy
Ja ez így van, aki csak versenyzés közben látja annak antipatikus, mert a pályán agresszív (akárcsak a többi nagy versenyző egyébként).
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Orosz versenyző a NASCAR-ban, ha csak 1 futam erejéig. Ezt is megéltük.
iktriad
Oroszország bosszúja az USA ellen, mert Kvjat lebontja az összes amerikai versenypályát, ahol elindul.
Willie Parker
Viszont pozitív, hogy pont az amerikai sport bajnokságokban nem szívatják az orosz sportolókat. Mondjuk az NHL-ben vicces is lenne, de örömteli hogy itt is engednek indulni egy oroszt.
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Amikor az értelmes határt átlépve, konkrétan közveszélyes szinten tolja, és még neki áll feljebb, és közben folyamatosan fikázza az ellenfelét még csapatrádiózás közben, az azért minden, csak nem szimpatikus. Ettől mgé a pályán kívül lehet egy cukipofa, én pont ezt mondtam, hogy ami látszik belőle, a megnyilvánulásaiból, azok alapján bőven el tudom képzelni, hogy egy arrogáns fasz.
Wyatt
Simán lehet mindkettő, személyesen nem ismerjük őket, a többi az csak töredék info.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként tény, hogy nem F1-el kelek, fekszem, nem nézek meg minden utolsó utáni videót a versenyzőkről, de azt meg tudnátok nekem mondani, hogy miért alakult ki Maxról ez az "ő egy méretes arrogáns pöcs" közhiedelem? Csak mert amit én látok instán meg a felvezetőműsoros majomkodásokban, pont nem az jön le, hogy egy gyökér lenne.
Hanni a parasztfelkelő
Szerintem kifejezetten ha azzal kelnél-feküdnél még jobban úgy gondolnád, hogy nem pöcsfej. A legtöbb megnyilvánulása kifejezetten szimpatikus, csak elővesznek itt-ott egy-két sajtó baromságot amire könnyű felültetni egy rosszgyerek képet.
Eazzy
Amikor az értelmes határt átlépve, konkrétan közveszélyes szinten tolja, és még neki áll feljebb, és közben folyamatosan fikázza az ellenfelét még csapatrádiózás közben, az azért minden, csak nem szimpatikus. Ettől mgé a pályán kívül lehet egy cukipofa, én pont ezt mondtam, hogy ami látszik belőle, a megnyilvánulásaiból, azok alapján bőven el tudom képzelni, hogy egy arrogáns fasz.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=UN-6uC3Qf3Y


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként tény, hogy nem F1-el kelek, fekszem, nem nézek meg minden utolsó utáni videót a versenyzőkről, de azt meg tudnátok nekem mondani, hogy miért alakult ki Maxról ez az "ő egy méretes arrogáns pöcs" közhiedelem? Csak mert amit én látok instán meg a felvezetőműsoros majomkodásokban, pont nem az jön le, hogy egy gyökér lenne.
Hanni a parasztfelkelő
Szerintem kifejezetten ha azzal kelnél-feküdnél még jobban úgy gondolnád, hogy nem pöcsfej. A legtöbb megnyilvánulása kifejezetten szimpatikus, csak elővesznek itt-ott egy-két sajtó baromságot amire könnyű felültetni egy rosszgyerek képet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Orosz versenyző a NASCAR-ban, ha csak 1 futam erejéig. Ezt is megéltük.
iktriad
Oroszország bosszúja az USA ellen, mert Kvjat lebontja az összes amerikai versenypályát, ahol elindul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Négy autó lett teljesen átvizsgálva a hétvégi verseny után, abból kettőt kizártak, egyet pedig komolyan megbüntettek. McDowell 100 pont levonás, 100 ezer dollár büntetés, 4 verseny eltiltás a crew chiefnek, mert módosítottak egy beszállítói alkatrészen, ami teljes mértékben tiltott.

Nice. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Orosz versenyző a NASCAR-ban, ha csak 1 futam erejéig. Ezt is megéltük.
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 311
!!!

