Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Jól hallottam tegnap a közvetítésben, hogy Volquez eddigi hét meccsén egész pontosan nulla run supportot kapott? Az is komoly 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Tampaban rekordkísérlet zajlik 😛 Luke Scott 0-for-39, a májer liga rekord Eugenio Velez 0-for-46.

"Does it weigh heavy on my heart? Oh my gosh. I'd say if I wan't a Christian man, I'd be an alcoholic or something - this is something that would have driven me to drink.'"

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Üdv a liga utolsó helyről! 31-50TheMileHighCity
Mi vagyunk azok! :mad: 31-51-en vagyunk már. Szégyen ez is, de legalább látszik némi fény is. Rizzo pl. egész szépen jött fel.Shawn84
Jó, holtverseny, nagy büszkeséggel tölt el. 😀
Mi is 31-51-en állunk, csak a féléves mérleget emeltem ki.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Üdv a liga utolsó helyről! 31-50TheMileHighCity
Mi vagyunk azok! :mad: 31-51-en vagyunk már. Szégyen ez is, de legalább látszik némi fény is. Rizzo pl. egész szépen jött fel.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
@TheMileHighCity: Nyugi, én '96-ban zúgtam bele az Oriolesba, playoff, 97 playoff, éééés… aztán 14 év cumi .500- végig. Tizennégy év. Közben felnőttem 😊 Ripken visszavonult, Raffy megbukott, láttam Alomart, Guillent, Tejadat, Sosat, Mayt, Mussinat, BJ Ryant, Morat, Gibbonst, Bigbiet, Pattersont, Millart, Huffot, fekete-narancsban egyik sem tett csodát. Brian Roberts az egyik legjobb 2B, és egész karrierje során vesztes csapatban szerepelt. Ráadásul még most is rettegünk, nehogy 2005 megismétlődjön. 😉

@Jakehomer: ja, tényleg 😀 :cool:

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
A szürkék nem játszanak, írja is, hogy azok az államok nem feleltek meg az alapkritériumnak - legalább 200 szezon a vizsgált sportágakban. robiroboter
De, a szürke államokban lévő csapatok elleni meccseknek számítaniuk kell, hiszen egyébként csak egymás elleni meccsekről beszélnénk, ergo tényleg nem lehetne mindenki 50% felett.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Üdv a liga utolsó helyről! A 31-50-es féléves mutató is szégyenteljes, az egész világ rajtunk röhög jogosan, el tudnék süllyedni szégyenemben. Nem tudom mit basztunk el, de valamit kurvára, magamat is hibásnak érzem, bár az ígéretemmel ellentétben idén is minden egyes meccset követtem élőben valamilyen formában (lehet ez a baj?), fasz tudja mit kéne csinálni. Jó lenne már megszerezni az 1/1-et, csak szar hogy év közben van a draft, mert nem tudjuk már egyből az új szezont a top prospect-tel kezdeni, és mire jön, addig elássuk magunkat a következő évre is.
Colvin azért állat, a négy meccs alatt három HR-t lőtt és a csapat kilenc pontjából hét RBI-t hozott + utolsó húsz meccsen 24 RBI.

Nincs miben reménykedni, nagyon messze még a következő szezon, ki tudja megélem-e egyáltalán.

http://denversports.blog.hu/2012/07/06/cardinals_rockies_3_1_l


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van, hála az égnek észbe kapott a Dodgers (3 W egymás után) és most a D-backs ellen zajlik a series. Az első megvan. Fontos meccsek mivel csoport rivális és már jöttek fel ránk, de most igen gyenge formát mutatnak. Eovaldi-nak is sikerült az első nyerő meccsét hoznia (úgy látszik bíztak benne a csapatnál; pedig én már visszazavartam volna az AA-Sl-be).
Hat szolid inning: 1 run, 5 hits, 3 walk és 3 strikeout.
Ma elviekben Kershaw kezd. Elég hullámzó a teljesítménye, de győzelmet várok tőle. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Lehet még nekem van korán, és gyenge a felfogóképességem, de hogy lehet mindenki 50% felett????GRAFI
A szürkék nem játszanak, írja is, hogy azok az államok nem feleltek meg az alapkritériumnak - legalább 200 szezon a vizsgált sportágakban. A.500+ meg gondolom úgy jön ki, hogy mondjuk van egy sikeres baseballcsapat, viszont ott van mellette egy lúzer kosárcsapat, akkor az húz rajta lefele. Iowa, Missouri példáján el is magyarázza. Plusz minden sport lényege a sikeres csapat menedzselése, szóval nem hiszem, hogy létezik az amerikai májerligákban örök vesztes csapat, mert vagy elköltöztetik, eladják, stb, vagy felszántják sóval. Az mind .500+ legszebb példája meg amúgyis az idei AL East 😀

Más: Moyert a Blue Jays is elküldte.

O's: Nem sokat lacafacáznak mostanában, ha (sorozatban) leolvad egy starter a dombon, lekapják, és a következő inningben már közlik is, hogy lepakolták triple-A-be. Hunter, Matusz, Arrieta, sziasztok, négy inning nem májer liga starter szint.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Féltávnál 42-39-cel fordult a Tribe. Kezdésnek nem rossz, pláne az elmúlt évek után.. :cool:
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Lehet még nekem van korán, és gyenge a felfogóképességem, de hogy lehet mindenki 50% felett????GRAFI
A szürkék rovására 😊

Közben Dusty, a menedzserek gyöngye, megint elbaszott egy meccset, amit be kellett volna húzni.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Lehet még nekem van korán, és gyenge a felfogóképességem, de hogy lehet mindenki 50% felett????
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!


