Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Na Acosta-nak ez így lehet bunti lesz.
rob3r7o
Peco mazlisorozata folytatódna 😁
Óriásit ment Acosta , kar lenne nagyon. Azért most mekkora VB csata lehetne , ha MM ülne Bestia motorján , Acosta meg Morbidellién 😬 vagy Quartaa
Pep71
Hat sokkal nem állna mashogy. Acosta kb ugyan így állna, mint most, MM meg nyilván közelebb lenne Pecco-hoz, de azért azt ne felejtsük el, h előszeretettel dobálja el ő is a motorokat. Persze tudom, ha ő csinálja az más.

Quartararot meg hagyjuk, lett vna lehetősége most dobbantani, ehelyett inkább a pénzt választotta és maradt.

És amúgy se ennyire egyszerű ez, h xy-t felpakoljuk z motorra és biztos vb-t megy. Ennél azért kicsit komplexebb sport ez.
rob3r7o
Idén Pecco 7 DNF Martin4..MM 3. Szép észrevétel. Bestia simán gyorsabb versenytempóban a futamok mondjuk felén mint Peco..és akkor egy MM vagy Acosta ne lenne közelebb hozzájuk mint Bestia? 🤣 Quarta meg simán verné..még egy jóval szarabb Yamaha-val is megtette, majdnem 2x is.

Annyira azért nem komplex..látjuk, h MM h ment a Hondával és most h megy, pedig már sokan itt is nagy mellénnyel leírták, h ő már nem lesz tényező..ez a GP24 ugyanolyan mint a tavalyi RB a F1-ben.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Na Acosta-nak ez így lehet bunti lesz.
rob3r7o
Peco mazlisorozata folytatódna 😁
Óriásit ment Acosta , kar lenne nagyon. Azért most mekkora VB csata lehetne , ha MM ülne Bestia motorján , Acosta meg Morbidellién 😬 vagy Quartaa
Pep71
Hat sokkal nem állna mashogy. Acosta kb ugyan így állna, mint most, MM meg nyilván közelebb lenne Pecco-hoz, de azért azt ne felejtsük el, h előszeretettel dobálja el ő is a motorokat. Persze tudom, ha ő csinálja az más.

Quartararot meg hagyjuk, lett vna lehetősége most dobbantani, ehelyett inkább a pénzt választotta és maradt.

És amúgy se ennyire egyszerű ez, h xy-t felpakoljuk z motorra és biztos vb-t megy. Ennél azért kicsit komplexebb sport ez.

Szerkesztette: rob3r7o

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Faszom. Bestia kicsit tultolta. Kar érte, mert megint elképesztő tempót diktált a végére. Csak megint a futam eleji beragadas. Ha ezek, meg az időmérő nem lenne simán top vb esélyes lenne, de így sajnos nem elég.

Sőt, ezzel a bukassal kb ki is szállt a versenyből.
rob3r7o
Azért tegyük hozzá, hogy igazából sose volt versenyben.
Toca
Hat ha itt most beert vna második helyen bőven bőven lotavolban lenne meg. Főleg, h jön Malajzia is meg, ahol meg tavaly is nyert.

Amúgy nyilván Pecco fogja behúzni, mert ő a legkomplexebb a top3-ban, de ezzel Bestia a minimális is esélyét is leírta.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Na Acosta-nak ez így lehet bunti lesz.
rob3r7o
Peco mazlisorozata folytatódna 😁
Óriásit ment Acosta , kar lenne nagyon. Azért most mekkora VB csata lehetne , ha MM ülne Bestia motorján , Acosta meg Morbidellién 😬 vagy Quartaa
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Faszom. Bestia kicsit tultolta. Kar érte, mert megint elképesztő tempót diktált a végére. Csak megint a futam eleji beragadas. Ha ezek, meg az időmérő nem lenne simán top vb esélyes lenne, de így sajnos nem elég.

Sőt, ezzel a bukassal kb ki is szállt a versenyből.
rob3r7o
Azért tegyük hozzá, hogy igazából sose volt versenyben.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Na Acosta-nak ez így lehet bunti lesz.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Faszom. Bestia kicsit tultolta. Kar érte, mert megint elképesztő tempót diktált a végére. Csak megint a futam eleji beragadas. Ha ezek, meg az időmérő nem lenne simán top vb esélyes lenne, de így sajnos nem elég.

Sőt, ezzel a bukassal kb ki is szállt a versenyből.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Bagneia nagyon jól jön ki ebből a hétvégéből pontokban, ahhoz képest, h milyen volt a tempója Martinhoz képest. Morbidelli Bestiat meg Bezzet is majdnem kiutotte , Peccot meg simán elengedi 🤣
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Elképesztően jó volt ez az Xfinity.

Almirola tempója, Custer festése és támadásai, Chandler Smith védekezése, CONNOR FUCKING ZILLISCH 4. HELY, mind-mind egészen elképesztő volt
zacknorb
Kansas sosem okoz csalódást. 😊

Nagyon jó verseny volt végig, bár a srácok a nyilatkozataikkal kicsit túlreagáltak bizonyos dolgokat, mégis tiszta verseny volt.

