Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 2 éve
Ha esetleg majd jössz Nyir!dra és nekem is összejön akkor akár megihatunk pár sörtValami nő a főnök, nem csoda.rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
🤘 gaben 🤘
zacknorb
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
De amúgy érdemes kipróbálni, ez nem vicc, úgy is ez lesz a jövő.Ja. A trolinak is!Én ültem egybként Ausztriában tisztán elektr rally autóban, hát....beszartam milyen erős nyomatékja van, nem számítottam rá.Valami nő a főnök, nem csoda.rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
🤘 gaben 🤘
zacknorb
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
🤘 gaben 🤘
Willie Parker
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
Ja. A trolinak is!Én ültem egybként Ausztriában tisztán elektr rally autóban, hát....beszartam milyen erős nyomatékja van, nem számítottam rá.Valami nő a főnök, nem csoda.rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
🤘 gaben 🤘
zacknorb
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
🤘 gaben 🤘
Willie Parker
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Én ültem egybként Ausztriában tisztán elektr rally autóban, hát....beszartam milyen erős nyomatékja van, nem számítottam rá.Valami nő a főnök, nem csoda.rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
🤘 gaben 🤘
zacknorb
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
Valami nő a főnök, nem csoda.rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
🤘 gaben 🤘
zacknorb
Elvileg újra lesznek 'benzines' vasak. Van még pár hónap talán felpezsdül addig
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/Sajna ez a széria is ki lett véreztetve az utóbbi időben 18 autó helyett 8 meg ilyenek. Múlt héten küldte spanom, de mondtam neki, hogy ezért nem megyek a halál faszára.
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/Rég nem voltam, de erre lehet hogy kimegyek, érdekesnek tűnik.
Volt valaki mostanában a nyírádi pályán?
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
rallycafe.hu/rx/2024/02/28/rallycross-vilagbajnoki-futam-lesz-nyiradon/Volt valaki mostanában a nyírádi pályán?
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Az Aston egy körös tempója eléggé biztató holnapra.
több mint 2 éve
Mondjuk ha a serpenyőben a pénz és Horner van a másikban Newey, Verstappen és a gyökér apja van én se biztos, hogy utóbbi mögé húznék hosszú távon.Én a Horner / Newey + Ver-ből egyértelműen a másodikat választanám.
(Persze feltételezve, hogy Horner nem egy álszent pöcs és eltusolták volna az egész ügyet körülötte)
FLZOLI
Horner egy nárcisztikus pöcs, aki jól rakta össze a csapatot, de nem az ő zsenije kellett a 2x4 vb címért.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Mondjuk ha a serpenyőben a pénz és Horner van a másikban Newey, Verstappen és a gyökér apja van én se biztos, hogy utóbbi mögé húznék hosszú távon.(Persze feltételezve, hogy Horner nem egy álszent pöcs és eltusolták volna az egész ügyet körülötte)
több mint 2 éve
Ugye az AM szaúdi kötődésű, ami MBS büntetéses beleavatkozást szebbé teszi. Egyik kedvence kommentláncom ehhez:1.személy: Vajon ki az aki az F1 legtöbb balhéjában mindig szerepet játszott (mellette kép Alonsoról)
Válasz: Ő az a gonosz fajta gonosz, aki Dr. Doofenshmirtz 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
RB meg az FIA mi szappanoperát össze tudnak hozni...Beszéltek róluk, ez a lényeg.
Heisman nádor
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
RB meg az FIA mi szappanoperát össze tudnak hozni...
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Callum Ilott helyettesíti a sérült David Malukast a #6-os Arrow McLarenben a hétvégi IndyCar szezonnyitón St. Petersburgben.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
www.youtube.com/watch?v=M7NBpYwQXMw
több mint 2 éve
Nyilván, mert elfogultan nézed a dolgot. Egyébként elfogulatlanul a logikus döntés.Amúgy is nehezen viselik a csapatutasitast a versenyzok, nehogy mar az is eleg legyen hozza, hogy "ha esetleg valaki kiesik"... Ilyet meg nem is láttam. Kovetkezo a 19. Helyen lesz majd, hátha kiesik 9 versenyzo? Szerintem ez nagyon gáz a csapat reszerolHa Tsunoda nem ragaszkodik a 13. helyéhez, akkor bőven lett volna esély arra, hogy Ricciardo a friss gumikon feljön a 11. helyre. Onnantól egy műszaki hiba/defekt/koccanás kell a pontszerzéshez.De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Tsunada és Ric levezetőkörimádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
petey
Duff
Brotesz
Duff
Lásd két évvel ezelőtti szezonnyitó mikor az utolsó két körben leállt a két Red Bull.
A hely visszaadása valószínűleg azért nem volt amúgy, mert Tsunoda a verseny előtt (is) megbeszélt csapatutasítást ignorálta, ezzel a csapat érdekeit hátráltatva. Az, hogy ki végez előbb egyébként meg miért érdekelné a vezetőket? Ha ők Ricciardo-t akarják megtartani Lawson mellé, akkor őt tartják meg, akkor is ha minden versenyen Tsunoda nyer.
Jughead
Duff
több mint 2 éve
Amúgy is nehezen viselik a csapatutasitast a versenyzok, nehogy mar az is eleg legyen hozza, hogy "ha esetleg valaki kiesik"... Ilyet meg nem is láttam. Kovetkezo a 19. Helyen lesz majd, hátha kiesik 9 versenyzo? Szerintem ez nagyon gáz a csapat reszerolHa Tsunoda nem ragaszkodik a 13. helyéhez, akkor bőven lett volna esély arra, hogy Ricciardo a friss gumikon feljön a 11. helyre. Onnantól egy műszaki hiba/defekt/koccanás kell a pontszerzéshez.De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Tsunada és Ric levezetőkörimádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
petey
Duff
Brotesz
Duff
Lásd két évvel ezelőtti szezonnyitó mikor az utolsó két körben leállt a két Red Bull.
A hely visszaadása valószínűleg azért nem volt amúgy, mert Tsunoda a verseny előtt (is) megbeszélt csapatutasítást ignorálta, ezzel a csapat érdekeit hátráltatva. Az, hogy ki végez előbb egyébként meg miért érdekelné a vezetőket? Ha ők Ricciardo-t akarják megtartani Lawson mellé, akkor őt tartják meg, akkor is ha minden versenyen Tsunoda nyer.
Jughead
több mint 2 éve
Állítólag a thai felek állnak mögötte, amik a csapat 51%at birtokolják, szóval annyira nem. Emiatt nem lett meg kirugva.Menj haza Berger, részeg vagy! 🤣🤣Mondjuk Hornert kivenni a legegyszerűbb
Amúgy jó felkavarná az állóvizet.
steelwolf
Heisman nádor
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
Menj haza Berger, részeg vagy! 🤣🤣Mondjuk Hornert kivenni a legegyszerűbb
Amúgy jó felkavarná az állóvizet.
steelwolf
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Menj haza Berger, részeg vagy! 🤣🤣
Amúgy jó felkavarná az állóvizet.
több mint 2 éve
Melóhelyen nem értem rá pötyögni, de pont ezt akartam írni amit Jughead is, annyi kiegészítéssel, hogy nyilván röhej, hogy nem lehet tudni, hogy melyik gumi a gyorsabb, de mikor ment a verseny látszott, hogy a lágy a jobb, azt tudjuk, hogy a lány az elején jó, vagyis pont akkor kell kihasználni az előnyét. Tényleg nem tudhatod, hogy kiesik-e valaki vagy utólag kizárnak-e valakit.Általánosságban azért picit fura, hogy szólnak neked, hogy ezt meg azt csináld és futam közben te felülírod ezt. Azért ez sok melóhelyen nem veszik jó néven!
Illetve még annyi kiegészítés, hogy ha te 45 körön át gyorsabb vagy, de elhasználod a gumidat és az utolsó 10 kőrben visszaelőznek, akkor tulajdonképpen gyors voltál vagy sem? 😊
több mint 2 éve
Ha Tsunoda nem ragaszkodik a 13. helyéhez, akkor bőven lett volna esély arra, hogy Ricciardo a friss gumikon feljön a 11. helyre. Onnantól egy műszaki hiba/defekt/koccanás kell a pontszerzéshez.De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Tsunada és Ric levezetőkörimádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
petey
Duff
Brotesz
Duff
Lásd két évvel ezelőtti szezonnyitó mikor az utolsó két körben leállt a két Red Bull.
A hely visszaadása valószínűleg azért nem volt amúgy, mert Tsunoda a verseny előtt (is) megbeszélt csapatutasítást ignorálta, ezzel a csapat érdekeit hátráltatva. Az, hogy ki végez előbb egyébként meg miért érdekelné a vezetőket? Ha ők Ricciardo-t akarják megtartani Lawson mellé, akkor őt tartják meg, akkor is ha minden versenyen Tsunoda nyer.
Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
Azért elég sokszor hírbe lett hozva az RB 2. ülésével is, pedig jópár alkalmasabb ember lenne rá szvsz.Hm 😀 Nálam a túlértékelt azt jelenti, hogy valakinek nagyobb a média/szurkolók/versenytársak/sportvezetők által kapott hypeja, mint a teljesítménye. Mivel Yuki szerintem semmilyen hypeot nem kap semmilyen oldalról, elég wtf dolog túlértékeltnek mondani. Nálam, pont, hogy inkább underrated, mivel pont, hogy az utóbbi 3 csapattársa volt hypeolva inkább. Aztán meg mind a 3nal gyorsabb.Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Mondjuk nálam a legtúlértékeltebb pilóta versenybe a legnagyobb kihívója pont Tsunoda. Nem értem, hogy ő miért van ilyen magas polcon kezelve.
Duff
dugo93
Duff
több mint 2 éve
De mit hittek? Azt, hogy ric majd utoléri az évezredekre lévő Strollt a 10. Helyen? Se neki, se Yukinak esélye se volt pontokra, így meg csak felesleges feszko generálás volt az a helycsere. Miért nem adta vissza a végén? Az egész arról szólt, hogy elmondhassák, h Ric lenyomta a csapattársát (aki amúgy egész végig gyorsabb volt nála). Szóval én abszolút megértem Tsunoda dühét (a faszkodast a levezeto korben mar nem).Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Tsunada és Ric levezetőkörimádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
petey
Duff
Brotesz
Hm 😀 Nálam a túlértékelt azt jelenti, hogy valakinek nagyobb a média/szurkolók/versenytársak/sportvezetők által kapott hypeja, mint a teljesítménye. Mivel Yuki szerintem semmilyen hypeot nem kap semmilyen oldalról, elég wtf dolog túlértékeltnek mondani. Nálam, pont, hogy inkább underrated, mivel pont, hogy az utóbbi 3 csapattársa volt hypeolva inkább. Aztán meg mind a 3nal gyorsabb.Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Mondjuk nálam a legtúlértékeltebb pilóta versenybe a legnagyobb kihívója pont Tsunoda. Nem értem, hogy ő miért van ilyen magas polcon kezelve.
Duff
dugo93