NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gasly csinálja eddig a showt 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo ez korozgessennek csak, en addig alszom, a Ferrari meg hatha nem doglik le, es Verstappen meg nem tud a 3.helynel elorebb odaerni. Perezt nyilvan megelozi majd, nem azert, mert raszolnak, csak veletlenul egy masodpercet elbenazik a boxban a csapat.

De hajra Leclerc.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gasly egy kicsit átérzi milyen volt tavaly mögötte menni végig 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 553 — nabege2@yahoo.com
semmi értelme így, még a gumielőnyt sem tudod kiautózni
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 553 — nabege2@yahoo.com
az a baj, hogy üres pályán gyors vagy, de előzni nem tudsz, szóval ezért nehéz a szitu
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Az oké, ha gyorsabb lesz az inter. Csak ahhoz tiszta pálya kell kiautózni.
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 631 — No one likes us, cause no one like us
Latifi bazmeg, és megint nem érti, a kocsi nem ugy megyen ahogy ő akarja 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Felvezető körön valaki odacsapja?
csipkelli
Csak ketten, a legjobbak.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bő fél óra várakozás és javulás után felvezetőn két ütközés. Konkrétan nem maradt volna egyben senki

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Sietni nem kell. 16ig biztos nem lesz futam
Coolearie
Szép. 😀
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
RW van a Mercinél?
steelwolf
jah, ott puposkodik

több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
RW van a Mercinél?
steelwolf
Russel Wilson?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
RW van a Mercinél?
steelwolf
szerintem igen ő volt az

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 334 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
RW van a Mercinél?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ilyenkor biciklivel kellene menniük.
A kerekeseknél mindenféle időben menni kell.
Bazzani
azért nem, amikor Bernal nyerte a Tourt a hegyomláson nem mentek keresztül 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sok mindenhol lenne értelme a fikázásnak, mert tényleg pina itt mindenki régóta. De ha valahol, akkor itt tényleg életveszély lenne ez, aztán gondolom annyira senkinek nincs kedve azt nézni, hogy ki hal meg. Az, hogy kell-e ez a pálya egyáltalán, az más kérdés

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ilyenkor biciklivel kellene menniük.
A kerekeseknél mindenféle időben menni kell.

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 981 — balazs.t85@gmail.com
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Pont ezért, mert része a versenynek, ha esik akkor esik. Ha valakinek sok, akkor ne üljön be az autóba.
Nomac
De mi a része a versenynek? Vezethetetlen pályán versenyezni, szerintem nem az, ahogy korábban is írtam a teniszt is félbeszakítják esőben, mert nem lehet úgy játszani, jobban értenek hozzá, hogy ezekkel a kocsikkal van-e ennek így értelme, én laikusként is úgy gondolom, hogy nincs.
Jughead
Akkor mondjak ki, hogy ezek az autók alkalmatlanok az esőben versenyzésre, de nem kelljen már minden szemerkélő esőnel ezt a szánalmat nézni.
roberto23
Szerintem ki van mondva.
Jughead
Hol? Mikor merre?

Csöpög az eső és bent állnak, hol a fenébe van ez a leszakadó esőtől? Számomra aki Schumin, és a 90-es évek közepén nőtt fel, az eső része volt a froma-1nek. Ha eső van akkor is ki kell menni, meg kell oldani. Egy életre megmarad számomra a 96-os monacói nagydíj, ahol Panis nyert, és hárman értek célba.

 hu.wikipedia.org/wiki/1996-os_Formula%E2%80%931_monac%C3%B3i_nagyd%C3%ADj

Szerkesztette: Nomac
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Pont ezért, mert része a versenynek, ha esik akkor esik. Ha valakinek sok, akkor ne üljön be az autóba.
Nomac
De mi a része a versenynek? Vezethetetlen pályán versenyezni, szerintem nem az, ahogy korábban is írtam a teniszt is félbeszakítják esőben, mert nem lehet úgy játszani, jobban értenek hozzá, hogy ezekkel a kocsikkal van-e ennek így értelme, én laikusként is úgy gondolom, hogy nincs.
Jughead
Akkor mondjak ki, hogy ezek az autók alkalmatlanok az esőben versenyzésre, de nem kelljen már minden szemerkélő esőnel ezt a szánalmat nézni.
roberto23
Szerintem ki van mondva.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 090 — #officialBoliever
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Pont ezért, mert része a versenynek, ha esik akkor esik. Ha valakinek sok, akkor ne üljön be az autóba.
Nomac
De mi a része a versenynek? Vezethetetlen pályán versenyezni, szerintem nem az, ahogy korábban is írtam a teniszt is félbeszakítják esőben, mert nem lehet úgy játszani, jobban értenek hozzá, hogy ezekkel a kocsikkal van-e ennek így értelme, én laikusként is úgy gondolom, hogy nincs.
Jughead
Akkor mondjak ki, hogy ezek az autók alkalmatlanok az esőben versenyzésre, de nem kelljen már minden szemerkélő esőnel ezt a szánalmat nézni.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 981
Megérdemelnék, hogy elmaradjon az egész. Ennek a pályának 0 létjogosultsága van.
Bazzani
A legikonikusabb szerintem, még ha bizonyos szempontból anakronisztikus is.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Gondolom sok itt az 50 éves, és ők làtták anno h Senna, Prost, mentek a vìzözönbe meg a maradék 4-5 autó!
Teljesen jogos itt a Piros, ezen a pályán!
steelwolf
Azok más kocsik voltak. Elő lehet venni őket, hogy miért nem olyanok a kocsik, de ezekkel a kocsikkal ez a döntés a jó.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Pont ezért, mert része a versenynek, ha esik akkor esik. Ha valakinek sok, akkor ne üljön be az autóba.
Nomac
De mi a része a versenynek? Vezethetetlen pályán versenyezni, szerintem nem az, ahogy korábban is írtam a teniszt is félbeszakítják esőben, mert nem lehet úgy játszani, jobban értenek hozzá, hogy ezekkel a kocsikkal van-e ennek így értelme, én laikusként is úgy gondolom, hogy nincs.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van esőgumi csak soha sem használják.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 334 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
De most komolyan ezt a versenyt ilyen körülmények között miért engedjék el? Fél kör és piros zászló, csak legalább valaki vagy valakik ki is estek volna.
Jughead
Gondolom sok itt az 50 éves, és ők làtták anno h Senna, Prost, mentek a vìzözönbe meg a maradék 4-5 autó!
Teljesen jogos itt a Piros, ezen a pályán!