Mikey
Reméljük klassz felelősségbiztosításuk van.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
!!!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Egyébként tény, hogy nem F1-el kelek, fekszem, nem nézek meg minden utolsó utáni videót a versenyzőkről, de azt meg tudnátok nekem mondani, hogy miért alakult ki Maxról ez az "ő egy méretes arrogáns pöcs" közhiedelem? Csak mert amit én látok instán meg a felvezetőműsoros majomkodásokban, pont nem az jön le, hogy egy gyökér lenne.
Hanni a parasztfelkelő
Nagyon nem vagyok Max szurkolo de egyszer sikerult vele selfiznem a paddockban. Menet kozben probaltam egy ertelmes kepet loni, eleg szar lett, rohogott megallt es csinaltunk egy normalisat. Tok egyedul volt, abszolut emberinek tunt, pont mint a palyan kivuli vidoekban. Ezzel szemben mondjuk Hamilton magat vegig csillag alakzatban korulvevo teammel kozlekedett. Persze ettol meg lehet barmelyik pocs vagy jofej, de emlekeim szerint palyan kivul Max nem csinalt meg semmit amiert pocsnek kene tartani.
JéBé
Nem a pályán kívüli dolgai miatt gondolják ezt. Egyszerűen a megnyilvánulásai arrogánsak szvsz.
dugo93
Egy eredményes, siker- és győzelemorientált, eltökélt, tehetséges sportoló kívülről mindig arrogánsnak tűnik.

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Egyébként tény, hogy nem F1-el kelek, fekszem, nem nézek meg minden utolsó utáni videót a versenyzőkről, de azt meg tudnátok nekem mondani, hogy miért alakult ki Maxról ez az "ő egy méretes arrogáns pöcs" közhiedelem? Csak mert amit én látok instán meg a felvezetőműsoros majomkodásokban, pont nem az jön le, hogy egy gyökér lenne.
Hanni a parasztfelkelő
Nagyon nem vagyok Max szurkolo de egyszer sikerult vele selfiznem a paddockban. Menet kozben probaltam egy ertelmes kepet loni, eleg szar lett, rohogott megallt es csinaltunk egy normalisat. Tok egyedul volt, abszolut emberinek tunt, pont mint a palyan kivuli vidoekban. Ezzel szemben mondjuk Hamilton magat vegig csillag alakzatban korulvevo teammel kozlekedett. Persze ettol meg lehet barmelyik pocs vagy jofej, de emlekeim szerint palyan kivul Max nem csinalt meg semmit amiert pocsnek kene tartani.
JéBé
Nem a pályán kívüli dolgai miatt gondolják ezt. Egyszerűen a megnyilvánulásai arrogánsak szvsz.

több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
Egyébként tény, hogy nem F1-el kelek, fekszem, nem nézek meg minden utolsó utáni videót a versenyzőkről, de azt meg tudnátok nekem mondani, hogy miért alakult ki Maxról ez az "ő egy méretes arrogáns pöcs" közhiedelem? Csak mert amit én látok instán meg a felvezetőműsoros majomkodásokban, pont nem az jön le, hogy egy gyökér lenne.
Hanni a parasztfelkelő
Nagyon nem vagyok Max szurkolo de egyszer sikerult vele selfiznem a paddockban. Menet kozben probaltam egy ertelmes kepet loni, eleg szar lett, rohogott megallt es csinaltunk egy normalisat. Tok egyedul volt, abszolut emberinek tunt, pont mint a palyan kivuli vidoekban. Ezzel szemben mondjuk Hamilton magat vegig csillag alakzatban korulvevo teammel kozlekedett. Persze ettol meg lehet barmelyik pocs vagy jofej, de emlekeim szerint palyan kivul Max nem csinalt meg semmit amiert pocsnek kene tartani.

Szerkesztette: JéBé
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Egyébként tény, hogy nem F1-el kelek, fekszem, nem nézek meg minden utolsó utáni videót a versenyzőkről, de azt meg tudnátok nekem mondani, hogy miért alakult ki Maxról ez az "ő egy méretes arrogáns pöcs" közhiedelem? Csak mert amit én látok instán meg a felvezetőműsoros majomkodásokban, pont nem az jön le, hogy egy gyökér lenne.