Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Na ezek utan oltari faszsag lenne Cserélni Norriséknak! Nyerhet sokat Maxon

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
VER ma idióta
NB2
Nehezen tűri, hogy nem vezet fél perccel.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
VER ma idióta
NB2
Teljesen lement a köd

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
VER ma idióta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Ez a piros McLaren is egy furcsa csapat.
Kihozzák Norrist, mert jön Hamilton, aki előtt 10mp-vel jelenleg van, akkor nem tudom h mennyi volt az annyi, de biztos nem volt rá hatással.
Erremost a kis kedvenc Norris adja vissza a helyét, miközben direkt kibasztak Piastrival.
Wtf??
steelwolf
Norris helyében Te visszaadnád? Piastri szabálytalan manővere miatt bukta a vezetést.

Mikor kijött Norris, akkor 3 mp-vel jött vissza Hamilton elé, így 1 kör már nem fért volna bele, azt meg látod, hogy nem egyszerű előzni ezen a pályán.
Jughead
Hol volt Piastrinak szabálytalan manővere?
zacknorb
Első kanyarban, ott Lando volt jó arc, hogy nyitott a kormányon, mert amúgy Piastri hátrébbról kezdett és nem hagyott helyet Norris-nak, ha ott Lando nem nyit a kormányon, akkor ütköznek és Piastri a hibás.
Jughead
azért nézd vissza a rajtot, azzal kezdődött, hogy Norris húzta rá Piastrira és az ausztrál megelőzte Norrist
egy ilyen rajtnál mindenki egy picit kitereli a másikat, semmi szabálytalan nem volt
de amúgy ez a mostani hisztit sem értem, basszus a kerékcsere után Norris gyorsabb volt a közepesen mint a keményen Piastri, azért vezet, illetve volt 2 Piastri hiba
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez a piros McLaren is egy furcsa csapat.
Kihozzák Norrist, mert jön Hamilton, aki előtt 10mp-vel jelenleg van, akkor nem tudom h mennyi volt az annyi, de biztos nem volt rá hatással.
Erremost a kis kedvenc Norris adja vissza a helyét, miközben direkt kibasztak Piastrival.
Wtf??
steelwolf
Norris helyében Te visszaadnád? Piastri szabálytalan manővere miatt bukta a vezetést.

Mikor kijött Norris, akkor 3 mp-vel jött vissza Hamilton elé, így 1 kör már nem fért volna bele, azt meg látod, hogy nem egyszerű előzni ezen a pályán.
Jughead
Piastrit miért nem 1 körrel később jött, miért kellett még egyet rátenni.
Ha jól tudom még mindig a csapat dönt!
A rajtot kurvajól csinálta Piastri, Norris megint besokkolt h jön Max.
Mind1, mindenki máshogy látja, attól függ h kinek szurkol.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
McLaren jó úton halad ,hogy egy futamon Piastri kiüsse Norrist

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Ez a piros McLaren is egy furcsa csapat.
Kihozzák Norrist, mert jön Hamilton, aki előtt 10mp-vel jelenleg van, akkor nem tudom h mennyi volt az annyi, de biztos nem volt rá hatással.
Erremost a kis kedvenc Norris adja vissza a helyét, miközben direkt kibasztak Piastrival.
Wtf??
steelwolf
Norris helyében Te visszaadnád? Piastri szabálytalan manővere miatt bukta a vezetést.

Mikor kijött Norris, akkor 3 mp-vel jött vissza Hamilton elé, így 1 kör már nem fért volna bele, azt meg látod, hogy nem egyszerű előzni ezen a pályán.
Jughead
Hol volt Piastrinak szabálytalan manővere?
zacknorb
Első kanyarban, ott Lando volt jó arc, hogy nyitott a kormányon, mert amúgy Piastri hátrébbról kezdett és nem hagyott helyet Norris-nak, ha ott Lando nem nyit a kormányon, akkor ütköznek és Piastri a hibás.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a piros McLaren is egy furcsa csapat.
Kihozzák Norrist, mert jön Hamilton, aki előtt 10mp-vel jelenleg van, akkor nem tudom h mennyi volt az annyi, de biztos nem volt rá hatással.
Erremost a kis kedvenc Norris adja vissza a helyét, miközben direkt kibasztak Piastrival.
Wtf??
steelwolf
Norris helyében Te visszaadnád? Piastri szabálytalan manővere miatt bukta a vezetést.

Mikor kijött Norris, akkor 3 mp-vel jött vissza Hamilton elé, így 1 kör már nem fért volna bele, azt meg látod, hogy nem egyszerű előzni ezen a pályán.
Jughead
Hol volt Piastrinak szabálytalan manővere?

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Ez a piros McLaren is egy furcsa csapat.
Kihozzák Norrist, mert jön Hamilton, aki előtt 10mp-vel jelenleg van, akkor nem tudom h mennyi volt az annyi, de biztos nem volt rá hatással.
Erremost a kis kedvenc Norris adja vissza a helyét, miközben direkt kibasztak Piastrival.
Wtf??
steelwolf
Norris helyében Te visszaadnád? Piastri szabálytalan manővere miatt bukta a vezetést.

Mikor kijött Norris, akkor 3 mp-vel jött vissza Hamilton elé, így 1 kör már nem fért volna bele, azt meg látod, hogy nem egyszerű előzni ezen a pályán.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
a kanyargós részen annyira lemarad a holland, hogy még drs-sel sem tud előzni!!!
ez azért az elmúlt évekhez képest nagyon meglepő!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez a piros McLaren is egy furcsa csapat.
Kihozzák Norrist, mert jön Hamilton, aki előtt 10mp-vel jelenleg van, akkor nem tudom h mennyi volt az annyi, de biztos nem volt rá hatással.
Erremost a kis kedvenc Norris adja vissza a helyét, miközben direkt kibasztak Piastrival.
Wtf??
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
a meki megint mit csinált? 😊
NB2
Semmit....kibasznak Piastrival
ThundersNFL a Paraszt
Bárcsak ez lenne, de szimplán balfaszok voltak ismét. Benézték, hogy Hamilton és Leclerc majdnem beugrott Norris kiállási ablakába, így gyorsan kihívták Lando-t.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Miért kéne Norrisnak visszaengednie amugy?
Eazzy
Ha megbeszélték akkor illő lenne, de most tud nagyon hozni Maxon

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Miért kéne Norrisnak visszaengednie amugy?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
a meki megint mit csinált? 😊
NB2
Semmit....kibasznak Piastrival

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
a meki megint mit csinált? 😊
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ha Max nem lett volna balfasz simán harcban lenne a McLarenekkel.
Jughead
Hamilton megelőzősén lehet múlik neki a győzelem?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
a holland viszont most gyors, hozott itt 3 kőr alatt 1,9 mp-cet!
NB2
Nyújtottan megy akkor nagyon friss gumikon szerintem a harmadiknál jobb nem lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Ha Max nem lett volna balfasz simán harcban lenne a McLarenekkel.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
a holland viszont most gyors, hozott itt 3 kőr alatt 1,9 mp-cet!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Közpen PIA-NOR 1,3, wégéék megint másról dumálnak
NB2
Nincs miröl beszélni, gyorsabb Piastri.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
ferka közepesen a végéig??? azt meg hogy??? persze wégé-ék nem vették észre 😊
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Közpen PIA-NOR 1,3, wégéék megint másról dumálnak
NB2
Mégiscsak a Vilàgbajnokokról dumálnak.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Közpen PIA-NOR 1,3, wégéék megint másról dumálnak