NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Sixo
Mondanám, hogy a szlovákok nem ma játszanak, de ez azt hiszem nem Kyla Cole.
iktriad
Ő cseh, és ők sem ma.
Sixo
Mi a hölgy művésznévé?
iktriad
Stacy Cruz
Sixo
Szpasziba harasó
3 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
és sikerült betenned Gulácsit meg Dárdait?
slowmotion
Nem 😀 bár a legjobban Schafer hiányzott a középpályáról

Amúgy szerintem Rossi közel sem annyira pótolhatatlan, mint azt sokan gondolják, meg eleve lehet bárki a szövkap, ha Orban élete egyik legrosszabb meccsét hozza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!

Sixo
Mondanám, hogy a szlovákok nem ma játszanak, de ez azt hiszem nem Kyla Cole.
iktriad
Ő cseh, és ők sem ma.
Sixo
csehszlovák
NB2
2000 után született, akkor már nem volt ismert a fogalom.

3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!

Sixo
Mondanám, hogy a szlovákok nem ma játszanak, de ez azt hiszem nem Kyla Cole.
iktriad
Ő cseh, és ők sem ma.
Sixo
Mi a hölgy művésznévé?
iktriad
Stacy Cruz

3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Sixo
Mondanám, hogy a szlovákok nem ma játszanak, de ez azt hiszem nem Kyla Cole.
iktriad
Ő cseh, és ők sem ma.
Sixo
Mi a hölgy művésznévé?
3 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com

Sixo
Mondanám, hogy a szlovákok nem ma játszanak, de ez azt hiszem nem Kyla Cole.
iktriad
Ő cseh, és ők sem ma.
Sixo
csehszlovák
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!

Sixo
Mondanám, hogy a szlovákok nem ma játszanak, de ez azt hiszem nem Kyla Cole.
iktriad
Ő cseh, és ők sem ma.

3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Számolják újra a gólokat, biztos találnak még magyar gólt!
steelwolf
Aztán Rossi 3-3-nál újrajátszást követel. 😀
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
jaj Pista, hátha Németország sem olyan jó, mint a skótok ellen.

bazd

meg
petey
Az olaszos taktika tradicionálisan nem szokott ízleni nekik. Meg Kroos is elmondta, hogy mi 1 szinttel jobbak vagyunk, mint Skócia.
iktriad
Én konzolon 1 góllal kikaptam Svájctól, majd 2:1-re megvertem a németeket, végül a skótok ellen a hajrában fordítottam és nyertem megint 2:1-re. Aztán a 16 között kiestem az olaszok ellen 3:2-es vereséggel
r.baggio
és sikerült betenned Gulácsit meg Dárdait?
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Sixo
Mondanám, hogy a szlovákok nem ma játszanak, de ez azt hiszem nem Kyla Cole.
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
no. három dolog:
1, ha a kövi meccsen is Szalai kezd Dárdai helyett, akkor leszarom az egészet, menjen Rossi, amerre akar. nyerni akarjon, ne pedig megmutatni, hogy az lesz, amit ő mond.
2, Kleinheislertől még nem láttam kettőnél jobb döntést egy meccsen, most meg négyet-ötöt is bemutatott zsinórban. ha az eddigiekért jogos volt a kritika, akkor a maiért a dícséret is az.
3, még mindig luxusnak tartom azt, hogy Szoboszlai kihúzódik a szélre, mert onnan kurvára semmit nem tud csinálni. neki ne az legyen a feladata, hogy ütempasszal indítja a felfutó embert, mert akkor a tizenhatos előttről hiányzik egy ember, aki helyzetet tud teremteni a semmiből. ütempasszot a wingback is tud adni.
3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 281 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Számolják újra a gólokat, biztos találnak még magyar gólt!
3 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
jaj Pista, hátha Németország sem olyan jó, mint a skótok ellen.

bazd

meg
petey
Az olaszos taktika tradicionálisan nem szokott ízleni nekik. Meg Kroos is elmondta, hogy mi 1 szinttel jobbak vagyunk, mint Skócia.
iktriad
Én konzolon 1 góllal kikaptam Svájctól, majd 2:1-re megvertem a németeket, végül a skótok ellen a hajrában fordítottam és nyertem megint 2:1-re. Aztán a 16 között kiestem az olaszok ellen 3:2-es vereséggel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Hát a tschüss fassszopók póló nem annyira jött be, srácok
warr_b
Attól függ ki viselte, svájciak?

