EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Yes please

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
ottvanbazdmeg

2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Na ez a jinx.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szeddkibohóóóc!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
tegnap szidtátok a meccseket és én mondtam, hogy azok nem voltak rosszak
szóval értékelje át, aki leszólta a tegnapi, mert ehhez képest azok überszuperek voltak
NB2
A német-spanyol gyengén indult, de a 2. félidőtől egész korrekt volt, akár emlékezetesnek is lehetne mondani, de szerintem 10-15 év múlva nem nagyon fogják emlegetni.

A portugál-francia csak simán szar volt.

Ez az egész EB legsemmilyenebb meccse, de itt nagyjából ez is volt a realitás.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Elmeny, hogy ez a francia meg angol csapat is a dontoert fog jatszani. XD

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
hozzá se ért a fejéhez, de úgy fogja, mintha lerúgták volna...
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
ezekkel az angol meccsekkel tényleg kínozni lehetene
2 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 425
bekapcsoltam és azt látom, hogy sír a labda
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
tegnap szidtátok a meccseket és én mondtam, hogy azok nem voltak rosszak
szóval értékelje át, aki leszólta a tegnapi, mert ehhez képest azok überszuperek voltak
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én is allhatnek barmelyik kapuban, akkor is 0-0 lenne

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ezt szenvedés lesz tiziig végignézni 😁
kapitnono
Hátha addig a torna legnagyobb felfedezetlenje, Mr. Own Goal újra betalál. 😀
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Hát ezt szenvedés lesz tiziig végignézni 😁


2 hónapja
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Hajdu B-nél kezd elszakadni a cérna 😀
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
Konsa mi a faxra üvöltött ekkorát, amire Orsato lefújta Embolo faultját???
Oké, húzta vissza, de ordítani minek???
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Jó, azt azért nem SG mondja nekik, h a szögletet adják haza a balfékek
Willie Parker
Ebben hogyan lehetsz ennyire biztos? Én kinezem Garethbol
csebi
Én is kinézek belőle egy "Play it safe, lads!' bekiabálást, valahányszor valami kreativitásra vetemednének.
Kampman
Lehet legközelebb a tizit sem rúgják rá nehogy kontra legyen belőle

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Jó, azt azért nem SG mondja nekik, h a szögletet adják haza a balfékek
Willie Parker
Ebben hogyan lehetsz ennyire biztos? Én kinezem Garethbol
csebi
Én is kinézek belőle egy "Play it safe, lads!' bekiabálást, valahányszor valami kreativitásra vetemednének.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Jó, azt azért nem SG mondja nekik, h a szögletet adják haza a balfékek
Willie Parker
Ebben hogyan lehetsz ennyire biztos? Én kinezem Garethbol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Csöcs time? 😄
warr_b

Kampman
 www.youtube.com/watch?v=l993QhYa0OI


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Csöcs time? 😄
warr_b
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Anglia lehúzza a saját szintjére Svájcot. Színtelen szagtalan az angol támadás, semmi váratlan nincs (azaz de Southgate meglepett mindenkit hogy Saka bal oldalon lesz aztán nem). Svájc meg nem elég jó, hogy ezt a tempót felhúzza.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Ahogy a csoportkör első két fordulójában elég nagy biztonsággal meg lehetett tenni a minimum 2, de inkább 3 gólt, úgy azóta a maximum 2 is elég nagy százalékban jön.
Kampman
The beautiful game


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
nem úgy volt, hogy Saka balbunkó? ehhez képest mindenhol látom csak balon nem 😀
petey
Ezt csak a szakértők gondolták hogy a nevekből mi lesz a felállás. Senki nem mondta hogy az lesz


2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ahogy a csoportkör első két fordulójában elég nagy biztonsággal meg lehetett tenni a minimum 2, de inkább 3 gólt, úgy azóta a maximum 2 is elég nagy százalékban jön.