Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 1 éve
Truck Series hozott egy epikus benzinkifogyós utolós 2 kört az első rájátszás kör végére.Kiemelném, hogy a rookie Layne Riggs bár lemaradt a rájátszásról az utolsó 10 versenyen:
3, 28, 5, 25, 30, 5, 5, 1, 1, 2 helyezéseket hozott, kiemelve az eddigi 3 rájátszás futam.
A Front Row új húzóembere lehet a srác pár éven belül.
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
MM kisegítette Peccot, azzal h ameddig tudta tartotta Bestiát. Holnap megint esélyes lesz Ennea a győzelemre.Mondjuk Peccot se mondanám okosnak.
Martin 4 DNF , Pecco 7 DNF idén és MM 3 DNF , de persze Marquez esik mindig 😁😁
Martin tényleg kegyetlen buta , múltkor írta valaki , de teljesen egyetértek vele..mekkora előnye lehetne már.
Pep71
Jovore MM lehet simán tarol
több mint 1 éve
MM kisegítette Peccot, azzal h ameddig tudta tartotta Bestiát. Holnap megint esélyes lesz Ennea a győzelemre.Igazad van abban, h Pecco és Martin mentálisan fejben nincsenek a prime Marquez, Rossi, mint vb aspiránsok szintjén.
Martin 4 DNF , Pecco 7 DNF idén és MM 3 DNF , de persze Marquez esik mindig 😁😁
Martin tényleg kegyetlen buta , múltkor írta valaki , de teljesen egyetértek vele..mekkora előnye lehetne már.
Pep71
Martin különösen mostanában hibázgat sokat, az az esőgumis incidens megzavarhatta (a mait nem láttam), a múltkor viszont Bestiával összeértek, az nem az ő hibája volt.
Viszont teljesen más helyzetben vannak MM-hez és Bestiához képest is.
Marquez az elején dobott el sokat, amivel majdnem kiszállt a vb-ből, nagy hátránya volt és nem is számított előzetes esélyesnek, a többiek hibáiból zárkózik, egy rosszabb motorral nyilván (1-2 pálya kivételével gyengébb gépen).
EBast meg az időmérőket és főleg a szezon közepéig a sprinteket nem tudta összerakni., ezért lett underdog.
Pecco és Martin azonban végig nyélen mennek, mindenki és egymás ellen is, főleg sztem a Pramacnak kell határon mennie a gyári Ducatik ellen, mert máshogy nem bírná a tempót az élen tartani. Ő sztem kockáztatni kényszerülnek amiatt, h a másik ne lépjen el nagyon, emiatt hibáznak. S igen, az én ízlésemnek is többet esnek.
több mint 1 éve
Vajon Bastia előzött volna? 😊Sztem most igen, nagyon nagy tempó előnye volt és ugye most már tudja , hogy jövőre nem Ducatis lesz..
NB2
Plusz, ha a két "nagy" továbbra is ilyen konzisztens lesz esésekben😁, akkor bőven odaérhet még a VB csatába..azért mégiscsak egy gyári GP24-en ül és a versenytempója nagyon jó a legtöbbször, csak az a fránya időmérő ne lenne 😬
Viszont ha Martin holnap nem dobja el, akkor visszahozhajtja a mai pontokat, mert sztem Peccora veszélyes lehet Bestia és Bezzechi is(bár ő mivel 46os lehet inkább védi majd).
több mint 1 éve
Vajon Bastia előzött volna? 😊
több mint 1 éve
MM kisegítette Peccot, azzal h ameddig tudta tartotta Bestiát. Holnap megint esélyes lesz Ennea a győzelemre.Martin 4 DNF , Pecco 7 DNF idén és MM 3 DNF , de persze Marquez esik mindig 😁😁
Martin tényleg kegyetlen buta , múltkor írta valaki , de teljesen egyetértek vele..mekkora előnye lehetne már.