SBN: What's The Greatest Sports State In America?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez nekem már kiesett. 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Nem tudom nálunk mi volt a probléma vele. Idén nagyon tudása alatt teljesített. Bár így is nagyon sajnáltam, h elcserélték. Lehet nem jöttek ki Bobby V-vel..GRAFI
Igen finoman fogalmazol 😂 Áprilisban így kezdődött kettejük "románca": Bobby Valentine questions Kevin Youkilis’ dedication, Dustin Pedroia puts him back in place

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ennyit a hülye motionről 😀 Úgy látom szerencsét hoz a sig.Matthew99
Jaja, nem is kérdés, hogy a sig miatt van. 9 meccs nem sok ugyan, de úgy néz ki megtalálta régi jó formáját.
És amilyen playeket csinál 3rd base-en, csak pislogok.
A motion ellenére mindig is kedveltem, és everyday látva JÓL játszani, kezdem úgy érezni, hogy imádom.
Ez a vele kiegészült offense brutális, simán WS szint.Mikey
Nem tudom nálunk mi volt a probléma vele. Idén nagyon tudása alatt teljesített. Bár így is nagyon sajnáltam, h elcserélték. Lehet nem jöttek ki Bobby V-vel..
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én is értettem a kérdést és meg is találtam elsőre csak ugye miért fordítsuk le az olyan szavakat amiket nem értünk angolul, így úgy gondoltam mégsem találtam meg.
Ha már két helyes megfejtés van akkor már nem küldöm el 😀
Legközelebb újra nekifutok 😊Fucu
Küld el szerintem. Mikor én beküldtem, akkor is sorsoltak. Szerintem most is ez lesz. Nem a sorrend számít.Shawn84
Ja, engem nem az ajándék érdekel csak csesztetett hogy nem jöttem rá, azért írtam be ide.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Ennyit a hülye motionről 😀 Úgy látom szerencsét hoz a sig.Matthew99
Jaja, nem is kérdés, hogy a sig miatt van. 9 meccs nem sok ugyan, de úgy néz ki megtalálta régi jó formáját.
És amilyen playeket csinál 3rd base-en, csak pislogok.
A motion ellenére mindig is kedveltem, és everyday látva JÓL játszani, kezdem úgy érezni, hogy imádom.
Ez a vele kiegészült offense brutális, simán WS szint.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én is értettem a kérdést és meg is találtam elsőre csak ugye miért fordítsuk le az olyan szavakat amiket nem értünk angolul, így úgy gondoltam mégsem találtam meg.
Ha már két helyes megfejtés van akkor már nem küldöm el 😀
Legközelebb újra nekifutok 😊Fucu
Küld el szerintem. Mikor én beküldtem, akkor is sorsoltak. Szerintem most is ez lesz. Nem a sorrend számít.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én is értettem a kérdést és meg is találtam elsőre csak ugye miért fordítsuk le az olyan szavakat amiket nem értünk angolul, így úgy gondoltam mégsem találtam meg.
Ha már két helyes megfejtés van akkor már nem küldöm el 😀
Legközelebb újra nekifutok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Ennyit a hülye motionről 😀 Úgy látom szerencsét hoz a sig.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=22851683&topic_id=17807232&c_id=mlb&tcid=vpp_copy_22851683&v=3

Yoouuuuuuk!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Az egyiket én küldtem neked szenyó.

Én értettem rsk, hogy nem a perfectet dobó játékos a madár becenevű de azt találtam elsőre.

GRAFI annyira nem érdekel, hogy fizessek érte, de nyerni jó 😊 Mindenképpen csinálok neked facebook borító változatot, de lehet, hogy csak jövő hét lesz belőle.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szenyo76 5
Fucu: én is perfect gamer játékost találtam akinek madár a beceneve, de szerintem nem ő a megoldás. Viszont én is a végére értem már az internetnek és nem találtam értelmes választ semmilyen kulcsszóra. Pedig jó lenne egy baseball kártya 😊Matthew99
ahogy Hurka is írta, totál félreértelmeztétek a kérdést.
nem a perfect game-et dobó játékos beceneve a keresett madár, hanem a relieveré.
a perfect game-t dobó játékos adta ezt a becenevet a relievernek.

kicsit áskálódni kell, de nem lehetetlen küldetés megtalálni :cool:rsk
Már két megfejtés is érkezett 😊
Szóval nem lehetetlen.

Mondjuk tényleg nehéz ez a kérdés, de volt egy extra kérdés is az adásban, ami tényleg gyorsan guglizhető😊
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért Papi elég jól bánik az ütővel ahhoz, hogy meggyőzze. És lehet, hogy akkor lóvéval próbálja meggyőzni. Bár szerintem ha ennyi mindent adna nekem személyesen egy ikon akkor ha nehezen is de ki tudná csavarni a kezemből a lasztit.

Fucu: én is perfect gamer játékost találtam akinek madár a beceneve, de szerintem nem ő a megoldás. Viszont én is a végére értem már az internetnek és nem találtam értelmes választ semmilyen kulcsszóra. Pedig jó lenne egy baseball kártya 😊Matthew99
Van egy mezdarabos (Yankees) Giambi kártyám, meg egy A-Rod ha érdekel. 😊