Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Truck Series hozott egy epikus benzinkifogyós utolós 2 kört az első rájátszás kör végére.

Kiemelném, hogy a rookie Layne Riggs bár lemaradt a rájátszásról az utolsó 10 versenyen:
3, 28, 5, 25, 30, 5, 5, 1, 1, 2 helyezéseket hozott, kiemelve az eddigi 3 rájátszás futam.
A Front Row új húzóembere lehet a srác pár éven belül.

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
MM kisegítette Peccot, azzal h ameddig tudta tartotta Bestiát. Holnap megint esélyes lesz Ennea a győzelemre.
Martin 4 DNF , Pecco 7 DNF idén és MM 3 DNF , de persze Marquez esik mindig 😁😁
Martin tényleg kegyetlen buta , múltkor írta valaki , de teljesen egyetértek vele..mekkora előnye lehetne már.
Pep71
Mondjuk Peccot se mondanám okosnak.
Jovore MM lehet simán tarol
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
MM kisegítette Peccot, azzal h ameddig tudta tartotta Bestiát. Holnap megint esélyes lesz Ennea a győzelemre.
Martin 4 DNF , Pecco 7 DNF idén és MM 3 DNF , de persze Marquez esik mindig 😁😁
Martin tényleg kegyetlen buta , múltkor írta valaki , de teljesen egyetértek vele..mekkora előnye lehetne már.
Pep71
Igazad van abban, h Pecco és Martin mentálisan fejben nincsenek a prime Marquez, Rossi, mint vb aspiránsok szintjén.
Martin különösen mostanában hibázgat sokat, az az esőgumis incidens megzavarhatta (a mait nem láttam), a múltkor viszont Bestiával összeértek, az nem az ő hibája volt.

Viszont teljesen más helyzetben vannak MM-hez és Bestiához képest is.
Marquez az elején dobott el sokat, amivel majdnem kiszállt a vb-ből, nagy hátránya volt és nem is számított előzetes esélyesnek, a többiek hibáiból zárkózik, egy rosszabb motorral nyilván (1-2 pálya kivételével gyengébb gépen).
EBast meg az időmérőket és főleg a szezon közepéig a sprinteket nem tudta összerakni., ezért lett underdog.

Pecco és Martin azonban végig nyélen mennek, mindenki és egymás ellen is, főleg sztem a Pramacnak kell határon mennie a gyári Ducatik ellen, mert máshogy nem bírná a tempót az élen tartani. Ő sztem kockáztatni kényszerülnek amiatt, h a másik ne lépjen el nagyon, emiatt hibáznak. S igen, az én ízlésemnek is többet esnek.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Vajon Bastia előzött volna? 😊
NB2
Sztem most igen, nagyon nagy tempó előnye volt és ugye most már tudja , hogy jövőre nem Ducatis lesz..
Plusz, ha a két "nagy" továbbra is ilyen konzisztens lesz esésekben😁, akkor bőven odaérhet még a VB csatába..azért mégiscsak egy gyári GP24-en ül és a versenytempója nagyon jó a legtöbbször, csak az a fránya időmérő ne lenne 😬
Viszont ha Martin holnap nem dobja el, akkor visszahozhajtja a mai pontokat, mert sztem Peccora veszélyes lehet Bestia és Bezzechi is(bár ő mivel 46os lehet inkább védi majd).
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Vajon Bastia előzött volna? 😊
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM kisegítette Peccot, azzal h ameddig tudta tartotta Bestiát. Holnap megint esélyes lesz Ennea a győzelemre.
Martin 4 DNF , Pecco 7 DNF idén és MM 3 DNF , de persze Marquez esik mindig 😁😁
Martin tényleg kegyetlen buta , múltkor írta valaki , de teljesen egyetértek vele..mekkora előnye lehetne már.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Martin vazze ilyenek nem férnek bele, simán lehetett volna egy nyugodt különbsége, erre eldobja 😕
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Lawsonnal terveznek full-time, de még nem hivatalos jövőre. Ergo meg kell még mutatnia idén mit tud, különben jön Hadjar

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
A Ricciardo-Lawson csere hivatalos.

Ha tippelnem kéne Piastri berobbanása adta meg a kegyelemdöfést.
Jughead
Nem az, hogy muszáj 6 versenyt mennie Lawsonnak, különben FA lett volna, és terveznek vele 25-ben full time?
zacknorb
Van ilyen pletyka, de én Ricciardo karrierjére gondolok. Onnantól, hogy nem ő Ausztrália arca, sőt egy fiatalabb és nála jelenleg jobb ausztrál versenyző is van, elveszett a marketing értéke.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
A Ricciardo-Lawson csere hivatalos.

Ha tippelnem kéne Piastri berobbanása adta meg a kegyelemdöfést.
Jughead
Nem az, hogy muszáj 6 versenyt mennie Lawsonnak, különben FA lett volna, és terveznek vele 25-ben full time?

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
A Ricciardo-Lawson csere hivatalos.

Ha tippelnem kéne Piastri berobbanása adta meg a kegyelemdöfést.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
BREAKING NEWS: Ed Carpenter Racing announces its driver lineup for the 2025 season with Alexander Rossi joining the team on a multiyear deal to pilot the No. 20 and Christian Rasmussen Racing moving full-time to the No. 21.
zacknorb
Na, van Kalmthout végre kikerült a 21-esből, el sem hiszem.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
BREAKING NEWS: Ed Carpenter Racing announces its driver lineup for the 2025 season with Alexander Rossi joining the team on a multiyear deal to pilot the No. 20 and Christian Rasmussen Racing moving full-time to the No. 21.

