Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Yuki a két Aston és Hamilton előtt. Várom, hogy cseszi el a stratégiáját a csapat 😀 .
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szokásos 😮‍💨
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
NASCAR at COTA:

A 17 éves Connor Zilisch első NCTS versenyén egyből a pole-ból indulhat a Spire #7-es Chevyjével. Tudtam hogy gyors a kölyök, de azért ez váó!

Az NXS versenyen Kyle Larson indul a pole-ból, Shane van Gisbergen mellőle, ez már inkább papírforma.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 040 — nabege2@yahoo.com
Ez 3 rajthelyet ér...
 youtu.be/A1cPOfsMNXs
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Én nem vagyok képben az F1 csapatok logisztikájával és a költségek nagyságrendjeivel, azt persze tudom, hogy ezek a törések dollár százezres tételek, de azt mondja már el nekem valaki, hogy ez hogy a francban lehetséges, hogy nem tudnak akár két új autót építeni a nulláról helyszínen?
Hanni
Szerintem pont a költségek miatt nem utaztattnak annyi mindent. Vlsz nem terveztek ekkora töréssel.
Fattyu
Nekem ez akkor sem áll össze. Azért ez nem egy olyan 50G erejű brutális totálkár törés volt, kis túlzással minden hétvégén van egy ilyen, erre készülni kell. Én azt gondolnám, hogy egy F1 csapatnak ha az utolsó csavarig megsemmisül egy autója pénteken, vasárnapra akkor is kell tudnia kiállítani egy másikat. Gondolom az, hogy nem tudnak repülővel sem alkatrészt hozatni, ráfogható ausztrália távolságára, de akkor meg pláne úgy csomagolok cuccot, ha az isten háta mögé megyek.
Hanni
Nem kell 50G erejű ütközés, hogy olyan szerkezeti elem sérüljön meg ami nem javítható. Ha ez európában történik meg akkor gond nélkül összeraknak egy új autót, de autráliába nem visznek mindenből pluszt mert egyszerűen túl sokba kerülne. A költségsapka miatt pont az ilyen dolgokon spórolnak.
Emellett a szezon elején még nagyon gyakori, hogy bizonyos alkatrészekből nincs is plusz legyártva, mert a tesztek alatt meg az első pár futamon szerzett infók alapján módosítanak rajta és csak a B verzióból gyártanak újabb darabot.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
"James Vowles jelezte korábban, hogy nagy gondok voltak a háttérben a téli szünet alatt, ennek többek között az volt az egyik eredménye, hogy a csapat nem készült el a tartalék kasztnival. "
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
"Albon Williamse a vártnál is komolyabb sérüléseket szenvedett a betonfallal való ütközés során. Megsérült az utascella, a motor és kettétört a váltó, és mivel nincs tartalék alváz a helyszínen, így ha nem lehet megjavítani, akkor egyetlen autója maradna a Williamsnek.

Azt pedig Albon kapná, így Sargeant számára önhibáján kívül érne véget a hétvége, ami nem fair, de teljesen logikus döntés a csapat részéről, ha a pontszerzési esélyeiket nézik. Márpedig csak az számít."
zacknorb
Ez faszság. De hát ilyen az élet.
steelwolf
Annak idején amikor az RB-nek 2db első szárnya volt csak az új fejlesztéből és Vettel összetörte, átteték az ő kocsijára Webberét, aki kénytelen volt a régivel menni. Pedig ha jól emlékszem nem is állt jobban Vettel a bajnokságnak ezen a pontján. Engem ez cseszett fel rendesen annó.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Én nem vagyok képben az F1 csapatok logisztikájával és a költségek nagyságrendjeivel, azt persze tudom, hogy ezek a törések dollár százezres tételek, de azt mondja már el nekem valaki, hogy ez hogy a francban lehetséges, hogy nem tudnak akár két új autót építeni a nulláról helyszínen?
Hanni
Szerintem pont a költségek miatt nem utaztattnak annyi mindent. Vlsz nem terveztek ekkora töréssel.
Fattyu
Nekem ez akkor sem áll össze. Azért ez nem egy olyan 50G erejű brutális totálkár törés volt, kis túlzással minden hétvégén van egy ilyen, erre készülni kell. Én azt gondolnám, hogy egy F1 csapatnak ha az utolsó csavarig megsemmisül egy autója pénteken, vasárnapra akkor is kell tudnia kiállítani egy másikat. Gondolom az, hogy nem tudnak repülővel sem alkatrészt hozatni, ráfogható ausztrália távolságára, de akkor meg pláne úgy csomagolok cuccot, ha az isten háta mögé megyek.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Én nem vagyok képben az F1 csapatok logisztikájával és a költségek nagyságrendjeivel, azt persze tudom, hogy ezek a törések dollár százezres tételek, de azt mondja már el nekem valaki, hogy ez hogy a francban lehetséges, hogy nem tudnak akár két új autót építeni a nulláról helyszínen?
Hanni
Az olyan, mint Russ szerződése a Broncosnál. Tönkreteszi a cap-et.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
"Albon Williamse a vártnál is komolyabb sérüléseket szenvedett a betonfallal való ütközés során. Megsérült az utascella, a motor és kettétört a váltó, és mivel nincs tartalék alváz a helyszínen, így ha nem lehet megjavítani, akkor egyetlen autója maradna a Williamsnek.

