Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Kanadában milyen idő várható a futamra?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
A Fox újra hozta a színvonaltalan közvetítését, csak két megpörgésről sikerült TELJESEN lemaradniuk a szurkolók videói alapján. Jessica Friesen csinált 360-at, Brett Moffitt pedig az oldalára borult, mielőtt újra négy kerékre érkezett. Szánalmas.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
BREAKING: Hocevar vezet. A knoxville-i legendás dirtön is.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Látom Alo iránt nagy a szerelem, helyes.

Holnap pedig hajrá, Charles. Cafolj meg 😊

több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
Annyira kar hogy ilyenekben tud csak kitunni holott valszeg a sportag egyik legnagyobbika...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Alonsot nagyon sajnálom, sokkal jobb verdában kéne lennie, Perez vagy Sainz helyén állítom simán vb dobogós lenne, de akár még a VB címért is mehetne
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 265 — Vikings fan
Éés plot twist, Sainz megint elkúrta!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Alonso odarakta

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
Russell slick!
Totoék megfejtették, simán top4-be kvalizott volna. Alonso P2.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
Már intereken kéne menni.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Russell pole lesz, csak szólok! 😁
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Azért amit Hamilton és Russell leművel az hihetetlen. Múlt héten végig azt szajkózták, hogy ez így nem mehet tovább, mert ez veszélyes a versenyzőkre. Most hoztak egy szabályt, hogy a versenyzők épségét óvják, erre most már ez a szabály sem jó, mert így hátrányuk lehet ebből.

Értem én, hogy ők azt várták, hogy mivel nem sikerült jó kocsit építeni ezért a FIA kisegíti őket, de akkor is...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Keresd a hibát!

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
F1
Mégsem kötelezõ emelni a hasmagassagon. Na most meglássjuk, a Merci meddig emel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
De akkor meddig emeled meg a nem pattogó autót? Amíg már nem pattog? Már most sem. Vagy amíg a legmagasabbra emelõ csapat emeli? Nem értem ebben mi a lényeg.

Ez okés így. Addig emeld, mikor a pilóta mar nem kap nagy üteseket a gerincére.
ulpianus
Semeddig. Csak a pattogót kell emelni. Ha az se segít, akkor nekik annyi volt a hétvége.
csipkelli
Értettem. Hiesman felvetésére írtam.

Mindegy, meglátjuk a merci ezek után pattog-e, és Hamilton mit szól majd a versenyek végén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
De akkor meddig emeled meg a nem pattogó autót? Amíg már nem pattog? Már most sem. Vagy amíg a legmagasabbra emelõ csapat emeli? Nem értem ebben mi a lényeg.

Ez okés így. Addig emeld, mikor a pilóta mar nem kap nagy üteseket a gerincére.
ulpianus
Semeddig. Csak a pattogót kell emelni. Ha az se segít, akkor nekik annyi volt a hétvége.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
De akkor meddig emeled meg a nem pattogó autót? Amíg már nem pattog? Már most sem. Vagy amíg a legmagasabbra emelõ csapat emeli? Nem értem ebben mi a lényeg.

Ez okés így. Addig emeld, mikor a pilóta mar nem kap nagy üteseket a gerincére.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én azt hittem már az első teszteknél hogy jövőre az FIA magától változtatni fog ezen, mert nem normális, egységesen. Faszság hogy nem minden csapatra ugyanúgy vonatkozik ez. Egyébként Alonson kívül minden pilóta támogatta hogy legyen valami szabály.
Heisman
Mármint az lenne a jó megoldás, ha egy nem pattogó autót építő csapatot is büntetne a szabály azért mert a többieknél ilyen szempontból jobb és kevésbé veszélyes autót építettek?

Ez a legigazságosabb megoldás, amit most csináltak, mégha ezzel a pattogó csapatok valószínűleg nem is fognak jól járni.

