Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 2 éve
A Haasnak marha jó volt ez a csapatmunkaYuki jo szarvolt ma
Tsunoda meg eléggé flop volt
zacknorb
Mondjuk az nekem eléggé véleményes,hogy valakit megelőzol szabálytalanul, nem adod vissza pozit, aztán szandekosan feltartod, h a csapattarsad előnybe keruljon. Ez igy konkretan csalás
több mint 2 éve
Russell 6., Medvetöbb mint 2 éve
emlékeim szerint volt valahol olyan, hogy ha be is mozdult, de nem lépte át a vonalat, akkor elengedtékHam és Nor inkább vesztett a gumitaktikán, mert a maciember mögöttük volt
több mint 2 éve
Gyerünk 🐻 meglesz a 7. hely!!
több mint 2 éve
Ebbe a szituba, hogy hozod ki, hogy Hamilton a szar fej?Azt mondod ha Hamilton nem tudja megelőzni Norrist,akkor telefonál Toto? 🙃Norrist miért nem büntették meg? Innen elég egyértelmű volt, hogy kiugrott.Ezt nem értem én sem
vpi
És nem tartom kizártnak, hogy valaki megóvja, és kap utólagos időbüntetést
zacknorb
steelwolf
Fogalmazzunk úgy, Norrisszal eléggé elnézőek ma a bírók. Kiugrott, szabálytalanul feltartotta Hamiltont…
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Márpedig nem fogja.Azt mondod ha Hamilton nem tudja megelőzni Norrist,akkor telefonál Toto? 🙃Norrist miért nem büntették meg? Innen elég egyértelmű volt, hogy kiugrott.Ezt nem értem én sem
vpi
És nem tartom kizártnak, hogy valaki megóvja, és kap utólagos időbüntetést
zacknorb
steelwolf
több mint 2 éve
Azt mondod ha Hamilton nem tudja megelőzni Norrist,akkor telefonál Toto? 🙃Norrist miért nem büntették meg? Innen elég egyértelmű volt, hogy kiugrott.Ezt nem értem én sem
vpi
És nem tartom kizártnak, hogy valaki megóvja, és kap utólagos időbüntetést
zacknorb
több mint 2 éve
Már csak Sargentnek kell megelőznie Tsunit, aztán jöhet a 2. Tsu vs Ric felvonás.
több mint 2 éve
A Haasnak marha jó volt ez a csapatmunkaTsunoda meg eléggé flop volt
több mint 2 éve
Norrist miért nem büntették meg? Innen elég egyértelmű volt, hogy kiugrott.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Medvetöbb mint 2 éve
rég néztem F1-et és azt kell, hogy mondjam egy darabig megint nem fogok. Rohadt unalmas az egész. Semmi nem történik itt.
több mint 2 éve
Ekkora kreténeket
több mint 2 éve
Ham és Nor sokáig tolja és lágyra mennek?
több mint 2 éve
Norrist nem akarják megbüntetni végre?most van noted, ami rohadt vicces, hogy 20 perc nem volt rá elég
zacknorb
több mint 2 éve
Norrist nem akarják megbüntetni végre?Pereznél a kiengedés?
zacknorb
több mint 2 éve
Norrist nem akarják megbüntetni végre?
több mint 2 éve
Kezdetnek nem volt rossz. Szerintem MM-el idén számolni kell.rossz volt a rajtra, az elején az olasszal a harc szerintem tönkretehette a gumijait, mert a hibája után sokáig semmit nem tudott tenni, itt a végén közelítette meg az olaszt
bcsarli, Udvari Főkóstoló
jó egy sprint csak, de úgy érzem, sokan fognak itt harcolni a vb címért, tényleg fontosak lesznek az ellopott pontok vagy a hibák
több mint 2 éve
Kezdetnek nem volt rossz. Szerintem MM-el idén számolni kell.
több mint 2 éve
Diggia😕
több mint 2 éve
MotoGP futam! Még ha csak sprint is 😊Marc Marquezre nagyon kíváncsi vagyok a Dukin! Ha már most az elejében lesz, akkor egész évben harcban lesz, és ez nagyon jó lenne!