Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Löki helyében most felraknék 2 pirost
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a kanadai a legjobb pálya szerintem. Kelloen technikas, es van elozesi pont is.
eaglesmcnabb
Ps-en toronymagasan a kedvencem volt mindig is, baromi jo ritmusa van.
JéBé
+1
Heisman
+2

Ez és az osztrák volt az amit mindig megnyertem akarmilyen kocsival😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
a kanadai a legjobb pálya szerintem. Kelloen technikas, es van elozesi pont is.
eaglesmcnabb
Ps-en toronymagasan a kedvencem volt mindig is, baromi jo ritmusa van.
JéBé
+1

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
a kanadai a legjobb pálya szerintem. Kelloen technikas, es van elozesi pont is.
eaglesmcnabb
Ps-en toronymagasan a kedvencem volt mindig is, baromi jo ritmusa van.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Sainzzal kiszúrt az élet, mert pont lejárt a VSC
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 608 — Kinek mit intézett a kormánya
Schmuminak csak nem akar kijönni az egész hétvége
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
És Alonso továbbment! Beszopja, ha hamar végeznek a vsc-vel.
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
A potyadobogó Hamiltonnak áll. Szépen hajtja Russellt Alonsora.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
emlékeim szerint ez a pálya nagyon nem eszi a gumit, de azért gondolom Hami, Ver nem tolja végig ezzel a gumival
a holland amúgy gyorsabb lesz Sainznál, ha megelőzi még 1-1 gumicsere belefér
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a kanadai a legjobb pálya szerintem. Kelloen technikas, es van elozesi pont is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Albon egészen elképesztő, amit egész évben művel ezzel az autóval.
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
Sainz nem jött ki szóval tuti a kerékcsere volt a jó húzás 0😀
peach
Hamilton mindjárt utoléri Russellt. Friss gumi van dögivel, mert tegnap nem kellett használni. Egyértelmű.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Hat ez a szezon már futamokkal korábban elúszott.

Szerintem idén be kell húzni annyi futamot, amennyit csak lehet, és jövőre újra nekifutni, lehetőleg a szezon eleji beragadas nélkül.
roberto23
Ha megnézzük Quartararo pályaívét, volt egy szenzációs rookie éve, jött a sophomore slump aztán meg ugye a VB. cím. Na Bagnaia most úgy néz ki, mintha most tartana a második szezonnál.

A gond az, hogy ez már a negyedik éve a nagyok közt. Nekem úgy tűnik, mintha az, hogy idénre már egyértelműen Fabio első számú kihívójaként tekintett rá mindenki, várták tőle az eredményt, most ez bizony mentálisan sok neki. Ugye teljesen más helyzet amikor “csak” egy ígéretes fiatal tehetség vagy aki nyer pár futamot évente, meg amikor már a futamgyőzelmek meg a week in week out toppon levés az elvárt.

Lehet amúgy az is pont ellenkező hatást kelt Peccoban és frusztrálja, hogy most már egyértelműen az látszik, hogy egyébkent ez a Ducati az egyik, ha nem a legjobb gép jelenleg a rajtrácson. Quartararo meg ugye a fény a sötétségben a Yamahánál, rajta kívül még csak elfogadhatónak mondhatót sem tud hozni senki.

Ugyhogy jah, ezeket most mind szépen el kéne felejtenie Bagnaianak, nem foglalkozni semmivel, legkevésbé azzal hogy Qua mit csinál és mi a VB tabella állasa.

Hátha így sikerülne valahogyan visszatalálnia a komfort zónájába, abba a lelki egyensúlyba vagy nevezzük akárminek is, amibe egyébként ha bele kerül ez a srác, megállíthatatlannak tűnik.

Azután meg majd meglátják mi lesz jövőre, muszáj megpróbálni erre is úgy tekinteni az olaszoknak mint szükséges rossz, és tanulópénzként felhasználni.
Cowboykarcsi90
Nem hinném, hogy annyira türelmesek lesznek a Ducatinál. Egymást követő években odateszik Miller és Pecco alá a legjobb technikát, azok meg nem nyernek vele. (egyéni VB-t) Az hogy a Pramacnak és a Gresininek is van 1-1 versenyzője a gyári csapat előtt, szintén nem néz ki jól.

Bagnaia egy szimpatikus srác, meg gyors is, de fejben még nincs az élmenők szintjén, azért az látszik.
Jan
23-24’-re szerződése van. Az még két év. Ahhoz hogy ez előtt kikerüljön a csapatból, nagyon durva mélyrepülésbe kellene kerüljön. Ettől szerintem azért nem kell tartani. Kopp-kopp.

Két szezon “biztosítékkal” a zsebedben nem kell hogy fenyegetve érezd magad. Azt se felejtsük el, hogy egy most 25 éves versenyzőről beszélünk.

