NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Pont ezért, mert része a versenynek, ha esik akkor esik. Ha valakinek sok, akkor ne üljön be az autóba.
Nomac
De mi a része a versenynek? Vezethetetlen pályán versenyezni, szerintem nem az, ahogy korábban is írtam a teniszt is félbeszakítják esőben, mert nem lehet úgy játszani, jobban értenek hozzá, hogy ezekkel a kocsikkal van-e ennek így értelme, én laikusként is úgy gondolom, hogy nincs.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van esőgumi csak soha sem használják.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Gondolom sok itt az 50 éves, és ők làtták anno h Senna, Prost, mentek a vìzözönbe meg a maradék 4-5 autó!
Teljesen jogos itt a Piros, ezen a pályán!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akkor ma Nascaros nap lesz megint

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 092 — #officialBoliever
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Jajj hagyjuk már ezt. Ha 3kor elindítják, amikor meg csak maximum szemerkelt nem lenne ez, mert hiába esne jobban, a nagyrészet lehordanak a kocsik. De ha nem, meg mindig meg lehetett van szakítani. De legalább történt vna vmi. Most majd megint megy a bohóckodás órákig. Szuper.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megérdemelnék, hogy elmaradjon az egész. Ennek a pályának 0 létjogosultsága van.

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 990 — balazs.t85@gmail.com
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Pont ezért, mert része a versenynek, ha esik akkor esik. Ha valakinek sok, akkor ne üljön be az autóba.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
fél pontokat már lehet osztani nem?

Ennyi volt mára.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 579 — nabege2@yahoo.com
piros, puncik ezek
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 113
nevetséges
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De most komolyan, mire várunk? Full szanalmas az egész f1 már. Picsogo kislanyokkal, akik minden szarert rinyalnak. Katasztrófa.
roberto23
Mert most melyik versenyző rinyált? Ez mind az fia volt. De valóban indítsuk el, jó lesz nézni azt a 3 autót, amelyik célba fog érni.
shawnka
Ja.
Alapból amúgy full izgi ez a verseny.

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
De most komolyan, mire várunk? Full szanalmas az egész f1 már. Picsogo kislanyokkal, akik minden szarert rinyalnak. Katasztrófa.
roberto23
Mert most melyik versenyző rinyált? Ez mind az fia volt. De valóban indítsuk el, jó lesz nézni azt a 3 autót, amelyik célba fog érni.
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Jóvan, megismerkedtek a pályával, lehet indulni.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fasz kivan.
Én egy unalmas Leclerc győzelmet akartam nézni!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
De most komolyan, mire várunk? Full szanalmas az egész f1 már. Picsogo kislanyokkal, akik minden szarert rinyalnak. Katasztrófa.
roberto23
Játsszák le szimulátorban.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Amúgy nem értem miért baj az, ha megvárják míg biztonságos a pálya. A tenisz meccseket is szüneteltetik, ha esik az eső. A jelenlegi kocsikkal Monacoban várni kell, nem azért csinálják, hogy szar legyen a verseny...
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az alagútban száraz.

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 092 — #officialBoliever
De most komolyan, mire várunk? Full szanalmas az egész f1 már. Picsogo kislanyokkal, akik minden szarert rinyalnak. Katasztrófa.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Felvezető körön valaki odacsapja?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem szaladhatna mellettük valaki esernyővel, nehogy megázzanak ezek a szegény fiúkák.
Punci F1.

több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Sietni nem kell. 16ig biztos nem lesz futam
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem álljanak egy helyben és izguljunk azon, hogy most épp esik most meg nem.
Vagy 50kör SC mögött.

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Megvárják, míg felszárad?
csipkelli
Jajj nehogy szegényeknek két csepp esőben kelljen vezetni.
Bazzani
Ha belegondolok abba, hogy Barrichello száraz gumival ment és nyert a régi hockenheimi pályán ennél rosszabb esőben...
Kampman
Mondjuk az még nem slick volt.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Mondjuk, ha látták, hogy jön ez az eső, akkor értem, hogy miért vártak, egy körre elküldeni őket nem lett volna értelme.