Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 1 éve
Idén Pecco 7 DNF Martin4..MM 3. Szép észrevétel. Bestia simán gyorsabb versenytempóban a futamok mondjuk felén mint Peco..és akkor egy MM vagy Acosta ne lenne közelebb hozzájuk mint Bestia? 🤣 Quarta meg simán verné..még egy jóval szarabb Yamaha-val is megtette, majdnem 2x is.Hat sokkal nem állna mashogy. Acosta kb ugyan így állna, mint most, MM meg nyilván közelebb lenne Pecco-hoz, de azért azt ne felejtsük el, h előszeretettel dobálja el ő is a motorokat. Persze tudom, ha ő csinálja az más.Na Acosta-nak ez így lehet bunti lesz.Peco mazlisorozata folytatódna 😁
rob3r7o
Óriásit ment Acosta , kar lenne nagyon. Azért most mekkora VB csata lehetne , ha MM ülne Bestia motorján , Acosta meg Morbidellién 😬 vagy Quartaa
Pep71
Quartararot meg hagyjuk, lett vna lehetősége most dobbantani, ehelyett inkább a pénzt választotta és maradt.
És amúgy se ennyire egyszerű ez, h xy-t felpakoljuk z motorra és biztos vb-t megy. Ennél azért kicsit komplexebb sport ez.
rob3r7o
Annyira azért nem komplex..látjuk, h MM h ment a Hondával és most h megy, pedig már sokan itt is nagy mellénnyel leírták, h ő már nem lesz tényező..ez a GP24 ugyanolyan mint a tavalyi RB a F1-ben.
több mint 1 éve
Hat sokkal nem állna mashogy. Acosta kb ugyan így állna, mint most, MM meg nyilván közelebb lenne Pecco-hoz, de azért azt ne felejtsük el, h előszeretettel dobálja el ő is a motorokat. Persze tudom, ha ő csinálja az más.Na Acosta-nak ez így lehet bunti lesz.Peco mazlisorozata folytatódna 😁
rob3r7o
Óriásit ment Acosta , kar lenne nagyon. Azért most mekkora VB csata lehetne , ha MM ülne Bestia motorján , Acosta meg Morbidellién 😬 vagy Quartaa
Pep71
Quartararot meg hagyjuk, lett vna lehetősége most dobbantani, ehelyett inkább a pénzt választotta és maradt.
És amúgy se ennyire egyszerű ez, h xy-t felpakoljuk z motorra és biztos vb-t megy. Ennél azért kicsit komplexebb sport ez.
Szerkesztette: rob3r7o
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
Hat ha itt most beert vna második helyen bőven bőven lotavolban lenne meg. Főleg, h jön Malajzia is meg, ahol meg tavaly is nyert.Faszom. Bestia kicsit tultolta. Kar érte, mert megint elképesztő tempót diktált a végére. Csak megint a futam eleji beragadas. Ha ezek, meg az időmérő nem lenne simán top vb esélyes lenne, de így sajnos nem elég.Azért tegyük hozzá, hogy igazából sose volt versenyben.
Sőt, ezzel a bukassal kb ki is szállt a versenyből.
rob3r7o
Toca
Amúgy nyilván Pecco fogja behúzni, mert ő a legkomplexebb a top3-ban, de ezzel Bestia a minimális is esélyét is leírta.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
Na Acosta-nak ez így lehet bunti lesz.Peco mazlisorozata folytatódna 😁
rob3r7o
Óriásit ment Acosta , kar lenne nagyon. Azért most mekkora VB csata lehetne , ha MM ülne Bestia motorján , Acosta meg Morbidellién 😬 vagy Quartaa
több mint 1 éve
Faszom. Bestia kicsit tultolta. Kar érte, mert megint elképesztő tempót diktált a végére. Csak megint a futam eleji beragadas. Ha ezek, meg az időmérő nem lenne simán top vb esélyes lenne, de így sajnos nem elég.Azért tegyük hozzá, hogy igazából sose volt versenyben.
Sőt, ezzel a bukassal kb ki is szállt a versenyből.
rob3r7o
több mint 1 éve
Na Acosta-nak ez így lehet bunti lesz.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
Faszom. Bestia kicsit tultolta. Kar érte, mert megint elképesztő tempót diktált a végére. Csak megint a futam eleji beragadas. Ha ezek, meg az időmérő nem lenne simán top vb esélyes lenne, de így sajnos nem elég. Sőt, ezzel a bukassal kb ki is szállt a versenyből.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
Bagneia nagyon jól jön ki ebből a hétvégéből pontokban, ahhoz képest, h milyen volt a tempója Martinhoz képest. Morbidelli Bestiat meg Bezzet is majdnem kiutotte , Peccot meg simán elengedi 🤣
több mint 1 éve
Elképesztően jó volt ez az Xfinity.Kansas sosem okoz csalódást. 😊
Almirola tempója, Custer festése és támadásai, Chandler Smith védekezése, CONNOR FUCKING ZILLISCH 4. HELY, mind-mind egészen elképesztő volt
zacknorb
Nagyon jó verseny volt végig, bár a srácok a nyilatkozataikkal kicsit túlreagáltak bizonyos dolgokat, mégis tiszta verseny volt.
