Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki majd tényleg írja már le, hogy ennek az utolsó körös "elengedik/nem engedik/mit csinálhatnak a lekörözöttek" történet miben befolyásolt mit.

Nekem eléggé kaotikus volt így a vége.
Kampman
Nyilván nem mindegy ha 5 autón kell átengedni magad mint itt vagy mögötte, mindjárt ennyi
dande
Tehát azzal, hogy megengedték a lekörözötteknek, hogy előzzenek, azzal Verstappen be tudott kerülni közvetlenül Hamilton mögé?
Míg ellenkező esetben (ahogy eredetileg akarták), beragadt volna mögéjük?
Kampman
Így vagy!
Ez mindig igy szokott lenni! (Lekörözés)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki majd tényleg írja már le, hogy ennek az utolsó körös "elengedik/nem engedik/mit csinálhatnak a lekörözöttek" történet miben befolyásolt mit.

Nekem eléggé kaotikus volt így a vége.
Kampman
Nyilván nem mindegy ha 5 autón kell átengedni magad mint itt vagy mögötte, mindjárt ennyi
dande
Tehát azzal, hogy megengedték a lekörözötteknek, hogy előzzenek, azzal Verstappen be tudott kerülni közvetlenül Hamilton mögé?
Míg ellenkező esetben (ahogy eredetileg akarták), beragadt volna mögéjük?
Kampman
Igen, de egyèbkènt az első a normál menet, az baj hogy elsőre nem ezt kommunikálták
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert megkerdeznem hamiltontol, miert nem volt agressziv ebben a korben. Egyszer megprobalt visszamenni, de amugy mar a kor felenel mintha feladta volna.
Stez
Igen, perez fogta ot egy korig, neki is azt kellett volna.
gabokocka
Gyengébb autóval, rosszabb gumival nehéz.
Szokol
Kit erdekel. Alonso tudta fogni Hamiltont korabban, Perez tudta fogni, es lehetne sorolni ezeket a helyzeteket. Egyetlen kort kell kibirni, Hamilton a negyedik kanyar utan konkretan kb. feladta.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 770
Kb Petrov lett ilyen híres Alonso ellen mint most ez a Latifi fiú lesz, amikor belenyúlt a végén.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Amugy tenyleg ironikus, hogy a futamon, ahol Hamilton szanaszet verte Maxot, vegul epp az FIA nyerette meg a cimet Maxszal. 😊
Stez
Ha valakinek csöndben kell maradnia, akkor az Hamilton. Évekig nyerették vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
De akkor most hogy lett Maxika világbajnok? Hiszen a végén elcsalta az FIA Hamikának, nem?
Szokol
De akkor most hogy lett Maxika világbajnok? Hiszen a végén elcsalta az FIA Hamikának, nem?
Szokol
Az utsó pillantaban észhez tért a FIA
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 379 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
és hogy pont ez a veszélyes idióta nyer...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 305 — Keep pounding
szétveri a döntő futamon Maxot, erre megnyereti az FIA
Heisman
Nem nagyon kovettem iden az F1-et, de jol ertem, hogy a szetveres azt jelenti, hogy annyival jobb a Mercedes a Red bullnal, hogy egy 25-30 korrel hasznaltabb gumikon egyenlo a tempoja a ket autonak?
Foldesi26
Igen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
MaxFIA
Heisman
Hogyne…
De legalabb nem “MerciAngol” uralom lesz.

Szerkesztette: Coolearie
több mint 2 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
szétveri a döntő futamon Maxot, erre megnyereti az FIA
Heisman
Nem nagyon kovettem iden az F1-et, de jol ertem, hogy a szetveres azt jelenti, hogy annyival jobb a Mercedes a Red bullnal, hogy egy 25-30 korrel hasznaltabb gumikon egyenlo a tempoja a ket autonak?
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 305 — Keep pounding
Azert megkerdeznem hamiltontol, miert nem volt agressziv ebben a korben. Egyszer megprobalt visszamenni, de amugy mar a kor felenel mintha feladta volna.
Stez
Igen, perez fogta ot egy korig, neki is azt kellett volna.
gabokocka
Gyengébb autóval, rosszabb gumival nehéz.
Szokol
Perez megcsinálta 😉

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Valaki majd tényleg írja már le, hogy ennek az utolsó körös "elengedik/nem engedik/mit csinálhatnak a lekörözöttek" történet miben befolyásolt mit.

