Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Mind a McLaren, mind a Hyundai WEC programot indíthat jövőre, a 2026-os indulásuk megkezdéseként.
királyság

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Trackhouse Racing announces Daniel Suárez will return to the No. 99 next season.
zacknorb
Kíváncsi vagyok, hogy oldják meg azt, hogy három helyre van négy versenyzőjük. Sajnálnám ha Zane lenne az akitől megválnak, mert neki álma volt hogy náluk versenyezzen.

Mondjuk az meg tetszene ha visszatérne az FRM-hez, és csapattársak lehetnének a legjobb barátjával. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Trackhouse Racing announces Daniel Suárez will return to the No. 99 next season.

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Mick Doohan pedig 10 szezont ment, és csak az 500-ban.
Jan
mert ő Superbike-ról ült át a GP-be, és azért 500 alatt bármi kis erőtlen szar lett volna neki. különben is azt mondják, hogy azok a '90 körüli 500-as motorok voltak kb a legnehezebben megszelidíthetőek,

...
slowmotion
130 kilós, 190 lovas motorok, mai szemmel nézve gyenge futóművel. Mi baj lehet? 😀
Jan
meg '90-es színvonalú elektronikai felszereltséggel 😀
slowmotion
Dióhéjban:

 www.youtube.com/watch?v=zMQI6lmuXvQ

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 153 — Cowboys fan
Silverstoneban nyilatkozta valamelyik GP versenyző, a retro festések kapcsán, hogy akkoriban teljesen máshogy gondolkodtak a versenyzők a kategóriákról, ha valaki sikeres volt valamelyikben, akkor próbálta azt kimaxolni , akár éveken át, és nem akart azonnal feljebb menni. Így lettek a többszörös 125 vagy 250-es világbajnokok.

Pont ma Biaggin gondolkodtam, aki 6-7 szezont ment 250-ben, ebből 4 VB. Ma nincs olyan, hogy valaki megnyeri a moto2-t, és nem megy azonnal a GP-be.
Jan
jaja, 125-ben voltak örökös tag olaszok, meg ott volt Ralf Waldmann 250-ben, aki Biagginak volt a nagy ellenfele évekig
slowmotion
Sebastian Porto, valaki? Ugyanígy kettőötvenben volt Pedrosa nagy ellenfele éveken keresztül. Még csak el sem jutott a GPig, a középső kategóriából vonult vissza.

Meg azért Gábor is lehúzott vagy 7-8 szezont a 125ben anno. Az se kevés idő és neki se nagyon volt tervbe feljebb lépni csak már a végére. Az meg olyan is lett.
Cowboykarcsi90
Mick Doohan pedig 10 szezont ment, és csak az 500-ban.
Jan
mert ő Superbike-ról ült át a GP-be, és azért 500 alatt bármi kis erőtlen szar lett volna neki. különben is azt mondják, hogy azok a '90 körüli 500-as motorok voltak kb a legnehezebben megszelidíthetőek,

...
slowmotion
130 kilós, 190 lovas motorok, mai szemmel nézve gyenge futóművel. Mi baj lehet? 😀
Jan
meg '90-es színvonalú elektronikai felszereltséggel 😀
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Silverstoneban nyilatkozta valamelyik GP versenyző, a retro festések kapcsán, hogy akkoriban teljesen máshogy gondolkodtak a versenyzők a kategóriákról, ha valaki sikeres volt valamelyikben, akkor próbálta azt kimaxolni , akár éveken át, és nem akart azonnal feljebb menni. Így lettek a többszörös 125 vagy 250-es világbajnokok.

Pont ma Biaggin gondolkodtam, aki 6-7 szezont ment 250-ben, ebből 4 VB. Ma nincs olyan, hogy valaki megnyeri a moto2-t, és nem megy azonnal a GP-be.
Jan
jaja, 125-ben voltak örökös tag olaszok, meg ott volt Ralf Waldmann 250-ben, aki Biagginak volt a nagy ellenfele évekig
slowmotion
Sebastian Porto, valaki? Ugyanígy kettőötvenben volt Pedrosa nagy ellenfele éveken keresztül. Még csak el sem jutott a GPig, a középső kategóriából vonult vissza.