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
jaj Pista, hátha Németország sem olyan jó, mint a skótok ellen.

bazd

meg
petey
Az olaszos taktika tradicionálisan nem szokott ízleni nekik. Meg Kroos is elmondta, hogy mi 1 szinttel jobbak vagyunk, mint Skócia.
iktriad
ha nem eszik panzerschokolade-t az egész magyar védelem nem látom h gyorsulnának fel a német támadók mellé
Kúrfürst briareos
Küldjünk egy kis hitlerszalonnát a fritzeknek, hátha hasmarschot kapnak 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jaj Pista, hátha Németország sem olyan jó, mint a skótok ellen.

bazd

meg
petey
Az olaszos taktika tradicionálisan nem szokott ízleni nekik. Meg Kroos is elmondta, hogy mi 1 szinttel jobbak vagyunk, mint Skócia.
iktriad
ha nem eszik panzerschokolade-t az egész magyar védelem nem látom h gyorsulnának fel a német támadók mellé
Kúrfürst briareos
A magyar táltosok lassítóvarázst szórnak Rüdigerékre!
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát a tschüss fassszopók póló nem annyira jött be, srácok


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
jaj Pista, hátha Németország sem olyan jó, mint a skótok ellen.

bazd

meg
petey
Az olaszos taktika tradicionálisan nem szokott ízleni nekik. Meg Kroos is elmondta, hogy mi 1 szinttel jobbak vagyunk, mint Skócia.
iktriad
ha nem eszik panzerschokolade-t az egész magyar védelem nem látom h gyorsulnának fel a német támadók mellé

3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
jaj Pista, hátha Németország sem olyan jó, mint a skótok ellen.

bazd

meg
petey
Az olaszos taktika tradicionálisan nem szokott ízleni nekik. Meg Kroos is elmondta, hogy mi 1 szinttel jobbak vagyunk, mint Skócia.
iktriad
a németek 2 szinttel feljebb nyomták, mint most svájc. csúnya lesz.

3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trollfocin gondolom most rámennek, hogy örülnek a lipsik meg a károgók meg a Teddy. tuti egy szó nem fog elhangozni hogy ez bizony kurvagyenge volt.
petey
Teddynek bírósági papírja van róla, hogy ő nem szurkolt a magyar válogatott ellen.
iktriad
én tudom.
de nem várom el, hogy ők is tudják
petey
De a trollfoci a bíróság felett áll
csebi
Max a trolloknak. Esetleg az elfeknek és zwölföknek.
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Trollfocin gondolom most rámennek, hogy örülnek a lipsik meg a károgók meg a Teddy. tuti egy szó nem fog elhangozni hogy ez bizony kurvagyenge volt.
petey
Teddynek bírósági papírja van róla, hogy ő nem szurkolt a magyar válogatott ellen.
iktriad
én tudom.
de nem várom el, hogy ők is tudják
petey
De a trollfoci a bíróság felett áll

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jaj Pista, hátha Németország sem olyan jó, mint a skótok ellen.

bazd

meg
petey
Az olaszos taktika tradicionálisan nem szokott ízleni nekik. Meg Kroos is elmondta, hogy mi 1 szinttel jobbak vagyunk, mint Skócia.
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Trollfocin gondolom most rámennek, hogy örülnek a lipsik meg a károgók meg a Teddy. tuti egy szó nem fog elhangozni hogy ez bizony kurvagyenge volt.
petey
Teddynek bírósági papírja van róla, hogy ő nem szurkolt a magyar válogatott ellen.
iktriad
én tudom.
de nem várom el, hogy ők is tudják

3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trollfocin gondolom most rámennek, hogy örülnek a lipsik meg a károgók meg a Teddy. tuti egy szó nem fog elhangozni hogy ez bizony kurvagyenge volt.
petey
Teddynek bírósági papírja van róla, hogy ő nem szurkolt a magyar válogatott ellen.