Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 1 éve
Tegnap Quartararonak kifogyott a benzine az utolsó kanyarban, azért esett vissza 2 helyet 😊Nagyon örültem én is a franciának, meg persze a Yamahának, hogy van valami fény az alagút végén. Reméljük nem csak egy vonat volt.
NB2
Az is megérdemel egy említést szerintem, hogy a SBKban meg Petrucci hozott egy tökéletes hétvégét, mindhárom futamot megnyerve.
Az egyetlen motorversenyző így a motorsportok történetében, aki nyert MotoGP, WSBK, MotoAmerica futamot és megnyerte a a Dakart is. Még egy Suzuka 8 órásra most már rámehetne akkor 😀😀
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Tegnap Quartararonak kifogyott a benzine az utolsó kanyarban, azért esett vissza 2 helyet 😊
több mint 1 éve
Én biztos vagyok benne, hogy legalább az egyikük fog nullázni a hátralévő futamokon.Mondjuk itt inkább Norrisra fogadnék.
Tarsi
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀Kiváncsi lennék, hogy ha egy Perez kaliber lenne a csapattársa és az látszódna, mint az RB-nél az elmúlt időben, akkor milyen lenne a megítélése.
JéBé
több mint 1 éve
Norris nyer 4 tizeddel qualyn utana 20 seccel versenyen = tul jo az auto es fortuna is megmenti😀
több mint 1 éve
Én biztos vagyok benne, hogy legalább az egyikük fog nullázni a hátralévő futamokon.Hát a Fortuna 2* is megmentette Norris seggét a futamon....29 pontot hozott rajta az előző 6 versenyen. 52 az előnye a maradék 6-ra.
Szerintem Maxnak legalább 2* valahogy előznie kell Norrist,hogy VB címet védjen
ThundersNFL a Paraszt
Toca
több mint 1 éve
Hát a Fortuna 2* is megmentette Norris seggét a futamon....29 pontot hozott rajta az előző 6 versenyen. 52 az előnye a maradék 6-ra.
Szerintem Maxnak legalább 2* valahogy előznie kell Norrist,hogy VB címet védjen
ThundersNFL a Paraszt
több mint 1 éve
Azért ez így elég cheat, h gyakorlatilag két redbull csapat van, és az egyiket be tudják áldozni egy leggyorsabb körertNem. A cheat az lenne ha mondjuk Tsunodával kiüttetnék Norrist egy lekőrözésnél.
Duff
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
Hát a Fortuna 2* is megmentette Norris seggét a futamon....Szerintem ez nagyon 2009 feeling, és simán megtart Max pár pontot, a riválisok egymást is fogják ütni.
Szerintem Maxnak legalább 2* valahogy előznie kell Norrist,hogy VB címet védjen
ThundersNFL a Paraszt
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Azért ez így elég cheat, h gyakorlatilag két redbull csapat van, és az egyiket be tudják áldozni egy leggyorsabb körert
több mint 1 éve
Hát a Fortuna 2* is megmentette Norris seggét a futamon....Szerintem Maxnak legalább 2* valahogy előznie kell Norrist,hogy VB címet védjen
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Most má lehet örülni 😊
több mint 1 éve
RIC A troll
több mint 1 éve
Weber nem tudja hogy csak pontszerző kaphat plusz pontot a leggyorsabb körért?max elveheti a pontot, szerintem így értette
vpi
több mint 1 éve
Weber nem tudja hogy csak pontszerző kaphat plusz pontot a leggyorsabb körért?Ez nekem is új.
vpi
több mint 1 éve
Piastri amennyire spórol, még kinézem belőle, hogy rámegy a leggyorsabb körre, jó csapattárs módjára. 😄😄VB egyéni dobogóért is számít minden pont
Mr.Breaker
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Mr.Breaker
1 948
Piastri amennyire spórol, még kinézem belőle, hogy rámegy a leggyorsabb körre, jó csapattárs módjára. 😄😄
több mint 1 éve
Weber nem tudja hogy csak pontszerző kaphat plusz pontot a leggyorsabb körért?
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
Norbi, ha 28 futamból 26ot nyersz mert annyira mindenki felett vagy persze hogy bevállalod, de ez nem az a szitu
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Norris megint megúszta....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Lassan kéne egy Ver-Pia kör összehasonlítás
több mint 1 éve
Ez a pálya Monaco 2.0Már annak az 1 Monaconak sem kéne a versenynaptárba lennie, de azt még le tudom nyelni a múltja miatt, de nevetséges, hogy mégegy ilyen pálya itt lehet
ThundersNFL a Paraszt
több mint 1 éve
Na bakker... addig amíg írtam nem láttam az ismétlést. Így arra korrigálok h a hiba belefért, de azért közel volt, amit írsz.Ha jobban telikapja falat és beleáll akkor kiesik ....Most belefért volna neki a hiba amúgy és a szárny csere.Majdnem elkúrtaDurván aláz NorrisTényleg, hol van az anti-Lando bagázs most?
NB2
shawnka
NB2
Beki
ThundersNFL a Paraszt
több mint 1 éve
Ez a pálya Monaco 2.0
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Ha jobban telikapja falat és beleáll akkor kiesik ....Most belefért volna neki a hiba amúgy és a szárny csere.Majdnem elkúrtaDurván aláz NorrisTényleg, hol van az anti-Lando bagázs most?
NB2
shawnka
NB2
Beki
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Most belefért volna neki a hiba amúgy és a szárny csere.Majdnem elkúrtaDurván aláz NorrisTényleg, hol van az anti-Lando bagázs most?
NB2
shawnka
NB2