Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
most az miért szabályos, hogy max olyan féktávot vesz, hogy be sem tud fordulni de legalább norrist is kitereli a pályáról?
peach
be tudott fordulni, bőven a vonalon belül fordult el. Rajtnál mindenhol elnézik az ilyeneket, de ezen a hétvégén eleve elnézőbbek az ilyen manőverekkel.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
most az miért szabályos, hogy max olyan féktávot vesz, hogy be sem tud fordulni de legalább norrist is kitereli a pályáról?
peach
Az egész hétvégén érthetetlen, amit a versenybírók csinálnak. Tegnap Sainzot kétszer kellett volna büntetni.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
most az miért szabályos, hogy max olyan féktávot vesz, hogy be sem tud fordulni de legalább norrist is kitereli a pályáról?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Merci szombat és vasárnap gatya

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Hát én értem, hogy rajtnál mások a szabályok, de Max el se tudott fordulni a pályán.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Na remélem Larsonnak összejön a mesterhármas. Gragsonre is ráférne egy Top 10 helyezés a hazai pályáján.

Let's go racin'!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Jövőre sajnos szerintem 2019 újratoltve lesz. GPre gondolok.
esanders10
Szétadnám ha visszatérne Rossi megha MM is nyer.
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 1 006
Jövőre sajnos szerintem 2019 újratoltve lesz. GPre gondolok.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Rozoga világbajnok.

Összeségében nem volt ez kérdés kb. a szezon negyedétől. Gratula a töröknek!
Cowboykarcsi90
Ha van ember aki megérdemelte, akkor Toprak az.

Csapat és márkaváltás után, első szezonja egy olyan technikán ami eddig nem volt versenyképes, és szétdominálta a mezőnyt. Ráadásul nagyon szórakoztató nézni, ahogy motorozik.
Jan
Az biztos hogy nem lehet kérdés, hogy a motoros vagy a gép e a nagyobb zseni. Nézzük meg a többi BMW-és hol van.

Az látszik, hogy Toprak stílusának amúgy is fekszik a bömbi, de ez nem von le semmit a sikerei értékéből. A többiek fele ennyit is csak alkalmanként hoznak ki a motorjukból. Rossi 2004-es Yamahára váltására hajaz teljesen.
Cowboykarcsi90
Van ilyen, a Ducatit is bszott nehéz volt megülni a kétezres évek közepén, aztán jött Stoner, és csinált egy első meg egy második helyet, mert érezte a gépet.
slowmotion
Szerintem azért ne intézzük el ennyivel, hogy “van ilyen”. Van ilyen. Tíz évente egyszer.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
A csajok azért nem csináltak egy rossz szezonzárót.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Rozoga világbajnok.

Összeségében nem volt ez kérdés kb. a szezon negyedétől. Gratula a töröknek!
Cowboykarcsi90
Ha van ember aki megérdemelte, akkor Toprak az.

Csapat és márkaváltás után, első szezonja egy olyan technikán ami eddig nem volt versenyképes, és szétdominálta a mezőnyt. Ráadásul nagyon szórakoztató nézni, ahogy motorozik.
Jan
Az biztos hogy nem lehet kérdés, hogy a motoros vagy a gép e a nagyobb zseni. Nézzük meg a többi BMW-és hol van.

Az látszik, hogy Toprak stílusának amúgy is fekszik a bömbi, de ez nem von le semmit a sikerei értékéből. A többiek fele ennyit is csak alkalmanként hoznak ki a motorjukból. Rossi 2004-es Yamahára váltására hajaz teljesen.
Cowboykarcsi90
Van ilyen, a Ducatit is bszott nehéz volt megülni a kétezres évek közepén, aztán jött Stoner, és csinált egy első meg egy második helyet, mert érezte a gépet.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Azt meg nem igazán láttam jönni, hogy A.J. Allmendinger lesz az, aki elsőként megy champo4-ba Xfinityben

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Hajnalban hazafelé menet még megnéztem a Moto3-at, többi a college pótlás után lesz.
Eszeveszett jó volt.

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Rozoga világbajnok.

Összeségében nem volt ez kérdés kb. a szezon negyedétől. Gratula a töröknek!
Cowboykarcsi90
Ha van ember aki megérdemelte, akkor Toprak az.

Csapat és márkaváltás után, első szezonja egy olyan technikán ami eddig nem volt versenyképes, és szétdominálta a mezőnyt. Ráadásul nagyon szórakoztató nézni, ahogy motorozik.
Jan
Az biztos hogy nem lehet kérdés, hogy a motoros vagy a gép e a nagyobb zseni. Nézzük meg a többi BMW-és hol van.

