Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/
🤘 gaben 🤘
Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
zacknorb
Valami nő a főnök, nem csoda.
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
🤘 gaben 🤘
Ha esetleg majd jössz Nyir!dra és nekem is összejön akkor akár megihatunk pár sört
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/
🤘 gaben 🤘
Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
zacknorb
Valami nő a főnök, nem csoda.
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
🤘 gaben 🤘
Én ültem egybként Ausztriában tisztán elektr rally autóban, hát....beszartam milyen erős nyomatékja van, nem számítottam rá.
Willie Parker
Ja. A trolinak is!
🤘 gaben 🤘
De amúgy érdemes kipróbálni, ez nem vicc, úgy is ez lesz a jövő.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/
🤘 gaben 🤘
Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
zacknorb
Valami nő a főnök, nem csoda.
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
🤘 gaben 🤘
Én ültem egybként Ausztriában tisztán elektr rally autóban, hát....beszartam milyen erős nyomatékja van, nem számítottam rá.
Willie Parker
Ja. A trolinak is!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/
🤘 gaben 🤘
Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
zacknorb
Valami nő a főnök, nem csoda.
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
🤘 gaben 🤘
Én ültem egybként Ausztriában tisztán elektr rally autóban, hát....beszartam milyen erős nyomatékja van, nem számítottam rá.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/
🤘 gaben 🤘
Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
zacknorb
Valami nő a főnök, nem csoda.
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/
🤘 gaben 🤘
Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/
Volt valaki mostanában a nyírádi pályán?
🤘 gaben 🤘
Rég nem voltam, de erre lehet hogy kimegyek, érdekesnek tűnik.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/
Volt valaki mostanában a nyírádi pályán?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az Aston egy körös tempója eléggé biztató holnapra.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Mondjuk ha a serpenyőben a pénz és Horner van a másikban Newey, Verstappen és a gyökér apja van én se biztos, hogy utóbbi mögé húznék hosszú távon.

(Persze feltételezve, hogy Horner nem egy álszent pöcs és eltusolták volna az egész ügyet körülötte)
FLZOLI
Én a Horner / Newey + Ver-ből egyértelműen a másodikat választanám.
Horner egy nárcisztikus pöcs, aki jól rakta össze a csapatot, de nem az ő zsenije kellett a 2x4 vb címért.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk ha a serpenyőben a pénz és Horner van a másikban Newey, Verstappen és a gyökér apja van én se biztos, hogy utóbbi mögé húznék hosszú távon.

(Persze feltételezve, hogy Horner nem egy álszent pöcs és eltusolták volna az egész ügyet körülötte)

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Ugye az AM szaúdi kötődésű, ami MBS büntetéses beleavatkozást szebbé teszi. Egyik kedvence kommentláncom ehhez:

1.személy: Vajon ki az aki az F1 legtöbb balhéjában mindig szerepet játszott (mellette kép Alonsoról)
Válasz: Ő az a gonosz fajta gonosz, aki Dr. Doofenshmirtz 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
RB meg az FIA mi szappanoperát össze tudnak hozni...
Heisman nádor
Beszéltek róluk, ez a lényeg.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
RB meg az FIA mi szappanoperát össze tudnak hozni...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Callum Ilott helyettesíti a sérült David Malukast a #6-os Arrow McLarenben a hétvégi IndyCar szezonnyitón St. Petersburgben.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.youtube.com/watch?v=M7NBpYwQXMw
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Tsunada és Ric levezetőkör
 www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
imádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
petey
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.
Brotesz
De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).
Duff
Ha Tsunoda nem ragaszkodik a 13. helyéhez, akkor bőven lett volna esély arra, hogy Ricciardo a friss gumikon feljön a 11. helyre. Onnantól egy műszaki hiba/defekt/koccanás kell a pontszerzéshez.

Lásd két évvel ezelőtti szezonnyitó mikor az utolsó két körben leállt a két Red Bull.

A hely visszaadása valószínűleg azért nem volt amúgy, mert Tsunoda a verseny előtt (is) megbeszélt csapatutasítást ignorálta, ezzel a csapat érdekeit hátráltatva. Az, hogy ki végez előbb egyébként meg miért érdekelné a vezetőket? Ha ők Ricciardo-t akarják megtartani Lawson mellé, akkor őt tartják meg, akkor is ha minden versenyen Tsunoda nyer.
Jughead
Amúgy is nehezen viselik a csapatutasitast a versenyzok, nehogy mar az is eleg legyen hozza, hogy "ha esetleg valaki kiesik"... Ilyet meg nem is láttam. Kovetkezo a 19. Helyen lesz majd, hátha kiesik 9 versenyzo? Szerintem ez nagyon gáz a csapat reszerol
Duff
Nyilván, mert elfogultan nézed a dolgot. Egyébként elfogulatlanul a logikus döntés.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Tsunada és Ric levezetőkör
 www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
imádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
petey
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.
Brotesz
De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).
Duff
Ha Tsunoda nem ragaszkodik a 13. helyéhez, akkor bőven lett volna esély arra, hogy Ricciardo a friss gumikon feljön a 11. helyre. Onnantól egy műszaki hiba/defekt/koccanás kell a pontszerzéshez.