Azt pedig Albon kapná, így Sargeant számára önhibáján kívül érne véget a hétvége, ami nem fair, de teljesen logikus döntés a csapat részéről, ha a pontszerzési esélyeiket nézik. Márpedig csak az számít."
zacknorb
Ez faszság. De hát ilyen az élet.
steelwolf
Hát ez az, basszus nem én törtem össze, akkor miért engem szopatnak?
NB2
Williams szurkolóként egyértelmű Albon.
Emberként Sargeant.
Elemzőként Albon, mert Sargeant jóval többször csonkítja a kocsit.
Lehet válogatni.🤣

több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Én nem vagyok képben az F1 csapatok logisztikájával és a költségek nagyságrendjeivel, azt persze tudom, hogy ezek a törések dollár százezres tételek, de azt mondja már el nekem valaki, hogy ez hogy a francban lehetséges, hogy nem tudnak akár két új autót építeni a nulláról helyszínen?
Hanni
Szerintem pont a költségek miatt nem utaztattnak annyi mindent. Vlsz nem terveztek ekkora töréssel.

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
És ez még csak az első nap volt, még holnap is összetörheti Albon 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Hivatalos is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 040 — nabege2@yahoo.com
"Albon Williamse a vártnál is komolyabb sérüléseket szenvedett a betonfallal való ütközés során. Megsérült az utascella, a motor és kettétört a váltó, és mivel nincs tartalék alváz a helyszínen, így ha nem lehet megjavítani, akkor egyetlen autója maradna a Williamsnek.

Azt pedig Albon kapná, így Sargeant számára önhibáján kívül érne véget a hétvége, ami nem fair, de teljesen logikus döntés a csapat részéről, ha a pontszerzési esélyeiket nézik. Márpedig csak az számít."
zacknorb
Ez faszság. De hát ilyen az élet.
steelwolf
Hát ez az, basszus nem én törtem össze, akkor miért engem szopatnak?
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Én nem vagyok képben az F1 csapatok logisztikájával és a költségek nagyságrendjeivel, azt persze tudom, hogy ezek a törések dollár százezres tételek, de azt mondja már el nekem valaki, hogy ez hogy a francban lehetséges, hogy nem tudnak akár két új autót építeni a nulláról helyszínen?
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
"Albon Williamse a vártnál is komolyabb sérüléseket szenvedett a betonfallal való ütközés során. Megsérült az utascella, a motor és kettétört a váltó, és mivel nincs tartalék alváz a helyszínen, így ha nem lehet megjavítani, akkor egyetlen autója maradna a Williamsnek.

Azt pedig Albon kapná, így Sargeant számára önhibáján kívül érne véget a hétvége, ami nem fair, de teljesen logikus döntés a csapat részéről, ha a pontszerzési esélyeiket nézik. Márpedig csak az számít."
zacknorb
Ez faszság. De hát ilyen az élet.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
"Albon Williamse a vártnál is komolyabb sérüléseket szenvedett a betonfallal való ütközés során. Megsérült az utascella, a motor és kettétört a váltó, és mivel nincs tartalék alváz a helyszínen, így ha nem lehet megjavítani, akkor egyetlen autója maradna a Williamsnek.

Azt pedig Albon kapná, így Sargeant számára önhibáján kívül érne véget a hétvége, ami nem fair, de teljesen logikus döntés a csapat részéről, ha a pontszerzési esélyeiket nézik. Márpedig csak az számít."
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Shane van Gisbergen:
„Rá kellett jönnöm, hogy a Talladega Nights nem is vígjáték, hanem dokumentumfilm!”
😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ezeken a fürdőkád méretű pályákon már nem lehet értelmes nascar versenyt rendezni. Súlyban. méretben, teljesítményben is kinőtték.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Elég üres a stadion...
Heisman nádor
Hát egy 146 ezres stadion tavaszi versenyére ez nem feltétlen annyira meglepő. Itt az őszi rájátszás verseny a sötétben a main event.
shawnka
Tök jó kis futam volt, azt hinné az ember hogy többen is kimennek egy vasárnap
Heisman nádor
Nem olcsó ám azért a versenyre kimenni még ottani léptékben sem.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 586 — …not me…Im in my prime!
Most már hivatalos hogy 2025-től Aldeguer a MotoGPben. Az is meg lett erősítve hogy Ducatival. Az, hogy konkrétan melyik csapatba még nem. De szinte biztosnak tűnik, hogy a Pramac lesz az.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 772
Tudom, hogy ez normális, de borzasztóan felcsesz mikor lekörözöttek miatt szív az első.

(Verstappen se tudott még odáig eljutni, hogy csak a top 5 ne legyen körhátrányba, még hogy a Forma-1 unalmas 😛 )
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Elég üres a stadion...
Heisman nádor
Hát egy 146 ezres stadion tavaszi versenyére ez nem feltétlen annyira meglepő. Itt az őszi rájátszás verseny a sötétben a main event.
shawnka
Tök jó kis futam volt, azt hinné az ember hogy többen is kimennek egy vasárnap

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hamlin és Truex a jó pirulát választották és látják a mátrixot