Aztán jövőre majd jön egy egységes szabály, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell.
Jughead
Írtam hogy azt hittem jövőre vezetik ezt be. Szerintem az lenne a fairebb ha egységes lett volna alapból. De nem tudjuk meg azzal mennyit gyorsultak volna a pattogástól szenvedő autók a többiekhez képest, így ez sosem fog kiderülni mi lett volna a legigazságosabb.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Egyelőre csak pletyka, de nagyon valószínű, hogy jövőre kikerül Road America a Cup Series naptárából, és egy chicagói street course kerül a helyére.

Egyrészt RA a kedvenc road course-om, szóval az anyjuk picsáját, másrészt egyáltalán nem látom, hogy ezekkel a nagy és nehéz autókkal értelmes utcai versenyzést lehessen csinálni.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Én azt hittem már az első teszteknél hogy jövőre az FIA magától változtatni fog ezen, mert nem normális, egységesen. Faszság hogy nem minden csapatra ugyanúgy vonatkozik ez. Egyébként Alonson kívül minden pilóta támogatta hogy legyen valami szabály.
Heisman
Mármint az lenne a jó megoldás, ha egy nem pattogó autót építő csapatot is büntetne a szabály azért mert a többieknél ilyen szempontból jobb és kevésbé veszélyes autót építettek?

Ez a legigazságosabb megoldás, amit most csináltak, mégha ezzel a pattogó csapatok valószínűleg nem is fognak jól járni.

Aztán jövőre majd jön egy egységes szabály, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én azt hittem már az első teszteknél hogy jövőre az FIA magától változtatni fog ezen, mert nem normális, egységesen. Faszság hogy nem minden csapatra ugyanúgy vonatkozik ez. Egyébként Alonson kívül minden pilóta támogatta hogy legyen valami szabály.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
Jó szabály. Ha nem tudsz autót építeni, ne küld tolószékbe a pilótádat. Emeld meg a kocsid, legyél lassabb. A titkos Hamilton-szálat még keresem. De megnyugtató, hogy a rajongói klub ezt is kipipálta.
csipkelli
Szerintem csak irónia volt 😀

Viszont sajnos megint belelestem Boxutca kommentfalba, nem kellett volna, mert ott viszont véresen komolyan gondolják az emberek amit írnak.
esanders10
Kikezdhetetlen az ottani rajongói klub logikája. Lassú a Mercedes, ezért Hamilton kisírja az FIA-nál, hogy lassítsanak rajtuk. Így lesznek gyorsabbak!
Ha már szigorítanak, és ilyenek az autók, ki lehetne baszni azokat a pályákat is, ahol szar az aszfalt. Normális focimeccset se lehet krumpliföldön rendezni.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Jó szabály. Ha nem tudsz autót építeni, ne küld tolószékbe a pilótádat. Emeld meg a kocsid, legyél lassabb. A titkos Hamilton-szálat még keresem. De megnyugtató, hogy a rajongói klub ezt is kipipálta.
csipkelli
Szerintem csak irónia volt 😀

Viszont sajnos megint belelestem Boxutca kommentfalba, nem kellett volna, mert ott viszont véresen komolyan gondolják az emberek amit írnak.
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
Jó szabály. Ha nem tudsz autót építeni, ne küld tolószékbe a pilótádat. Emeld meg a kocsid, legyél lassabb. A titkos Hamilton-szálat még keresem. De megnyugtató, hogy a rajongói klub ezt is kipipálta.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Hát ezzel a deflinezés/pattogás kiiktatással vélhetően teljesen eldőlt a szezon. Mivel nem egységes lesz, hogy kinek mennyit kell emelni, hanem egyedileg kell alakítani az autókon, így a kevésbé pattogó autók előnyben lesznek és hát a Red Bull talán a legkevésbé pattogó, szóval nekik kell majd a legkevesebbet hozzányúlni a kocsihoz.
Jughead
Szóval a köcsög FIA már megint Kukorica János Lajos keze alá játszik?
slowmotion
Igazából igen. Gyakorlatilag megvédi a saját csapatától.
Jughead
tehát Russel ugyanolyan lassú lesz mint Lajos, szeretni fogja 😊