Lásd két évvel ezelőtti szezonnyitó mikor az utolsó két körben leállt a két Red Bull.

A hely visszaadása valószínűleg azért nem volt amúgy, mert Tsunoda a verseny előtt (is) megbeszélt csapatutasítást ignorálta, ezzel a csapat érdekeit hátráltatva. Az, hogy ki végez előbb egyébként meg miért érdekelné a vezetőket? Ha ők Ricciardo-t akarják megtartani Lawson mellé, akkor őt tartják meg, akkor is ha minden versenyen Tsunoda nyer.
Jughead
Amúgy is nehezen viselik a csapatutasitast a versenyzok, nehogy mar az is eleg legyen hozza, hogy "ha esetleg valaki kiesik"... Ilyet meg nem is láttam. Kovetkezo a 19. Helyen lesz majd, hátha kiesik 9 versenyzo? Szerintem ez nagyon gáz a csapat reszerol
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Menj haza Berger, részeg vagy! 🤣🤣



Amúgy jó felkavarná az állóvizet.
steelwolf
Mondjuk Hornert kivenni a legegyszerűbb
Heisman nádor
Állítólag a thai felek állnak mögötte, amik a csapat 51%at birtokolják, szóval annyira nem. Emiatt nem lett meg kirugva.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Menj haza Berger, részeg vagy! 🤣🤣



Amúgy jó felkavarná az állóvizet.
steelwolf
Mondjuk Hornert kivenni a legegyszerűbb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Menj haza Berger, részeg vagy! 🤣🤣



Amúgy jó felkavarná az állóvizet.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 040 — nabege2@yahoo.com
Melóhelyen nem értem rá pötyögni, de pont ezt akartam írni amit Jughead is, annyi kiegészítéssel, hogy nyilván röhej, hogy nem lehet tudni, hogy melyik gumi a gyorsabb, de mikor ment a verseny látszott, hogy a lágy a jobb, azt tudjuk, hogy a lány az elején jó, vagyis pont akkor kell kihasználni az előnyét. Tényleg nem tudhatod, hogy kiesik-e valaki vagy utólag kizárnak-e valakit.
Általánosságban azért picit fura, hogy szólnak neked, hogy ezt meg azt csináld és futam közben te felülírod ezt. Azért ez sok melóhelyen nem veszik jó néven!

Illetve még annyi kiegészítés, hogy ha te 45 körön át gyorsabb vagy, de elhasználod a gumidat és az utolsó 10 kőrben visszaelőznek, akkor tulajdonképpen gyors voltál vagy sem? 😊
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Tsunada és Ric levezetőkör
 www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
imádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
petey
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.
Brotesz
De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).
Duff
Ha Tsunoda nem ragaszkodik a 13. helyéhez, akkor bőven lett volna esély arra, hogy Ricciardo a friss gumikon feljön a 11. helyre. Onnantól egy műszaki hiba/defekt/koccanás kell a pontszerzéshez.

Lásd két évvel ezelőtti szezonnyitó mikor az utolsó két körben leállt a két Red Bull.

A hely visszaadása valószínűleg azért nem volt amúgy, mert Tsunoda a verseny előtt (is) megbeszélt csapatutasítást ignorálta, ezzel a csapat érdekeit hátráltatva. Az, hogy ki végez előbb egyébként meg miért érdekelné a vezetőket? Ha ők Ricciardo-t akarják megtartani Lawson mellé, akkor őt tartják meg, akkor is ha minden versenyen Tsunoda nyer.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Mondjuk nálam a legtúlértékeltebb pilóta versenybe a legnagyobb kihívója pont Tsunoda. Nem értem, hogy ő miért van ilyen magas polcon kezelve.
dugo93
Hm 😀 Nálam a túlértékelt azt jelenti, hogy valakinek nagyobb a média/szurkolók/versenytársak/sportvezetők által kapott hypeja, mint a teljesítménye. Mivel Yuki szerintem semmilyen hypeot nem kap semmilyen oldalról, elég wtf dolog túlértékeltnek mondani. Nálam, pont, hogy inkább underrated, mivel pont, hogy az utóbbi 3 csapattársa volt hypeolva inkább. Aztán meg mind a 3nal gyorsabb.
Duff
Azért elég sokszor hírbe lett hozva az RB 2. ülésével is, pedig jópár alkalmasabb ember lenne rá szvsz.

több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Tsunada és Ric levezetőkör
 www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
imádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
petey
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.
Brotesz
De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...
Duff
Mondjuk nálam a legtúlértékeltebb pilóta versenybe a legnagyobb kihívója pont Tsunoda. Nem értem, hogy ő miért van ilyen magas polcon kezelve.
dugo93
Hm 😀 Nálam a túlértékelt azt jelenti, hogy valakinek nagyobb a média/szurkolók/versenytársak/sportvezetők által kapott hypeja, mint a teljesítménye. Mivel Yuki szerintem semmilyen hypeot nem kap semmilyen oldalról, elég wtf dolog túlértékeltnek mondani. Nálam, pont, hogy inkább underrated, mivel pont, hogy az utóbbi 3 csapattársa volt hypeolva inkább. Aztán meg mind a 3nal gyorsabb.