Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
Meg Nick Gonzales mekkorát védekezett ott a 2. inning tetején.Hát ma nagyon kéne az ütösor, mert Perez nem fogja 1-2 runon tartani a Cardinalst.5-0! Ennél jobban mem csinálhatta volna Perez🤣
Gergőke
De Tellez volt ma ismét a hős nálam
Klaci79
több mint 1 éve
Hát ma nagyon kéne az ütösor, mert Perez nem fogja 1-2 runon tartani a Cardinalst.5-0! Ennél jobban mem csinálhatta volna Perez🤣
Gergőke
De Tellez volt ma ismét a hős nálam
több mint 1 éve
Hát ma nagyon kéne az ütösor, mert Perez nem fogja 1-2 runon tartani a Cardinalst.
több mint 1 éve
Ennek is el kellett jönnie Skanes esetében, de azért nem semmi, hogy ennyi mérkőzéssel a háta mögött, már végigdobja a meccset.Konkrétan ez a meccs az ütősoron ment el.
Nagyon nem volt szerencsénk, de azért az ütőformán baromira javítani kellene...
Klaci79
több mint 1 éve
Ennek is el kellett jönnie Skanes esetében, de azért nem semmi, hogy ennyi mérkőzéssel a háta mögött, már végigdobja a meccset.Nagyon nem volt szerencsénk, de azért az ütőformán baromira javítani kellene...
több mint 1 éve
Nick Gonzales ismét a legjobbkor villant.🙂 Keller, Cruz és Tellez is jó volt.
több mint 1 éve
Na ez sima volt, viszont annyira nem volt fontos meccs. Viszont a most következő Cardinals elleni széria, az rohadt fontos. Hazai pálya, csoport ellenfél, rohadtul nyerni kell.Az első két meccs szinte hibátlan volt, most minden hóba egy meccsre jött. Olyanokra lendítettek, amik a közelben sem voltak. De a fák nem nőnek ugyebár…most kell majd megmutatni…
Gergőke
több mint 1 éve
ez de béna vereség volt, de legalább a széria behúzva

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Legalább ez megvan, tartsuk a távot a többiektől.
több mint 1 éve
Széria behúzva. Ortiz mekkorát játszott. 😎😎 Kíváncsi vagyok, hogy ma sikerül e kisöpörni a Philliest.Tudtam hogy szètcsaptok, 😛 remèlem legalább az 50-50-t hozzuk az idèny további rèszèben, akkor a PO legalább megvan
Gergőke
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 847
19:30, bence, sanko,07.22 Hétfő 19:05-22:05 Yankees-Rays S2lesz ma is amc mikron
07.24 Szerda 18:20-21:20 Braves-Reds S2
07.25 Csütörtök 22:10-01:10 Dodgers-Giants S2
07.27 Szombat 21:07-00:07 Blue Jays-Rangers S2
07.28 Vasárnap 17:35-20:35 Rays-Reds S2
KeyG
YoungZeeZee
több mint 1 éve
07.22 Hétfő 19:05-22:05 Yankees-Rays S2Csütörtökön tér vissza Clayton
07.24 Szerda 18:20-21:20 Braves-Reds S2
07.25 Csütörtök 22:10-01:10 Dodgers-Giants S2
07.27 Szombat 21:07-00:07 Blue Jays-Rangers S2
07.28 Vasárnap 17:35-20:35 Rays-Reds S2
KeyG
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 847
07.22 Hétfő 19:05-22:05 Yankees-Rays S2lesz ma is amc mikron
07.24 Szerda 18:20-21:20 Braves-Reds S2
07.25 Csütörtök 22:10-01:10 Dodgers-Giants S2
07.27 Szombat 21:07-00:07 Blue Jays-Rangers S2
07.28 Vasárnap 17:35-20:35 Rays-Reds S2
KeyG
több mint 1 éve
ez a toronto gyasz 😀teljesen szétestek fejben, benne van, hogy nagy eladások lesznek a trade deadlinekor
YoungZeeZee

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
hatvan.(ez nemrég még évvégi álom volt 😀)
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
Széria behúzva. Ortiz mekkorát játszott. 😎😎 Kíváncsi vagyok, hogy ma sikerül e kisöpörni a Philliest.Eddig ez nagyon n rendben van. És ha múltkor már jogosan az anyjába küldtem Chapmant, ma ő is megtette amit könnyebb körülmények között nem tudott legutóbb. Kicsit álomszerű ez most, jó lenne még aludni pár hónapot! 🤣
Gergőke
több mint 1 éve
Széria behúzva. Ortiz mekkorát játszott. 😎😎 Kíváncsi vagyok, hogy ma sikerül e kisöpörni a Philliest.
több mint 1 éve
07.22 Hétfő 19:05-22:05 Yankees-Rays S207.24 Szerda 18:20-21:20 Braves-Reds S2
07.25 Csütörtök 22:10-01:10 Dodgers-Giants S2
07.27 Szombat 21:07-00:07 Blue Jays-Rangers S2
07.28 Vasárnap 17:35-20:35 Rays-Reds S2
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 847
ez a toronto gyasz 😀
több mint 1 éve
Te jó ég, micsoda győzelem, ráadásul a Philly ellen!!! 😀Nekem nem tetszik 😛
Klaci79
több mint 1 éve
Te jó ég, micsoda győzelem, ráadásul a Philly ellen!!! 😀Nick Gonzales walk offját szerintem a szomszédom is hallotta 😂
Klaci79
több mint 1 éve
Szépen leolvadtunk, az Astros W után az AL West elsőség is oda.Gyalázatosan ütünk, két bases loaded szitut sem tudtunk ponttal befejezni, lenulláztak.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Te jó ég, micsoda győzelem, ráadásul a Philly ellen!!! 😀
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 847
MLB will have a "Rivalry Week" in 2025, during which all fifteen series matchups will feature some form of rivalry -- geographical (NY/NY, LA/LA etc), historical (Bos/Atl), or the last two left without a lab partner (Sea/SD)