több mint 1 éve
Martin vazze ilyenek nem férnek bele, simán lehetett volna egy nyugodt különbsége, erre eldobja 😕
több mint 1 éve
Lawsonnal terveznek full-time, de még nem hivatalos jövőre. Ergo meg kell még mutatnia idén mit tud, különben jön Hadjar
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Van ilyen pletyka, de én Ricciardo karrierjére gondolok. Onnantól, hogy nem ő Ausztrália arca, sőt egy fiatalabb és nála jelenleg jobb ausztrál versenyző is van, elveszett a marketing értéke.A Ricciardo-Lawson csere hivatalos.Nem az, hogy muszáj 6 versenyt mennie Lawsonnak, különben FA lett volna, és terveznek vele 25-ben full time?
Ha tippelnem kéne Piastri berobbanása adta meg a kegyelemdöfést.
Jughead
zacknorb
Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
A Ricciardo-Lawson csere hivatalos.Nem az, hogy muszáj 6 versenyt mennie Lawsonnak, különben FA lett volna, és terveznek vele 25-ben full time?
Ha tippelnem kéne Piastri berobbanása adta meg a kegyelemdöfést.
Jughead
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
A Ricciardo-Lawson csere hivatalos.Ha tippelnem kéne Piastri berobbanása adta meg a kegyelemdöfést.
több mint 1 éve
BREAKING NEWS: Ed Carpenter Racing announces its driver lineup for the 2025 season with Alexander Rossi joining the team on a multiyear deal to pilot the No. 20 and Christian Rasmussen Racing moving full-time to the No. 21.Na, van Kalmthout végre kikerült a 21-esből, el sem hiszem.
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
BREAKING NEWS: Ed Carpenter Racing announces its driver lineup for the 2025 season with Alexander Rossi joining the team on a multiyear deal to pilot the No. 20 and Christian Rasmussen Racing moving full-time to the No. 21.
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Azta rohadt...norris : "toto wolff issues health update on hamilton and russell? fuc***g hell, it’s tough for everyone. why do they think that they’ve...everyone’s got heatstroke if they’ve got heatstroke.."
— sim (@sim3744) September 24, 2024
"maybe they're unwell you dont know their situation bro" (big up this guy)
norris :… pic.twitter.com/LW6a2ylusd
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
www.usaracing.hu/2024/09/23/sosem-latott-uj-era-kezdodik-az-indycarban-itt-vannak-a-reszletek/?fbclid=IwY2xjawFepHxleHRuA2FlbQIxMQABHbWWMKUxzRd_ALWk3AOdoyJg546LlRZ9_NNFjlvTZkqT27m84WHxlFf1vw_aem_ALIzvPpt6-EjqwzW1n9JGAIndycar charterek here we go
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Csak most volt időm megnézni a csütörtöki NCTS versenyt Bristolból. Kib*szottul örülök hogy Riggs nyert ismét, és végre jönnek a jó eredmények neki. Ilyen az ha egyszer egy üzlet beindul.Már csak tényleg Creednek kéne valahogy megszereznie az elsőt, és akkor (Larson végső helyezésétől függően) ez egy hibátlan szezon lenne számomra, mert a legfontosabb, hogy Gragson jól teljesít és fejlődik, az teljesült.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Tekintve hogy egy kezdo gokart szezon is van vagy 10 ezer euro, egy F3 meg millio+ nem annyira kell ezen meglepodni hogy gazdagok. De mondjuk ettol meg nem feltetlen faszok. Sztem Norris sem az, most kicsit nyomja a bajnoksag terhe de ez ilyen. Weber meselte egyszer egy podcastben hogy Rosberghez orak utan sem lehetett hozzaszolni mikor kilapott Hamiltontol az idomeron. Azota meg kb 100x tobb a social megjelenesuk, nem is tudok igy hirtelen semmilyen sportot ahol ennyit basztatnak a sportolokat minden hulyeseggel.
több mint 1 éve
Full egyértelmű a Norris hate. Top csapat top pilótája. Ennyi.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀Kétszer is hibázott nem kicsit....mindkétszer megúszta a defektet.....mert ha nem úszta volna meg akkor kb pontot sem szerez....