Meg azért Gábor is lehúzott vagy 7-8 szezont a 125ben anno. Az se kevés idő és neki se nagyon volt tervbe feljebb lépni csak már a végére. Az meg olyan is lett.
Cowboykarcsi90
Mick Doohan pedig 10 szezont ment, és csak az 500-ban.
Jan
mert ő Superbike-ról ült át a GP-be, és azért 500 alatt bármi kis erőtlen szar lett volna neki. különben is azt mondják, hogy azok a '90 körüli 500-as motorok voltak kb a legnehezebben megszelidíthetőek,

...
slowmotion
130 kilós, 190 lovas motorok, mai szemmel nézve gyenge futóművel. Mi baj lehet? 😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 153 — Cowboys fan
Silverstoneban nyilatkozta valamelyik GP versenyző, a retro festések kapcsán, hogy akkoriban teljesen máshogy gondolkodtak a versenyzők a kategóriákról, ha valaki sikeres volt valamelyikben, akkor próbálta azt kimaxolni , akár éveken át, és nem akart azonnal feljebb menni. Így lettek a többszörös 125 vagy 250-es világbajnokok.

Pont ma Biaggin gondolkodtam, aki 6-7 szezont ment 250-ben, ebből 4 VB. Ma nincs olyan, hogy valaki megnyeri a moto2-t, és nem megy azonnal a GP-be.
Jan
jaja, 125-ben voltak örökös tag olaszok, meg ott volt Ralf Waldmann 250-ben, aki Biagginak volt a nagy ellenfele évekig
slowmotion
Sebastian Porto, valaki? Ugyanígy kettőötvenben volt Pedrosa nagy ellenfele éveken keresztül. Még csak el sem jutott a GPig, a középső kategóriából vonult vissza.

Meg azért Gábor is lehúzott vagy 7-8 szezont a 125ben anno. Az se kevés idő és neki se nagyon volt tervbe feljebb lépni csak már a végére. Az meg olyan is lett.
Cowboykarcsi90
Mick Doohan pedig 10 szezont ment, és csak az 500-ban.
Jan
mert ő Superbike-ról ült át a GP-be, és azért 500 alatt bármi kis erőtlen szar lett volna neki. különben is azt mondják, hogy azok a '90 körüli 500-as motorok voltak kb a legnehezebben megszelidíthetőek,

amúgy ha már az utódoknál tartunk, Doohan fia meg ugye az Alpine tartalékpilótája
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Silverstoneban nyilatkozta valamelyik GP versenyző, a retro festések kapcsán, hogy akkoriban teljesen máshogy gondolkodtak a versenyzők a kategóriákról, ha valaki sikeres volt valamelyikben, akkor próbálta azt kimaxolni , akár éveken át, és nem akart azonnal feljebb menni. Így lettek a többszörös 125 vagy 250-es világbajnokok.

Pont ma Biaggin gondolkodtam, aki 6-7 szezont ment 250-ben, ebből 4 VB. Ma nincs olyan, hogy valaki megnyeri a moto2-t, és nem megy azonnal a GP-be.
Jan
jaja, 125-ben voltak örökös tag olaszok, meg ott volt Ralf Waldmann 250-ben, aki Biagginak volt a nagy ellenfele évekig
slowmotion
Sebastian Porto, valaki? Ugyanígy kettőötvenben volt Pedrosa nagy ellenfele éveken keresztül. Még csak el sem jutott a GPig, a középső kategóriából vonult vissza.

Meg azért Gábor is lehúzott vagy 7-8 szezont a 125ben anno. Az se kevés idő és neki se nagyon volt tervbe feljebb lépni csak már a végére. Az meg olyan is lett.
Cowboykarcsi90
Mick Doohan pedig 10 szezont ment, és csak az 500-ban.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 153 — Cowboys fan
Remy Gardner az a Wayne Gardner kölke?
pont meg tudnám az öreg motorját csinálni, vagy egy ilyen betárazva:

(nyilván az 1-es rajtszám az Eddie Lawson, de meg lehet csinálni belőle egy késői Gardnert (2), vagy egy korai Doohant (27) is)
slowmotion
Igen apa-fia páros. Már hogy hogy van egy ilyen betárazva? Makettezel?
Cowboykarcsi90
Próbálkozok, néha.
be van tárazva vagy 35 vadászgép, 2 utasszállító, 10 F-1 '85-94 közöttről, meg ez a motor.
meg azt várom, hogy ősz elején kiadják Schwantz Lucky Strike Suzukiját.

de ha számot kellene mondanom, most a második gépnél tartok. kész van egy úgy kb 15 százalékig, meg egy kb 50 százalékig.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.
esanders10
Tudom, hogy ez egy kőkemény biznisz meg minden de talán Diggi példája némiképp több türelemre inti majd a jövőben a csapatokat/gyártókat.

