NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Räikkönen a Cup Seriesben a kedvenc csapatomban, NEM HISZEM EL!
Mikey
A Trackhouse nagyon szeretné, hogy nagyon nagy rajongójuk legyek.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Räikkönen a Cup Seriesben a kedvenc csapatomban, NEM HISZEM EL!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!





Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Vinalesben mit látnak, de tényleg?😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
😮😮
Oké, szerintem mostantól hivatalosan is az 1B számú kedvenc csapatom a Trackhouse.
Erre NAGYON kíváncsi vagyok.
Justin Marks egy géniusz.

Mikey
Az Instagramos promóvideóban a háttérben F1, ralikrossz és IndyCar videók mennek ha jól figyelek, amik tuti spoilerek.
Ricciardo? Hamilton? Räikkönen? Johnson? Karam? Ferrucci? McLaughlin? Pagenaud? Daly?
Ralikrosszt nem ismerem azonkívül hogy Solberg volt bajnok ott is. 😀
Mindannyian vagy indultak már Xfinity/Truck Seriesben, vagy nyilatkozták, hogy szeretnék egyszer kipróbálni a NASCAR-t. Erős lenne egyből a Cup Series mindegyiküknek, de Marks járt pl. Európában is nemrég és azt már akkor is jelezte hogy izgalmas okokból...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
😮😮
Oké, szerintem mostantól hivatalosan is az 1B számú kedvenc csapatom a Trackhouse.
Erre NAGYON kíváncsi vagyok.
Justin Marks egy géniusz.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 www.vezess.hu/forma-1/2022/05/24/foghijassa-valhat-a-forma-1-es-mezony-ha-nincs-valtozas/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Scott Dixoné a pole az Indy 500-on, Palou és VeeKay alkotja még az első sort.

Nagyon várós a verseny, remélem a tavalyi P2 után Palou idén behúzza a győzelmet.
Mikey
És a lényeg, amit elfelejtettem írni, hogy rekordot jelentő átlagsebességgel szerezte meg Dixon a pole-t -- 234.04 mph, 376.7 km/h -- valamint az első sorból indulók hárman is az eddigi leggyorsabb átlagsebességet érték el az eddigi első sorosok közül. Nagyon komoly.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Szegény Blaney beszopta
Szerencsére meg tudta nyerni végül, így fair
Heisman
Barátnőt eddig még nem láttam ilyen lelkesen Ryan nyakába ugrani. 😀 Persze eddig nem is nyert egy győzelemmel 1 milliót. 😊

Kedvenceim szépen gyűjtögetik a győzelmeket idén: Gragson x2, Chastain x2, Reddick, Hamlin, Berry... és most már Blaney is. 😊
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Mekkora crash az all star versenyen KFB és Chastain között, Chase is belekerült. Szerencsére mindenki jól van.
Heisman
Egészen félelmetes.

iktriad
Chastain spottere mi a faszt nézett???

Azt amúgy jó látni, hogy alig-alig sérült mindkét autó.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Nem csípem Hamiltont, de ez a mai felzárkózása és 5. helye kb. többet ért mint az elmúlt 8 év jópár győzelme. Első kör végén több, mint 55 mp-re volt Leclerc-Verstappen-Russel hármastól, futam végére meg ha nem kotlik le alatta a gép még Verstappenen is hozott volna jó pár mp-t, Russelnek adott 30 mp-t 65 kör alatt tisztán versenytempóból.

VB párharc érdekes lehet így, hogy bekerült a Merci is a képbe, de leginkább az RB-Ferrari csata miatt, mert az látszik, hogy egyenesben megjött a Merci tempója, nehéz őket megelőzni azonos gumikon és stratégián, hiába lennének gyorsabbak tiszta pályán. Könnyen eldönthet majd futam győzelmeket ez, hogy melyik RB-Ferrari pilóta ragad be mögéjük, mert azzal ki is húzhatják arra a napra a győzelmet.
Mr.Breaker
de a kerékcseréje után, nem?
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Izgi lesz ez a VB így.
Toca
Semennyire nem az
Red bull versenytempoja annyira jobb a mezőnynél, h bőven elég ha időmérőn "csak" 2.ok
A szerencsefaktor meg mindig a faszopo mellett van
braxa88
Ezt így nem lehet kijelenteni. A szezon első felében a Ferrari volt gyorsabb és kezelte jobban a gumikat, a tegnapi futam előtti két versenyen meg fordult a kocka és az RB került előre. Viszont tegnap Leclerc nagyon nem hajtotta a gépet és így is nagyon simán vezetett. Még Verstappen pördülése ellenére is.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szegény Blaney beszopta
Szerencsére meg tudta nyerni végül, így fair