JéBé
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Ha jól fizetett F1 pilóta lennél, nagy valószínűséggel te sem Adios cipőben mennél a következő GP-re a Ryanair-rel.Nagyon egyszerűen megmagyarázható a Norris hate. Csak nézzél föl bármelyik közösségi médiába ahol a csapból is a divat Norris szurkolók ódája zeng, hogy a világ legjobbja miután egy top autóval nagy nehezen sikerült 3 győzelmet szereznie. Minősíthetetlen stílusban szidják a csapatot, Piastrit mindenkit, mert mindenki hibás csak Norris nem, lásd itt is pár oldalal visszább.Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
JéBé
dugo93
Jughead
Mindemellett számomra rendkívül visszataszító az az újgazdag, elkényeztetett attitűd ami süt róla.
Tarsi
több mint 1 éve
meg az is, hogy a pilóták 90%-a újgazdag faszAz utolsó bekezdést értem, bár nekem sose jött le ilyennek, pedig évek óta a kedvencem, szóval követem egy ideje.Nagyon egyszerűen megmagyarázható a Norris hate. Csak nézzél föl bármelyik közösségi médiába ahol a csapból is a divat Norris szurkolók ódája zeng, hogy a világ legjobbja miután egy top autóval nagy nehezen sikerült 3 győzelmet szereznie. Minősíthetetlen stílusban szidják a csapatot, Piastrit mindenkit, mert mindenki hibás csak Norris nem, lásd itt is pár oldalal visszább.Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
JéBé
dugo93
Jughead
Mindemellett számomra rendkívül visszataszító az az újgazdag, elkényeztetett attitűd ami süt róla.
Tarsi
A másik része igazából az ellenszenved kivetülése, minden versenyző szurkolói ilyenek, csak akik szimpatikusak Neked ott nem érdekelnek ezek a vélemények (az meg hogy a McLaren statégiai részlege elbukta neki a VB címet nagyjából tény).
Jughead
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Az utolsó bekezdést értem, bár nekem sose jött le ilyennek, pedig évek óta a kedvencem, szóval követem egy ideje.Nagyon egyszerűen megmagyarázható a Norris hate. Csak nézzél föl bármelyik közösségi médiába ahol a csapból is a divat Norris szurkolók ódája zeng, hogy a világ legjobbja miután egy top autóval nagy nehezen sikerült 3 győzelmet szereznie. Minősíthetetlen stílusban szidják a csapatot, Piastrit mindenkit, mert mindenki hibás csak Norris nem, lásd itt is pár oldalal visszább.Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
JéBé
dugo93
Jughead
Mindemellett számomra rendkívül visszataszító az az újgazdag, elkényeztetett attitűd ami süt róla.
Tarsi
A másik része igazából az ellenszenved kivetülése, minden versenyző szurkolói ilyenek, csak akik szimpatikusak Neked ott nem érdekelnek ezek a vélemények (az meg hogy a McLaren statégiai részlege elbukta neki a VB címet nagyjából tény).
Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Nagyon egyszerűen megmagyarázható a Norris hate. Csak nézzél föl bármelyik közösségi médiába ahol a csapból is a divat Norris szurkolók ódája zeng, hogy a világ legjobbja miután egy top autóval nagy nehezen sikerült 3 győzelmet szereznie. Minősíthetetlen stílusban szidják a csapatot, Piastrit mindenkit, mert mindenki hibás csak Norris nem, lásd itt is pár oldalal visszább.Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
JéBé
dugo93
Jughead
Mindemellett számomra rendkívül visszataszító az az újgazdag, elkényeztetett attitűd ami süt róla.
több mint 1 éve
Az az igazán vicces az egész számomra felfoghatatlan Norris hate-ben, hogy eközben Piastri agyon van hypeolva aztán eddig 11-6 a versenyeken Norris-nak és 15-3 az időmérőkön.Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
JéBé
dugo93