Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 2 éve
Na, Marquez bemutatkozott a DucatinakEz most sima versenybaleset.
zacknorb
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
2 okos, MM volt a hülyébb, mert ha vár, megelőzi az olaszt, előrébb úgy se mehetett volnamondjuk tartom én is, hogy vétek egy MM-nek egy ilyen lassú motorral menni
több mint 2 éve
A futam unalmas volt, a végére meghülyült.Martin most nagyon jót ment, stabil és gyors volt.
Bestia is tartotta a lépést, Vinalest nagyon sajnàlom.
A futam embere Acosta, vele még lesz baj😃
Pecco rajtprogramja gyenge, onnantól futott az eredmény után és teljesen megzavartàk az Acosta és MM előzések.
Az várható volt, h Marquez csínybe megy, az olasznak kellett vna észnèl lennie. Nem egy vb-hoz méltó gondolkodás és manőver volt.
Quarta nagyot ment, de ez a Yama kuka, megnézném egy Pramacon.
Hàtul Rins, Morbidelli megint tragédia, A Marqueznek és Espargaronak nem volt jó hétvégéje.
több mint 2 éve
Józsi geci itt is, ettől a Dementortól nem lehet megszabadulni?
több mint 2 éve
Acosta mit ment te jó ég!
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Acosta pódium 2. versenyén
több mint 2 éve
Szerencsétlen Viña
több mint 2 éve
Bagnaia jó hülye volt
több mint 2 éve
Jó, ez most Pecco
több mint 2 éve
Na, Marquez bemutatkozott a Ducatinak
több mint 2 éve
Acostának marad gumija? 😊
több mint 2 éve
Nem volt okos, időbüntetéssel végül csak a 27. helyet kapta meg SvG.
van Gisbergen utána még neki is ment Hillnek, teljesen megérkezett a NASCAR-ba! 😍
törölt kristof
Larson viszont okos volt, és végre egyszer a szerencse is melléállt.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Jogaban allt mashogy venni a kombinaciot, foleg ilyen helyzetben. Az hogy kiszamithatatlan es veszelyes manover vagy vedekezes resze nagyon nehez eldonteni. Barmennyire is rafkos Alonso nyilvan nem az volt a cel hogy Russel eldobja. Sajnalom Russelt is mert vedheto az o oldala is, de ez nalam inkabb vereenybaleset.100 méterrel korábban lassított, mint bármikor előtte és konkrétan újra gázt kellett adnia a kanyar előtt annyira lelassult, nem véletlen adták azt a 20 mp-t.Alonso megint túltolta a ravaszkodást, kapott is egy 20 másodperces büntetést.Nem volt ez annyira egyertelmu, meg az FIA magyarazata is eleg homalyos.
Jughead
JéBé
Jughead
több mint 2 éve
van Gisbergen utána még neki is ment Hillnek, teljesen megérkezett a NASCAR-ba! 😍
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
100 méterrel korábban lassított, mint bármikor előtte és konkrétan újra gázt kellett adnia a kanyar előtt annyira lelassult, nem véletlen adták azt a 20 mp-t.Alonso megint túltolta a ravaszkodást, kapott is egy 20 másodperces büntetést.Nem volt ez annyira egyertelmu, meg az FIA magyarazata is eleg homalyos.
Jughead
JéBé
több mint 2 éve
Alonso megint túltolta a ravaszkodást, kapott is egy 20 másodperces büntetést.Nem volt ez annyira egyertelmu, meg az FIA magyarazata is eleg homalyos.
Jughead
több mint 2 éve
El is vitték a központba megvizsgálni, hogyan tudott így kiesni Andretti truckjáról.
🤘 gaben 🤘
Sok érdekességet láttam az elmúlt tíz évben, de ez simán veri mindet. 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Alonso megint túltolta a ravaszkodást, kapott is egy 20 másodperces büntetést.
több mint 2 éve
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Megy a sírás, hogy jajj ha nem lenne Max milyen jó verseny lenne, most nem volt, aztán jó volt? 😊 Nem!jó, elismerem, ezen a pályán ritkán van jó verseny, de simán áttekertem az egészet 20 perc alatt
több mint 2 éve
Ez érdekes. Tuti h behúzott kèzifékkel ment
több mint 2 éve
Gragson egy defekt miatt nem tudott rendes kvalis kört menni, így az utolsó helyről indul holnap. Az egy road course-on nem annyira szerencsés. F*sz kivan hogy idén is utolérte a szopóroller.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Leclercnek idén pont az erőssége (az időmérő) nem megy pedig már a második, ami neki állt.