Az látszik, hogy Toprak stílusának amúgy is fekszik a bömbi, de ez nem von le semmit a sikerei értékéből. A többiek fele ennyit is csak alkalmanként hoznak ki a motorjukból. Rossi 2004-es Yamahára váltására hajaz teljesen.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM és Martin tönkre verik a mezőnyt..
És MM egy piszok szar rajt után.
Óriási csata
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Piastri időmérői továbbra is gyengék, ezzel már 16-3 idén Norris-nak (csak Max és Albon veri jobban az aktuális csapattársát).
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Hát Maxnak nagyon komoly köre lehetett volna ha Russell nem parkol bele a falba. Érdekes lesz a holnap, a Ferrariknak ilyen versenytempóval nagyon jó a második sor. Négyesélyes.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Norris szerintem jól járt, hogy Sainz megelőzte, elnézve a spanyolt ma és a verseny végi tempó külőnbséget ebből Norrisnak úgyse lett volna második hely, de cserébe Sainz legalább annyira kiterelte volna, hogy még Leclerc is megelőzze (ha nem ütköznek össze).

Viszont Max 19. körös leggyorsabb köre nem nézett ki a legjobban a többiek szempontjából, a Red Bull a 4 hét alatt úgy néz ki talált valamit.
Jughead
Hát azért az elfékezés, aztán a brakecheck Leclercen amit vizsgálnak. Pont ilyeneket nem kéne csinálni ha bajnok akar lenni. Ebben benne volt ő is
Heisman nádor
Persze a Sainzos esetnél elfékezte, azt akartam írni is, hogy bár hibázott, de jól járt, mert kétségem sincs afelől, hogy Sainz ekkora tempóelőnynél vagy így-vagy úgy megpróbálta volna. És láttuk Russell és Leclerc ellen, hogy a támadásaiba minden belefért (szerintem mindkettő szabálytalan volt amúgy).
Jughead
Hát azért nálam a Leclerces eset emellé eléggé fura. Főleg hogy még így kis üthette volna magát.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Norris szerintem jól járt, hogy Sainz megelőzte, elnézve a spanyolt ma és a verseny végi tempó külőnbséget ebből Norrisnak úgyse lett volna második hely, de cserébe Sainz legalább annyira kiterelte volna, hogy még Leclerc is megelőzze (ha nem ütköznek össze).

Viszont Max 19. körös leggyorsabb köre nem nézett ki a legjobban a többiek szempontjából, a Red Bull a 4 hét alatt úgy néz ki talált valamit.
Jughead
Hát azért az elfékezés, aztán a brakecheck Leclercen amit vizsgálnak. Pont ilyeneket nem kéne csinálni ha bajnok akar lenni. Ebben benne volt ő is
Heisman nádor
Persze a Sainzos esetnél elfékezte, azt akartam írni is, hogy bár hibázott, de jól járt, mert kétségem sincs afelől, hogy Sainz ekkora tempóelőnynél vagy így-vagy úgy megpróbálta volna. És láttuk Russell és Leclerc ellen, hogy a támadásaiba minden belefért (szerintem mindkettő szabálytalan volt amúgy).
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Norris szerintem jól járt, hogy Sainz megelőzte, elnézve a spanyolt ma és a verseny végi tempó külőnbséget ebből Norrisnak úgyse lett volna második hely, de cserébe Sainz legalább annyira kiterelte volna, hogy még Leclerc is megelőzze (ha nem ütköznek össze).

Viszont Max 19. körös leggyorsabb köre nem nézett ki a legjobban a többiek szempontjából, a Red Bull a 4 hét alatt úgy néz ki talált valamit.
Jughead
Hát azért az elfékezés, aztán a brakecheck Leclercen amit vizsgálnak. Pont ilyeneket nem kéne csinálni ha bajnok akar lenni. Ebben benne volt ő is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Norris szerintem jól járt, hogy Sainz megelőzte, elnézve a spanyolt ma és a verseny végi tempó külőnbséget ebből Norrisnak úgyse lett volna második hely, de cserébe Sainz legalább annyira kiterelte volna, hogy még Leclerc is megelőzze (ha nem ütköznek össze).

Viszont Max 19. körös leggyorsabb köre nem nézett ki a legjobban a többiek szempontjából, a Red Bull a 4 hét alatt úgy néz ki talált valamit.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Komoly kis sprint volt ez

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Tsunoda megint kiüti Perezt. Bár a japán cigánykerekezhetne vezetés közben és akkor se vinnék fel.
Heisman nádor
Marko elvileg ot akarja, Horner viszont nem, merthogy tul temperamentumos.

Meg szerencse h Max a higgadtsag jelkepe.
Duff
Most a Honda *joined the chat* és nyomják hogy kapja meg az esélyt
Heisman nádor
Az a Honda, aki lassan dobbant?

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Tsunoda megint kiüti Perezt. Bár a japán cigánykerekezhetne vezetés közben és akkor se vinnék fel.
Heisman nádor
Marko elvileg ot akarja, Horner viszont nem, merthogy tul temperamentumos.

Meg szerencse h Max a higgadtsag jelkepe.
Duff
Most a Honda *joined the chat* és nyomják hogy kapja meg az esélyt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Tsunoda megint kiüti Perezt. Bár a japán cigánykerekezhetne vezetés közben és akkor se vinnék fel.
Heisman nádor
Marko elvileg ot akarja, Horner viszont nem, merthogy tul temperamentumos.

Meg szerencse h Max a higgadtsag jelkepe.