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora crash az all star versenyen KFB és Chastain között, Chase is belekerült. Szerencsére mindenki jól van.
Heisman
Egészen félelmetes.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mekkora crash az all star versenyen KFB és Chastain között, Chase is belekerült. Szerencsére mindenki jól van.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Scott Dixoné a pole az Indy 500-on, Palou és VeeKay alkotja még az első sort.

Nagyon várós a verseny, remélem a tavalyi P2 után Palou idén behúzza a győzelmet.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Azert Verstappen is oriasi maker am.
Stez
Ja mert idén nem állt meg kétszer alatta a kocsi. 😀
Jughead
Es ra is mutat a vb komolysagara, hogy igy is siman ott van a versenyben az elso helyert, mert amugy meg barmi tortenik, az kb neki kedvezett.
Stez
Mi volt ami még neki kedvezett Leclerc mai kiesésén kívül? Leclerc egyszer eldobta a kocsit, az nem hiszem, hogy szerencse.
Jughead
Hat mondjuk Sainz allando gyokerkedese, amin elment legalabb plusz egy w Leclercnek, peldaul, hogy az a szerencsetlen meg rajtolni sem kepes normalisan, hogy tartsa a rivalist.

De en amugy az elmult ket evrol beszeltem, amiota igazan megy a nyalazas Verstappen, nem csak az elmult versenyekrol. Es ezt a tavot megnezve, szerintem vegkepp nincs mirol beszelni, hogy szerencses e a faszi vagy sem. 😀
Stez
Te valami nagyon más sportágat néztél eddig, Max karrierjére a tavalyi Abu Dhabit leszámítva pont nem volt jellemző a nagy mákolások sorozata. Ha az általad vett tavalyi és idei évet nézzük csak, akkor is neki volt a legtöbb önhibán kívüli nullázása az élmezőnyben.
esanders10
Az pont egy vb címet ért, lehet csak egy db mázli, de az akkora hogy felér ezerrel
braxa88
Igen mondjuk ha előtte nincs a másik oldalnak mákja simán bekocogott volna 2.helyen és leszarja ki nyeri a futamot.
De nyilván csak az utolsó mák számít.

Amúgy én a motorhibákar nem számolom máknak mert ez a package amivel a pilóta nyer vagy veszít vagy elszáll ez van.

Mr.Robot eleg nagyot hibázott és nem kis szerencseje volt, hogy visszatudott jönni, ez volt a mák ezen a futamon.
Az, hogy a Ferrari ledöglik mikor a legjobban kéne vagy az hogy a másik hazai pályán majdnem kiesik és sorban az 5. futamán nem tud segíteni a csapattársánam vagy a csapatnak az nem mák egyszerűen kiemelkednek a mezőnyből, Sainzot meg nagyon helyre kéne rakni fejben.
Perez simán nyerhetett volna ha nem RBben van, de hát 2. pilóta idénre is, ez kiderült.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy most a Ferrarinak is rendben volt a gumikopása és a tempója!
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Azert Verstappen is oriasi maker am.
Stez
Ja mert idén nem állt meg kétszer alatta a kocsi. 😀
Jughead
Es ra is mutat a vb komolysagara, hogy igy is siman ott van a versenyben az elso helyert, mert amugy meg barmi tortenik, az kb neki kedvezett.
Stez
Mi volt ami még neki kedvezett Leclerc mai kiesésén kívül? Leclerc egyszer eldobta a kocsit, az nem hiszem, hogy szerencse.
Jughead
Hat mondjuk Sainz allando gyokerkedese, amin elment legalabb plusz egy w Leclercnek, peldaul, hogy az a szerencsetlen meg rajtolni sem kepes normalisan, hogy tartsa a rivalist.

