Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Most épp agyonveri.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
McLaren nagyon betalált most övék az NR1 autó....
ThundersNFL a Paraszt
Viszont ha nem áll be mindenki Norris mögé akkor nem kapják el Verstappent…
Eazzy
Az így is úgy is esélytelen, látható volt ma is, hogy nincs is ilyen cél, hiszen Piastri úgy ment be Norris mellé, hogy vagy Norris elenged vagy ütközünk és nullázunk.
Jughead
Jövőre elveri Norrist.
Eazzy
Erre az utal, hogy idén időmérőkön csak Perez, Sargeant és Zhou lett jobban elverve (11-2 Norris-nak)?

Vagy, hogy versenyen most végezhet előrébb 3. alkalommal a szezonban?

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
McLaren nagyon betalált most övék az NR1 autó....
ThundersNFL a Paraszt
Viszont ha nem áll be mindenki Norris mögé akkor nem kapják el Verstappent…
Eazzy
Az így is úgy is esélytelen, látható volt ma is, hogy nincs is ilyen cél, hiszen Piastri úgy ment be Norris mellé, hogy vagy Norris elenged vagy ütközünk és nullázunk.
Jughead
Jövőre elveri Norrist.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
McLaren nagyon betalált most övék az NR1 autó....
ThundersNFL a Paraszt
Viszont ha nem áll be mindenki Norris mögé akkor nem kapják el Verstappent…
Eazzy
Az így is úgy is esélytelen, látható volt ma is, hogy nincs is ilyen cél, hiszen Piastri úgy ment be Norris mellé, hogy vagy Norris elenged vagy ütközünk és nullázunk.

Ilyet egy Perez, Bottas stb. sose csinálhatott volna VB csatában résztvevő csapattárs ellen.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
wégé mit néz?😊 HAM-VER között volt 7 mp a box után most 3,2
ez hol másfél mp???
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ez szerintem Maxnek egy harmadik hely neki nézz ki annál nemigen lesz jobb

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.
Jughead
Mert jogtalan előnyt szerzett?
vpi
Nem szerzett. Leterelték a pályáról, mit kellett volna tennie? Beleállni a fékbe és visszajönni 5. helyre?
Jughead
Nem tudom. De a pályát elhagyva gyorsabb lett és előzött. Tulajdonképpen akkor így bármikor lehet előzni? Vagy csak az első körben? Vagy csak ha Max-szel kezdődik a keresztneved?
vpi
Ha nem hagynak elfordulni akkor lehet, főleg rajt után, Ausztriában pl. ez egy nagyon gyakori eset.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
McLaren nagyon betalált most övék az NR1 autó....
ThundersNFL a Paraszt
Viszont ha nem áll be mindenki Norris mögé akkor nem kapják el Verstappent…
Eazzy
Tegnap pont azt számolgattam,hogy mindent Norris nyer és Verstappen a második csak akkor tudja megelőzni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
McLaren nagyon betalált most övék az NR1 autó....
ThundersNFL a Paraszt
Viszont ha nem áll be mindenki Norris mögé akkor nem kapják el Verstappent…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
McLaren nagyon betalált most övék az NR1 autó....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.
Jughead
Mert jogtalan előnyt szerzett?
vpi
Nem szerzett. Leterelték a pályáról, mit kellett volna tennie? Beleállni a fékbe és visszajönni 5. helyre?
Jughead
Nem tudom. De a pályát elhagyva gyorsabb lett és előzött. Tulajdonképpen akkor így bármikor lehet előzni? Vagy csak az első körben? Vagy csak ha Max-szel kezdődik a keresztneved?

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Damn boys, mire ez az arcpirító gyűlölködés?
shawnka
Hát most nem azért, de hanyadil futam sorban ahol elbalfaszkodja magának a győzelmet? De legalábbis megint kurva nehéz helyzetbe hozza magát.
Eazzy
És ezt mind egy fél századdal rosszabbul elkapott rajt miatt? 😀
shawnka
Láthatóan ezúttal igen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.
Jughead
Mert jogtalan előnyt szerzett?
vpi
Nem szerzett. Leterelték a pályáról, mit kellett volna tennie? Beleállni a fékbe és visszajönni 5. helyre?
Jughead
Érdemes vissza nézni Norris és Piastri kormányát. Utóbbi folyamatosan egy ívben jobbra tartja a kanyarban míg Norris rángatja balra
csebi
Így van, de tegyük hozzá, hogy Norris is azért korrigált, mert Piastri hátrébbról kezdve úgy gondolta, hogy ő normál ívben elkanyarodhat, ezért Norris és Max is kénytelen volt az ütközést elkerülni.
Jughead
Jó de akkor sem úgy hagyok helyet h az autóm bal oldala is lelog a pályáról …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.
Jughead
Mert jogtalan előnyt szerzett?
vpi
Nem szerzett. Leterelték a pályáról, mit kellett volna tennie? Beleállni a fékbe és visszajönni 5. helyre?
Jughead
Érdemes vissza nézni Norris és Piastri kormányát. Utóbbi folyamatosan egy ívben jobbra tartja a kanyarban míg Norris rángatja balra
csebi
Így van, de tegyük hozzá, hogy Norris is azért korrigált, mert Piastri hátrébbról kezdve úgy gondolta, hogy ő normál ívben elkanyarodhat, ezért Norris és Max is kénytelen volt az ütközést elkerülni.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
ma sem a redbull a legjobb autó
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.
Jughead
Mert jogtalan előnyt szerzett?
vpi
Nem szerzett. Leterelték a pályáról, mit kellett volna tennie? Beleállni a fékbe és visszajönni 5. helyre?
Jughead
Érdemes vissza nézni Norris és Piastri kormányát. Utóbbi folyamatosan egy ívben jobbra tartja a kanyarban míg Norris rángatja balra

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Damn boys, mire ez az arcpirító gyűlölködés?
shawnka
Hát most nem azért, de hanyadil futam sorban ahol elbalfaszkodja magának a győzelmet? De legalábbis megint kurva nehéz helyzetbe hozza magát.
Eazzy
És ezt mind egy fél századdal rosszabbul elkapott rajt miatt? 😀
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.
Jughead
Mert jogtalan előnyt szerzett?
vpi
Nem szerzett. Leterelték a pályáról, mit kellett volna tennie? Beleállni a fékbe és visszajönni 5. helyre?
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Damn boys, mire ez az arcpirító gyűlölködés?
shawnka
Hát most nem azért, de hanyadil futam sorban ahol elbalfaszkodja magának a győzelmet? De legalábbis megint kurva nehéz helyzetbe hozza magát.
Eazzy
Miért lett volna jobb, ha a balfasz csapattársa miatt kiesik?
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 882
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.
Jughead
Mert jogtalan előnyt szerzett?
vpi
Semmi jogtalan előnyt nem szerzett. Vizsgálni is ökörség lett volna a helyzetet.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Damn boys, mire ez az arcpirító gyűlölködés?
shawnka
Hát most nem azért, de hanyadil futam sorban ahol elbalfaszkodja magának a győzelmet? De legalábbis megint kurva nehéz helyzetbe hozza magát.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.
Jughead
Mert jogtalan előnyt szerzett?

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Norris jó arc volt Piastrival, pedig Piastri megint képes lett volna elbaszni, azt nem értem mondjuk hogy Max miért kellett, hogy visszaadja a pozíciót.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
gyors a redbull az egyenesben, de egyszerűen a célegyenesig sokat szed össze
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 882
Nem feltétlen komálom Verstappent, de nagyon remélem h levadássza Norrist minél előbb.