Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 1 éve
A pálya elhagyás nettó faszság indok
Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Pont ezt akartam írni, látszódott, hogy elvette, de átment a vonalon a piros előtt szabályosanMax megkérdi mért vették el a körét, de mondjuk dupla sárgán áthajtott 😀Elvette a gázt és lendületből beért
Heisman nádor
ThundersNFL a Paraszt
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Max megkérdi mért vették el a körét, de mondjuk dupla sárgán áthajtott 😀Elvette a gázt és lendületből beért
Heisman nádor
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Max megkérdi mért vették el a körét, de mondjuk dupla sárgán áthajtott 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Sainz a kurva anyád, hogy elbaszod mindenki versenyét 😕Bakui karma visszanyalt
NB2
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Sainz a balfasz
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Sainz a kurva anyád, hogy elbaszod mindenki versenyét 😕
több mint 1 éve
Perez....istenem.....Max a 💩rt is kitapossa abból az autóból.....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Perez istenem 😕
több mint 1 éve
Checo megint benézte
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Ez de szar sprint volt 😕holnap nem fog esni? 😊
félek az olasz holnap hoz egy dögunalmat 😕
több mint 1 éve
McLaren lett az új RB.....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Azért ott van egy Hocevar is a Spire Motorsportnál, csak gondolom akartak mellé valami tapasztalt, de korrekt eredményeket hozó arcot.Justin Haley és Corey LaJoie helyet cserél, már a jövő héttől. Szóval Haley vezeti a Spire 7-es Chevyjét és LaJoe az RWR 15-ösét.Keselowski szerint nem tudtak versenyezni a Hendrickkel, ők akarták ezt a cserét nagyon, mivel a Spire nagyon szorosan együtt működik velük.
A pletykák alapján ebben nem sok meglepő van, de az mindenképpen igen, hogy már szezon közben meglépik.
Kíváncsi vagyok mire megy majd jövőre a Haley - Childers páros.
Mikey
Innentől egyenes út vezet Haleynek a #48-asba, ha majd Bowman szerződése lejár..?
Mikey
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Justin Haley és Corey LaJoie helyet cserél, már a jövő héttől. Szóval Haley vezeti a Spire 7-es Chevyjét és LaJoe az RWR 15-ösét.Keselowski szerint nem tudtak versenyezni a Hendrickkel, ők akarták ezt a cserét nagyon, mivel a Spire nagyon szorosan együtt működik velük.
A pletykák alapján ebben nem sok meglepő van, de az mindenképpen igen, hogy már szezon közben meglépik.
Kíváncsi vagyok mire megy majd jövőre a Haley - Childers páros.
Mikey
Innentől egyenes út vezet Haleynek a #48-asba, ha majd Bowman szerződése lejár..?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Ez olyan hogy eddig okés volt, de mostmár azért na, ilyet nem lehet akárhogy ment át a teszten a hátsó szárnnyal.Szembe megy a szabályok szellemiségével..RIP ,Mini DRS'Mondjuk nem értem. Ha szabályos akkor miért kell változtatni rajta?
steelwolf
csebi
dawyd728
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
dawyd728
4 265
Szembe megy a szabályok szellemiségével..RIP ,Mini DRS'Mondjuk nem értem. Ha szabályos akkor miért kell változtatni rajta?
steelwolf
csebi
több mint 1 éve
RIP ,Mini DRS'Mondjuk nem értem. Ha szabályos akkor miért kell változtatni rajta?
steelwolf
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
RIP ,Mini DRS'Szingapúri pályán nem sokat számítana....
steelwolf
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Justin Haley és Corey LaJoie helyet cserél, már a jövő héttől. Szóval Haley vezeti a Spire 7-es Chevyjét és LaJoe az RWR 15-ösét.A pletykák alapján ebben nem sok meglepő van, de az mindenképpen igen, hogy már szezon közben meglépik.
Kíváncsi vagyok mire megy majd jövőre a Haley - Childers páros.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
RIP ,Mini DRS'
több mint 1 éve
BREAKING NEWS: Meyer Shank Racing announces Marcus Armstrong will join the team and pilot the No. 66 beginning in 2025.Na ennek annyira nem örülök, reméltem hogy marad a Ganassinál.
#INDYCAR // Meyer Shank Racing
zacknorb
Callum Ilott pedig az egyik Prema autót fogja full-time vezetni, nagyon kíváncsian várom, mire lesznek ők képesek az első évben. De annak nagyon örülök hogy Ilott "visszatér".
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
dawyd728
4 265
És? Tavaly és idén is a spanyolok még. Nyilván pontosan körbe bastyázták magukat és kismillió feltétel teljesülése esetén jönne csak ide akár csak a WSBK is. A spanyolok korábban is a rövidtávú érdekeik mentén sorvasztották el a kezükben lévőJövőre már a Liberty a főnök.Én majd csak akkor örülnek ennek a bejelentésnek, ha már jövő augusztus van és meg nem töröltek. Mert ahogy olvastam róla nem kevés átalakítás kell meg ott, és látva, h pl mi volt az SBK-val nem lepődnék meg ha ez is törölve lenne.Idén 3 versenyt töröltek a moto gp-ben. Bohócok a spanyolok. Velünk is bohóckodnak. Nem tudom talán az A1GP utód AutoGP széria volt korábban ennyire komolyanvehetetlen vezetéssel bíró széria. Én akkor hiszem el, ha lesz itt verseny, ha elrajtolnak..
rob3r7o
dawyd728
Jughead
legrangosabb motoros bajnokságokat. Szarnak ők magasról, h hosszútávon milyen kárt okoznak ők annak.
Ha láttál már motorversenyzésre alkalmas pályát minden felszereltségével együtt, akkor tudod, h a balatonfőkajári pálya kurva mesze van tőle..
Nem tudom mi van a háttérben, de az biztos, h valakik jól járnak ezzel a lebegtetéssel.
több mint 1 éve
Jövőre már a Liberty a főnök.Én majd csak akkor örülnek ennek a bejelentésnek, ha már jövő augusztus van és meg nem töröltek. Mert ahogy olvastam róla nem kevés átalakítás kell meg ott, és látva, h pl mi volt az SBK-val nem lepődnék meg ha ez is törölve lenne.Idén 3 versenyt töröltek a moto gp-ben. Bohócok a spanyolok. Velünk is bohóckodnak. Nem tudom talán az A1GP utód AutoGP széria volt korábban ennyire komolyanvehetetlen vezetéssel bíró széria. Én akkor hiszem el, ha lesz itt verseny, ha elrajtolnak..
rob3r7o
dawyd728
több mint 1 éve
dawyd728
4 265
Én majd csak akkor örülnek ennek a bejelentésnek, ha már jövő augusztus van és meg nem töröltek. Mert ahogy olvastam róla nem kevés átalakítás kell meg ott, és látva, h pl mi volt az SBK-val nem lepődnék meg ha ez is törölve lenne.Idén 3 versenyt töröltek a moto gp-ben. Bohócok a spanyolok. Velünk is bohóckodnak. Nem tudom talán az A1GP utód AutoGP széria volt korábban ennyire komolyanvehetetlen vezetéssel bíró széria. Én akkor hiszem el, ha lesz itt verseny, ha elrajtolnak..
rob3r7o