De en amugy az elmult ket evrol beszeltem, amiota igazan megy a nyalazas Verstappen, nem csak az elmult versenyekrol. Es ezt a tavot megnezve, szerintem vegkepp nincs mirol beszelni, hogy szerencses e a faszi vagy sem. 😀
Stez
Te valami nagyon más sportágat néztél eddig, Max karrierjére a tavalyi Abu Dhabit leszámítva pont nem volt jellemző a nagy mákolások sorozata. Ha az általad vett tavalyi és idei évet nézzük csak, akkor is neki volt a legtöbb önhibán kívüli nullázása az élmezőnyben.
esanders10
Az pont egy vb címet ért, lehet csak egy db mázli, de az akkora hogy felér ezerrel
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
A mondanivalóm lényege annyi volt, hogy még csak 6 futam ment le és én nem írnám le a Mercit, ha és amennyiben más pályán is működni fog az autó.
Szokol
Igen értem, de nem ezt írtad.
Azt írtad 6 pilótának van eselye bármikor nyerni, azután, hogy Russelt úgy rajzolták meg ahogy akarták az RB oldaláról a Merci legjobb futamán. Lecrec és Max tempojatól fényévekre volt.

És igen egy űrfejlesztéssel lehetne esélye a Mercinek, de nagyon nagy baki parádé kene menjen az RB / Ferrari duotol ehhez.
Toca
Fáradt vagyok, nem tudom kifejezni magam. A lényeg az lenne, hogy a 3 jó csapat miatt elég néha nyerni és kevés ment le a bajnokságból. Uff.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Azert Verstappen is oriasi maker am.
Stez
Ja mert idén nem állt meg kétszer alatta a kocsi. 😀
Jughead
Es ra is mutat a vb komolysagara, hogy igy is siman ott van a versenyben az elso helyert, mert amugy meg barmi tortenik, az kb neki kedvezett.
Stez
Mi volt ami még neki kedvezett Leclerc mai kiesésén kívül? Leclerc egyszer eldobta a kocsit, az nem hiszem, hogy szerencse.
Jughead
Hat mondjuk Sainz allando gyokerkedese, amin elment legalabb plusz egy w Leclercnek, peldaul, hogy az a szerencsetlen meg rajtolni sem kepes normalisan, hogy tartsa a rivalist.

De en amugy az elmult ket evrol beszeltem, amiota igazan megy a nyalazas Verstappen, nem csak az elmult versenyekrol. Es ezt a tavot megnezve, szerintem vegkepp nincs mirol beszelni, hogy szerencses e a faszi vagy sem. 😀
Stez
Te valami nagyon más sportágat néztél eddig, Max karrierjére a tavalyi Abu Dhabit leszámítva pont nem volt jellemző a nagy mákolások sorozata. Ha az általad vett tavalyi és idei évet nézzük csak, akkor is neki volt a legtöbb önhibán kívüli nullázása az élmezőnyben.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Nem csípem Hamiltont, de ez a mai felzárkózása és 5. helye kb. többet ért mint az elmúlt 8 év jópár győzelme. Első kör végén több, mint 55 mp-re volt Leclerc-Verstappen-Russel hármastól, futam végére meg ha nem kotlik le alatta a gép még Verstappenen is hozott volna jó pár mp-t, Russelnek adott 30 mp-t 65 kör alatt tisztán versenytempóból.

VB párharc érdekes lehet így, hogy bekerült a Merci is a képbe, de leginkább az RB-Ferrari csata miatt, mert az látszik, hogy egyenesben megjött a Merci tempója, nehéz őket megelőzni azonos gumikon és stratégián, hiába lennének gyorsabbak tiszta pályán. Könnyen eldönthet majd futam győzelmeket ez, hogy melyik RB-Ferrari pilóta ragad be mögéjük, mert azzal ki is húzhatják arra a napra a győzelmet.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
A mondanivalóm lényege annyi volt, hogy még csak 6 futam ment le és én nem írnám le a Mercit, ha és amennyiben más pályán is működni fog az autó.
Szokol
Igen értem, de nem ezt írtad.
Azt írtad 6 pilótának van eselye bármikor nyerni, azután, hogy Russelt úgy rajzolták meg ahogy akarták az RB oldaláról a Merci legjobb futamán. Lecrec és Max tempojatól fényévekre volt.

És igen egy űrfejlesztéssel lehetne esélye a Mercinek, de nagyon nagy baki parádé kene menjen az RB / Ferrari duotol ehhez.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
A mondanivalóm lényege annyi volt, hogy még csak 6 futam ment le és én nem írnám le a Mercit, ha és amennyiben más pályán is működni fog az autó.