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Azta rohadt...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.usaracing.hu/2024/09/23/sosem-latott-uj-era-kezdodik-az-indycarban-itt-vannak-a-reszletek/?fbclid=IwY2xjawFepHxleHRuA2FlbQIxMQABHbWWMKUxzRd_ALWk3AOdoyJg546LlRZ9_NNFjlvTZkqT27m84WHxlFf1vw_aem_ALIzvPpt6-EjqwzW1n9JGA

Indycar charterek here we go

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Csak most volt időm megnézni a csütörtöki NCTS versenyt Bristolból. Kib*szottul örülök hogy Riggs nyert ismét, és végre jönnek a jó eredmények neki. Ilyen az ha egyszer egy üzlet beindul.

Már csak tényleg Creednek kéne valahogy megszereznie az elsőt, és akkor (Larson végső helyezésétől függően) ez egy hibátlan szezon lenne számomra, mert a legfontosabb, hogy Gragson jól teljesít és fejlődik, az teljesült.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Tekintve hogy egy kezdo gokart szezon is van vagy 10 ezer euro, egy F3 meg millio+ nem annyira kell ezen meglepodni hogy gazdagok. De mondjuk ettol meg nem feltetlen faszok. Sztem Norris sem az, most kicsit nyomja a bajnoksag terhe de ez ilyen. Weber meselte egyszer egy podcastben hogy Rosberghez orak utan sem lehetett hozzaszolni mikor kilapott Hamiltontol az idomeron. Azota meg kb 100x tobb a social megjelenesuk, nem is tudok igy hirtelen semmilyen sportot ahol ennyit basztatnak a sportolokat minden hulyeseggel.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Full egyértelmű a Norris hate. Top csapat top pilótája. Ennyi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀
JéBé
Kétszer is hibázott nem kicsit....mindkétszer megúszta a defektet.....mert ha nem úszta volna meg akkor kb pontot sem szerez....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 767
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀
JéBé
Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
dugo93
Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.
Jughead
Nagyon egyszerűen megmagyarázható a Norris hate. Csak nézzél föl bármelyik közösségi médiába ahol a csapból is a divat Norris szurkolók ódája zeng, hogy a világ legjobbja miután egy top autóval nagy nehezen sikerült 3 győzelmet szereznie. Minősíthetetlen stílusban szidják a csapatot, Piastrit mindenkit, mert mindenki hibás csak Norris nem, lásd itt is pár oldalal visszább.
Mindemellett számomra rendkívül visszataszító az az újgazdag, elkényeztetett attitűd ami süt róla.
Tarsi
Ha jól fizetett F1 pilóta lennél, nagy valószínűséggel te sem Adios cipőben mennél a következő GP-re a Ryanair-rel.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀
JéBé
Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
dugo93
Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.
Jughead
Nagyon egyszerűen megmagyarázható a Norris hate. Csak nézzél föl bármelyik közösségi médiába ahol a csapból is a divat Norris szurkolók ódája zeng, hogy a világ legjobbja miután egy top autóval nagy nehezen sikerült 3 győzelmet szereznie. Minősíthetetlen stílusban szidják a csapatot, Piastrit mindenkit, mert mindenki hibás csak Norris nem, lásd itt is pár oldalal visszább.
Mindemellett számomra rendkívül visszataszító az az újgazdag, elkényeztetett attitűd ami süt róla.
Tarsi
Az utolsó bekezdést értem, bár nekem sose jött le ilyennek, pedig évek óta a kedvencem, szóval követem egy ideje.

A másik része igazából az ellenszenved kivetülése, minden versenyző szurkolói ilyenek, csak akik szimpatikusak Neked ott nem érdekelnek ezek a vélemények (az meg hogy a McLaren statégiai részlege elbukta neki a VB címet nagyjából tény).
Jughead
meg az is, hogy a pilóták 90%-a újgazdag fasz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀
JéBé
Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
dugo93
Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.
Jughead
Nagyon egyszerűen megmagyarázható a Norris hate. Csak nézzél föl bármelyik közösségi médiába ahol a csapból is a divat Norris szurkolók ódája zeng, hogy a világ legjobbja miután egy top autóval nagy nehezen sikerült 3 győzelmet szereznie. Minősíthetetlen stílusban szidják a csapatot, Piastrit mindenkit, mert mindenki hibás csak Norris nem, lásd itt is pár oldalal visszább.
Mindemellett számomra rendkívül visszataszító az az újgazdag, elkényeztetett attitűd ami süt róla.
Tarsi
Az utolsó bekezdést értem, bár nekem sose jött le ilyennek, pedig évek óta a kedvencem, szóval követem egy ideje.

A másik része igazából az ellenszenved kivetülése, minden versenyző szurkolói ilyenek, csak akik szimpatikusak Neked ott nem érdekelnek ezek a vélemények (az meg hogy a McLaren statégiai részlege elbukta neki a VB címet nagyjából tény).

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀
JéBé
Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
dugo93
Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.
Jughead
Nagyon egyszerűen megmagyarázható a Norris hate. Csak nézzél föl bármelyik közösségi médiába ahol a csapból is a divat Norris szurkolók ódája zeng, hogy a világ legjobbja miután egy top autóval nagy nehezen sikerült 3 győzelmet szereznie. Minősíthetetlen stílusban szidják a csapatot, Piastrit mindenkit, mert mindenki hibás csak Norris nem, lásd itt is pár oldalal visszább.
Mindemellett számomra rendkívül visszataszító az az újgazdag, elkényeztetett attitűd ami süt róla.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀
JéBé
Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
dugo93
Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.