És végre Creed sem 2. lett. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Bagneia előtt csupa VR46os haver..így nem fog sokat veszteni Martinhoz képest
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Ducati enyhén megadta magát 😬 Csóri MM
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Acosta elkepeszto , vele senki nem számolt 😁
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Bestia - Pecco - MM Martin esik
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Peco
Bestia
MM
Martin

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Bastianini - Martin - Bagnaia az én tippem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Martin v Pecco esik ma? 😁
Vagy végre a pályán harcolnak egymás ellen ?
Martin, Bestia, Pecco, Bezz, MM sorrendet tippelek , de úgy is lesz aki bukik.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Elképesztően jó volt ez az Xfinity.

Almirola tempója, Custer festése és támadásai, Chandler Smith védekezése, CONNOR FUCKING ZILLISCH 4. HELY, mind-mind egészen elképesztő volt

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
azért motorversenyen nem nagy kunszt a 3-4 sorból előre jönni 😊
próbálnád ezt meg az f1-nél mondjuk Monacoban 😊
NB2
Azt hiszem nem véletlen, hogy már tök régóta nem nézek autóversenyt. 😊

Semmi bajom az F1 fanokkal, de pont Monaco... 1,5-2 órát szánni a hétvégémből arra, hogy megnézzek egy futamot, ahol kb csak akkor lehet előzni, ha az előrébb haladó elkottáz valamit, amúgy önerőből vagy tehetségből semmit nem lehet csinálni... nem az én világom.
Jan
Alapjában egyetértek és nem értem aki manapság f1-et néz, de:

 www.youtube.com/watch?v=s54QIq-facE

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
MM megint a 13. helyről a második.

Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:

“Fuck the Q2!”

Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
Cowboykarcsi90
Ennyi. 😊
A rajtpozíció túlértékelt.
Jan
azért motorversenyen nem nagy kunszt a 3-4 sorból előre jönni 😊
próbálnád ezt meg az f1-nél mondjuk Monacoban 😊
NB2
Áhh dehogy... 😂😂

Ezért volt tavaly majd húsz éves rekord, hogy Pecco itt Mandalikában a 13. helyről nyert.

Bastianini az egész évet ezzel szenvedi végig, hogy hiába van simán top versenytempója, ha konstans a 6 helytől hátrafele kvalifikálja magát. Mert annyira könnyű előre jönni…

Az elmúlt 2-3 évben a GPvel kapcsolatban folyamatosa az az egyik legnagyobb kritika, hogy az egyre több aero-s bisz-basz miatt teljesen el effegyesdik a széria és egyre nehezebb előzni.

Soha nem volt még ennyira fontos, hogy konstans a második sorba - vagy attól feljebb - kvalifikáld magad, mint a mai GP-ben. Pontosan azért, mert nehéz előzni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
MM megint a 13. helyről a második.

Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:

“Fuck the Q2!”

Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
Cowboykarcsi90
Ennyi. 😊
A rajtpozíció túlértékelt.
Jan
azért motorversenyen nem nagy kunszt a 3-4 sorból előre jönni 😊
próbálnád ezt meg az f1-nél mondjuk Monacoban 😊
NB2
Azt hiszem nem véletlen, hogy már tök régóta nem nézek autóversenyt. 😊

Semmi bajom az F1 fanokkal, de pont Monaco... 1,5-2 órát szánni a hétvégémből arra, hogy megnézzek egy futamot, ahol kb csak akkor lehet előzni, ha az előrébb haladó elkottáz valamit, amúgy önerőből vagy tehetségből semmit nem lehet csinálni... nem az én világom.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Ty Dillon vezeti jövőre a másik Kaulig Racing Chevyt, ami a 31-es helyett a 10-es lesz.

Világ bohócai.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
MM megint a 13. helyről a második.

Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:

“Fuck the Q2!”

Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
Cowboykarcsi90
Ennyi. 😊
A rajtpozíció túlértékelt.
Jan
azért motorversenyen nem nagy kunszt a 3-4 sorból előre jönni 😊
próbálnád ezt meg az f1-nél mondjuk Monacoban 😊
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
MM megint a 13. helyről a második.

Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:

“Fuck the Q2!”

Szerintem az év szlogene eddig 😀😀
Cowboykarcsi90
Ennyi. 😊
A rajtpozíció túlértékelt.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
MM megint a 13. helyről a második.

Amikor Crafar kérdezte a sprint után hogy hogy hozott össze megint egy ilyen teljesítményt egy ilyen Q2 után, MM válasza:

“Fuck the Q2!”

Szerintem az év szlogene eddig 😀😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Truck Series hozott egy epikus benzinkifogyós utolós 2 kört az első rájátszás kör végére.

Kiemelném, hogy a rookie Layne Riggs bár lemaradt a rájátszásról az utolsó 10 versenyen:
3, 28, 5, 25, 30, 5, 5, 1, 1, 2 helyezéseket hozott, kiemelve az eddigi 3 rájátszás futam.
A Front Row új húzóembere lehet a srác pár éven belül.
zacknorb
Most mondjam, hogy én megmondtam? 😊
És ugye a három 25+ helyezésből kettő nem az ő hibája volt.

Azért az FRM-nél nehéz lesz új húzóembernek lenni Gilliland és Gragson mellett. Főleg hogy ugye Zane Smith visszatérése is ott lóg a levegőben.

Azzal hogy jövőre Tier 1 csapat lesznek a Fordnál, a határ a csillagos ég lehet az FRM-nek.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May