Remy Gardner ugye megvan mindenkinek…
Cowboykarcsi90
Remy Gardner az a Wayne Gardner kölke?
pont meg tudnám az öreg motorját csinálni, vagy egy ilyen betárazva:

(nyilván az 1-es rajtszám az Eddie Lawson, de meg lehet csinálni belőle egy késői Gardnert (2), vagy egy korai Doohant (27) is)
slowmotion
Igen apa-fia páros. Már hogy hogy van egy ilyen betárazva? Makettezel?

Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.
esanders10
Tudom, hogy ez egy kőkemény biznisz meg minden de talán Diggi példája némiképp több türelemre inti majd a jövőben a csapatokat/gyártókat.

Remy Gardner ugye megvan mindenkinek…
Cowboykarcsi90
Azt már csak azért sem értettem, hogy miért volt olyan nagyon sürgős kirúgni őt, amikor a következő éven csak egy Pol Espargaro, Augusto Fernandez kettős jött. Ha generációs tehetségnek kellett volna a hely, még megértem, de így elég geci módon elbántak vele.
esanders10
Pol Espargaro meg giga agyfasz. AF talán, meg legalább fiatal(abb mint Gardner) de Pol már akkor egy kiégett motoros volt. Sőt én már anno a Hondát se értettem mit lát benne.

Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.
esanders10
Tudom, hogy ez egy kőkemény biznisz meg minden de talán Diggi példája némiképp több türelemre inti majd a jövőben a csapatokat/gyártókat.

Remy Gardner ugye megvan mindenkinek…
Cowboykarcsi90
Silverstoneban nyilatkozta valamelyik GP versenyző, a retro festések kapcsán, hogy akkoriban teljesen máshogy gondolkodtak a versenyzők a kategóriákról, ha valaki sikeres volt valamelyikben, akkor próbálta azt kimaxolni , akár éveken át, és nem akart azonnal feljebb menni. Így lettek a többszörös 125 vagy 250-es világbajnokok.

Pont ma Biaggin gondolkodtam, aki 6-7 szezont ment 250-ben, ebből 4 VB. Ma nincs olyan, hogy valaki megnyeri a moto2-t, és nem megy azonnal a GP-be.
Jan
jaja, 125-ben voltak örökös tag olaszok, meg ott volt Ralf Waldmann 250-ben, aki Biagginak volt a nagy ellenfele évekig
slowmotion
Sebastian Porto, valaki? Ugyanígy kettőötvenben volt Pedrosa nagy ellenfele éveken keresztül. Még csak el sem jutott a GPig, a középső kategóriából vonult vissza.

Meg azért Gábor is lehúzott vagy 7-8 szezont a 125ben anno. Az se kevés idő és neki se nagyon volt tervbe feljebb lépni csak már a végére. Az meg olyan is lett.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
BREAKING NEWS: Juncos Hollinger Racing announces they have mutually parted ways with Agustín Canapino for the remainder of the 2024 NTT #INDYCAR   SERIES season.
zacknorb
Namá. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
A Juncos Hollinger Racing pedig végre meglépte amit réges régen meg kellett volna, és megvált Canapinótól azonnali hatállyal.
Gondolom a JHR már kapja is a fenyegető üzeneteket az argentin gyökerektől.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
BREAKING NEWS: Juncos Hollinger Racing announces they have mutually parted ways with Agustín Canapino for the remainder of the 2024 NTT #INDYCAR   SERIES season.

Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 153 — Cowboys fan
Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.
esanders10
Tudom, hogy ez egy kőkemény biznisz meg minden de talán Diggi példája némiképp több türelemre inti majd a jövőben a csapatokat/gyártókat.

Remy Gardner ugye megvan mindenkinek…
Cowboykarcsi90
Silverstoneban nyilatkozta valamelyik GP versenyző, a retro festések kapcsán, hogy akkoriban teljesen máshogy gondolkodtak a versenyzők a kategóriákról, ha valaki sikeres volt valamelyikben, akkor próbálta azt kimaxolni , akár éveken át, és nem akart azonnal feljebb menni. Így lettek a többszörös 125 vagy 250-es világbajnokok.

