NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
És a stream is meghalt, csodás.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Berry ezt csúnyán benézte.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ennyi járt neki a múltkori után 😀 😀
adamfaragoo
persze, ettől még Hemric nyomorult. 😀 bunyóztak is már verseny után, szóval ez csak egy kis pittyputty volt.

de a karma valóban utolérte őt is hamar. 😀
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Na őt is elkapta a karma 😀 😀
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Ennyi járt neki a múltkori után 😀 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nyomorult Hemric.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
 hu.motorsport.com/f1/news/a-mercedes-elismerte-lassabb-autot-adtak-russellnek-ausztriaban-mint-hamiltonnak/10338777/
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ty Dillon nem tér vissza a Petty GMS #42-es Chevybe jövőre. A jól értesült insiderek szerint Noah Gragson a top favorit a helyére. Hmm.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
TLDR, ami egyelőre biztosnak tűnik, hogy Palou szabálytalanul beszélt a McLaren főnökkel, és egyezett meg vele szóban.

 www.motorsport.com/indycar/news/palous-shock-mclaren-move-and-its-repercussions-for-rivals/10337786/

Amilyen korrekt és értelmes versenyző és ember látszatát keltette eddig Alex, ez most legalább annyira kiábrándító tőle.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ÍGY FESTENE az F1-es mezőny NASCAR pilótaként…

 www.blog.fansbrands.hu/bulvar/humor-igy-festene-az-f1-es-mezony-nascar-pilotakent/




vpi
itt látszódik, hogy a készítőnek semmi ismerete nincs, kb. nincs is olyan, akinek felfújt feje lenne. 😀
Mikey
Loganot még ma is egy pálcika, na de milyen volt amikor elkezdte a Nationwideban 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Közben az IndyCarban a Ganassi bejelentette, hogy él Alex Palou '23-ra szóló opciójával, így a bajnok marad a CGR-nál. Hip hip hurrá!
Mikey
Nem. Palou maga cáfolta ezt, ráadásul az engedélye nélkül tették ki egy olyan idézettel, amit nem is ő mondott, majd a következő tweetben bejelentette hogy megy a McLarenhez, és ő is tesztelni fogja az F1-es autót. Kicsit később a McLaren is kiírta, hogy Palou megy hozzájuk.

Mi a fasz van itt?! 😀
Mikey
Pont most olvastam, most akkor ki hazudik és hova igazolt és mi van!? 😂😂
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
ÍGY FESTENE az F1-es mezőny NASCAR pilótaként…

 www.blog.fansbrands.hu/bulvar/humor-igy-festene-az-f1-es-mezony-nascar-pilotakent/




vpi
itt látszódik, hogy a készítőnek semmi ismerete nincs, kb. nincs is olyan, akinek felfújt feje lenne. 😀
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
ÍGY FESTENE az F1-es mezőny NASCAR pilótaként…

 www.blog.fansbrands.hu/bulvar/humor-igy-festene-az-f1-es-mezony-nascar-pilotakent/



több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Közben az IndyCarban a Ganassi bejelentette, hogy él Alex Palou '23-ra szóló opciójával, így a bajnok marad a CGR-nál. Hip hip hurrá!
Mikey
Nem. Palou maga cáfolta ezt, ráadásul az engedélye nélkül tették ki egy olyan idézettel, amit nem is ő mondott, majd a következő tweetben bejelentette hogy megy a McLarenhez, és ő is tesztelni fogja az F1-es autót. Kicsit később a McLaren is kiírta, hogy Palou megy hozzájuk.

Mi a fasz van itt?! 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Közben az IndyCarban a Ganassi bejelentette, hogy él Alex Palou '23-ra szóló opciójával, így a bajnok marad a CGR-nál. Hip hip hurrá!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587

adamfaragoo
Ezt nem látta jönni szerintem senki. Az is furcsa, hogy ennyire korán bejelentik.

Így hirtelen azt sem tudom hogy örüljek-e.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415

adamfaragoo
Lesz 3.autó is, vagy valaki távozik. Kurt öreg, de azért Bubba se váltotta meg a világot
Heisman nádor
Eddig ennyit lehet tudni

"23XI Racing's Steve Lauletta reiterated that both Bubba Wallace and Kurt Busch will be back in 2023. Wouldn't say if their deals end in 2023. TBD if Reddick will be in a third car or the 23 or 45 in 2024."
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

adamfaragoo
Lesz 3.autó is, vagy valaki távozik. Kurt öreg, de azért Bubba se váltotta meg a világot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Ha esetleg elsiklottam a hsz felett, elnézést érte: Colton Herta, az IndyCar Series egyik legtehetségesebb, de bizonyosan legpechesebb fiatalja tesztelni fogja a McLaren F1-es autóját Portimaóban.

Személy szerint nem bánnám, ha átmenne az IndyCarból, úgy a kedvencemnek eggyel kevesebb ellenfele lenne. 😛
Mikey
Ricciardot küldik vissza helyette.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ha esetleg elsiklottam a hsz felett, elnézést érte: Colton Herta, az IndyCar Series egyik legtehetségesebb, de bizonyosan legpechesebb fiatalja tesztelni fogja a McLaren F1-es autóját Portimaóban.

Személy szerint nem bánnám, ha átmenne az IndyCarból, úgy a kedvencemnek eggyel kevesebb ellenfele lenne. 😛
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
egyébként én nem értem Russel büntetését
komolyan 5mp-ért simán ki lehet rakni a riválisod??? Perez minimum egy 3. helyet bukott ezzel, de ki tudja...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így néz ki majd Kimi NASCAR autója augusztus 21-én.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!