Lesz a Ducatinak türelme, nem ezzel lesz a gond.
Cowboykarcsi90
Hát annyi, még 2 szezon. Ha tartani tudják azt, hogy top motort tesznek oda, viszont nem lesz VB cím, akkor szerintem nem lesz hosszabbítás.

Meg az is kérdés, hogy aki Miller helyére jön (Martin vagy Bastianini) az mit fog mutatni, mert még az is megeshet, hogy nem Pecco lesz a jobbik versenyző a gyári csapatban, szóval sokféleképpen elcsúszhat ez a dolog. Szvsz neki nagyon kellene valami meggyőző teljesítmény.

Egy vb címmel viszont hosszú időre bebetonozná magát a Ducatihoz.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Sainz nem jött ki szóval tuti a kerékcsere volt a jó húzás 0😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
szerintem Alonso lehet direkt engedte maga elé Sainzot 😊

Perez out közben
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem 1-2 körig vezeti a versenyt Alonso!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hat ez a szezon már futamokkal korábban elúszott.

Szerintem idén be kell húzni annyi futamot, amennyit csak lehet, és jövőre újra nekifutni, lehetőleg a szezon eleji beragadas nélkül.
roberto23
Ha megnézzük Quartararo pályaívét, volt egy szenzációs rookie éve, jött a sophomore slump aztán meg ugye a VB. cím. Na Bagnaia most úgy néz ki, mintha most tartana a második szezonnál.

A gond az, hogy ez már a negyedik éve a nagyok közt. Nekem úgy tűnik, mintha az, hogy idénre már egyértelműen Fabio első számú kihívójaként tekintett rá mindenki, várták tőle az eredményt, most ez bizony mentálisan sok neki. Ugye teljesen más helyzet amikor “csak” egy ígéretes fiatal tehetség vagy aki nyer pár futamot évente, meg amikor már a futamgyőzelmek meg a week in week out toppon levés az elvárt.

Lehet amúgy az is pont ellenkező hatást kelt Peccoban és frusztrálja, hogy most már egyértelműen az látszik, hogy egyébkent ez a Ducati az egyik, ha nem a legjobb gép jelenleg a rajtrácson. Quartararo meg ugye a fény a sötétségben a Yamahánál, rajta kívül még csak elfogadhatónak mondhatót sem tud hozni senki.

Ugyhogy jah, ezeket most mind szépen el kéne felejtenie Bagnaianak, nem foglalkozni semmivel, legkevésbé azzal hogy Qua mit csinál és mi a VB tabella állasa.

Hátha így sikerülne valahogyan visszatalálnia a komfort zónájába, abba a lelki egyensúlyba vagy nevezzük akárminek is, amibe egyébként ha bele kerül ez a srác, megállíthatatlannak tűnik.

Azután meg majd meglátják mi lesz jövőre, muszáj megpróbálni erre is úgy tekinteni az olaszoknak mint szükséges rossz, és tanulópénzként felhasználni.
Cowboykarcsi90
Nem hinném, hogy annyira türelmesek lesznek a Ducatinál. Egymást követő években odateszik Miller és Pecco alá a legjobb technikát, azok meg nem nyernek vele. (egyéni VB-t) Az hogy a Pramacnak és a Gresininek is van 1-1 versenyzője a gyári csapat előtt, szintén nem néz ki jól.

Bagnaia egy szimpatikus srác, meg gyors is, de fejben még nincs az élmenők szintjén, azért az látszik.
Jan
23-24’-re szerződése van. Az még két év. Ahhoz, hogy ez előtt kikerüljön a csapatból, nagyon durva mélyrepülésbe kellene kerüljön. Ettől szerintem azért nem kell tartani. Kopp-kopp.

Két szezon “biztosítékkal” a zsebedben nem kell, hogy fenyegetve érezd magad. Azt se felejtsük el, hogy egy most 25 éves versenyzőről beszélünk.

Lesz a Ducatinak türelme, nem ezzel lesz a gond.

Meg mivel a Bastianini-Martin párosból fog kikerülni a másik 2023-as gyári ducatis, ezért a gyári csapat előtt lévő Gresini-Pramac párosból is egy biztosan ki fog kerülni “előlük”.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Hat ez a szezon már futamokkal korábban elúszott.

Szerintem idén be kell húzni annyi futamot, amennyit csak lehet, és jövőre újra nekifutni, lehetőleg a szezon eleji beragadas nélkül.
roberto23
Ha megnézzük Quartararo pályaívét, volt egy szenzációs rookie éve, jött a sophomore slump aztán meg ugye a VB. cím. Na Bagnaia most úgy néz ki, mintha most tartana a második szezonnál.

A gond az, hogy ez már a negyedik éve a nagyok közt. Nekem úgy tűnik, mintha az, hogy idénre már egyértelműen Fabio első számú kihívójaként tekintett rá mindenki, várták tőle az eredményt, most ez bizony mentálisan sok neki. Ugye teljesen más helyzet amikor “csak” egy ígéretes fiatal tehetség vagy aki nyer pár futamot évente, meg amikor már a futamgyőzelmek meg a week in week out toppon levés az elvárt.

Lehet amúgy az is pont ellenkező hatást kelt Peccoban és frusztrálja, hogy most már egyértelműen az látszik, hogy egyébkent ez a Ducati az egyik, ha nem a legjobb gép jelenleg a rajtrácson. Quartararo meg ugye a fény a sötétségben a Yamahánál, rajta kívül még csak elfogadhatónak mondhatót sem tud hozni senki.

Ugyhogy jah, ezeket most mind szépen el kéne felejtenie Bagnaianak, nem foglalkozni semmivel, legkevésbé azzal hogy Qua mit csinál és mi a VB tabella állasa.

Hátha így sikerülne valahogyan visszatalálnia a komfort zónájába, abba a lelki egyensúlyba vagy nevezzük akárminek is, amibe egyébként ha bele kerül ez a srác, megállíthatatlannak tűnik.

Azután meg majd meglátják mi lesz jövőre, muszáj megpróbálni erre is úgy tekinteni az olaszoknak mint szükséges rossz, és tanulópénzként felhasználni.
Cowboykarcsi90
Nem hinném, hogy annyira türelmesek lesznek a Ducatinál. Egymást követő években odateszik Miller és Pecco alá a legjobb technikát, azok meg nem nyernek vele. (egyéni VB-t) Az hogy a Pramacnak és a Gresininek is van 1-1 versenyzője a gyári csapat előtt, szintén nem néz ki jól.

Bagnaia egy szimpatikus srác, meg gyors is, de fejben még nincs az élmenők szintjén, azért az látszik.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hat ez a szezon már futamokkal korábban elúszott.

Szerintem idén be kell húzni annyi futamot, amennyit csak lehet, és jövőre újra nekifutni, lehetőleg a szezon eleji beragadas nélkül.
roberto23
Ha megnézzük Quartararo pályaívét, volt egy szenzációs rookie éve, jött a sophomore slump aztán meg ugye a VB. cím. Na Bagnaia most úgy néz ki, mintha most tartana a második szezonnál.

A gond az, hogy ez már a negyedik éve a nagyok közt. Nekem úgy tűnik, mintha az, hogy idénre már egyértelműen Fabio első számú kihívójaként tekintett rá mindenki, várták tőle az eredményt, most ez bizony mentálisan sok neki. Ugye teljesen más helyzet amikor “csak” egy ígéretes fiatal tehetség vagy aki nyer pár futamot évente, meg amikor már a futamgyőzelmek meg a week in week out toppon levés az elvárt.

Lehet amúgy az is pont ellenkező hatást kelt Peccoban és frusztrálja, hogy most már egyértelműen az látszik, hogy egyébkent ez a Ducati az egyik, ha nem a legjobb gép jelenleg a rajtrácson. Quartararo meg ugye a fény a sötétségben a Yamahánál, rajta kívül még csak elfogadhatónak mondhatót sem tud hozni senki.

Ugyhogy jah, ezeket most mind szépen el kéne felejtenie Bagnaianak, nem foglalkozni semmivel, legkevésbé azzal hogy Qua mit csinál és mi a VB tabella állasa.

Hátha így sikerülne valahogyan visszatalálnia a komfort zónájába, abba a lelki egyensúlyba vagy nevezzük akárminek is, amibe egyébként ha bele kerül ez a srác, megállíthatatlannak tűnik.

Azután meg majd meglátják mi lesz jövőre, muszáj megpróbálni erre is úgy tekinteni az olaszoknak mint szükséges rossz, és tanulópénzként felhasználni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
OFF

Másnál is kegyetlenül akadozik az Arénás tv közvetítés? Gyakorlatilag nézhetetlen, pedig a többi progi megy rendesen ill ilyet még nem tapaszttam náluk sem
Willie Parker
Voda kábeles tv-n jól jön
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
OFF

Másnál is kegyetlenül akadozik az Arénás tv közvetítés? Gyakorlatilag nézhetetlen, pedig a többi progi megy rendesen ill ilyet még nem tapaszttam náluk sem
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 090 — #officialBoliever
Hat ez a szezon már futamokkal korábban elúszott.

Szerintem idén be kell húzni annyi futamot, amennyit csak lehet, és jövőre újra nekifutni, lehetőleg a szezon eleji beragadas nélkül.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bagnaia megint 0 pont

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Ducatti VB arany így nem lesz, a francia nagyon stabil
már-már MM szinten tolja
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Kanadában milyen idő várható a futamra?
ThundersNFL
~20°C napsütéses

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.