Pont ma Biaggin gondolkodtam, aki 6-7 szezont ment 250-ben, ebből 4 VB. Ma nincs olyan, hogy valaki megnyeri a moto2-t, és nem megy azonnal a GP-be.
Jan
jaja, 125-ben voltak örökös tag olaszok, meg ott volt Ralf Waldmann 250-ben, aki Biagginak volt a nagy ellenfele évekig

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Ez is örömteli hír.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.
esanders10
Tudom, hogy ez egy kőkemény biznisz meg minden de talán Diggi példája némiképp több türelemre inti majd a jövőben a csapatokat/gyártókat.

Remy Gardner ugye megvan mindenkinek…
Cowboykarcsi90
Silverstoneban nyilatkozta valamelyik GP versenyző, a retro festések kapcsán, hogy akkoriban teljesen máshogy gondolkodtak a versenyzők a kategóriákról, ha valaki sikeres volt valamelyikben, akkor próbálta azt kimaxolni , akár éveken át, és nem akart azonnal feljebb menni. Így lettek a többszörös 125 vagy 250-es világbajnokok.

Pont ma Biaggin gondolkodtam, aki 6-7 szezont ment 250-ben, ebből 4 VB. Ma nincs olyan, hogy valaki megnyeri a moto2-t, és nem megy azonnal a GP-be.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 1 006
Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.
esanders10
Tudom, hogy ez egy kőkemény biznisz meg minden de talán Diggi példája némiképp több türelemre inti majd a jövőben a csapatokat/gyártókat.

Remy Gardner ugye megvan mindenkinek…
Cowboykarcsi90
Azt már csak azért sem értettem, hogy miért volt olyan nagyon sürgős kirúgni őt, amikor a következő éven csak egy Pol Espargaro, Augusto Fernandez kettős jött. Ha generációs tehetségnek kellett volna a hely, még megértem, de így elég geci módon elbántak vele.

Szerkesztette: esanders10
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 153 — Cowboys fan
Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.
esanders10
Tudom, hogy ez egy kőkemény biznisz meg minden de talán Diggi példája némiképp több türelemre inti majd a jövőben a csapatokat/gyártókat.

Remy Gardner ugye megvan mindenkinek…
Cowboykarcsi90
Remy Gardner az a Wayne Gardner kölke?
pont meg tudnám az öreg motorját csinálni, vagy egy ilyen betárazva:

(nyilván az 1-es rajtszám az Eddie Lawson, de meg lehet csinálni belőle egy késői Gardnert (2), vagy egy korai Doohant (27) is)
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.
esanders10
Tudom, hogy ez egy kőkemény biznisz meg minden de talán Diggi példája némiképp több türelemre inti majd a jövőben a csapatokat/gyártókat.

Remy Gardner ugye megvan mindenkinek…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 1 006
Ekkora pálfordulást versenyzői karrierben pláne ilyen 1-1,5 éves periódusban mint amit Di Giannantonio produkál, szerintem még nem láttam 😀

Pontosítok. Felfelé ívelőből. Kiégések, eltűnések már történtek.

Szerkesztette: esanders10
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Az elmúlt hetek egyik legrosszabbul titokban tartott szerződése is hivatalos immár:
a 18 éves csodakölyök Connor Zilisch, aki a Trackhouse-szal áll egyébként szerződésben, a JR Motorsports #88-as Chevyjét fogja vezetni jövőre az Xfinity Seriesben teljes időben.

Arról egyelőre nincs hír, hogy ezzel öt autóra bővül-e a JRM, vagy maradnak a jelenlegi négynél.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
A legújabb pletykák szerint az átszerveződő Haas Factory Team egyik jövő évi autóját nem más fogja kapni, mint... dobpergésss... Hailie Deegan.

Nagyon sok, szimplán a pénzükért jó autót kapó versenyzőt tudnék mondani, de ez vinné a prímet mind közül.

Mondom mindezt úgy, hogy alapesetben kedvelem Deegant, hiszen még K&N Serieses időszaka óta követem a karrierjét, amihez azért kell egyfajta kitartás. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Newey Aston Martin....wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk ezt már hónapok óta mondogatták, engem nem lep meg
zacknorb
Mire Alonso elmegy beernek, klasszikus Alonso.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Newey Aston Martin....wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk ezt már hónapok óta mondogatták, engem nem lep meg

Poloska vagyok.