És végre Creed sem 2. lett. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Bagneia előtt csupa VR46os haver..így nem fog sokat veszteni Martinhoz képest
több mint 1 éve
Ducati enyhén megadta magát 😬 Csóri MM
több mint 1 éve
Acosta elkepeszto , vele senki nem számolt 😁
több mint 1 éve
Bestia - Pecco - MM Martin esik
több mint 1 éve
PecoBestia
MM
Martin
több mint 1 éve
Bastianini - Martin - Bagnaia az én tippem.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Martin v Pecco esik ma? 😁Vagy végre a pályán harcolnak egymás ellen ?
Martin, Bestia, Pecco, Bezz, MM sorrendet tippelek , de úgy is lesz aki bukik.
több mint 1 éve
Elképesztően jó volt ez az Xfinity.Almirola tempója, Custer festése és támadásai, Chandler Smith védekezése, CONNOR FUCKING ZILLISCH 4. HELY, mind-mind egészen elképesztő volt
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Alapjában egyetértek és nem értem aki manapság f1-et néz, de:azért motorversenyen nem nagy kunszt a 3-4 sorból előre jönni 😊Azt hiszem nem véletlen, hogy már tök régóta nem nézek autóversenyt. 😊
próbálnád ezt meg az f1-nél mondjuk Monacoban 😊
NB2
Semmi bajom az F1 fanokkal, de pont Monaco... 1,5-2 órát szánni a hétvégémből arra, hogy megnézzek egy futamot, ahol kb csak akkor lehet előzni, ha az előrébb haladó elkottáz valamit, amúgy önerőből vagy tehetségből semmit nem lehet csinálni... nem az én világom.
Jan
www.youtube.com/watch?v=s54QIq-facE
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Áhh dehogy... 😂😂azért motorversenyen nem nagy kunszt a 3-4 sorból előre jönni 😊MM megint a 13. helyről a második.Ennyi. 😊
Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:
“Fuck the Q2!”
Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
Cowboykarcsi90
A rajtpozíció túlértékelt.
Jan
próbálnád ezt meg az f1-nél mondjuk Monacoban 😊
NB2
Ezért volt tavaly majd húsz éves rekord, hogy Pecco itt Mandalikában a 13. helyről nyert.
Bastianini az egész évet ezzel szenvedi végig, hogy hiába van simán top versenytempója, ha konstans a 6 helytől hátrafele kvalifikálja magát. Mert annyira könnyű előre jönni…
Az elmúlt 2-3 évben a GPvel kapcsolatban folyamatosa az az egyik legnagyobb kritika, hogy az egyre több aero-s bisz-basz miatt teljesen el effegyesdik a széria és egyre nehezebb előzni.
Soha nem volt még ennyira fontos, hogy konstans a második sorba - vagy attól feljebb - kvalifikáld magad, mint a mai GP-ben. Pontosan azért, mert nehéz előzni.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Azt hiszem nem véletlen, hogy már tök régóta nem nézek autóversenyt. 😊azért motorversenyen nem nagy kunszt a 3-4 sorból előre jönni 😊MM megint a 13. helyről a második.Ennyi. 😊
Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:
“Fuck the Q2!”
Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
Cowboykarcsi90
A rajtpozíció túlértékelt.
Jan
próbálnád ezt meg az f1-nél mondjuk Monacoban 😊
NB2
Semmi bajom az F1 fanokkal, de pont Monaco... 1,5-2 órát szánni a hétvégémből arra, hogy megnézzek egy futamot, ahol kb csak akkor lehet előzni, ha az előrébb haladó elkottáz valamit, amúgy önerőből vagy tehetségből semmit nem lehet csinálni... nem az én világom.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
Ty Dillon vezeti jövőre a másik Kaulig Racing Chevyt, ami a 31-es helyett a 10-es lesz.Világ bohócai.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
azért motorversenyen nem nagy kunszt a 3-4 sorból előre jönni 😊MM megint a 13. helyről a második.Ennyi. 😊
Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:
“Fuck the Q2!”
Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
Cowboykarcsi90
A rajtpozíció túlértékelt.
Jan
próbálnád ezt meg az f1-nél mondjuk Monacoban 😊
több mint 1 éve
MM megint a 13. helyről a második.Ennyi. 😊
Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:
“Fuck the Q2!”
Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
Cowboykarcsi90
A rajtpozíció túlértékelt.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
MM megint a 13. helyről a második.Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:
“Fuck the Q2!”
Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Truck Series hozott egy epikus benzinkifogyós utolós 2 kört az első rájátszás kör végére.Most mondjam, hogy én megmondtam? 😊
Kiemelném, hogy a rookie Layne Riggs bár lemaradt a rájátszásról az utolsó 10 versenyen:
3, 28, 5, 25, 30, 5, 5, 1, 1, 2 helyezéseket hozott, kiemelve az eddigi 3 rájátszás futam.
A Front Row új húzóembere lehet a srác pár éven belül.
zacknorb
És ugye a három 25+ helyezésből kettő nem az ő hibája volt.
Azért az FRM-nél nehéz lesz új húzóembernek lenni Gilliland és Gragson mellett. Főleg hogy ugye Zane Smith visszatérése is ott lóg a levegőben.
Azzal hogy jövőre Tier 1 csapat lesznek a Fordnál, a határ a csillagos ég lehet az FRM-nek.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May