Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
Pep71
A valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.

Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Javítottam, de a többi úgy történt
Willie Parker
Nézd már meg milyen előnye van a GP24esnek..tavaly Bezzechi, Alex Marquez, Marini sokkal közelebb volt az egy évvel régebbi motorral, még futamokat is tudtak nyerni.
Most hol van Bezzechi meg a kis Marquez..egyedül MM tudja néha tartani velük a tempót.
Bődületes előny van. Morbidelli meg egy vicc, ha nem hívogatná naponta Rossi-t sose lenne a GP-ben..
Pep71
Senki nem vitatja, h előnye van.
Csak vicces azzal mentegetni Marquezt, h azért esik kel, mert csak győzni akar.
Nem azért, hanem mert sokat kockáztat, vagy túlvállalja magát vagy mert az átlagnál többször begőzöl. Ezért nem volt vb esélyes a legutóbbi években és nem kapott prémium ülést, de 25-re megérdemli a Gresinis teljesítménnyel is, bár én Martint néztem volna inkább.
Remélem MM jó lesz, de azt nem mondom, h akkor sem hibázna sokat, ha egy 24-es gyári Dukin lovagolna ...sztem amúgy Martinnak is nyélen kell mennie, h Peccóval tudja tartani a lépést.
Willie Parker
Persze , h esik mert neki semmit nem ér, ha bejon 5-6. helyeken..
De ez még az F1-ben is így van, ha nem a tiéd a legjobb technika , akkor sokkal többet hibázol, mert túl kell tolnod.
Vettel top pilótának tűnt, aztán amint elhagyta az RB-t kiderult h full középszer.
Verstappen is többet hibázott idén mint előtte két év alatt, milyen meglepő..mert már nem űrautoja van.
Lorenzo-t ugyanígy körbenyalták h milyen konstans amikor az élen megy, mint ma Pecco-t, aztán MM meg körönként majdnem 1mp-t adott neki és vissza is vonult 😁😁
Egyébként Pecco abszolút nem hibázik/hibázott keveset még a VB címért menő évei alatt sem..
És h azért nem volt VB esélyes MM 🤣🤣🤣🤣 te látod milyen ez a Honda ? És MM tavaly még azzal volt egy időmérőn 2. 😁 most meg tök utolsók...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Lassan csak beáll a valós Moto Gp erősorrend.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
Pep71
A valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.

Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Javítottam, de a többi úgy történt
Willie Parker
Nézd már meg milyen előnye van a GP24esnek..tavaly Bezzechi, Alex Marquez, Marini sokkal közelebb volt az egy évvel régebbi motorral, még futamokat is tudtak nyerni.
Most hol van Bezzechi meg a kis Marquez..egyedül MM tudja néha tartani velük a tempót.
Bődületes előny van. Morbidelli meg egy vicc, ha nem hívogatná naponta Rossi-t sose lenne a GP-ben..
Pep71
Senki nem vitatja, h előnye van.
Csak vicces azzal mentegetni Marquezt, h azért esik kel, mert csak győzni akar.
Nem azért, hanem mert sokat kockáztat, vagy túlvállalja magát vagy mert az átlagnál többször begőzöl. Ezért nem volt vb esélyes a legutóbbi években és nem kapott prémium ülést, de 25-re megérdemli a Gresinis teljesítménnyel is, bár én Martint néztem volna inkább.
Remélem MM jó lesz, de azt nem mondom, h akkor sem hibázna sokat, ha egy 24-es gyári Dukin lovagolna ...sztem amúgy Martinnak is nyélen kell mennie, h Peccóval tudja tartani a lépést.
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 1 006
Idén azon ritka alkalmak egyike hogy az F1 élvezhetőbb mint a Moto Gp.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
Pep71
A valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.

Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Javítottam, de a többi úgy történt
Willie Parker
Nézd már meg milyen előnye van a GP24esnek..tavaly Bezzechi, Alex Marquez, Marini sokkal közelebb volt az egy évvel régebbi motorral, még futamokat is tudtak nyerni.
Most hol van Bezzechi meg a kis Marquez..egyedül MM tudja néha tartani velük a tempót.
Bődületes előny van. Morbidelli meg egy vicc, ha nem hívogatná naponta Rossi-t sose lenne a GP-ben..
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
utólag sorry, jah a moci baszta el
egy 3. helyet bukott így MM

amúgy én is úgy vagyok, hogy Bagnaia-t megnézném másik motoron, mert ez a motor űrmotor, sajnos így a versenyek sem olyan izgisek 😕

és szerintem ha nem lesz perec, akkor ezt Martin innentől bukja
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
Pep71
A valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.

Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Javítottam, de a többi úgy történt
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
Pep71
A valóságban összeugrott MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.

Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Most játszották vissza, h nem ugrott össze..te mit nézel 😀
Pecco aztán nem szokta eldobni..😃
Amikor MM nyerte a VB-ket kevesebbszer dobta el mint amikor Pecco nyerte..
Nem féltem MM-et , az a Bestia is meg tudja szorongatni néha Pecco-t, akinél MM tempója ma is sokkal jobb és Bestia a mezőny messze legjobb motorján ül, plusz MM a gumikat sem tudta kímélni.

Szerkesztette: Pep71
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 484
Ritkán nézek Moto GP-t.
Hidegrázásom van attól, hogy kanyaroknál milyen közel vannak az aszfalthoz.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
Pep71
A valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.

Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
érdekesen alakul a jövő évi Ducati, MM, Aldeguer és Morbidelli nem biztos, hogy előrelépés a Martin, Bastianini, Bezzecchi trióhoz képest
törölt kristof
Mm > 3 együtt. Szerintem nincs miről beszélni.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
érdekesen alakul a jövő évi Ducati, MM, Aldeguer és Morbidelli nem biztos, hogy előrelépés a Martin, Bastianini, Bezzecchi trióhoz képest
törölt kristof
Megnézném Pecco és Martin is ugyanígy elől lenne egy GP23-al..olyan durván jó ez a GP24 , mint tavaly a RB..
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
MM jól elbaszta a rajtot 😕
NB2
érdekesen alakul a jövő évi Ducati, MM, Aldeguer és Morbidelli nem biztos, hogy előrelépés a Martin, Bastianini, Bezzecchi trióhoz képest

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
MM jól elbaszta a rajtot 😕
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
 rallyfeeling.hu/550-millio-dollarert-cserelhet-gazdat-a-wrc-promoter/
Kellene is a vérfrissítés és kellene egy komolyan vehető WRC.
🤘 gaben 🤘
Nem akarok boomerkedni, hogy régen minden jobb vót’ de tényleg 15-20 éve milyen rally VB-k voltak már?

Most meg egy pilótát nem tudnék mondani a mezőnyből.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 rallyfeeling.hu/550-millio-dollarert-cserelhet-gazdat-a-wrc-promoter/
Kellene is a vérfrissítés és kellene egy komolyan vehető WRC.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Creed és Mayer jövőre a Haas Factory Team Xfinity csapatánál versenyez. Creedé lesz a #00 és Mayeré a #41-es autó.

Ez most úgy meglepett, ahogy van.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Sprint futamon több mint 7 másodpercet kapott a legjobb nem GP24-es Ducati. Ez valami eszméletlen és értelmezhetetlen Moto GP szinten. Szerintem a valaha volt legdominánsabb gép ez az idei Ducati most már.
esanders10
Pecco fejben erősebb és konzisztensebb mint a többiek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 1 006
Sprint futamon több mint 7 másodpercet kapott a legjobb nem GP24-es Ducati. Ez valami eszméletlen és értelmezhetetlen Moto GP szinten. Szerintem a valaha volt legdominánsabb gép ez az idei Ducati most már.

Szerkesztette: esanders10
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 523 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem láttam a sprintet csak simán a végeredményt. Pecco tényleg 4 másodpercet adott a második Martinnak egy sprinten? Vagy lett valami a spanyollal és ezért hízott ekkorára a különbség kettejük között?
Cowboykarcsi90
Kapott egy hosszú körös büntit Martin.

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Nem láttam a sprintet csak simán a végeredményt. Pecco tényleg 4 másodpercet adott a második Martinnak egy sprinten? Vagy lett valami a spanyollal és ezért hízott ekkorára a különbség kettejük között?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM-nél már nekem ez nagyon sok
simán lehetne VB 3. de ennyi bukással...
NB2
MM-nek csak a VB cím számít sikernek, de tudja , h erre sansza nincs GP23-al, ezért leszarja, h hányadik lesz a VB csatában.
Ma is amilyen "hülye" volt , ahelyett , h simán behozta volna 2.helyre, elkezdett közeledni Peccora és el is dobta. Ő ilyen, mindig nyerni akar, plusz vesztenivalója sincs idén.
Brutális amugy , h tudja tartani a tempót a GP24esekkel a legtöbbször, a többiek sehol nincsenek a GP23-al.
Egyébként nagyon unalmas sprint futam volt, sajnos.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
MM-nél már nekem ez nagyon sok
simán lehetne VB 3. de ennyi bukással...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Na szerintetek akkor objektívan ki a jobb? Verstappen autója vagy Larson? Én nem tudom, de mindkettőt megnézném a másik bajnokságában 😊
Heisman nádor
😉
F-1-ben általában a domináns autó nyeri a bajnokságot, Nascar-ban még szerencse is kell hozzá.
Egyébként Larson.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "