Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 1 éve
Persze , h esik mert neki semmit nem ér, ha bejon 5-6. helyeken..Senki nem vitatja, h előnye van.Nézd már meg milyen előnye van a GP24esnek..tavaly Bezzechi, Alex Marquez, Marini sokkal közelebb volt az egy évvel régebbi motorral, még futamokat is tudtak nyerni.Javítottam, de a többi úgy történtA valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.MM jól elbaszta a rajtot 😕Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
NB2
Pep71
Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Willie Parker
Most hol van Bezzechi meg a kis Marquez..egyedül MM tudja néha tartani velük a tempót.
Bődületes előny van. Morbidelli meg egy vicc, ha nem hívogatná naponta Rossi-t sose lenne a GP-ben..
Pep71
Csak vicces azzal mentegetni Marquezt, h azért esik kel, mert csak győzni akar.
Nem azért, hanem mert sokat kockáztat, vagy túlvállalja magát vagy mert az átlagnál többször begőzöl. Ezért nem volt vb esélyes a legutóbbi években és nem kapott prémium ülést, de 25-re megérdemli a Gresinis teljesítménnyel is, bár én Martint néztem volna inkább.
Remélem MM jó lesz, de azt nem mondom, h akkor sem hibázna sokat, ha egy 24-es gyári Dukin lovagolna ...sztem amúgy Martinnak is nyélen kell mennie, h Peccóval tudja tartani a lépést.
Willie Parker
De ez még az F1-ben is így van, ha nem a tiéd a legjobb technika , akkor sokkal többet hibázol, mert túl kell tolnod.
Vettel top pilótának tűnt, aztán amint elhagyta az RB-t kiderult h full középszer.
Verstappen is többet hibázott idén mint előtte két év alatt, milyen meglepő..mert már nem űrautoja van.
Lorenzo-t ugyanígy körbenyalták h milyen konstans amikor az élen megy, mint ma Pecco-t, aztán MM meg körönként majdnem 1mp-t adott neki és vissza is vonult 😁😁
Egyébként Pecco abszolút nem hibázik/hibázott keveset még a VB címért menő évei alatt sem..
És h azért nem volt VB esélyes MM 🤣🤣🤣🤣 te látod milyen ez a Honda ? És MM tavaly még azzal volt egy időmérőn 2. 😁 most meg tök utolsók...
több mint 1 éve
Lassan csak beáll a valós Moto Gp erősorrend.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Senki nem vitatja, h előnye van.Nézd már meg milyen előnye van a GP24esnek..tavaly Bezzechi, Alex Marquez, Marini sokkal közelebb volt az egy évvel régebbi motorral, még futamokat is tudtak nyerni.Javítottam, de a többi úgy történtA valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.MM jól elbaszta a rajtot 😕Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
NB2
Pep71
Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Willie Parker
Most hol van Bezzechi meg a kis Marquez..egyedül MM tudja néha tartani velük a tempót.
Bődületes előny van. Morbidelli meg egy vicc, ha nem hívogatná naponta Rossi-t sose lenne a GP-ben..
Pep71
Csak vicces azzal mentegetni Marquezt, h azért esik kel, mert csak győzni akar.
Nem azért, hanem mert sokat kockáztat, vagy túlvállalja magát vagy mert az átlagnál többször begőzöl. Ezért nem volt vb esélyes a legutóbbi években és nem kapott prémium ülést, de 25-re megérdemli a Gresinis teljesítménnyel is, bár én Martint néztem volna inkább.
Remélem MM jó lesz, de azt nem mondom, h akkor sem hibázna sokat, ha egy 24-es gyári Dukin lovagolna ...sztem amúgy Martinnak is nyélen kell mennie, h Peccóval tudja tartani a lépést.
több mint 1 éve
Idén azon ritka alkalmak egyike hogy az F1 élvezhetőbb mint a Moto Gp.
több mint 1 éve
Nézd már meg milyen előnye van a GP24esnek..tavaly Bezzechi, Alex Marquez, Marini sokkal közelebb volt az egy évvel régebbi motorral, még futamokat is tudtak nyerni.Javítottam, de a többi úgy történtA valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.MM jól elbaszta a rajtot 😕Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
NB2
Pep71
Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Willie Parker
Most hol van Bezzechi meg a kis Marquez..egyedül MM tudja néha tartani velük a tempót.
Bődületes előny van. Morbidelli meg egy vicc, ha nem hívogatná naponta Rossi-t sose lenne a GP-ben..
több mint 1 éve
utólag sorry, jah a moci baszta elegy 3. helyet bukott így MM
amúgy én is úgy vagyok, hogy Bagnaia-t megnézném másik motoron, mert ez a motor űrmotor, sajnos így a versenyek sem olyan izgisek 😕
és szerintem ha nem lesz perec, akkor ezt Martin innentől bukja
több mint 1 éve
Javítottam, de a többi úgy történtA valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.MM jól elbaszta a rajtot 😕Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
NB2
Pep71
Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
több mint 1 éve
Most játszották vissza, h nem ugrott össze..te mit nézel 😀A valóságban összeugrott MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.MM jól elbaszta a rajtot 😕Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
NB2
Pep71
Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Willie Parker
Pecco aztán nem szokta eldobni..😃
Amikor MM nyerte a VB-ket kevesebbszer dobta el mint amikor Pecco nyerte..
Nem féltem MM-et , az a Bestia is meg tudja szorongatni néha Pecco-t, akinél MM tempója ma is sokkal jobb és Bestia a mezőny messze legjobb motorján ül, plusz MM a gumikat sem tudta kímélni.
Szerkesztette: Pep71
több mint 1 éve
A valóságban nem ugrott össze MM motorja és balra keresztbesodródott a pályán, majd nekicsapódott a Pramacnak.MM jól elbaszta a rajtot 😕Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
NB2
Pep71
Azt meg nem tudhatjuk, h a 24-est mennyire uralná és mennyit dobná el MM, majd jövőre kiderül.
Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
Mm > 3 együtt. Szerintem nincs miről beszélni.MM jól elbaszta a rajtot 😕érdekesen alakul a jövő évi Ducati, MM, Aldeguer és Morbidelli nem biztos, hogy előrelépés a Martin, Bastianini, Bezzecchi trióhoz képest
NB2
törölt kristof
több mint 1 éve
Megnézném Pecco és Martin is ugyanígy elől lenne egy GP23-al..olyan durván jó ez a GP24 , mint tavaly a RB..MM jól elbaszta a rajtot 😕érdekesen alakul a jövő évi Ducati, MM, Aldeguer és Morbidelli nem biztos, hogy előrelépés a Martin, Bastianini, Bezzecchi trióhoz képest
NB2
törölt kristof
több mint 1 éve
MM jól elbaszta a rajtot 😕Nem ő baszta el, rajtnál az eleje nem ment le..utána Morbidelli nekiment.
NB2
több mint 1 éve
MM jól elbaszta a rajtot 😕érdekesen alakul a jövő évi Ducati, MM, Aldeguer és Morbidelli nem biztos, hogy előrelépés a Martin, Bastianini, Bezzecchi trióhoz képest
NB2
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
MM jól elbaszta a rajtot 😕
több mint 1 éve
rallyfeeling.hu/550-millio-dollarert-cserelhet-gazdat-a-wrc-promoter/Nem akarok boomerkedni, hogy régen minden jobb vót’ de tényleg 15-20 éve milyen rally VB-k voltak már?
Kellene is a vérfrissítés és kellene egy komolyan vehető WRC.
🤘 gaben 🤘
Most meg egy pilótát nem tudnék mondani a mezőnyből.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
rallyfeeling.hu/550-millio-dollarert-cserelhet-gazdat-a-wrc-promoter/Kellene is a vérfrissítés és kellene egy komolyan vehető WRC.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Creed és Mayer jövőre a Haas Factory Team Xfinity csapatánál versenyez. Creedé lesz a #00 és Mayeré a #41-es autó.Ez most úgy meglepett, ahogy van.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Sprint futamon több mint 7 másodpercet kapott a legjobb nem GP24-es Ducati. Ez valami eszméletlen és értelmezhetetlen Moto GP szinten. Szerintem a valaha volt legdominánsabb gép ez az idei Ducati most már.Pecco fejben erősebb és konzisztensebb mint a többiek.
esanders10
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Sprint futamon több mint 7 másodpercet kapott a legjobb nem GP24-es Ducati. Ez valami eszméletlen és értelmezhetetlen Moto GP szinten. Szerintem a valaha volt legdominánsabb gép ez az idei Ducati most már.
Szerkesztette: esanders10
több mint 1 éve
Nem láttam a sprintet csak simán a végeredményt. Pecco tényleg 4 másodpercet adott a második Martinnak egy sprinten? Vagy lett valami a spanyollal és ezért hízott ekkorára a különbség kettejük között?Kapott egy hosszú körös büntit Martin.
Cowboykarcsi90
több mint 1 éve
Nem láttam a sprintet csak simán a végeredményt. Pecco tényleg 4 másodpercet adott a második Martinnak egy sprinten? Vagy lett valami a spanyollal és ezért hízott ekkorára a különbség kettejük között?
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
MM-nél már nekem ez nagyon sokMM-nek csak a VB cím számít sikernek, de tudja , h erre sansza nincs GP23-al, ezért leszarja, h hányadik lesz a VB csatában.
simán lehetne VB 3. de ennyi bukással...
NB2
Ma is amilyen "hülye" volt , ahelyett , h simán behozta volna 2.helyre, elkezdett közeledni Peccora és el is dobta. Ő ilyen, mindig nyerni akar, plusz vesztenivalója sincs idén.
Brutális amugy , h tudja tartani a tempót a GP24esekkel a legtöbbször, a többiek sehol nincsenek a GP23-al.
Egyébként nagyon unalmas sprint futam volt, sajnos.
több mint 1 éve
MM-nél már nekem ez nagyon soksimán lehetne VB 3. de ennyi bukással...
több mint 1 éve
Na szerintetek akkor objektívan ki a jobb? Verstappen autója vagy Larson? Én nem tudom, de mindkettőt megnézném a másik bajnokságában 😊😉
Heisman nádor
F-1-ben általában a domináns autó nyeri a bajnokságot, Nascar-ban még szerencse is kell hozzá.
Egyébként Larson.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "