Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 2 éve
Nem bírt elmenni Magnussen mellett már körök óta. Nyílván a csapat meg akarta nézni, hogy DannyRic meddig jut a frissebb, gyorsabb gumikkal, ami így már nem derült ki mert ugye Tsunoda jó pár körig nem engedte el. Ennyi, nem kell ebbe belelátni semmit.Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Tsunada és Ric levezetőkörimádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
petey
Duff
több mint 2 éve
Ha Yuki nem akadékoskodott volna 2-3 körön keresztül, akkor lehet pont maradt volna annyi Ricciardo lágy gumijaiban, hogy akár Zhou-t is megelőzze, de ő ragaszkodott a 13. helyhez…
több mint 2 éve
Lehet érdemes lenne kicsit figyelmesebben nézni a futamot, mert Ric ugyan úgy szopott folyamatosan a kiallasoknal, mint Cunoda, annyi a különbség, h a végén ő kapta a lágy a keveréket, ami meg teljesen szokványos, h különböző stratégiára rakják a két pilótát. Most éppen Ric járt jobban, de ugyan úgy meg is szívhatta vna, ha nem bírják ki a lágyak a végéig. Ahogy mondjuk tavaly is bőven volt olyan, ahol ő szívta meg jobban a stratégiával.Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Tsunada és Ric levezetőkörimádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
petey
Duff
Amúgy is jó lenne már leakadni ezekről az összeesküvés elmeletekrol, egyik csapat sem fogja direkt hatraltatni az egyik pilótáját, pláne nem egy olyan csapat, aminek minden pont extrán számít. De nyilván csak azért kibasznak a japannal, h Ric ülhessen a Red Bull-ba, lol… nyugtasd magad, egyik sem fog odakerülni. Ric bőven túl van már a fénykorán. Van néha 1-1 jó futama, de a mekiben teljesen kiégett, kar lenne ezt vitatni. Cunoda meg szimplán sose volt annyira jó, h komolyan szoba kerüljön a neve ott. Ráadásul fejben teljesen ko a srác. Akármennyire is csalódott ez a levezető koros mutatvány pont azt mutatta meg, h nincs helye elcsapatban. Ha egy 13. helyért ezt csinálja, mi lenne ha mondjuk egy futamot bukna el önhibáján kívül? Mindenkit kiutne, mert nem nyert?
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
Gondoltam hogy valami ilyesmi, csak ahogy láttam hogy -6 az meglepett35 pontot vontak le tőle és Preece-től emiatt. Még Atlantában volt szabálytalan az autójuk a verseny előtt.Gragson P2 a las vegasi egyetlen edzésen. Csak edzés, de WOW!Mi történt vele, ma láttam hogy -6 pontja van? Milyen büntetés miatt történt ez?
Mikey
Heisman nádor
The roof rails of the Nos. 10 and 41 cars were bent and the holes were dented. They are supposed to be completely flat, meaning they were compressed to some magnitude. pic.twitter.com/vKnUfjaPZZ
— Dustin Albino (@DustinAlbino) March 2, 2024
Mikey
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Yukinak ezt a duhot valahogy magaban kellett volna tartani, de oszinten szolva teljesen megertem, hogy igy felbaszta magat. Megint egesz vegig, a q1tol kezdve vegig gyorsabb volt riccardonal, egeszen "veletlenul" megint ot raktak a szopo strategiara. Vegig a 10. helyen ment Stroll meg Zhou elott, akik aztan ala vagtak. 12. Helyen meg minek csapatutasitas?? Foleg, h riccardo se tudott elorebb menni, es a vegen vissza sem adta a poziciot. Szep lesz a visanal a szezon, ha arrol fog szolni, hogy tudjak benyomni yuki ele a lassabb, es amugy legtulertekeltebb versenyzot, h neki lehessen adni a red bull masik uleset...Tsunada és Ric levezetőkörimádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
petey
több mint 2 éve
35 pontot vontak le tőle és Preece-től emiatt. Még Atlantában volt szabálytalan az autójuk a verseny előtt.Gragson P2 a las vegasi egyetlen edzésen. Csak edzés, de WOW!Mi történt vele, ma láttam hogy -6 pontja van? Milyen büntetés miatt történt ez?
Mikey
Heisman nádor
The roof rails of the Nos. 10 and 41 cars were bent and the holes were dented. They are supposed to be completely flat, meaning they were compressed to some magnitude. pic.twitter.com/vKnUfjaPZZ
— Dustin Albino (@DustinAlbino) March 2, 2024
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
www.youtube.com/watch?v=rnFmFtX7I-A&t=4segyenesben lehetetlen utolérni a RB-t, Max és a Honda egy másik liga. Lecler a kanyarokban a fékkel tud kompenzálni de aztán ennyi.
Szerkesztette: petey
több mint 2 éve
Gragson P2 a las vegasi egyetlen edzésen. Csak edzés, de WOW!Mi történt vele, ma láttam hogy -6 pontja van? Milyen büntetés miatt történt ez?
Mikey
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Külön volt egy “beálló” Maxnek és egy másik a két másik dobogósnak. Sainz itt Max beállójában állt, ezért nem volt ott Ferraris.hú ez keményEbbe belefutottam én is, totál nem értem. Ez csak vmi rosszul vágott videó, vagy mi a fasz?? Nem tudom elhinni h 1-2 ember se ért oda időbe! Ha így van basszàk meg.
HE WAS LOOKING FOR HIS TEAM AND NOT A SINGLE PERSON WAS THERE, FCK THEM pic.twitter.com/jsDvw9HWwK
— lexi, c² (@formxle) March 2, 2024
gamerkr
Az egyiket emberileg, a másikat műszakilag csináljàk ki!?
steelwolf
több mint 2 éve
hú ez keményEbbe belefutottam én is, totál nem értem. Ez csak vmi rosszul vágott videó, vagy mi a fasz?? Nem tudom elhinni h 1-2 ember se ért oda időbe! Ha így van basszàk meg.
HE WAS LOOKING FOR HIS TEAM AND NOT A SINGLE PERSON WAS THERE, FCK THEM pic.twitter.com/jsDvw9HWwK
— lexi, c² (@formxle) March 2, 2024
gamerkr
Az egyiket emberileg, a másikat műszakilag csináljàk ki!?
több mint 2 éve
hú ez keményHE WAS LOOKING FOR HIS TEAM AND NOT A SINGLE PERSON WAS THERE, FCK THEM pic.twitter.com/jsDvw9HWwK
— lexi, c² (@formxle) March 2, 2024
több mint 2 éve
Több mint 100 °C-os hőmérséklet-különbség volt Charles Leclerc Ferrarijának jobb első és bal első fékje között – írta meg a pilótára hivatkozva az Autosport 😨A nyilatkozat:
„Az első tizenöt körben lehetetlen volt (kezelni), körről körre sokkal rosszabb lett a probléma. Nyilvánvalóan a kilences és tízes kanyarban a fékezést az előző körre alapoztam, ami nyilván mindig túl későre esett, de a probléma egyre rosszabb lett.
Minden alkalommal három méterrel korábban fékeztem, de még mindig elfékeztem, aztán a tizenötödik vagy huszadik körben stabilizálódott a probléma.
A csapat azt mondta nekem a rádión, hogy több mint száz fok volt a különbség a jobb első és a bal első között, ami óriási. Abban a pillanatban megértettem, hogy a legjobb, amit tehetek, hogy elviszem az autót a kockás zászlóig.
Őszintén szólva, a probléma nem javult az egész verseny alatt… kezdtünk következetesebbek lenni, amikor a probléma már nem romlott.
Mindent figyelembe véve a negyedik helyen végezni jó teljesítmény, de nagyon csalódott vagyok az eredmény miatt.”
Leclerc egyébként megerősítette, hogy ez volt az első alkalom, hogy fékproblémát tapasztalt az SF-24-essel kapcsolatban. A Ferrari a hétvége után megvizsgálja a problémát, hogy megértse, szükség van-e javításra a jövő heti Szaúd-arábiai Nagydíjig.
több mint 2 éve
Gragson P2 a las vegasi egyetlen edzésen. Csak edzés, de WOW!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Hát, a Peugeot elszállásával valszeg 1-4 Porsche lesz WEC nyitón. A GT-t is egy Porsche vezeti, de ott még lehet csata az Astonnal így a finishben (kb. 19-ig fog tartani)csóró franciák megszívták
zacknorb
várom az áttervezett autójukat, talán gyorsabb lesz
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
A MotoGP szinte mindíg élvezetes.Én, aki F1-től kezdve Nascaron túl MotoGP-vel és egyéb kategóriák futamaival együtt sok mindent néz, falra mászom attól ha egyik a másikat kezdi el szapulni. Egyik se tökéletes, és nem lesz minden futam egetrengető. Almát körtével hasonlítani nincs is sok értelme.Munkatársam azt mondta h Ő majd akkor nézz Forma-1 ha szembe is lesz forgalom.Nem igazából értem sose ezt a kisebbségi komplexust a NASCAR fanok részéről. Én mindkét szériát szeretem, és még Moto GP-t is nézek.Ez van ha nem nyúlnak bele folyton sárgákkal és szabálytalan kiütni a másikat 😕verstappen 0.5 mp-t ad körönként a mezőnynek. izgiDe legalább itt vannak jobb kanyarok is!
peach
shawnka
Heisman nádor
Jughead
Szàmára nagyon uncsi, de azon kívül se nézz semmi motorsportot!
steelwolf
Heisman nádor
több mint 2 éve
Tsunada és Ric levezetőkörNem okos gyerek Yuki, majd ha szezon közben jön helyette Lawson, akkor meg megsértődik. 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
több mint 2 éve
Jobb kört kellett volna mennie elsőre (mint pl. Verstappennek), de mivel nem volt elég jó az első köre, így az volt a logikus döntés, hogy menjen még egyet (azok is mentek, akik jobban álltak nála, pl. Norris).Leclerc akart hagyni +1 lagyat Q3-ra de kikuldtek inkabb Q2 vegen vele.Azert Leclerc tegnap es ma is megkapta a kis ajandekot a csapattol😀Tegnap mivel?
JéBé
Jughead
JéBé
Végül amúgy az első köre is elég lett volna, hiszen 0.048 századdal bent lett volna, de valljuk be ezt nem láthatta előre a Ferrari.
több mint 2 éve
Tsunada és Ric levezetőkörimádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀
www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
több mint 2 éve
Hát, a Peugeot elszállásával valszeg 1-4 Porsche lesz WEC nyitón. A GT-t is egy Porsche vezeti, de ott még lehet csata az Astonnal így a finishben (kb. 19-ig fog tartani)
több mint 2 éve
Leclerc akart hagyni +1 lagyat Q3-ra de kikuldtek inkabb Q2 vegen vele.Azert Leclerc tegnap es ma is megkapta a kis ajandekot a csapattol😀Tegnap mivel?
JéBé
Jughead
több mint 2 éve
Az F1 idén is egy olyan bajnokság lesz, ahol a szombati qualis szoros nagy harcokat vasárnap egy "futammal" vezetik le.
több mint 2 éve
Klasszikus film átköltve Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
egyébként folytatódott a tavalyi év kb
több mint 2 éve
wégé-éknek nem esik le, hogy ráestek a kínaira