Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Tsunada és Ric levezetőkör
 www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
imádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
petey
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.
Brotesz
De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Mondjuk nálam a legtúlértékeltebb pilóta versenybe a legnagyobb kihívója pont Tsunoda. Nem értem, hogy ő miért van ilyen magas polcon kezelve.
dugo93
Hm 😀 Nálam a túlértékelt azt jelenti, hogy valakinek nagyobb a média/szurkolók/versenytársak/sportvezetők által kapott hypeja, mint a teljesítménye. Mivel Yuki szerintem semmilyen hypeot nem kap semmilyen oldalról, elég wtf dolog túlértékeltnek mondani. Nálam, pont, hogy inkább underrated, mivel pont, hogy az utóbbi 3 csapattársa volt hypeolva inkább. Aztán meg mind a 3nal gyorsabb.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Aki azt mondja, hogy unalmas volt a tegnapi las vegasi verseny, az mit nézett? Ez minden volt csak unalmas nem.

Most néztem meg a harmadik szakaszt, éjjel már képtelen voltam rá.

Kedvenceim 1-2-3-4-6-8, egyértelműen a legjobb eddigi versenyem személyes szempontból. 😁

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Na Jos is beleállt Hornerbe. Túl jól megy, már egymással harcolnak.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Pecco 2026ig a gyári Ducatinál 😎😎😎😎👍🏼👍🏼👍🏼

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Gragson P6, wooooww!!
Mikey
hát ezt nem láttam jönni.
törölt kristof
Hazai pályája, Xfinityben is nagyon jól ment mindig, engem nem lepett meg.
Talán annak fényében meglepő hogy a három csapattársa a 20. hely után végzett.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Gragson P6, wooooww!!
Mikey
hát ezt nem láttam jönni.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 158 — Cowboys fan
Hát Loganoék jól elpoénkodtak azon, hogy a Nascarban nincs olyan unalmas verseny, mint a Forma-1-ben, majd rá egy nappal Larson ugyanolyan tükörsima győzelmet aratott, mint Verstappen.

(Nyilván a különbség kisebb, de ez a két sorozat közötti különbségből fakad)
Jughead
Ja. De ez nem lesz így minden egyes versenyen.
slowmotion
És ez hogy kapcsolódik ahhoz, amit írtam?
Jughead
kivétel erősíti a szabályt
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Hát Loganoék jól elpoénkodtak azon, hogy a Nascarban nincs olyan unalmas verseny, mint a Forma-1-ben, majd rá egy nappal Larson ugyanolyan tükörsima győzelmet aratott, mint Verstappen.

(Nyilván a különbség kisebb, de ez a két sorozat közötti különbségből fakad)
Jughead
Ja. De ez nem lesz így minden egyes versenyen.
slowmotion
És ez hogy kapcsolódik ahhoz, amit írtam?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 158 — Cowboys fan
Hát Loganoék jól elpoénkodtak azon, hogy a Nascarban nincs olyan unalmas verseny, mint a Forma-1-ben, majd rá egy nappal Larson ugyanolyan tükörsima győzelmet aratott, mint Verstappen.

(Nyilván a különbség kisebb, de ez a két sorozat közötti különbségből fakad)
Jughead
Ja. De ez nem lesz így minden egyes versenyen.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Gragson P6, wooooww!!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Hát Loganoék jól elpoénkodtak azon, hogy a Nascarban nincs olyan unalmas verseny, mint a Forma-1-ben, majd rá egy nappal Larson ugyanolyan tükörsima győzelmet aratott, mint Verstappen.

(Nyilván a különbség kisebb, de ez a két sorozat közötti különbségből fakad)
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Mondjuk nálam a legtúlértékeltebb pilóta versenybe a legnagyobb kihívója pont Tsunoda. Nem értem, hogy ő miért van ilyen magas polcon kezelve.
dugo93
azt én se.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Mondjuk nálam a legtúlértékeltebb pilóta versenybe a legnagyobb kihívója pont Tsunoda. Nem értem, hogy ő miért van ilyen magas polcon kezelve.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 030 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Larson megnyeri az első 2 részszakaszt, akkor behúzza a versenyt is.

Az első háromban:
1. Chevy (Larson), 2. Toyota (Reddick). 3. Ford (Blaney)
A második háromban :
4. Chevy (Chastain - 2 friss gumival). 5. Toyota (Gibbs) 6. Ford (Gragson)
Szép sorminta. 😀 😀 😀 .
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ebben a Larson moveban azért volt Rizikó. #Vegas
 music.youtube.com/watch?v=TbVS-ZuwEfo&si=smFGI2V4iVsFTVRW
több mint 2 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Számomra a NASCAR egyik legnagyobb talánya az általános LaJoie imádat. Sosem fogom megérteni.
Mikey
Szimpatikus faszi, masszívan (legalábbis eddig) underdog csapatban. Az ilyeneket szokták kedvelni az emberek 😊
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Számomra a NASCAR egyik legnagyobb talánya az általános LaJoie imádat. Sosem fogom megérteni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 030 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Larsoné az első szakasz, Gragson végül a 16. helyig jött előre a 30.-ról az utolsó zöld zászlós periódus alatt. Királyság.

Remélem sok-sok hosszú zöld zászlós szakasz lesz a versenyen. 😉
Mikey
Lajoie és Chastain szintén Top 8. Nojsz.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Larsoné az első szakasz, Gragson végül a 16. helyig jött előre a 30.-ról az utolsó zöld zászlós periódus alatt. Királyság.

Remélem sok-sok hosszú zöld zászlós szakasz lesz a versenyen. 😉

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ahogy Makáék is kiemelték, én likeolom Corey LaJoie-t. És ha már nem Zsombi közvetít, de eszünkbe van azért, rá iszom egy Drinking about yout.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Larson átvette a vezetést, és Gragson is elkezdett előrejönni az elrontott kvali után, már a top 20-ban az első szakasz végéhez közeledve. Eddig jó.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 030 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Byron autója meg összeszedett egy szemeteszsákot, mi van itt.
Mikey
Ki is kellett jönni a pitbe miatta.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Nem szokványos defekt.

iktriad
Mert nem is defekt volt.

Byron autója meg összeszedett egy szemeteszsákot, mi van itt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 030 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem szokványos defekt.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 030 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tsunada és Ric levezetőkör
 www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
imádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
petey


Szerkesztette: iktriad