Nekem eléggé kaotikus volt így a vége.
Kampman
Nyilván nem mindegy ha 5 autón kell átengedni magad mint itt vagy mögötte, mindjárt ennyi
dande
Tehát azzal, hogy megengedték a lekörözötteknek, hogy előzzenek, azzal Verstappen be tudott kerülni közvetlenül Hamilton mögé?
Míg ellenkező esetben (ahogy eredetileg akarták), beragadt volna mögéjük?
Kampman
Igen
több mint 2 éve
rokaur 869
Masit úgy ki kell rúgni, hogy a lába ne érje a földet
zacknorb
Soha ilyen jó forma-1 nem volt talán...azt hiszem nem végez rossz munkát, vitatható döntései ellenére
Klaci79
Jaja, 10 eve nem neztem de ez brutal jo volt (semlegeskent) ha igy tudjak ellensulyozni a kulonbsegejet hat tegyek inkabb mint tisztan valaki nyeri dogunalmasan 100ponttal.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szegény szőke mit kap seggbe
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 011
Valaki majd tényleg írja már le, hogy ennek az utolsó körös "elengedik/nem engedik/mit csinálhatnak a lekörözöttek" történet miben befolyásolt mit.

Nekem eléggé kaotikus volt így a vége.
Kampman
Nyilván nem mindegy ha 5 autón kell átengedni magad mint itt vagy mögötte, mindjárt ennyi
dande
Tehát azzal, hogy megengedték a lekörözötteknek, hogy előzzenek, azzal Verstappen be tudott kerülni közvetlenül Hamilton mögé?
Míg ellenkező esetben (ahogy eredetileg akarták), beragadt volna mögéjük?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy tenyleg ironikus, hogy a futamon, ahol Hamilton szanaszet verte Maxot, vegul epp az FIA nyerette meg a cimet Maxszal. 😊

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Azert megkerdeznem hamiltontol, miert nem volt agressziv ebben a korben. Egyszer megprobalt visszamenni, de amugy mar a kor felenel mintha feladta volna.
Stez
Igen, perez fogta ot egy korig, neki is azt kellett volna.
gabokocka
Gyengébb autóval, rosszabb gumival nehéz.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Masit úgy ki kell rúgni, hogy a lába ne érje a földet
zacknorb
Soha ilyen jó forma-1 nem volt talán...azt hiszem nem végez rossz munkát, vitatható döntései ellenére
Klaci79
Éltél te 20-25 évvel ezelőtt?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Azert megkerdeznem hamiltontol, miert nem volt agressziv ebben a korben. Egyszer megprobalt visszamenni, de amugy mar a kor felenel mintha feladta volna.
Stez
40 körös keménnyel friss lágy ellen? Az 6 másodperc nyers tempóban. Senki nem védezi ki.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
Az egész evet tekintve Max megérdemelte, de ez így qrva gáz volt
gabokocka
Igen, én nem nagyon követtem idén de ez a verseny igazságtalan volt az tuti.
davemayer
Verstappent 2x kilokte a Merci, az 40+ pont Hamiltonnak, jobb kocsija volt, Max többet tett bele.
gabokocka
Rengeteg olyan volt, amikor döntések/szituációk/bármi jól jött Haminek, kezdve a kiesésétől amikor a kavicságyból tolatott ki és Bottas balesete miatt mégis 2. lett, vagy amikor az élről jött a defekt Maxnak és még lehetne sorolni. NAgyon megérdemelte, de le a kalappal persze Hami előtt is, mert biztos, hogy minden idők egyik legjobbja. De most volt jobb, ha az egész évet nézzük.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 379 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
MaxFIA

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Az egész evet tekintve Max megérdemelte, de ez így qrva gáz volt
gabokocka
Igen, én nem nagyon követtem idén de ez a verseny igazságtalan volt az tuti.
davemayer
Az az igazság, hogy a lekörözötteket eddig mindig elengedték újraindításnál.

Merci még az SC fázis alatt hozhatta volna Lewist új gumira, de arra játszottak, h végigmegy az SC
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
+100000000000000000000000000000000000000
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Azert megkerdeznem hamiltontol, miert nem volt agressziv ebben a korben. Egyszer megprobalt visszamenni, de amugy mar a kor felenel mintha feladta volna.
Stez
Latszott a gumi miatti egyertelmu kulonbseg

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Jos annyira nem boldog.